Ursa szerver furcsa dolgai!!!!

  • Ragnar:) mondjuk nekem Tiri maradsz:D igazad van ... régen uni6 idejében mások voltak még a dolgok...^^ ott volt büntetve a csalás...( és mi mégis ott próbáltuk a dolgokat lehet itt kéne...) sose felejtem el amikor Oven ki találta hogy Brutál néven legyek tégla nálatok...:S de kis pöcs voltam, (azóta is pöcs vagyok csak már idősebb) Bár a sok sgo infóval meg ilyenekkel ti se sírhattatok . de el múlt és azota mindenki (tisztelet a kivételeknek) próbál legális úton előrébb jutni...^^ lehet pont ezért sérelmezük a csalást... mert minket egy egy kisebb nagyobb húzásért azért Trock meg Peti meg a többi valamit érő go azért meg járatot rendesen... Mondjuk azt se gondoltam akkor hogy a már akkor is nagy múltú hive fog most ilyen lenni...

  • Hát elszomorít, amiket most visszaolvastam, és én hülye még védtem a HIVE-ot.. :dash::dash:


    Azt mindenki tudja,hogy Enko egy csaló, aki most Luxor néven fut..
    Gengszterként még be is vertem, nem egyszer. :phatgrin:
    Na mindegy, ahogy Ragnar barátom mondaná, toljuk neki. :thumbup:

    honor-1.jpg
    "Csak halkan és lassan , az ellenség megvár."

  • Az Artmenson elleni Holdpukkasztós-)több millió egységes-)káromkodós, anyázós-)bolygó áthelyezéses-)bannolós csatát meg senki se említette meg, csak a tápolós pushingokat hoztátok fel!
    Pedig az se volt Tisztességes húzás, se a HIVE részéről, se a GO-éról, nevezhetjük simán csalásnak!
    Ha más lett volna a Támadott alany és pl. a HIVE támadta volna, a GO biztos nem rohan bannolni a Védőt.
    Ennyit a Tisztességes játékról, meg az Istenített HIVE-ról, remélem senki se fog tőlük tanulni, mert azzal csak megölnénk az amúgy is dögledező OGame.hu-t!

  • Spongya ne higgy el mindent amit olvasol. Sokaknak túl nagy a fantáziája.

    Én vagyok a kezdet és a vég. Általam érkezik a változás. Kérlelhetetlenül jövök akár a halál, nem kérdezem felkészültél-e Rám. Kapuvá váltam, az örök változás kapujává. Nem érinthetsz hisz nem vagyok ember. Nem csodálhatsz hisz nem vagyok isten. Az vagyok mi örök és egy. A változás. Kapuvá váltam. A nagyszerű változás kapujává.

  • vagy amikor hunter leszedte grizzly szektavezető holdját és mielött beállt volna támadni grizzly közös ip belejentésének elmulasztása miatt kapott 1 nap bannt :D
    az a furcsa, hogy ez miért nem történt meg elötte levő 2év alatt :D



    Meg hát siriuson is megtörténhet, hogy 3 milla gazdasághoz jár egy 10 millás flotta

  • en nem hiszem hogy ez igy tortent. Ismerem oket, nem csalnak, sőt ellenzik a csalast is. Meg egy ket het es mar az lesz ki irva hogy a gok tapoljak oket :D :D meg lehet maci unoka batya a gameforge nagyvezere es karacsonyra add neki 20millas flottat :D

    [align=center][img]http://img01.imageup.darkweb.hu/images/201301/24/241822501.jpg[/img][/align]
  • Szundi...jár a sör az észrevételér :beer:
    Őt már én is néztem...számomra is érdekes



    De engem leginkább a német foglalkoztat igazán a szerveren. :evilgrin:
    Bár ez annyira nem furcsaság, inkább csak annyi, hogy eszméletlen tolja sötétet...kb abból húz mindent.


    A bogyóit egymás mellé rakja 10 rendszer távokra...semmit nem csinált eddig soha, csak sötétből húzta dolgokat
    Na egyszer beraktam mellé kolót, holdat rá, oszt adjad neki Stay...be is farmoltam, erre eventkor az össze bogyót áthelyezte másik galba ?(
    15-ös mezőre kitette mind, nagy deu bányák, azt meg gondolom váltja orrvérzésig.


    Na mind1, ezt eljátszottam megint
    Koló mellé. hold rá és benéztem pár kolójára ismét
    Erre eventkor költözött ismét minden bogyóval.
    Mint a Jozsón mikor megjelentek fináncok...hirtelen minden bezárt és ott se voltak már :rofl:


    Flottája nincs, csak pár ezer szállító, sok nyersit nem tart magánál...így nehéz nagy kárt tennem benne


    TOP2 jelenleg, de ha nem kaparnék ennyire, már előttem volna
    Ráadásul semmit nem csinál...sőt, inkább csak menekül és bujkál!!!
    Mert ez már nem játék...ide semmi tudás nem kell, csak egy korlátlan bankkártya.
    Naponta felnézel 1-2x, ha van kis tekid még a nyersit is ráérsz 2 naponta összetolni.
    Szétszórod bányába, gyorsítóval kicsapod és kész.


    Plusz 1 nap alatt kitolta asztro 16-17-et
    Ez még nekem is 4-5 napig tartott összegyűjteni, pedig kapartam is mellé...na meg 2 helyről kértem kölcsön deut


    Kolók elfogytak most nekem, így költöznöm kell.
    De míg én 1 áthelyezést csinálok, addig ő 10-et
    Egyszer csak megunja...de én nem az tuti


    És itt megint szidom azt aki kitalálta, hogy 6x eco-hoz 30% DF-et kell rakni...mert flottából nem lehet megélni, max a farmok
    Kis sötét is elég, szépen bányászgatni és kész...ott is lehetsz a TOP-ba simán
    Mert ha elkezdesz flottát tolni, le is maradsz egyből...sok idő, mire visszahozza az árát
    Na jó...ha nagyon unatkozol, kimész pár inaktívra, mert azért jól adják azok is az anyagot
    Kb az fejlődik a legjobban, aki a legtöbbet tud inaktívról szedni naponta...vicc


    Igaz ez annyira nem érdekesség...inkább csak az én kis magán "háborúm"
    De gondolom megosztom veletek
    Nem akarom én kicsinálni...nem szándékom
    De azért mégse lehessen már ilyen nyugodtan és lazán ennyire fejlődni :phatgrin:
    Tessék szépen játszani...ezért játék a játék, mert játszani kell...na meg persze stratégia játék hivatalosan

    [align=center][color=#FF0000][size=14]Addig kell tolni a csatákat, amíg van kit leszedni! Ráértek akkor bányászni, ha már kihalt az Uni! [img]https://asiakas.kotisivukone.com/files/danielinprofetiat.julkaisee.fi/Nuclear-war-forcetoknow.com_.jpg[/img][/size][/color] [b][i][color=#FF0000][size=12][/size]Háborúban nincs vasárnap![/color][/i][/b][/align]
  • Srácok valaki akinek tapasztalata van. Hogy van az, ha egy játékost lekémkedek Ursán (itt ugyanarról van szó) mire 18 -20 másodperc alatt odaérnek a kémszondáim, mindig ez fogad, ha az illetőnek aktivitást mutat az indikátora?



    Érdemes ezt jelenteni? És ha igen, milyen és mennyi bizonyítékot kell felmutatnom a GM-nek? Ez már a sokadik alkalom, és ugyanarról beszélünk.

  • Raktár szint ad nyersanyag védelmet. Ha leállította a termelést akkor lehet 0 nyersanyagja.


    "A Fém raktár védi a napi bányatermelés egy bizonyos hányadát (max. 10 százalék)."


    Ez kb 2-2,5 óra termelés, csak ezek után látsz nála nyersanyagot. Ha a bányád részletes szintjeit nézed ott írja is, hogy mennyi nyersanyag védett. Valami ilyesmire gondolj.

  • Igazam van előttem szólóknak! :)


    Vagy levette termelést, vagy még nem látod a termelt nyersanyagot...1-2 óra szokott ez lenni általába

    [align=center][color=#FF0000][size=14]Addig kell tolni a csatákat, amíg van kit leszedni! Ráértek akkor bányászni, ha már kihalt az Uni! [img]https://asiakas.kotisivukone.com/files/danielinprofetiat.julkaisee.fi/Nuclear-war-forcetoknow.com_.jpg[/img][/size][/color] [b][i][color=#FF0000][size=12][/size]Háborúban nincs vasárnap![/color][/i][/b][/align]