Hold lövés rekordok!

  • Én egészen addig bányász voltam, amíg nem lett holdam (napi termelésem támadták és szövetséges védett be). Aztán még egy. Mindkettő elsőre meglett. A harmadik holdamhoz már 2 próbára volt szükség... :( Szóval az első három holdam összesen 3 próbából lett.

    iDvNWxM.jpg

    Ne zavard köreimet!

    Hall of Fame:
    U1-U3-U7-Barym-Orion-Vega-Yakini: Top1 ; Andromeda: Top2

    Ogame.hu: Top1 & 3x Top2 & Top1-2 Blind & Top2 Ninja

    Einmal editiert, zuletzt von don csakazertis! ()

  • 11,9,6 a sorrend a legrosszabb arányok. Mármint 11. HP-ra jött össze az a hold, illetve 9-re és 6-ra. Természetesen mind 20% HP volt. Volt pár elsőre meglett holdam is. Szóval elég vegyes. De volt aki sokkal rosszabbul jött ki. Talán 20-30 HP-ja is volt valakinek régebben egy bolygónál.


    Univerzum 3 -> [Összevonás] Univerzum 1 -> [Összevonás] Barym -> [Összevonás] Ursa
    Nekkar -> [Összevonás] Hydra

  • 1 barátomnak Orionon a KMo szöviben nem tudom pontosan, de kb 50 probája voltés szinte mind 20%os volt, és nem adta be.... már nem játszom ott 1 ideje, nem tudom azóta összejött e neki :)

    "A borsodi bőrálarcos gyilkos nem felejt, és egyenként vadássza le az árulókat! "

  • Manuval lőttünk egymásnak egyszer 30%-os alatt. 10-10 ből lett 1-1 hold :D

    Kicsit a szűz lelkéről:
    A szűz nem pazarol, nem ugrál...csendesen figyeli a termést. Amikor megérett, beballag a kaszáért, megfeni... Istennek hálát ad a szép termésért... kimegy és lekaszálja... Majd csendben, nyugodtan várja a következő termést. Addig is tervez, beoszt és folyamatosan jár az agya valamin.

  • Nekem us. Japetuson volt eddig a negatív rekord. 15 próbából semmi. Aztán 40%-os event alatt 8 próbából 7 hold szval megérte erőlködni :D

    Bár az élet végtelenül kemény, a legnagyobb börtön mégis a remény; eszedet veszi, ahogy keresed a fényt, magadban felfedezel sok ismeretlen, sötét lényt; szerelem vagy csupán kéj-igaz barát vagy behízelgő ellenség-idő teltével már nem is sejted, mi a különbség; s lelked egyre kiált - jöjjön a gyilkos tudás! Mit számít a vélt boldogság, az öröknek hitt varázs; amikor maga akit szeretsz taposta el a parázst...Vakká válsz, ha tovább keresed a választ - csak láss és ne remélj-magad hiába ne áltasd!