Tiltás

  • hyp természetes hogy szoba jöttök ti is... Ha mas életéről papoltok azt nem tudjátok, hogy pontosan mi is van. Másrészt a jelzőt gondolom leszedted mindket gépről.
    Nem gondoltam volna, hogy szinte bizalmas dolgot miert targyaltok ki elektraval másoknak... Baszta a csorotok hogy torlodott az acc, tudom de ez feljogosit titeket olyanra ami szinte félig igaz félig nem es találtok másoknak ki? Játék ember, ne ebben éljetek bassza meg. Jo fej ember vagy jo fej elektra is. Es tudod mi tortent vele... Ahelyett hogy játszod ezt a fost inkabb foglalkoznal vele. Senki nem tudja mikor áll meg a feje felett az ido. Hidd el tapasztalatból mondom... Sogorommal nem igen találkoztam mert a rohadt játékot előbbre helyeztem... Majd mikor dolgoztam Szekszárdon találkoztam vele... Másnap arra mentem vissza a szállásra munka utan, hogy az a hir várt, hogy meghalt.... Szoval mindenki döntse el mi a fontosabb a játék vagy a család, közeli emberek...

  • ki beszél arról hogy nem jatszhatsz???
    Irtam olyat?
    Mindenki sajat döntése hogy mit csinal...
    De en többre tartom a szeretteim, barátaim mint egy játékot.
    Azt johet mindjart a fenyegetozes hogy lejottok megverni stb... Miután Laci beutotte pitet akkor is ez volt a szlogen.
    De inkabb befejezem... Sajna... Inkabb nem irom le...

  • Nem kellene ráerőltetni a személyes véleményedet Heim másokra. Attól, hogy valaki szeret játszani még nem feltétlenül hanyagolja a szeretteit és megértem, hogy te már nem játszol ( bár nem tudom minek regisztráltál akkor spanyolra is) de azokat ne hagyd már szarban, akik még élvezettel tolják az ogame utolsó éveit.

  • Nah Tiszteletem!! LACI.. neked valaszolnek mert a tobbi Risza az nem erdekel!De azt megjegyeznem amit Heimdall mond.. Igaz.. Sok fasszopo csalo hasznalja ezeket a Programokat.. de le se szarom.. igy is felfogom ezeket apritani ahogyan eddig is tettem!!! ha hasznalta ha nem!!


    Szoval Laszlo h miert 666.. nah leirom..Rigel mostanaban abbol allt.. miutan megcsinaltuk a Top1 csatat h szinte mindenki szarok tolunk..es elmennek Fs-re es alig latni oket.. magyaran punnyadas tortent Rigelen.. es Mivel en sosem adtam at az accomat senkinek 1 hetre, mert nyaralok vagy akarmi.. igy nem tudtam miaz h Örzes.. kesobb tudtam meg h az lett volna a jo dontes..es valalta is volna Hiramoto.. de beneztem!! Viszont igy h 666 kapta par napra, igy felpezsdult az elet ahogy halottam.. mert egybol mentek ellene Ds-el Holdat vagy Holdakat Rombolni.. de 666 leszopatta oket es kenodtek, amibol Flottat huzott.. ezert jar neki a keksz, ha tenyleg igy tortent!! ugy h maradjunk annyiban h eselyt adtam Rigelnek h leszedjek a flottam, ha mar engem sosem tudtak..sot meg lefarmolni sem.. :)
    Remelem h a regi Cimboram,es Ex Punisheres Tarsam Rigel es Orion egyarant jo kezekben lesz!!! Es elore leszogeznem, hogy ha elkapnatok Stay baratomat, es leveritek a flottam, nem engem vertek be, hanem a flottat es Stay baratomat.. attol en meg veretlen maradok!!! ugy h inkabb varjatok meg mig Vissza terek Rigelre es folytatjuk tovabb a harcot Tisztessegesen..remelem addig leszoknak egyesek a Riaszto Program hasznalatrol is!!!

  • Sziasztok! 2038-ig tiltást kaptam "Összevonás végrehajtása" indokkal. Ez mit jelent pontosan? Próbáltam utána nézni mindenhol de semmit nem találtam róla, szóval nem értem mit követtem el. Ha valaki leírja nekem azt megköszönönném!

  • Pontosan így van. Temető szétverte került az acc, csak az automatikus rendszer üzenet kicsit becsapós.

    Én vagyok a kezdet és a vég. Általam érkezik a változás. Kérlelhetetlenül jövök akár a halál, nem kérdezem felkészültél-e Rám. Kapuvá váltam, az örök változás kapujává. Nem érinthetsz hisz nem vagyok ember. Nem csodálhatsz hisz nem vagyok isten. Az vagyok mi örök és egy. A változás. Kapuvá váltam. A nagyszerű változás kapujává.

