Galaxy Tool

  • hello


    nekem is dtsh-n van GT-m, s nekem a www-t kikellet venni belőle... úgy működik.
    próbáld meg, s ha továbbra se működik, akkor írj, s próbálok segíteni.

  • Na ezt hogyan kell?


    Mert nekem minden gond nélkül megy a copy+paste -> elküldés, de a frissen bemásolt univerzum nem jelenik meg az adatbázisban. Fel tud valaki világosítani?



    Mármint a galaxis nézetben a naprendszert hiába másolom be és kattintok az elküldésre (ahogyan azt kéri) egyszerűen, mindenféle hibaüzenet nélkül nem kerül be. ??

    Einmal editiert, zuletzt von Sci-fi-lisz ()

  • ..egyszerű az oka. Ha jól gondolom, túl sok adatot illesztesz be.


    Egészen pontosan kijelölöd a másoláshoz a Kémkedés Dátumát, és egyebeket is.
    Utána a formázásban van egy cellazár, és új cellában van a kémkedési adat. Na most ebben az esetben csak a Kémkedés idejét tartalmazó adatot illeszti be, a többit, ami utána van törli.
    Amikor kiértékeli a bevitt adatot, és töröl minden felesleges karaktert, akkor 0 adat marad meg, ezt meg nem tudja ugyebár beilleszteni....


    Tehát ez így nem jó!


    Ez a jó:



    Tehát az elején túl sok felesleges adat szerepel, és pont az a lényeg, hogy az a kód (CSS,PHP, vagy HTML) amit nem látsz, de a vágólapodon szerepel, az zavar be!
    Ha weblap szerkesztőbe illeszted be, akkor látod, miről beszélek. :D



    Ha még mindig nem érthető, akkor jelezd kérlek, és képekkel illusztrálom, de ehhez most lusta vok, hátha elég lesz így is!



    Ezenfelül nem értem, hogy miért nem teszed fel a toolbart a Firefoxhoz, és akkor nem kell manuálisan beillesztened az adatokat, hanem automatikusan küld mindent! Galaxys nézetben azokat az adatokat is küldi, amiket látsz! Stb.


    Ajánlom:


    http://lordum.extra.hu/page.php?27
    http://lordum.extra.hu/page.php?26


    Itt minden le van írva, és illusztrálva. (Megj.: Sajnos a 2 nappal ezelőtti frissítés BUG-ot okozott az oldalon, és elkódolta a magyar ékezetes betűket, így kicsit idétlenül olvasható, amíg ki nem javítom. (UTF-8 - ISO non kompatibilitása okozta)


    Ha írsz, (Vagy bárki más is!) és nem veszem észre, nem válaszolok, akkor PM-ben jelezd, de ne PM-ben kérdezz pls!

    Einmal editiert, zuletzt von LordAthis ()

  • Helyzet az, hogy fent volt már egy ideje a galaxytoolbar a firefoxon, de - mint a leírásodból kiderült - nem volt jól beállítva (kimaradt a .hu a /secret előtt)
    Most viszont, veszi be szépen a rendszereket magától. Ezek meg is jelennek az adatbáisban frankón és alig bírom magam a földön tartani az örömtől. :)
    DE! Látszólag beolvas még pár dolgot (kémjelentés, tech-ek,...) amik nem jelennek meg az adatbázisban. (lehet, hogy elég hülye vagyok, hogy megkeressem, de próbáltam sok féle képpen)
    A manuális dologgal kapcsolatban: a stb... után meddig megyünk? Kell az "Esély a kémelhárításra: x %" rész is?


    A többi add-on ezt váltja ki? Illetve a GT kiváltja a másik 2 add-ont, amit linkeltél?


    UI: sikeresen regelt az egyik szöv.társam, de neki nem működik (olvas, de nem tesz adatbáisba rendszert sem). Kihagytunk valamit? Maga a GT kell, hogy ott legyen mindenkinek a gépén, vagy elég csak a tárhelyen? Illetve, ha ez a bibi, akkor, hogyen kell orvosolni?


    Előre is köszi!!


    .....MŰKÖDIK!!! A többieknek is. A foxgame-ről már olvastam (nem mintha hirtelen tudnám mitt tud, de asszem sok olyat, amit az Andromeda amúgy is) viszont erről a nightly testerről még nem tudok semmit. Mire lehet használni?

    Einmal editiert, zuletzt von Sci-fi-lisz ()

  • EDITED* Bocs a spamért,tárgytalan. minden oks. Attributes.php-ba "uni6" ot irtam a globál serverhez,es csak egy "6" ost kellett volna.





