Great Union - Szövetség

  • Great Union

    Üdvözöllek Kedves Látogató!


    A szövetségbe való jelentkezést zártuk! Jelenleg nem keresünk több játékost!

    3 Mal editiert, zuletzt von Caraffa () aus folgendem Grund: A szövetség létszáma megtelt.

  • Szia.


    Én 4. és 5. uniban játszottam, Caraffa néven. Azóta kb. rá se szagoltam Ogame-ra.


    A 3 társam pedig..
    - Szivtipro (Őt Tauruson ismertem meg mikor felnéztem, hogy mi változott..)
    - HannibaL (Vele 4. és 5. uniban toltam, meg néha bele-bele kezdtünk, de nem tartott sokáig..)
    - Skills (Őt nem ismerem. Vele most ismerkedtem meg Ursa-n..)

  • igy kellett volna kezdened es talan tobb esellyel tudnal Toborozni :) jobb ha tudjak a tagok h kikhez akarnak csatlakozni, es milyen tudassal rendelkeznek a Vezereik.. ha erted mire gondolok :) van nekem is 1-2 kemeny spanom a szeron.. de nekem nagyon Oregek Otthonanak tunik, plusz nagyon keves jatekos van a szeron.. de nektek sok sikert es kitartast :)

  • Köszi szépen! Csak már kiestem a fórumos dolgokból. Szerintem vagy 6-7 éve nem jártam erre.. Én is azért itt játszom, mert most kezdtem újra, és itt nincs akkora lemaradás.. Bízom benne, hogy idővel gyarapodni fog a létszám.


    Neked is sok sikert és jó játékot!

  • menni fog az :) ha regebben flottas voltal akkor nem biztos h fekudni fog neked ez a szerver.. de ha banyasz akkor igen :) sajna itt a flottasokkal kiszurtak.. 30 % DF nevetseges.. es a vedelem sem megy Df-be.. :( de a csak banyasz verzioval.. meg teljesen elveszti az Ogame vilaga filinget..

  • Tudom.. Sajnos flottázom, és tartom is magam hozzá.. Inkább szenvedek és döcögve gurítom a szekeret, de nem akarok egyedül akciók nélkül bányász életet élni.. Nekem mindig is ezért volt az igazi az Ogame, mert lehetett trükközni, csatázni és egyéb finomságok. :D Te melyiken játszol amúgy?