• Sziasztok egy kérdésem lenne


    volt összesen 58.094.901 flotta pont.
    Erre rá építettem ma 16130 cirkát (467.770 pont)
    És 200K KH-t (800.000 k ponT)


    Elvileg kéne most lennie 59.362.671 pontnak, ehelyett van 58.767.705
    A cirkák pontját meg adta rendesen a KH-knál meg csak egy részt. Ez miért van?

  • Szerintem van egy kis bug.


    Én arra gondolok, hogy azért nem kis pontokról beszélünk.
    A kh-t ezerrel gyártja a kb 100-as namiteod, így lehet nem tudja mind beleszámolni a pörgés miatt...főleg ha még gyorsítót is lövöldözöd rá.


    Nem tudom miért nem számolja bele, csak tippelek, így ha butaság akkor elnézést :lol:

    [align=center][color=#FF0000][size=14]Addig kell tolni a csatákat, amíg van kit leszedni! Ráértek akkor bányászni, ha már kihalt az Uni! [img]https://asiakas.kotisivukone.com/files/danielinprofetiat.julkaisee.fi/Nuclear-war-forcetoknow.com_.jpg[/img][/size][/color] [b][i][color=#FF0000][size=12][/size]Háborúban nincs vasárnap![/color][/i][/b][/align]
  • Lacival most teszteltük csak a holdján áll benn 24.630.849.000 flotta és a szállítói még nincsenek is ott és a tényleges pontja 23.515.872

  • Már én is észrevettem korábban, hogy nem úgy számolja ahogy kell, de nem nagyon törődtem vele.


    Valamiért nem számol mindig jól az biztos, de ha rám hallgattok akkor elengeditek :)


    Jelentitek a hibát, aztán visszaírnak, hogy "Köszönöm az észrevételt, jelzem a fejlesztőknek a hibát"
    Nah itt meg is hal majd a történet, mert nem lesz belőle semmi :)

    [align=center][color=#FF0000][size=14]Addig kell tolni a csatákat, amíg van kit leszedni! Ráértek akkor bányászni, ha már kihalt az Uni! [img]https://asiakas.kotisivukone.com/files/danielinprofetiat.julkaisee.fi/Nuclear-war-forcetoknow.com_.jpg[/img][/size][/color] [b][i][color=#FF0000][size=12][/size]Háborúban nincs vasárnap![/color][/i][/b][/align]
  • Jártam már én is így, amikor gyorsítóval gyorsítottam a gyártáson. Majd frissíti a pontokat és jó lesz!


    Univerzum 3 -> [Összevonás] Univerzum 1 -> [Összevonás] Barym -> [Összevonás] Ursa
    Nekkar -> [Összevonás] Hydra

  • Közben nyílt új uni így gyorsan rálehetett jönni, hogy a civil hajókat hadipontokhoz csak fele értéken számolja, másik felét pedig gazdasághoz adja. Azonban kémjelentésekben nyilván a teljes értékükön vannak. Ebből adódik a különbség.
    Gyorsítóztam pár napja én is hydrán hajókat, valóban van, hogy nem adja egyből hozzá. Vársz kicsit, néha akár egy órát is, de megadja.

  • laci nem is ezt mondta smart.


    hanem azt h a civil hajók felét gazdaságba, a másikfelét meg hadipontbaa számolja a gép.


    pl egy nsz-nél 6gazdaságpontot és 6hadipontot kapsz ha jól értem.

    „Ha a hatalmasok játszmáját játszod, győzöl vagy meghalsz. Nincs középút”.

  • Szállítókkal teszteltem most és tényleg csak a felét veszi hadipontba.

    [align=center][color=#FF0000][size=14]Addig kell tolni a csatákat, amíg van kit leszedni! Ráértek akkor bányászni, ha már kihalt az Uni! [img]https://asiakas.kotisivukone.com/files/danielinprofetiat.julkaisee.fi/Nuclear-war-forcetoknow.com_.jpg[/img][/size][/color] [b][i][color=#FF0000][size=12][/size]Háborúban nincs vasárnap![/color][/i][/b][/align]
  • de miert adna ezt gazdasag pontokba ?? ezt nem ertem...gazdasag pontokba a banyak es minden egyebb epuletek adjak a pontokat ,nem ?? a flotta miert adna a gazdasaghoz?? pl ha 30 millas a gazdasagod es beverik a flottad akkor vissza esik a gazdasagod mondjuk 20 milla-ra??? szerintem ilyen nincs... vagy valaki vilagositson fel..

  • de, pedig van ilyen, jó nyilván nem ilyen mértékben esik a gazdaságod de igen valamennyit csökkenni fog az is. Védelemnél pedig nem értem miért de teljes egészében hadipontokhoz és gazdasághoz is jóváírja

  • hat ez mekkora szivas.. istenem.. nekem a gazdasag szorol az jut eszembe h banyak+ egyebb epuletek!!! nem pedig a FLOTTA!!! igy elbaszni ezt is.. vicc.. miert nem lehet a flottat meg minden mast ugy szamolni ahogy elvileg kellene... minden elkoltott 1 milla pont = 1000 pontnak szamit azt ennyi.. miert kell keverni a gazdasagot a flottaval..? meg egyebek.. akkor mar kivancsi lennek, ezek utan h mi van a kutatassal ??? annak is egy reszet bele szamolja gazdasagba ??? :) :D

  • Szerintem ez inkább egy hiba, mint sem szándékos legyen...bár itt már semmi se biztos, csak ami elmúlt :D

    [align=center][color=#FF0000][size=14]Addig kell tolni a csatákat, amíg van kit leszedni! Ráértek akkor bányászni, ha már kihalt az Uni! [img]https://asiakas.kotisivukone.com/files/danielinprofetiat.julkaisee.fi/Nuclear-war-forcetoknow.com_.jpg[/img][/size][/color] [b][i][color=#FF0000][size=12][/size]Háborúban nincs vasárnap![/color][/i][/b][/align]
  • Huhh... :D


    Ez a pontszámítás nem hiba, ez így van amióta ez az új statisztika van a játékban. Minden civil hajó pontértékének a fele adódik csak hozzá a hadi pontokhoz, ugyanígy 50%-ban számít a hadi pontokba a Phalanx és az Ugró kapu is (ezeknél a másik 50% a gazdasági pontokhoz adódik hozzá).


    Azért van ez így kitalálva, hogy a hadi pontok többsége tényleg arról szóljon, hogy a hadi hajók pontértéke (így a bányászok szállítói kisebb mértékben számolódnak bele a hadi pontokba...ráadásul jogosan, hiszen azok nem harcolnak). Ehhez ugyanígy hozzátartozik az is, hogy civil hajók elpusztításáért nem kapsz becsületpontot, csak hadi hajókért és védelemért (védelem esetén is csak azért, ami nem épül vissza).


    Univerzum 3 -> [Összevonás] Univerzum 1 -> [Összevonás] Barym -> [Összevonás] Ursa
    Nekkar -> [Összevonás] Hydra