Uni Összevonás + beállítás módosítás-szavazás

  • Emlékeim szerint, nem az a lényeg és mi se azt állítjuk, hogy a 8X-re megvan a 2/3ad hanem azt állítjuk, hogy a 7X-et vagy nagyobb szorzót többen akarták mint azt hogy maradjon a 6X és ennek alapján legalább a 7Xnek be kellene esnie.

    1+7 ember akart 6Xnél nagyobb ecot összesen 4 ember ellenében...

    Ugyanis ha a 12 szavazatot nézed az 4-8 arányban szavazott a növelésre, kérdezem én tőled hatalmas tisztelettel, hogy akkor most hogy is van ez?
    Amennyiben a leadott szavazatok számítanak ott igenis 2/3 ad arányban változást akartak az emberek, de erre elővettük, hogy mennyi aktív van....

    A lőtéri kutyát nem érdekli hány ember nem szavazott, mert az ő szavazatuk nem is létezik se statisztikailag se sehogy máshogy...nem szavaztak nem is számolódnak bele.

    Azonban, mert a beállítások úgyis késnek az öv miatt, attól függetlenül ismételten nem sikerült több kedvet csinálni az embereknek / ezalatt csak magunkat értem /, mert a statisztikáknak van egy olyan árny oldala, hogy mindenki azt meg úgy magyaráz bele, ahogy csak szeretné...te azt mi ezt magyarázzuk és a két érv nem egyezik sehol sem!

    U.I : A tiszta játékot hirdetőknek pedig ezúton is szeretnénk megköszönni, hogy csak a hátráltalás és az önös érdekek mellé álltak ezzel megmutatva, hogy belül rohadnak és számukra a tiszta fair játék sohasem létezett, bevallom van egy pár ember akivel nem jó a viszonyom, de ilyen attitűddel ilyen hozzáállással még sosem találkoztam, pedig szerintem képesek lennénk megfojtani egymást egy kanál vízben mégis biztos vagyok abban, hogy tiszta és tisztességes küzdelemben döntenénk el ki a jobb, viszont az előbb említett emberek nem az utóbb említett kategóriát képviselik! Akinek inge vegye magára nyugodtan akinek nem az meg úgy is tudni fogja!

    Long have i waited...and now...your coming together...is your undoing!!!!!!

    Einmal editiert, zuletzt von Kylo Ren ()

  • Az tény hogy Kalliston nincs elég szavazat hogy nagyobb legyen az eco, még azzal az 1 szavazattal sem, ami 7x-re jött. 9 szavazat kellene ahhoz hogy változtatás legyen, azaz a 8 nem elég.


    De köszönöm hogy ezt kiemeltétek, mert ez eszembe juttatta, hogy elfelejtettem az ígért "összeadjuk a kívánt irányba a szavazatokat" számítást amikor az eredményt kiírtam. Ezzel újraellenőriztem és az így elért változtatásokat sárgával feltüntettem a hírben.


    Félreértés ne essék. Nem azt mondom hogy ne panaszkodjatok. Panaszkodni kell ha valami nem tetszik, mert ha nem teszed, akkor lehet hogy nem fogjuk tudni hogy probléma van. "Néma gyereknek...". Csupán annyit mondok hogy a pozitívumokat nem szabad figyelmen kívül hagyni. Ugyanakkor létezik az a szempont is hogy ami pozitívum, az úgy van rendjén, elvárt hogy legyen és ezért nem is különleges, említésre sem méltó. Ez egy jogos vélemény. Lehet olyan szituáció ahol túl szigorú álláspontnak tekinthető, de nem minden esetben van ez így.

  • Ahogy elnézem minden uni kb 8 eco és csak a df és a deutérium kompenzáció változik.

    Tehát ebből következtetve cél uni is 8 eco lessz.

    De lehetne csinálni

    8 eco 80 df és a deukompenzáció/vagy nem

    8 eco 30 és a deukompenzáció/vagy nem

    8 eco 80 df no ács és a deukompenzáció/vagy nem

  • Az tény hogy Kalliston nincs elég szavazat hogy nagyobb legyen az eco, még azzal az 1 szavazattal sem, ami 7x-re jött. 9 szavazat kellene ahhoz hogy változtatás legyen, azaz a 8 nem elég.