    Sziasztok!


    ma hallottam eloszor a galaxytool-rol,eddig nem is tudtam,hogy letezik ilyen,vagyis hogy miez-kiez.


    olvasgatom egy pár orája a commenteket,meg az osszes letezo weboldalt ezzel kapcsolatban.
    a Leirások hibatlanok,ezt onnan gondolom,hogy hihetetlenul egy ostoba fickó vagyok a felhasznalonév+jelszo beirásánál komplexebb feladatokhoz,de itt 98%-ra mondhatom,hogy minden franko.


    egy két kérdésem azert megiscsak lenne:
    Megvan a Galaxytool,regeltem a DTSH-ra,feltoltottem,felinstalláltam,bejon a grafikus felulet,minden zsir. ( a Verzioszam V4.5.3 lett!!)
    velemenyem szerint a legujabb GT-t sikerult leszednem, elképzelheto,hogy ez problémát okoz? mindenesetre a DTSH-n a galaxy tool elindul,es mukodik.


    a problémám azzal lenne,hogy:
    letoltottem a Galaxytoolbar-t is mozillahoz,nos :S
    elso lepesben ebbol is ugye a legujabbat szedtem le,ezt mar lecseréltem egy régebbire,ami most V.2.1.10
    Beirom az adatokat,Uni6.ogame.hu,http://felhasznalonevem.dtsh.hu/secret/index.php,user-t-pass-t.
    leok-ézom,oké. semmi nem történik,bár ez gondolom igy jo.


    Ezután szépen belépek a kis játékomba,ogame.hu, de itt megáll a tudomány.Nemtudom,hogy itt minek kellene torténnie,de amikor a Galaxis menupontra rámegyek látszodik,hogy valami-valamit nagyon erolkodik,de nemmegy :S egy kis ablakba kiirja nekem,hogy:
    "Galaxietool Státusz
    Rossz univerzum!"


    Nos idáig jutottam. arrol foggalmam sincs,hogy a programnak hogyan kellene mukodnie, es arrol sincs,hogy miért nem mukodik.


    Pár dolgot,tanácsot megosztanátok velem,hogy mi lehet a baj? félek,hogy valami verzio ,vagy kompatibilitási probléma,de tenyleg nemtudom.


    Valamint hogyan mukodne ez a dolog? a Mozillában lapozgatnám a Galaxis oldalakat,es ez automatikusan elkezdené az adatot elmenteni,es felmásolja nekem automatikusan az adatbazisba,ahol mas dolgom nem lenne,csak behozni a : http://XY.dtsh.hu/secret/index.php weboldalamat,es ott már látnom is kellene a "galaxis megtekintésében" az Uni6-Galaxis koppintását?



    kösz,es 1000 hála,ha szentel valaki egy kis idöt a hasfájásomra.

    Einmal editiert, zuletzt von CallmeCool ()

  • Hi!


    Pár napig nem voltam, most látom az üzi.
    Hát akkor szépen sorban:


    Remélem ez segíteni fog a Kémjelentés, és a Tech-ek tekintetében: Link ITT!!! Hamarosan megcsinálom a leírást oda, csak ki kell javítanom az oldal hibáját.


    Nem váltják ki egymást, legalábbis az említett 3 addon nem. A GT független a másik kettőtől, egyedül a "Galaxis nézet karcsúsítása" opciót kell kikapcsolva hagyni, mert az van rá hatással, nem fog működni rendesen. (A GT, esetleg nem tölt be a galaxis nézet a Játékban)


    ".....MŰKÖDIK!!!" Gondolom azt jelenti, hogy megtaláltad, mi nem volt jó. Engedélyezned kellett a GT-n belül, hogy ki mit tehet meg, mi engedélyezett a számára. Pl.: Az adatok feltöltése.


    nightly tester: Funkciója az, hogy ha a kiegészítő nem kompatibilis a Firefox verzióddal, akkor engedi feltelepülni, és ki tudod próbálni, hogy használható-e, vagy BUG-ol. Tehát alapból nem tudnád feltelepíteni Pl.: a NeoGame-t bizonyos Firefox verziókra, (Ritkán frissítik a NeoGame-et, ezért a Firefox gyors frissülésével nem tud lépést tartani.) de ezzel a kieggel megteheted. Magának a kiegnek semmi köze a Játékhoz.




    Az új verziókat kipróbálják, mielőtt elérhetővé teszik, nem hinném, hogy okozhat gondot, ha újabb verziójú.


