Uni Összevonás + beállítás módosítás-szavazás

  • Amin nincs olyan beállítás gondolom én azon nem is lehet jelenleg ilyen módosítást változtatni.

    Én vagyok a kezdet és a vég. Általam érkezik a változás. Kérlelhetetlenül jövök akár a halál, nem kérdezem felkészültél-e Rám. Kapuvá váltam, az örök változás kapujává. Nem érinthetsz hisz nem vagyok ember. Nem csodálhatsz hisz nem vagyok isten. Az vagyok mi örök és egy. A változás. Kapuvá váltam. A nagyszerű változás kapujává.

  • Respect T.!

    Dobj egy címet, küldök egy rekesz sört!

    De akkor már holnapra intézz valamit... :D


    Viccet félre téve:


    Hányszor írja még le, hogy nem tud csettintésre ezt meg azt csinálni?

    Talán az uni beállítások változtatását Lorovus tudná intézni, ha valakit baszogatni akartok, akkor őt kell!

    És csak egy kérdés: Szerintetek miért mondott le, lépett ki minden jó GO, SGO?

    Elmondom: Az ilyen butyuta kérdések, kérések miatt! És ha ezek nem teljesültek 2 nap alatt, akkor a Team volt a hibás...

    Közünk nem volt ehhez, és gondolom a mai napig is így van.


    Mindenki perfect angol, írjatok a GF support oldalra az ilyen baromságokkal!

  • Lehet németül is :)

    na az még menne is :D de majd jön minden a maga idejében az hogy a Trockij vagy más ezért basztatva van hát az vicc nem mondom hogy nem örülnék neki ha összevonás lenne vagy legalább kapna minden szero 1 8-as ecot de amig ez nem érdeke a gf-nek és nem ebben látja a nagy lovét le leszünk tojva és ezen már nincs mit túlragozni minden csak pénz kérdése!!!

  • Sziasztok! Lorovus-hoz tudna valaki mail címet adni, nagyon megköszönném. Szeretnék érdeklődni nála, ha már Community Manager. Nagyon köszönöm előre is!

    Bár az élet végtelenül kemény, a legnagyobb börtön mégis a remény; eszedet veszi, ahogy keresed a fényt, magadban felfedezel sok ismeretlen, sötét lényt; szerelem vagy csupán kéj-igaz barát vagy behízelgő ellenség-idő teltével már nem is sejted, mi a különbség; s lelked egyre kiált - jöjjön a gyilkos tudás! Mit számít a vélt boldogság, az öröknek hitt varázs; amikor maga akit szeretsz taposta el a parázst...Vakká válsz, ha tovább keresed a választ - csak láss és ne remélj-magad hiába ne áltasd!

  • Mit akarsz ember 2 hete jöttél a temetőből

    És mi ezzel a probléma? Mennyivel életszerűtlenebbek ezek a beállítások mint azok amiket mindenki kér? 10x eco meg a többi az ÖSSZES unira...

    Én vagyok a kezdet és a vég. Általam érkezik a változás. Kérlelhetetlenül jövök akár a halál, nem kérdezem felkészültél-e Rám. Kapuvá váltam, az örök változás kapujává. Nem érinthetsz hisz nem vagyok ember. Nem csodálhatsz hisz nem vagyok isten. Az vagyok mi örök és egy. A változás. Kapuvá váltam. A nagyszerű változás kapujává.

  • Amikor a játékba a szavazást elindítjuk, az itt beírt javaslatokat figyelembe vesszük, de kérem senki ne vegye biztosra hogy a beállítás amit kért, megjelenik a szavazásba mint választási lehetőség. A választási lehetőségek függni fognak az adott univerzum jelenlegi beállításaitól és a beadott javaslatoktól.


    Nem szavaztok, csak javaslatot tesztek :) Szavazni majd a játékban fogtok :)

  • Jelenleg ez az érvényben levő lehetséges beállítás módosítás ORG-és DE közösségekben, így valószínüleg tartom itthon sincs ez másképp.