  • Csak kérdés:

    Az ilyen Kismester féle csatáknak nincs szankciója? Az egy dolog, hogy a több éves munkákat romba dönti, hátbaszúrással, hiszen háborús játék - de a hogyan:?::!:

    1.: Már írtam, hogy olyan előnnyel flottázik, ami másnak nem adatik meg. Gondolok itt az ON-OFF státusz kijátszására:!:

    2.: Értelmet veszti a szövetség fogalma:!: Aki benne van mindenki nagyobb veszélynek van kitéve ezek miatt, mintha szabadúszó lenne. Hátrány arculata lett a "Szövetség" fogalmának:!::!::!:

    Ez így jó lesz? Nagy, és akármilyen ACC-ok mennek tönkre jogtalan haszonszerzésből, és visszaélésekből:!:

    [color=#A9A9A9][font='Verdana'][size=10][align=center][img]http://imageshare.web.id/images/xo4xq8ieqgnxa76occ4.png[/img][/align] [/size][/font][/color]
  • Nagy flottákat és gyanús accountokat vesznek fel a szövetségekbe. Plusz nem FS-elnek. Ez mostanában divat lett, ahogy látom itt fórumon.


    A másikra nem térnék ki, nincs itt helye.

    iDvNWxM.jpg

    Ne zavard köreimet!

    Hall of Fame:
    U1-U3-U7-Barym-Orion-Vega-Yakini: Top1 ; Andromeda: Top2

    Ogame.hu: Top1 & 3x Top2 & Top1-2 Blind & Top2 Ninja

  • Talán értelmes dolog lenne ha a szabályzat magában foglalná azt, hogy amennyiben kilépsz egy szövetségből vagy törölsz valakit a barátlistáról azokat/azt a játékost 24/48órán keresztül nem támadhatod!

    Ilyet nem lehetne?

  • Tudomásom szerint megfelelő mértékben lettek ki osztva a szankciók Rigelen, a mára virradó reggelen történtek ügyében.

    Én vagyok a kezdet és a vég. Általam érkezik a változás. Kérlelhetetlenül jövök akár a halál, nem kérdezem felkészültél-e Rám. Kapuvá váltam, az örök változás kapujává. Nem érinthetsz hisz nem vagyok ember. Nem csodálhatsz hisz nem vagyok isten. Az vagyok mi örök és egy. A változás. Kapuvá váltam. A nagyszerű változás kapujává.

  • Ezt klassz olvasni, és az elveszett flottákat is megtérítik?

    Megoldható, ha valaki lusta végigolvasni a szabályzatot, és értelmezni, az erre vonatkozó részt beilleszteni? Nem akadékoskodásból, de jó lenne informálódni a megfelelő emberektől. Milyen szabályok vonatkoznak erre az esetre. Előre is köszönöm, , ha megoldódik. Tudom most nem játszom aktívan, és nem is volt ilyen esetem, szerintem másokat is érdekel az eredmény. Köszönöm:!:

    [color=#A9A9A9][font='Verdana'][size=10][align=center][img]http://imageshare.web.id/images/xo4xq8ieqgnxa76occ4.png[/img][/align] [/size][/font][/color]
  • Tudomásom szerint megfelelő mértékben lettek ki osztva a szankciók Rigelen, a mára virradó reggelen történtek ügyében.

    Ez a bukta nekem is felert egy veglegessel ugy erzem :(

    [color=#FF0000][i]Kezelj úgy minden helyzetet, mint egy kutya! [/i][/color] [color=#FF0000][i]Amit nem tudsz megenni, megdugni, vagy elásni,[/i][/color] [color=#FF0000][i] azt hugyozd le, és menj tovább![/i][/color] [color=#FF0000][i]ADV. HoF : 8[/i][/color] [color=#FF0000][i]RIP KILL : 40[/i][/color] [color=#FF0000][i]UNI5 legnagyobb egyénije , TOP3 [/i][/color]
  • Szanalmas ami ment most RIGELEN!!! kismester mindig is csalt.. rengetegszer..csak valahogy meguszta...De most remelem ott rohad meg ahol van VEGLEGES BANN-ban, HERCEGGEL EGYUTT!!! Acount vasarlastol kezdve minden volt ott a hatterben :D ugy h jol megcsinaltak maguknak.. járnak a sörök :beer:


    UI: Herceg te nagyobb csalodas vagy szamomra..es sokunk szamara.. mint kismester!!! RIP HIVE

  • Első sorban ha észlelt kémkedés a védő ami fura volt akkor miért nem léptek kismester ellen?

    Benn maradt a szövibe....


    Csak Magyarországon veszik ezt csalásnak orgon még csak enye benye se jár érte se máshol.


    Ha érezték a turpisságot és nem tettek ellene lépést akkor az az ő hibájuk.


    Rigel pont az az uni ahol már láttunk olyat, hogy 666 le szedett minden top flottát majd a többiek össze fogtak és meg bosszúlták.

    Orgon King Of Taurus csinálta ezt, hogy a szövijét le szedte.

    Ott rá hagyták a közösségre a bosszút...