    Amikor belépsz a Játékba, semmi különös nem történik, hacsak az nem, hogy amikor Játszol, a program jegyzetel helyetted, ha feltetted az Addont, és ezeket az összegyűjtött információkat tudod elérni az adatbázisban, a szerveren!!! (Ha addon nélkül használod, akkor neked kell a másol-beilleszt fáradtságos módszerével összeszedned az infókat, de akkor is karban tartja azokat!)
    Tudsz bennük keresni, megadhatsz rendező elveket, hogy amelyik Játékost keresed, az milyen feltételnek feleljen meg!!!
    Például, hogy a Flotta Statban gyengébb legyen Nálad, de a bányái magasak legyenek, kémkedéskor minimum mennyi fém/Ksis/Deu legyen bent, amire már rámennél, stb. Tehát tudod szűkíteni, jobban kereshető célpont. (FIGYELEM! Az, hogy a Flotta statban hátrébb van, nem biztos, hogy jelent valamit! Lehet Neki moondjuk 6000 Rombija van, Neked meg 2000 Rombi, és 20000 Könnyű Harcos. Ha nekimész, azt bánhatod! Egyedül erre nem szabad hagyatkozni!!!)


    Ha belépsz az adatbázisba, akkor ott az oldalsó linkeket eléred, amit összeszedet. Pl.: Áttekintés, Keresés az Adatbázisban, Keresés a Megjegyzésekben, Keresés a Jelentésekben (Kém), Galaxis megtekintése, stb. De ha nem boldogulsz, akkor Neked is ajánlom a fenti Linket ( Link ITT!!! Hamarosan megcsinálom a leírást oda, csak ki kell javítanom az oldal hibáját. )


    "hogyan kellene mukodnie, es arrol sincs,hogy miért nem mukodik." Oda fel fog kerülni képekkel, hogyan működik! Mit hol találsz meg benne. A miért nem működik-re eddig minden hibára megtaláltam a megoldást ezen a fórumon, illetve sokat én posztoltam hozzá. Az új hibákat is fogom, mihelyst kiderülnek, és megoldjuk. Mi nem működik? A Telepítés lefutott? Be tudsz lépni az oldalra? Más be tud lépni oda? (Regisztrál, és engedélyezed. Utána be tud lépni?) Akkor működik.


    Ha a Játékban nem tudsz belépni a Galaxys nézetbe, azt nem hiszem, hogy a GT okozza, de nézz rá, hogy a "Galaxys nézet karcsúsítása ki van e pipálva! Ha igen, szedd ki a pipát! (FoxGame-NeoGame párosban!)"


    És igen, ha van adatbázisod, (Regisztrált oldal, telepített Galaxytoll) és fel van téve az Addon-ja, helyesek a beállítások, akkor nincsen más dolgod, csak használod, és keresed a Célpontokat! A hogyan, meg hamarosan elkészül leírás!!! :D




    És továbbra is: Ha nem reagálok ide, akkor jelezd PM-ben, hogy nézzek ide! De ne PM-ben kérdezz!!!



    "Vannak dolgok, amiket ismer az ember és vannak dolgok, amiket nem. Az ismert és az ismeretlen között pedig ajtók vannak - ezek vagyunk mi./
    "Jim Morrison/



    .

    Einmal editiert, zuletzt von LordAthis ()

  • Hi
    Nektek működik a felhasználó erőforrás kijelzése?
    Mert nekem minden frankón működik, de itt csak nullák jelennek meg.
    Ha valakit esetleg tud rá megoldást, megköszönném ha írna.

  • Az alábbi hibaüzeneteket kaphatod a galaxy-tól:
    - váratlan válasz a szervertől
    ( ez azt jelenti, hogy rossz adatokat ( url cím ) adtál meg a galaxy plugin-nál ezért nem tud kommunikálni a szerverrel a játékod)


    - Rossz univerzum
    ( A szervernek kell egy kis idő ameddig feláll és elkezd "beszélgetni" a játékkal! a galaxy saját magának választja ki az univerzumot, neked nem kell és nem is tudsz, beírni oda semmit. )


    - Hozzáférés megtagadva
    ( rossz a felhasználó neved vagy a jelszavad amit a plugin-nál megadtál!


    még egy érdekes hiba:
    ha más uni(k)-ban is játszol akkor ütközés lehet a a gt-n és valamelyik ( általában amelyiket később raktad fel) nem fog működni)

  • Sziasztok!


    Lehet már kérdezték előttem... gyorsan kb 5 perc alatt átfutottam az írásokat.
    Kérdés: Warning: session_start() [function.session-start]: SAFE MODE Restriction in effect. The script whose uid is 78738 is not allowed to access /tmp owned by uid 0 in /var/web/dtsh-users/sznsz/index.php on line 4


    Fatal error: session_start() [<a href='function.session-start'>function.session-start</a>]: Failed to initialize storage module: files (path: ) in /var/web/dtsh-users/sznsz/index.php on line


    ez mit jelent???
    mert már fel is installáltam... De nem változik a helyzet.
    Valaki segítene?

