Dühöngő...avagy itt add ki magadból ami nyomja a bögyödet!

  • Igen, de csak emailben, itt nem találom és válaszolni sem tudok rá :D


    Edit: kedves játékostársak, akik üzenetet írtak nekem. Megkaptam emailben (ötletem sincs hogy lehet megtalálni és megnyitni itt a fórumon). Esetleg ahol írtatok, ott le tudnátok írni, hogy hol sikerült és miért nem látom?

    iDvNWxM.jpg

    Ne zavard köreimet!

    Hall of Fame:
    U1-U3-U7-Barym-Orion-Vega-Yakini: Top1 ; Andromeda: Top2

    Ogame.hu: Top1 & 3x Top2 & Top1-2 Blind & Top2 Ninja

    Einmal editiert, zuletzt von don csakazertis! ()

  • Nem kicsit zúzás.......
    A támadások ideje:
    03.05.2017 22:40:07
    03.05.2017 23:06:08
    03.05.2017 23:06:44
    03.05.2017 23:07:21
    03.05.2017 23:07:36
    03.05.2017 23:07:50
    04.05.2017 00:53:00
    04.05.2017 06:14:09
    04.05.2017 06:51:33


    Az ilyet végleg kellene tiltani, nem csak addig ameddig..... kár hogy nem lehet.
    Gratulálok te meg annyira véded... úgy látszik téged is meg lehet venni kilóra....

    "A borsodi bőrálarcos gyilkos nem felejt, és egyenként vadássza le az árulókat! "

  • uuuuuha... Értem hypno, neked milyen átkötéseid vannak agyam eldobom wehehe
    Na de a provokálásra nem adunk.xD mert ahogy elnézem nem tudod meg emészteni hogy a spanod eladta a hydrás flotátt na mindegy xD ez egy ilyen dolog... De hát ilyeneken 5 éve se akadtam fent most se fogok... Amúgy nem is értelek miért nem ingame veszel rajta revansot?? Ja igen végleges bannt könnyebb akkarni mint ingame be verni ( mármint 666-ott) jó persze tudom tudom szerintetek 666 az abszolut gonosz lehett a ti szemetekbe, szerencsére én szemszögemböl kicsit más a helyzet... Na mindegy egyszer ugyis kiderül az igaság (vagy nem). Amúgy teljesen jogos a bann sött igen nagy madárság volt részéröl de tegye mindenki a szivére a kezét és mondja azt hogy ö sose hibázott. Meg kapta a MEG érdemelt büntetését... Ugy hogy hypno te mint tapasztalt ogames (egy ideje nem kevés csatádat láttom) komolyabb dolgot várok mint a forumon köpködést... Néha hihetetlen nehéz. A számomra ez a dolog mert hogy el határolodom azoktol amit valaha tett 666 vagy hiszitek hogy tett... De attol mint neked reaper ugy nekem 666 a spanom ez van ilyen az élet... És nem tudom én ugy tanultam hogy a barátaimért áljak ki ha jogos(nem teljesen volt az mert a 7 edik támadásrol nem tudtam) de fentebb irtam is hogy jogos a bann. Részemröl ennyit ha egyszer érdekel a másikfél változatta az akkor történtekröl... Pm ingame.. Bár akkor látni kéne a fátol az erdöt és néha egyszerübb szimplán a fát nézni... Gl&hf

  • Húha, mik vannak itt???!!!
    Eladta???!!!
    Ezt honnan veszed?
    Hiszel még ennek a csaló, hazug embernek, aki téged, ahogy látom, be tudott etetni ezzel a mesével, hogy el lett neki adva a REAPER-féle acc?!
    Mit gondolsz, most miért csücsül 14 napig kényszervakációban(azaz bannban)?!
    Biztos azért, mert tisztességes játékos!
    Vagy csak nem tud leírt szöveget értelmezni, nem tudom, de akkor vissza kellene ülni az iskolapadba megismételni ezt-azt!

    Hogy tisztázzunk valamit:
    REAPER gondban volt, mivel minket nem tudott elérni, így ráírt egy másik szerveren egy "cimbire", 666-ra és kért tőle egy őrzést!
    666 meg galád módon kihasználta ezt és megfosztotta REAPERt a saját flottájától!
    Gondolod ha REAPER saras lenne az ügyben, visszaengedték volna a játékba?!
    Járj utána a dolgoknak, mielőtt a csaló barátodat védenéd, inkább ne írj semmit, ha nem tudod a hátterét a dolognak!

    És ezt ne vedd provokálásnak, nem az, csak felvilágosítottalak a tényekkel kapcsolatban!



  • LON-nak igaza van!
    Orvendek hogy van ki atlatja a dolgokat es kelloen tajekozott, azutan kezd irni ezt-azt (ezt mar neki is irtam mielott szovitarsam lett volna!!!)
    Csak azt sajnalom hogy hallgattam 666ra es mentem vele vakon reaper ellen hydran.
    666-nak jo pihit! Ez a kapott accja se huzta sokaig flottaval, most meg bannt is kap :D
    En mar csak mosolygok ezen. Valaki ennyire kitarto legyen... Ez benne becsulendo! :thumbup:
    Varjuk vissza! :minigun::rocketlauncher:

  • Hát én már nem tudom... Nekem igazábol mindegy. Az akkor volt ez most van. Ugy hogy részemröl igazat adok mindenkinek a személyes érzései miatt... További kellemes játékot. ennyi ez a történet

  • 04.05.2017 06:51:33

    Ezt Hyp kihúzhatod, ez tényleg a 8h-n túl van, mivel a 8h lejárt 06:40:07-kor!
    De a többi 8 benne van és hát a 8 az 8, nem pedig 6, így jogos a tiltás!
    Ennyire ne tudja valaki értelmezni a leírt szöveget vagy ne tudjon órát nézni, ezt nem tudom se felfogni, se elfogadni!

