Magyarok külföldön

• Sziasztok.
    Ez a kérdés inkább a MOD-ok felé megy.
    Rengeteg magyar játszik külföldön és hát nem nagyon posztolnak ki pl csatát mert tegyük fel senki nem tud spanyolul ...
    És hát így semmi nyoma nem marad annak amiket idegenben (migránsként) csinálunk.
    Tehát a kérdés az lenne, hogy kapunk e itt egy olyan részt mint pl egy uni lenne
    Hírnév temével, rekordokkal, top10el ....

Ha már nemzetköziben elérünk valamit akkor ne vesszen feledésbe 3 nap után ....

• Szerintem a 13 spanyol amigo támogatná de majd vissza jeleznek ők is
    Bugiék sincsenek ellene szerintem
    ORG meg kérdéses

• Osztom az ötletet. :thumbup:

Azért vannak magyar játékosok külföldi szerókon, akik nem gyenge szinten járnak.
    Így nem kis csatákat láthatnánk, ha megtisztelnek minket, hogy itt is közzé teszik.

Hátha kis élet lenne fórumon pluszba, amit nem csak a dühöngő adna meg nekünk :phatgrin:

[align=center][color=#FF0000][size=14]Addig kell tolni a csatákat, amíg van kit leszedni! Ráértek akkor bányászni, ha már kihalt az Uni! [img]https://asiakas.kotisivukone.com/files/danielinprofetiat.julkaisee.fi/Nuclear-war-forcetoknow.com_.jpg[/img][/size][/color] [b][i][color=#FF0000][size=12][/size]Háborúban nincs vasárnap![/color][/i][/b][/align]
  • mi mar nemsokan maradtunk 4en sajnos....de kuzdunk hajtunk ;)pörög az elet külföldön ez tèny ès ez az elvezetes..van tüz nem ugy mint a magyar unikban màr sajnos :(de az ötletet pàrtolom ènis ;)

• nem tudom hogy 666nak van egy accja az angolon is mert ott is vagy top20ban egy 666 nevezetu gamer ;)csak eszrevètel ;)

• Adom az ötletet ;)

Remélni tudom, hogy lesz ilyen topic, mert rosszul semmiképpen sem járnánk vele ;)

• Igazából szép verseny lenne, és kíváncsi lennék, hogy majd kisebb szervereken ahol igaz van sok player tudnak e majd akkorát ütni a magyarok mint pl org-on.
    Ezért a legjobb lenne ha közös hírnév terme lenne minden külföldi uninak és közös top10

• Jó látni, hogy van még olyan aki foglalkozik fórummal.
    Remélem elfogadsz majd pár jelentkezést mert mondták páran, hogy jelentkeztek és talán rendbe lehet majd vágni fórumot.
    Mert rajtad kívül egyenlpőre gerappa aki rendszeresen posztol de most 1 hónapra off kb :D