  • "nyugi"....nálam is ez a helyzet. Az oldallal van probléma már napok óta (a GT nekem már jó ideje megy ott)


    Az oldal fórumán fel tette már valaki a kérdést, hogy mi a gond és a válasz ez volt: "Tudnak a problémáról.A hiba elhárítása folyamatban van."


    Univerzum 3 -> [Összevonás] Univerzum 1 -> [Összevonás] Barym -> [Összevonás] Ursa
    Nekkar -> [Összevonás] Hydra

  • A megoldásom sikeres is meg nem is :S
    http://free.dynamicweb.hu/
    ezen az oldalon működik a galaxy tool!!!
    itt próbáljátok meg csinálni!


    Kérdés: amikor megcsináltam mindent úgy ahogy olvastam akkor rámentem a galaxisra és azt írta ki, hogy váratlan válasz a szervertől... pedig a plugit is beállítottam (amennyire tudtam)
    illetve amikor rákattintok az üzenetekre akkor minden üzenetet fel akar tölteni függetlenül attól, hogy kémkedés-e vagy sem...
    És mondjuk ki úgy sz.. ahogy van :D
    Mit kell csinálni a továbbiakban, hogy normálisan működjön?
    Mert elolvastam és senki nem ír erről semmit...

  • Tiszteletem!


    Mivel a mi GT-k is a dtsh.hu oldalon volt fent,ami szépen törölve is lett.Így kénytelenk voltunk másikat készíteni.
    Na az meg nem igazán akart rendesen működni!
    Akkor találtam ezt az oldalt:http://www.galaxytool-hosting.eu/register.php
    Amennyiben ide regisztráltok,a path résznél a szövetségetek rövidítését adjátok meg!Nagyjából egy óra elteltével már kész is a gt a szövetségeteknek,ami kifogástalanul működik!
    Utánna már csak a GT opcióknál kell beállítani a dolgokat és kész is! ;)

    [color=#00ff00]"A halott törpe a jó törpe, és az egyetlen dolog, ami még a halott törpénél is jobb, az a haldokló törpe, aki elköpi hol vannak a haverjai." Morglum Necksnapper ork hadvezér.[/color] [color=#993300]RIPP KILL: 18[/color]
  • valaki nem tudja hogy hogyan tudom aktiválni a regisztrációkat galaxy toolban? mert sikerült telepiteni csak ilyen hibákat ir ki :

    Warning
    : session_start() [function.session-start]: open(/var/web/dtsh-users/borg/tmp/sess_9b4409fc309cf9dac26d757158144a1e, O_RDWR) failed: No such file or directory (2) in /var/web/dtsh-users/borg/index.php on line 4

    Warning
    : session_start() [function.session-start]: Cannot send session cookie - headers already sent by (output started at /var/web/dtsh-users/borg/index.php:4) in /var/web/dtsh-users/borg/index.php on line 4

    Warning
    : session_start() [function.session-start]: Cannot send session cache limiter - headers already sent (output started at /var/web/dtsh-users/borg/index.php:4) in /var/web/dtsh-users/borg/index.php on line 4

    Warning
    : Unknown: open(/var/web/dtsh-users/borg/tmp/sess_9b4409fc309cf9dac26d757158144a1e, O_RDWR) failed: No such file or directory (2) in Unknown on line 0


    Warning: Unknown: Failed to write session data (files). Please verify that the current setting of session.save_path is correct (/var/web/dtsh-users/borg/tmp) in Unknown on line 0


    Szóval valaki segitsen már mert lekaparom a vakolatot mingyááá!!! :D

  • Elsőként a felhasználó menedzselése részben állítsd be az adott felhasználó jogosultságait a GT-ben. Utána felhasználói információ résznél, ahol megjelenik egy piros kis felirat, hogy admin arra katintva elküldheted az aktiváló emailt.
    Remélem erre gondoltál? 8)

    [color=#00ff00]"A halott törpe a jó törpe, és az egyetlen dolog, ami még a halott törpénél is jobb, az a haldokló törpe, aki elköpi hol vannak a haverjai." Morglum Necksnapper ork hadvezér.[/color] [color=#993300]RIPP KILL: 18[/color]
  • Andromédán nekünk tökéletesen megy a GT legújabb kiadásával.
    Szerintem ideje lenne frissítenetek ;)
    a v4.5.3-s verziószámút használjuk.

  • Nekem 4.5.4 -es van és a Történelmi áttekintésnél nem jönnek be a grafikonok már egy ideje. Csak nálam nem vagy másnál sem (DTSH-ra van felrakva)?


    Univerzum 3 -> [Összevonás] Univerzum 1 -> [Összevonás] Barym -> [Összevonás] Ursa
    Nekkar -> [Összevonás] Hydra