  • Tiszteletem.. latom zajlik az elet az Avangers Klanon belul is :D Az egyik sztár Játékosuk...( ez poen).... :D kis padra kerult :D -----> Soldier
    Ahogy ismerjuk a szerveren.. plusz mas szerverekrol .. biztos valami okossagot csinalt a tarsai ellen :D Soldi... igy ki lesz a kovetkezo ?? mert Delutan nagyon kiugrottal elolem.. nem mertel beleallni 1 VS 1-be kis cica :) ezert vagy te hang ember :) de vajon Klan nelkul is ekkora szad fog maradni?? majd meglatjuk :)

  • Nem nagyon érdekelt az eddig irogatás, ami itt zajlott.


    De esküszöm nektek, hogy nem jövök rá, hogy smartrax ennyire buta, vagy megjátssza.
    Vedd már elő azt a csöppnyi eszed!!!
    Minek álltam volna be eléd??
    Te vagy a cink, hogy észre se veszed, hogy fent vagyok.


    Nyugodj meg, nekem van mire fel.
    Te csak úgy mertél menni védeni Herceghez, hogy 4 másik nagy flotta volt melletted.
    Amúgy meg annyira beszari vagy, hogy sehova nem mersz elindulni.
    Már már az is valami, hogy rám megmertél indulni, csak vigyázz, hogy haza ne kísérjünk ;)


    Aztán nyugodtam fejezd be ezt az idióta irogatásodat és húzd a flottát!
    Te is sorra kerülsz. ;)

    honor-1.jpg
    "Csak halkan és lassan , az ellenség megvár."

  • Hahaha te kis vicces pisis gyerek :D nem ertjuk mi szerver lakok, hogy neked mire nagy az arcod ennyire?? hiszen te meg 1-szer sem indultal meg szerintem meg senkire sem.. de Ram TUTI hogy nem.. itt aki pancser az max te vagy 5:0... mar leszedtem rolad tobb milliard profitott, mig te ???? 0 profitott.. ugy h itt aki nem veszi eszre magat az te vagy kis cica:)) meg vissza kiseres??? kivel tudtal te volna vissza kiserni 14 perces menetidovel te pancser??:DD a masik meg nem percesedett a holdad.. lattam h On vagy.. de lattunk mar nem 1 ilyen peldat hogy attol meg be lett verve az illeto..en proba alapon mentem rad.. de elotte mar irtam nem 1 embernek h valoszinu h nem leszel meg.. magyaran ezt is szamitasba vettem.. Plus a nagy cimboraidat figyeltem kozben.. nem most kezdtem ocsi...:D itt aki ujra bukni fog az max te leszel...a masik meg en beszari ??:D hahah jo vicc..errol is mas a velemenyem...en csak ugy mertem menni vedeni ???? ember te csak ugy mersz tamadni h ott vannak mogotted a nagyobb tapasztaltabb flottasok.. mert ugyebar te eddig a szeron nem mutattal fel semmit.. masnak a seggebe bujva es agyon tapolva kapaszkodtal fel... szanalom. hu-ra tedd fel inkabb magad :D


    Nem tervezem a flotta huzast egyenlore.. a Sorra kerulsz verziot mar lassan fel eve hallgatom.. unalmas vagy mar ember...

  • üdvözlöm a kedves nézőket smartrax sensey és soldier sensey újjabb szájkarate meccsén
    smartrax kezdi a harcot
    egy csontrepesztő Uraken Uchi-val támad ellenfelére, de soldier ügyesen elhajol az ütés elől.
    soldier egy Tetsui Uchi-val válaszol, de smartrax hárít, és egy köríves rúgással fejbetalálja ellenfelét amúgy csák norisz módra


    vajon mi lesz soldier sensey válasza erre?


    kiderül a reklám után


    tywin lannister közvetítését olvashatták :D




    soldier nem hajlandó tovább harcolni, kisétál a ringből. vége a meccsnek
    végre

    „Ha a hatalmasok játszmáját játszod, győzöl vagy meghalsz. Nincs középút”.

    Einmal editiert, zuletzt von TywinLannister ()

  • Látod látod, átvitted személyeskedésbe, innen látszik, hogy milyen ember vagy. Példát mutatok neked, én nem írom le a neved kisgyerek :) Irtam 1 hónap, nézzük tudsz-e flottázni. Fulloz be, ha nem megy, akkor meg maradj csendben.
    Fele annyira se vagy képes, mint Ragnar vagy én. ;)

    honor-1.jpg
    "Csak halkan és lassan , az ellenség megvár."

  • Mindenki tudja h ki vagyok :D kis gyerek.. apad lehetnek ha a kutya nem eloz meg a lepcsöházban..!! itt aki majd megtudja az te vagy!! te fenyegettel meg h sorra kerulok..tehat itt nem nekem kell kergetnem egy kockat hanem Forditva.. Ragnart elismerem h jo jatekos, nem is ertem mit kevered bele a te szintedbe..pff..