Uni Összevonás + beállítás módosítás-szavazás

  • Ezt írhattátok volna hamarabb, hogy külföldire is lehet menni. :lol: Holnaptól a Cápa 'szövetségeknek' már ketyegni fog az a 60 nap, köszöntük a lehetőséget .hu :beer:

    Ha s. A. Nincs akkor az acc törlődik... Arra figyeljetek

  • :D


    "Törlöm, nem törlöm, .hu top1 accot csinálok, azt megbosszulok mindent...."


    De most akkor már legyen cél a .ganzewelt top1 acc :D

    Azt te építed nem pedig mi de meddig agyaltál ezen, hogy leírd? :D Mondtuk már neked, hogy vicces vagy most is nevetünk rajtad, főleg azok után ahogy szét szívattunk discordon és bevásároltál több mint 400 fém pakkot ellenünk :lol: Minden rosszban van valami jó, végül mi is megkaptuk :).


    *figyelmeztetés provokálásért (meg még off is)

    Gurat

  • Azt te építed nem pedig mi de meddig agyaltál ezen, hogy leírd? :D Mondtuk már neked, hogy vicces vagy most is nevetünk rajtad, főleg azok után ahogy szét szívattunk discordon és bevásároltál több mint 400 fém pakkot ellenünk :lol: Minden rosszban van valami jó, végül mi is megkaptuk :).

    Volt az 800 is :D

    Nagyon szét lettem szívatva...

    Nevessetek rajtam, rajtatok lehet többen nevetnek. Sírtok mint a f.r...s ku..ák, mert nem lett meg amit akartatok.

    Ha Xeth-nek nem működött a link, miért nem nyitottatok jegyet?

    Aztán húúúúúúúú, akkor a Shark a homályba vész (megjegyzem oda is való), törli mindenki magát.

    Mit vártok? Karlsruhe-ból a GF főnöke könyörögni fog nektek? :D


    Ha a szőrös hátsómat pénzzel törlöm ki egy kullantás után, és lehúzom, az az én dolgom. Ti lovagoltok állandóan ezen a kib.szott SA-on...

    De mindegy. Csak egyik szavaddal ne üsd a másikat!


    Edit.: Jah igen, ezen is kemény 2 percig gondolkoztam.


    *figyelmeztetés provokálásért (meg még off is)

    Gurat

  • Lám-lám :D

    Nézzenek oda a bölcs Sheldon oktat.
    Az egyik szó üti a másikat na azon gondolkozz te is!

    Amúgy amekkora pro gamer vagy segítek egy kicsit.
    2:170es rendszer 7 bolygód van 1 gallban 5-11es poziig...lehetne nagyobb is fémtermelésed mint 900 milla kaphatnál többet is a pakkjaidért, de ehhez is hülye vagy, hogy egy tonna SA beöntése mellett sem vitted szét a bolygókat egy olyan szerveren ahol MNT van a két legnagyobb szövetség között :D :D A világ legnagyobb bullshitje vagy egy láng füst nélkül!!!
    Én szimplán ezért basztattalak az SA miatt, hogy mikor kapsz észbe...de hasztalan volt és ahogy látom nem értetted.

    Sorolhatnánk még ezer meg egy hibát a részetekről, de felesleges, mert mindent is jobban tudtok.
    Kár, hogy te magad Sheldon észt nem kapsz érte....mert rádférne!!!


    * provokálás

    Mondtam, hogy ne folytassátok!

    Gurat

    Long have i waited...and now...your coming together...is your undoing!!!!!!

  • :D


    Hol említettem, hogy mekkora pro gamer vagyok?

    Neeeeee, a 11-es pozíción nem ad annyi fémet mint az 5-ön? Taníts még!

    Nem érdekel, hogy 900 vagy 1100 milla a napi termelésem, nem fogom összevonásig szétdobni őket.


    Én szimplán ezért basztattalak az SA miatt, hogy mikor kapsz észbe...de hasztalan volt és ahogy látom nem értetted.

    Igen - igen... "Sheldon, te egy vicc vagy". Ez egy finom idézet tőled. Ebből aztán tudnom kell, hogy te mire gondolsz.

    De nem érdekel a véleményed! Ezért sem kérdeztem vissza egyszer sem, hogy mi a bóbánatra gondolsz.

    Szerintem szimplán írigyek vagytok, hogy egy "eszetlen" kedvére tudja venni a pakkokat. Másba már nem tudtok belekötni.

    Mi volt DC-on is? Minden második szavatok Sheldon és SA volt...


    És mint már írtam: Ha a seggemet pénzzel törlöm ki, vagy kib.szom a teraszon, az én dolgom. Ha 10-es deubányákkal deu pakkot veszek, az én dolgom.


    A világ legnagyobb bullshitje vagy egy láng füst nélkül!!!

    Ha ezért nem kap provokációért Warnt, törlöm magam!

    Vagy vakáció!

    Na jó, csinálok egy .hu top1 accot!


    * tényleg ne folytassátok....

    Gurat

  • Sheldon...látod mit csinálsz? :D
    Amúgy igen itt fórumon írtad, hogy pro vagy. Nekem nem hiszel semmi gond én elnézem neked ;)

    Irigyek vagyunk mindenek is vagyunk...legnagyobb álmunk a következő életben, hogy olyanok legyünk mint te :D
    Jó éjt neked aludj egy jót ezzel a tudattal :)

    Én meg inkább visszatérek a cryptopiachoz mert az legalább mosolyt tud csalni az arcomra :)


    *provokálás

    Gurat

    Long have i waited...and now...your coming together...is your undoing!!!!!!

  • Semmi gond. 5-en szálltatok rám, csak fikáztatok folyamatosan.

    Bár írhatnám, hogy szeretnék olyan lenni mint Ti... :D Szeretnék okos, bölcs, az OGame f.sza lenni, aki mindenkit elver...

    De nekem jobb így, leszarom, hogy a 15 bolygóm nincs mindenhol az 1-ez pozícióban, és veszem eszetlenül a fémpakkokat.

    És akkor most ez jön?

    "húúú, hogy megy, mennyibe fájt a bányászgép....?" De mosogj csak! Én nyugodtan alszok! Tudom azt hogy ha 20 évig nem lesz munkám, akkor is megélek!

    De tudod mit? Soha nem voltam kitiltva semmiért (nem úgy mint közületek jópáran), így hát belefér 1X nekem egy kis bünti:


    1. Nem szavaztunk Kallistón

    2. Ellenben veletek! (Mi mégse vertük ki a rinyapinát, mint ti)

    3. Próbáltok felhúzni, de leszarom, szomra csak írigy kutyák maradtok!

    4. Ha van egy kis vér a pucátokban, nem sírtok, hanem megvárjátok az összevonást, és lejátszuk!


    * provokálás

    Gurat

  • Komolyan toljátok .

    Felhuzni fém pakkbol magyar top1 accot.

    Nagyon meg éri :lol:

    Bár láttunk már olyan csatákat ahova tudás nem kell csak fém pakk.

    Nem ismerlek sheldon de ha ennyire pakkozni akarsz akkor húzz oda egy accot és csapd szét őket 😂

    Emiatt fogják ezt megint zárni.

    Inkább kérjetek egy fém pakkos szervert és ott lehet ugrálni 50k dsel meg 6m cscvel.

    Bár mindig van egy "vad barom" aki 1 csatára akár milliót is áldoz vagy ahoz közel.

    De ti tudjátok kinek játék kinek a real life ez a "Bull shit"



    *off

    Felesleges beleszólni mások szócsatájába!

    Gurat

  • "Nem ismerlek sheldon de ha ennyire pakkozni akarsz akkor húzz oda egy accot és csapd szét őket 😂"


    Én leszarom őket, annyit azért nem ér meg. Ők kezdték ezt az egész "kiírtjuk a Librát" dolgot. Én elvagyok. Veszem eszetlenül a pakkokat, jó így.

    Remélem befejezik a durcizást, és megvárják az összevonást.


    *provokálás

    Gurat

  • Cseszitek itt szét a gémet! Szavazás meg szorzók :D
    Már rég felborult az egyensúly, félvak barbárok, üvöltenek fórumon!
    Eszemet eszetlenségben a lélek hall meg.
    Mi az Ogame örült idióták versenye?
    Azok akik csak játszani akarnak tervezni és "élni" azokkal mi van?
    Elborult a gém, elborultatok ti is.
    Mit akartok oly kevesek? Mindent habzsolni mit más teremtett?
    Hogy lehet a krém ilyen szánalmasan kis stílű?
    Hová mentek? Mocskos varangyok egy üres mocsárban!
    Mind mehetek a levesbe, ha érdemetek csak ennyi, egy haldokló üres univerzum tesped békai vagytok!!!








    987 a Világbajnok sok nemzet igázója!!!
    Egyesült Királyság, Argentína, Brazília, Franciaország, Olaszország, Egyesült Államok, Görögország, Hollandia ..... stb

  • amúgy.. csak annyit.. h más uni sem kapta meg a 6x-et a szavazáson..


    "Hyperion: 6x gazdaság sebesség, 3x háborús flotta, 4x békés flotta, 4x tartó flotta, 30% védelem a roncsmezőbe, 50% deutérium fogyasztás"


    nem vita generálása a cél, csak van élet Kalliston kívül is :)


    Gazdaság sebesség: [4x | 0] [5x | 0] [6x | 2] [8x | 5]

  • Gondolkozz.. ha -tegyuk fel- holnaptol megkezdodik az osszevonas, akkor 1 napig fogod "elvezni" az uj beallitasokat. Vezet valami eredmenyre szerinted?


    A politikat mellozzuk.

    Nem, nem varhato, h holnaptol osszevonas lesz, csak pelda volt.

    Üdv. Minden rosszándék nélkül erre reagálnék.... Ha - tegyük fel- mégsem lesz összevonás belátható időn belül, akkor fogja e valaki kompenzálni azt a nyersanyagot amennyivel többet termeltem volna, amíg várom azt hogy na akkor lesz-e vagy sem összevonás? Megértelek benneteket is valamilyen szinten Trockij, de akkor legyen pl egy határidő. Pl ha november 30.-ig nem jön hír arról hogy lesz-e összevonás vagy sem, akkor aktiváljátok az új beállításokat. Szerintem ez így lenne korrekt egy ilyen határidő kiszabásával, mert így ki tudja meddig kell várnunk???

    Vagy nem. De koszonjuk :)



    A linket meg tudtatok volna vele osztani, nem?

    Na ezt neeee.... Nem a játékosok dolga, hanem a Ti dolgotok tájékoztatni.

  • Nyilvanvalo, h tudataban voltunk / vagyunk annak, h mennyi az a belathato ido, ami a beallitas engedelyezesehez, kivitelezesehez szukseges es h ehhez kepest mikorra varhato az osszevonas. Elarulhatom, h nincs nagy ido-differencial a ketto kozott.


    --


    Tajekoztatva lett mindenki, aki akkor, abban az idopontban a szerveren volt. Xeth accountja szombat este kerult vissza, igy pedig evidens, h lemaradt errol. Visszamenoleg nem kapja meg senki sem a jatekban megirt korleveleket..