    De köszönöm hogy ezt kiemeltétek, mert ez eszembe juttatta, hogy elfelejtettem az ígért "összeadjuk a kívánt irányba a szavazatokat" számítást amikor az eredményt kiírtam. Ezzel újraellenőriztem és az így elért változtatásokat sárgával feltüntettem a hírben.


    Félreértés ne essék. Nem azt mondom hogy ne panaszkodjatok. Panaszkodni kell ha valami nem tetszik, mert ha nem teszed, akkor lehet hogy nem fogjuk tudni hogy probléma van. "Néma gyereknek...". Csupán annyit mondok hogy a pozitívumokat nem szabad figyelmen kívül hagyni. Ugyanakkor létezik az a szempont is hogy ami pozitívum, az úgy van rendjén, elvárt hogy legyen és ezért nem is különleges, említésre sem méltó. Ez egy jogos vélemény. Lehet olyan szituáció ahol túl szigorú álláspontnak tekinthető, de nem minden esetben van ez így.

    Tudjuk még ezt tovább csavarni, mert megvan azaz egy szavazat is, ugyanis Xeth nem tudott szavazni, mert amikor visszaállítottátok az accját, nem kapott linket amiről tudott volna szavazni, pedig ő ugyan úgy jogosult a szavazatra, mint a többiek akik direkt leszavazták.


  • Vagy nem. De koszonjuk :)


    Tudjuk még ezt tovább csavarni, mert megvan azaz egy szavazat is, ugyanis Xeth nem tudott szavazni, mert amikor visszaállítottátok az accját, nem kapott linket amiről tudott volna szavazni, pedig ő ugyan úgy jogosult a szavazatra, mint a többiek akik direkt leszavazták.


    A linket meg tudtatok volna vele osztani, nem?

  • Most megvan a 8. ember, aki ha a fél éve inaktív profilokat átvevő emberkék jogsultak voltak szavazni, neki is annak kellett volna lennie, errre a mi hibánk mert nem küldtük neki a linket... és ezt honnan kellett volna tudnunk, hogy ha nem kapott akkor küldött linkről szavazhat?


    Srácok, Kylo, Donald ezt engedjük el, valamiért mi így jártunk már felesleges ezen rúgózni. Marad a 6 eco ez van.

    Bár az élet végtelenül kemény, a legnagyobb börtön mégis a remény; eszedet veszi, ahogy keresed a fényt, magadban felfedezel sok ismeretlen, sötét lényt; szerelem vagy csupán kéj-igaz barát vagy behízelgő ellenség-idő teltével már nem is sejted, mi a különbség; s lelked egyre kiált - jöjjön a gyilkos tudás! Mit számít a vélt boldogság, az öröknek hitt varázs; amikor maga akit szeretsz taposta el a parázst...Vakká válsz, ha tovább keresed a választ - csak láss és ne remélj-magad hiába ne áltasd!

  • Most megvan a 8. ember, aki ha a fél éve inaktív profilokat átvevő emberkék jogsultak voltak szavazni, neki is annak kellett volna lennie, errre a mi hibánk mert nem küldtük neki a linket... és ezt honnan kellett volna tudnunk, hogy ha nem kapott akkor küldött linkről szavazhat?


    Srácok, Kylo, Donald ezt engedjük el, valamiért mi így jártunk már felesleges ezen rúgózni. Marad a 6 eco ez van.


    Egy szimpla kerdes volt, nem tamadas. Még csak hibaztatas sem.. De koszonom, tenyleg :)


    Le lett irva, h mikor ment ki a levél rola. Aki akkor az adott szerveren jatekoskent ott volt, az megkapta. Nyilvanvalo, h aki kesobb "ert oda", az nem, hiszen az elkuldes pillanataban nem volt a szerveren.

  • Most megvan a 8. ember, aki ha a fél éve inaktív profilokat átvevő emberkék jogsultak voltak szavazni, neki is annak kellett volna lennie, errre a mi hibánk mert nem küldtük neki a linket... és ezt honnan kellett volna tudnunk, hogy ha nem kapott akkor küldött linkről szavazhat?


    Srácok, Kylo, Donald ezt engedjük el, valamiért mi így jártunk már felesleges ezen rúgózni. Marad a 6 eco ez van.

    Olvasd vissza dc-t, én másoltam be a linket Xethnek de nem tudott róla szavazni.

  • Akkor elnézést Trockij, én is elég feszült vagyok. érthető okokból, ezen dolgozunk 1 éve... és most többen végképp kiakadtak... Elnézést.

    Időközben, én is visszakerestem és igen át lett DC-n küldve neki a link. Ha segít mailben el is küldöm a chatet... próbálta, nem ment. Úgyhogy ott lett volna a 8. szavazat emiatt is megyek lassan falnak :D

    Bár az élet végtelenül kemény, a legnagyobb börtön mégis a remény; eszedet veszi, ahogy keresed a fényt, magadban felfedezel sok ismeretlen, sötét lényt; szerelem vagy csupán kéj-igaz barát vagy behízelgő ellenség-idő teltével már nem is sejted, mi a különbség; s lelked egyre kiált - jöjjön a gyilkos tudás! Mit számít a vélt boldogság, az öröknek hitt varázs; amikor maga akit szeretsz taposta el a parázst...Vakká válsz, ha tovább keresed a választ - csak láss és ne remélj-magad hiába ne áltasd!

  • Őszinte tisztelettel írom ezeket a sorokat!

    Személy szerint én úgy gondolom, hogy ha van 16 ember egy közösségben, de csak 12 veszi a fáradtságot, hogy szavazzon, akkor ennek a 12nek számít csak a szavazata nem többnek és nem is kevesebbnek. Miért viszonyítod a 16hoz a dolgokat mikor ebből 4 ember azzal, hogy nem szavazott gyakorlatilag nem élt a szavazati jogával, ergo a statisztikában sem kell őket beleszámolni! A világon nincs ilyen hely ahol az számít ki nem ment el szavazni!

    Ami pedig így illeti a szavazást Kalliston az nem más mint 12 ember szavazott még be is linkeltétek, és ezek szerint az adatok szerint, 1 ember voksolt /7X/ és 7 ember voksolt /8X/ ezzel szemben 4 szavazat van ami az uni jelenlegi ecoját kívánta megtartani. A 8 a 4nek a kétszerese, tehát 2/3 szavazott arra, hogy igenis legyen beállítás módosítás ecoban. Innentől pedig csak ezt a 12-t szabad figyelembe venni, ki a fenét érdekli az, hogy ki nem szavazott. A világ legnagyobb faszsága ez a felfogás amit képviseltek, hogy neki így jó minden. Nem nem jó így egyszerűen nem élt a szavazati jogával és innentől nem számít bele az elbírálás során mit szeretett volna meg mit nem! Értem én, hogy így könnyebb, mert mondjuk sehol nem kell beállítani a megszavazott dolgokat mivel várjuk a megváltást...de azért, ha az uni 70% kell szavazni, akkor számoljunk mert 75% szavazott az uninak ami 12 fő! Innentől újraindul 12nek a 8 pontosan 84%-a kérte az eco emelését még ha össze is vonjuk akkor is legalább a 7Xet.

    Láttam már pár furcsaságot, de azt kell mondjam ilyen matematikai példák után mint amit felhoztok, lehet visszaadom a diplomámat....

    Long have i waited...and now...your coming together...is your undoing!!!!!!

    Einmal editiert, zuletzt von Kylo Ren ()

  • Olvasd vissza dc-t, én másoltam be a linket Xethnek de nem tudott róla szavazni.

    Igen, ezt megerősítem.


    Az is vitán felül áll, hogy a jelenlegi ECO megtartására szavazók kétségkívül kiszúrásból, hátráltatás céljával voksoltak így.


    Úgy látom, ez most az a szituáció, amikor a döntéshozóknak az írott szabályokat az etika és tapasztalat szülte vezetői lencsén keresztül érdemes vizsgálni, mint az történt korábban pl. bannok esetében is.


    Magánvéleményem pedig, hogy egy haldokló játékban minden lehetőséget meg kell ragadni, ami épít! Ez a játékosoknak legalább annyira szól, olvasva a fentebbi hozzászólásokat.

  • Hát ha kalisto népe ki akad akkor mi van ursa játékosokkal?

    Ugyebár sokan elbujnak a bányák mögött passzívan el bányásznak és nem kell nekik a df.

    De érthető is pl qween ds arzenálja miatt.

    Csak kérdezem én, hogy vannak elmaradott szerverek ahol se cp se inaktív és ezek k. Rvara le vannak maradva.

    Ezekkel minek kell b@szakodni?

    Anno fakiék orionon ki harcolták, hogy nekik nem kell összevonás.

    Ez az opció játszik bizonyos szervereken ha egyhangúan mondja minden játékos?

    A másik kérdés Lorovus felé, hogy ha lessz megint 3 cél uni akkor a cél uni játékosai coma engedéllyelehetnek másik celuniverzumba?

    Mert az adott beállítás nem biztos, hogy tetszik mindenkinek.


    És betelen sokan kértek kutatás növelést is 1 kivétellel elvileg mindenki akart


  • 12-nek a 8 : 66,67%-a

    12-nek a 84%-a: 10,08 ( kerekithetunk lefele is )


    A 16 mmoprg szerint volt, en spec 12-vel szamoltam elotte is.


    ---


    Xeth, ha ezt igy nezzuk, akkor kb felesleges volt a szavazas, mivel mindenki johet ugyanezzel az indokkal ahol nem az lett, amit ők kaptak, nem gondolod? Felreertes ne essék, értem, h mi a gondotok, csak ti egy univerzumra koncentraltok csak..


    --


    Link kikuldese: koszonom az infot Donald.

  • Kérjétek ki a szavazók listáját is, név szerint, vagy email cím szerint.

    Az én lelkismeretem tiszta, bármit is írtok DC-n, már el sem olvasom.


    Mi is fel vagyunk kicsit háborodva, hogy abszolút nem kaptunk semmit... de ez van.

  • Mi a helyzet Ursával? Ott mire ment és mennyi szavazat? Megosztod velünk Trockij? Ha szabad.

    Ott tudja mindenki, hogy le van szavazva minden df és támadó beállítás...

    Onnan max mehetni kellene de lehet cél uni lessz.

    Gondold át mire szavazott a RA, HÍVE...

  • Bocsi a második hszt tényleg én basztam el :)
    Amennyiben érdekel levezetem a 84%ot mert van az csak benéztem a dolgokat.

    Mondjuk előbb visszaküldöm a dipit :D :D :lol:

    U.I: Tök nyolc nekünk mi lesz én követem a többieket permanent v és törlés!
    Sheldon te meg ne add itt az álszentet. Nektek eddig sem ezután sem fogunk hinni!!!

    Long have i waited...and now...your coming together...is your undoing!!!!!!

    Einmal editiert, zuletzt von Kylo Ren ()

  • Nem kell törölni 1000 Ft s. A. És temető onnan külföld....

  • Megértem eco6 miatti idegeskedést DE úgy se lesz semmi változtatás ON amíg nincs összevonásról több infó szóval teljesen fölösleges ezen pörögni addíg is . Én is boldog voltam , hogy láttam védelem df 30% + Kutatás 16x (Japetus) , de ba..hatom igazából :lol: Így meg maradnak a 10+mrd-os tekik is :lol:

  • Nem kell törölni 1000 Ft s. A. És temető onnan külföld....


    egyesek távozásának meg kell hagyni örülnék.. de ennyire még nem láttam itt bátor embert.. vagy mindig visszatérnek.. :D

    nem marquez-re vonatkoztatva.. :)


    Kérjétek ki a szavazók listáját is, név szerint, vagy email cím szerint.


    Ezt nem fogjuk kiadni senkinek sem. A mostanság oly' népszerű GDPR- és egyebek miatt sem.


    Mi a helyzet Ursával? Ott mire ment és mennyi szavazat? Megosztod velünk Trockij? Ha szabad.


    bár szerintem ki lesz majd rakva mind.. de.. amit megkaptatok, gondolom az nem lényeges.. és inkább a DF lehet érdekesebb:


    30% - 17 40% - 1 50% - 27


    DiDF: 0% - 35 30% - 10