Uni Összevonás + beállítás módosítás-szavazás

  • Az angolon konkrétan az unik beállítás változtatásai mennek.

    Az nemjó....

    Akkor legyen unibeállítás változás mikor lessz az uni választás , hogy tudja az ember hova megy....

    [align=center][IMG]http://lajharz.dtsh.hu/pictures/sig/sigStoky.jpg[/IMG][/align]
  • Legalább deu kompenzációt kaphatna minden régi uni...

    Akkor nem kell kolonizálós fst tolni sokaknak

  • Nem tudom hol olvastam, de remélem ide illő.


    Volt arról szó, hogy SA-ért cserébe lehet menni más uniba, esetleg más országba is.

    Van erről valami hír?


    Ha egy hónapig inaktív vagyok, bekerülök a "temetőbe", majd visszakérem magam, akkor választhatok UNI-t?

  • Ahogy én láttam SA nélkül is lehetett menni szinte minden ország unijába, persze a legújabban kivéve.

    Én vagyok a kezdet és a vég. Általam érkezik a változás. Kérlelhetetlenül jövök akár a halál, nem kérdezem felkészültél-e Rám. Kapuvá váltam, az örök változás kapujává. Nem érinthetsz hisz nem vagyok ember. Nem csodálhatsz hisz nem vagyok isten. Az vagyok mi örök és egy. A változás. Kapuvá váltam. A nagyszerű változás kapujává.

  • nem lehet SA-val sehova menni.. ez a fejlesztés jelenleg még nem aktív..


    az inaktív script meghatározott idő után tesz a temetőbe, ahonnan csak 1 évnél idősebb szerverre mehetsz át.. ( pontszámfüggő is!!! )

  • :phatgrin::phatgrin::phatgrin:


    Sziasztok játékosok és tisztelt team


    mivel elmarad a szerver összevonás nem lehet kérni szerver beállítás módosítást vagy szavazást indítani róla?

    Udv mindenkinek

    Ha lehet pakolni sebesség módosításokat az új rendszer szerint az jó lenne!

    Barátságos és védő flottagyorsításokra gondolok itt.

    Szerintem ez mindenkinek jó.

    pl Ursa:

    2x speeden marad háborús flotta

    6x védő és barátságos flotta. (a 6x védőflottába tuti bele fogtok kötni, de gondoljatok bele)

    és 7ről 8ra az eco

    50% deu

    jut eszembe: az fs milyen flottának számít?

    Kicsit a szűz lelkéről:
    A szűz nem pazarol, nem ugrál...csendesen figyeli a termést. Amikor megérett, beballag a kaszáért, megfeni... Istennek hálát ad a szép termésért... kimegy és lekaszálja... Majd csendben, nyugodtan várja a következő termést. Addig is tervez, beoszt és folyamatosan jár az agya valamin.

  • Trockij-on múlik a dolog csinálja vagy nem.

    Legalább butaságokat ne beszél. Nem rajta múlik.

    Én vagyok a kezdet és a vég. Általam érkezik a változás. Kérlelhetetlenül jövök akár a halál, nem kérdezem felkészültél-e Rám. Kapuvá váltam, az örök változás kapujává. Nem érinthetsz hisz nem vagyok ember. Nem csodálhatsz hisz nem vagyok isten. Az vagyok mi örök és egy. A változás. Kapuvá váltam. A nagyszerű változás kapujává.

  • :phatgrin::phatgrin::phatgrin:


    Már azt gondoltam h mindent is tudsz

    Akkor igazából te nem akarsz jót tenni a magyar szerveren.


    de ha tényleg tudsz akkor péntekre dobhatnal szavazást a szerverekre.

    Addig meg az engedélyeket is meg kapod hozza

  • Valahol az is gond és gondot okozhatna azoknak akiknek olyan a melója illetve élete :) de attól még ha jól ki lehet hozni engem biztos nem zavar persze a saját unimra értve nem pedig máséra :D :D Azért mert ugye az fs nehezítődne :/ ha az nem lenne benne és mondjuk egy szállítás 6-os lenne meg egyéb azzal tuti nem lenne gondom amíg a háborús rész nem nagyon változik illetve amíg nem nagyon változik az fs mert abban okozna szerintem sokaknak gondot és asszem barátságos flotta az is :| A régebbi unikban azért a kutatást se lenne esetleg feljebb emeltetni mert ahol már fél év egy kutatás az kegyetlen tud lenni (nincs saját tapasztalatom benne bőven elég a 3-4-6-8 hetes is)


    Ui: Ha valamiben tévedtem vagy úgy van nyugodtan tessék kiegészíteni vagy szólni ha értetlenül fogalmaztam :)