Mi történik, ha kihal egy szerver?

  • Mostanság azt veszem észre, hogy az Ursa szűkül szépen össze elég keményen. Még relatíve új visszatérő játékos vagyok, csak aggaszt, hogy mi lesz így hosszútávon.


    Mi a bevett szokás?


    Teljes törlés?
    Összevonás?
    Nem nyúlnak hozzá?

  • pár kocka bányász úgyis marad :)
    aztán majd jön az összevonás.. addigra meg húznak 1 giga tekit, és ők lesznek az isten császárok....... amig pár1000 DS át nem szaggatja a védelmüket.... aztán mennek ők is vakba. :phatgrin:

    "A borsodi bőrálarcos gyilkos nem felejt, és egyenként vadássza le az árulókat! "

  • A tekik radírozva vannak ;)
    Legalábbis hydrán karbantartom őket hogy legalább ne nőjjenek!!!

  • Szerintem pl. a Rigel nem halott, csak kicsit nyugger, de ilyen is kell.
    Tekit rakni nem nagyon érdemes, ha már csak 1 kemény flottás is van (még bányásznak se).
    Amúgy valóban kockák vagyunk, de legalább jó fejek :P

    " Aki nem vak tudja mi a lényeg, szegény minden nap szegényebb "
  • Csak egy emlék ezt megkell érteni



    Ez Sally flotaja utan maradt Profit 10 %


    03-28 09:38:55 Atlantisz [2:220:7] nincs tárgy válasz


    Semmi gond Sally nekem is sokat jelentet, mikor eloszor hallotam a dolgot nem akartam elhinni.......de ne szomorkodj egyszer mind abbahadjuk :(


    Mingyart kiszamolom mennyi is a 10 % es kuldom ;)


    Ha barmi gond van nyugottan fordulahadsz hozzam is barmiben ;)


    03-28 09:02:12 Atlantisz [2:220:7] nincs tárgy válasz


    Szia, bizonyara ertesultel, Sally lekoszono csatajarol, Sally azt kerte tollem hogy a profit 10% at neked kuldjem at kerlek adj egy idopontot es egy koordinatat ahova kuldhetem. Jegyrendszert irok a dologrol........

    [img]https://www.kephost.com/images/2018/03/30/predator1.jpg[/img] Ogame istenei Üdvözölnek benneteket a halábamenök :missilelauncher: