Uni Összevonás + beállítás módosítás-szavazás

  • Összevonás 2 évente van de lehet majd valamikor a script aktív lehet.

    A beállítás módosítás meg a szerver játékosainak bizonyos százalékának egyöntetű szavazatakor valósul meg.

    Ursa az előző szavazáson már el bukott.

    Erről a team nem sokat közöl

  • Javaslatok ota eltelt lassan 1.5 honap . lesz ebböl valami az iden :) ?


    hihetetlen hogy ennyire lassan mennek a dolgok . 4 nap alatt lezongoraztak javaslatostul angolon


    senkit nemakarok megbantani de siralmas

    [align=center][img]http://www.kephost.com/images4/2012/6/25/989ay5joax7sjm7ej30j.gif[/img][/align]
  • Javaslatok ota eltelt lassan 1.5 honap . lesz ebböl valami az iden :) ?


    hihetetlen hogy ennyire lassan mennek a dolgok . 4 nap alatt lezongoraztak javaslatostul angolon


    senkit nemakarok megbantani de siralmas

    Ha szerencsénk van akkor karácsonyi ajándéknak 😂

  • valamit akartam a

    Uni Összevonás + beállítás módosítás-szavazás

    topichoz írni - de megijedtem, hogy rossz helyre mentem mert itt valahogy nem arról megy a diskurzus :huh:


    pedig ez az a hely de így akkor mégsem - okafogyottá vált :thumbdown:



    *jogos, elnézést. Átraktam őket egy másik threadbe. Remélhetőleg, a továbbiakban marad minden az eredeti témánál.

    üdv, T.

  • Kedves Játékosok,


    Felhívnám mindenki figyelmét erre a frissítésre:


    "A Kémszondák mostantól a megfelelő mennyiség Deutériumot fogyasztják, amikor a kémszondák tároló kapacitása aktív az univerzumban."


    A jövőben a kémszondák -ahol aktív a tárolókapacitás + lehet vele támadni- nagyobb mennyiségű deutériumot fognak fogyasztani, mint eddig.

    ( pl 10M kémszondánál ez a szám 27M deu.. óvatosan a szavazásnál.. )


    üdv, T.

  • KEdves Trockij


    Érdekelne , hogy hány %os egyezés kell akkor a szavazatoknál.

    Ha jól számolom egyik szerveren van 5 szavazó amiből ha 3 ugyan arra szavaz az csak 60%

    de abból az 5 emberből 2 akik vannak rég óta

  • Engem személy szerint sokkal jobban foglalkoztat így másfél év eco 6 után hogy mi sül majd ki a szavazásból :) Kövezzetek meg :)

    Bár az élet végtelenül kemény, a legnagyobb börtön mégis a remény; eszedet veszi, ahogy keresed a fényt, magadban felfedezel sok ismeretlen, sötét lényt; szerelem vagy csupán kéj-igaz barát vagy behízelgő ellenség-idő teltével már nem is sejted, mi a különbség; s lelked egyre kiált - jöjjön a gyilkos tudás! Mit számít a vélt boldogság, az öröknek hitt varázs; amikor maga akit szeretsz taposta el a parázst...Vakká válsz, ha tovább keresed a választ - csak láss és ne remélj-magad hiába ne áltasd!

  • és máma a nagy nap lezárúl a szavazás, remélem nem hónapokat várunk a módosítások megérkezésére :)

    hajrá, hajrá.

    :dead:Szerelmem, ne feletd A jajongást, ahogy a tél kihunyt A tavaszi égbolt alattCsak jajgatott hiába.

    Mert fogtuk a magot Hintettük a vetést Dalt vetettünk Mohóságuk ellen.

    És A völgyben odalenn Halld, arató suhint, arató suhint. Az arató suhint A völgyben odalenn Halld az arató dalát Hogy véget ért a tél.

    Ne feledd, fiam, Fiam, ne feledd A láncokat Amikor az arany vasba vert

    Mi jajongtunk is jajongtunk

    És kiáltunk és remegtünk A mieinkért Szebb álmunk völgyéért.

  • Azt hittem az a dolguk a helyi üzemeltetőknek hogy a játékosokat kiszolgáljatok, nem az hogy önkényesen zárjanak nyissanak topikokat kedvük szerint vagy ép válaszoljanak vagy nem.
    Ha meg tényleges kérdés van akkor meg töröljék, mert ép úgy szottyan ha már úgysem tudnak semmit csak önkényeskedni.

    987 a Világbajnok sok nemzet igázója!!!
    Egyesült Királyság, Argentína, Brazília, Franciaország, Olaszország, Egyesült Államok, Görögország, Hollandia ..... stb

  • Azt hittem az a dolguk a helyi üzemeltetőknek hogy a játékosokat kiszolgáljatok, nem az hogy önkényesen zárjanak nyissanak topikokat kedvük szerint vagy ép válaszoljanak vagy nem.
    Ha meg tényleges kérdés van akkor meg töröljék, mert ép úgy szottyan ha már úgysem tudnak semmit csak önkényeskedni.

    Mégis milyen "helyi üzemeltetőkre" gondolsz?