    • Flotta sebessége: x1, x2, x3, x4, x5, x6
    • ECO sebesség: x1, x2, x3, x4, x5, x6, x7, x8
    • Galaxisok: 4, 5, 6, 7, 8, 9 . Galaxisokat csak bővíteni tudnak , de elvenni nem.
    • Törmelékmező: 30%, 40%, 50%, 60%, 70%, 80%
    • Védelem törmelék: 0, 30%, 40%, 50%, 60%, 70%, 80%
    • Deutérium fogyasztás: 0,5, 0,6, 0,7, 0,8, 0,9, 1
    • Bolygómezők: +10, +25 vagy +30 mező állítható be
    • Kuti sebesség: x2, x4, x6, x8, x10, x12, x14, x16 (az eco-sebesség szorzója)
      Megjegyzés: Ha az eco x5, akkor az x15 kutatási sebesség választható. A kutatási sebesség maximális értéke x16.


    + Galaxisok és /vagy Rendszerek Lineáris vagy Körkörös elhelyezkedésűek.

    +Szondák szállítókapacítás ON/OFF

  • Remélem, h azzal mindenki tisztaban van, hogy esetlegesen a kemszonda kapacitas bekapcsolasaval a zuzas szabaly kiegeszito rendelkezese is ervenybe lep..

    Az a része igen df lövés esetén is számít? Pl: Megyek XY koordinátára a flottával és a szemeteseket küldeni kellene lassan és ehhez kell a df-et meglőni mert nincs azon esetben is zúzásnak számít és akkor további 5 támadás érkezhet 24 órán belül az adott égitesten Vagy pedig az nem számít bele és 6 normál támadás érvényes?


    Választ előre is köszi bárkitől is! :) (néha már kavarodok a szabályokban :D )

  • Az a része igen df lövés esetén is számít? Pl: Megyek XY koordinátára a flottával és a szemeteseket küldeni kellene lassan és ehhez kell a df-et meglőni mert nincs azon esetben is zúzásnak számít és akkor további 5 támadás érkezhet 24 órán belül az adott égitesten Vagy pedig az nem számít bele és 6 normál támadás érvényes?


    Választ előre is köszi bárkitől is! :) (néha már kavarodok a szabályokban :D )

    Támadó szondákat küldesz szóval igen bele számít. Máris van egy árny oldala a dolognak nemigaz?

    Én vagyok a kezdet és a vég. Általam érkezik a változás. Kérlelhetetlenül jövök akár a halál, nem kérdezem felkészültél-e Rám. Kapuvá váltam, az örök változás kapujává. Nem érinthetsz hisz nem vagyok ember. Nem csodálhatsz hisz nem vagyok isten. Az vagyok mi örök és egy. A változás. Kapuvá váltam. A nagyszerű változás kapujává.

  • Támadó szondákat küldesz szóval igen bele számít. Máris van egy árny oldala a dolognak nemigaz?

    Köszi szépen! :)

    Nekem aztán nem okoz gondot mert nem szoktam farmkört tartani ha beütök valakit kivéve ha olyan mennyiségben marad bent hogy igenis megérje. 6 támadást szerintem én csak holdpróba közben lőttem el eddig :D:D:D

  • Az a része igen df lövés esetén is számít? Pl: Megyek XY koordinátára a flottával és a szemeteseket küldeni kellene lassan és ehhez kell a df-et meglőni mert nincs azon esetben is zúzásnak számít és akkor további 5 támadás érkezhet 24 órán belül az adott égitesten Vagy pedig az nem számít bele és 6 normál támadás érvényes?


    Választ előre is köszi bárkitől is! :) (néha már kavarodok a szabályokban :D )

    tudtommal a tejesen megsemmisült flották nem számítanak bele a zúzás szabályaba ..

    Javítsatok ki ha tévedek ..