RIGEL

  • hoho.aljon meg a menet ;) nem magamnak kertem az accot ezt laci is alatamaszthatja...hanem havernak h ne haljon ki az angol....tobb mint 3xos pontom volt nekem meg van.akkor minek nekem ;)elsonek informalodj aztan vadaskodj ;)

  • Marquez, ugy erzem h te nem vagy valami jo Vezer-e a Klanodnak, nem oltaskeppen..de a Klanon beluli infokat itt kiteregetni Forumon.. es ezzel mast kellemetlen helyzetbe hozni, nem korrekt dolog!!
    itt most az en Bannolasomrol beszelek!!

  • Nyugodj le Legenda, szállj magadba és gondolkozz el a tetteiden, majd akkor kezdjed szidni a világodat!


    És ezzel már túlontúl sokat segítettem...
    Amit kaptál biztosan megérdemelted!

  • Szerintem Dave. neked es Soldiernek ugyan ugy bunti jarna.. mert ez kolcsonos Provokalas es sertegetes volt.. ugy h szalj le te is a magas lo-rol!!! a masik meg te kezdted nekem az arcoskodast h majd agyonversz ember.. vicc..:D magyaran te provokaltad ki a feszkot.. azt jelentettetek.. de nem ertem h akkor ti miert nem lettetek bannolva.!! nem korrekt igy!!! de le ulom, nem gaz :D

  • Ne írjatok már olyan baromságot, hogy eltűnt a toplistáról?
    Egyáltalán, hogy jut eszetekbe ilyen kérdés és hozzá szólás!
    A kérdés az, hogy akkor miét tűnt el? Most is az?
    A fórumról tudtam meg!
    Valszíznű a többit is a fórumról tudom meg!

  • Már írtam neked pm-en is, mindig ferdíted az igazságot...
    én agyonverlek??? te írtad ezt nekem vagy 3x...
    De ha még valami gond van velem, írd meg, vállalom, ha tíltanak is fórumról de kirakom az egész beszélgetést, legyen tanúja mindenki annak amiket művelsz... Részemről ezzel befejezettnek tartom az ügyet, ha pedig bajod van küldöm a beszélgetést! ;)

  • Szomorú dolgok ezek. :lol:
    Smartrax olvasd vissza, eddig mit írtál ehhez a threadhez..
    Megállja szerinted a helyét? Nem. :grumble:
    Feleslegesen játszod a nagy mártírt, szépen leülőd aztán folytatjuk. :evilgrin:
    Aztán ha nem csak vádaskodni tanulsz meg, hanem játszani is, akkor kérlek jelezd. :growup:

    honor-1.jpg
    "Csak halkan és lassan , az ellenség megvár."

  • nah kis cica.. :DD megint be kell szoljal es provokaljal.. Gratula elertetek a celotokat:DD de majd jovok :) nem gaz :D nem fogok bele hallni :) viszont ez a ti szegyenetek hogy csak igy tudtok artani nekem hogy folyamat provokaltok es egybol ha vissza irok jelentetek engem :D viszont nem korrekt akkor sem h ti miert nem lettetek bannolva! sebaj. nem is erdekel! mashogy ugy sem tudsz artani kis cica:DD
    te meg tanulj meg ne csak kemkedni meg riaszto programmal jatszani.. hanem latnek mar bejovot is toled 1 V 1 tudod.. mondjuk neke ez is magas.. mert te csak akkor mozdulsz meg ha meg 4-en veled repulnek :D a nagy es hatalmas katona.. jah.. a homokosok kozt max..:D

  • Nem értesz a szép szóból. :/
    Remélem Gurat majd lerendezni veled itt fórumon..
    Amit meg Dave Norrisnak küldtél, azt publikáljuk a népnek.
    Egy szó is elég, hogy véleményt nyilvánítsunk róla..: UNDORÍTÓ!!
    Gratulálhatsz magadnak! :pillepalle::puke:

    honor-1.jpg
    "Csak halkan és lassan , az ellenség megvár."

  • Smart, előbb vagy utóbb eléred, hogy végleges bann-t kapj in game. Akkor az nevet aki utoljára nevet, de így Soldier fog. Hiába az 5:1 :Dold


    Neked kéne egy ilyen chat off gomb, hogy ne tudj irkálni, meg nem küldhet neked senki üzenetet. Mondjuk szerintem te élvezed ezt a szájkaratézást. =)old

  • Bár valami élet a forumon .A háborura 2 elenfél kell...ép igy a szájkaratéra is valoszinűleg :-)Érdekes dolgok jönek elö :lol:

    [align=center][img]http://kepfeltoltes.hu/thumb/090719/Picture_046_www.kepfeltoltes.hu_.jpg[/img][/align][align=center][/align]
  • Szerintem ezt a viselkedésformát itt és most fejezze be mindenki.
    Gondolom ismeritek a játék etikát?
    Rendezzétek le egymás közt ez nem fórumra való!