Szabad használni ezeket a pluginokat?

  • Sziasztok. Utóbbi időben felmerült egy kérdésem. Szabad-e használni ilyen típusú pluginokat az oldalon?
    Első számú:
    http://userscripts.org/scripts/show/136012


    (az aukció fent maradó idejét írja ki. Külföldi ogame-n engedélyezett, nálunk nem tudom)
    Második:
    http://userscripts.org/scripts/show/134017


    (ki írja, hogy ki melyik másodpercben mennyit emelt (itt hozzá tenném vannak érdekes feljegyzéseim, admint ha érdekli írom az észrevételt))
    És a harmadik (ezt nem tudom, hogy engedélyezett-e, mert nem néztem utána)
    :
    http://userscripts.org/scripts/show/83284
    Ez egy igen érdekes plugin, nem tudom, hogy engedélyezett-e használni, de itt tudok pár indokot, hogy miért NE lehessen használni e fajta plugint. Köszönöm a választ, és ha érdekeli valamelyik admint az indok az jelezze és megírom neki :beer: ^^

    Einmal editiert, zuletzt von Stewie ()

  • Engedélyezett Ogame Scriptek


    ezek a scriptek engedélyezettek. ami nincs rajta a listán, azok nem

    [color=#ffff99][align=center]"Addig boldog az ember, míg azt hiszi, elvarázsolt helyen él. Aztán felnövünk és megszakad a szívünk..."[/align][/color] [align=center][img]http://kepfeltoltes.hu/120422/1215442374Ogamesigsupernat2_www.kepfeltoltes.hu_.gif[/img][/align] [align=center][color=#ff0000] uni 1 - Top30 R.o.A vezér asszony ^^ [/color][/align]
  • Helló. Ezt az egyet megtaláltam (http://userscripts.org/scripts/show/83284) ,hogy engedélyezett , a másik kettő nem szerepel a listán. Nos én ez a plugin ellen vagyok teljes mértékben. Mivel billentyűzet gombokkal lehet játszani. De ez egy részben amilyen jó, ugyan annyi részben káros, azaz a játék hibáját lehet kihasználni mondjuk öncélra. Adott az aukció (itt folynak a legundorítóbb dolgok), az aukcióhoz van már olyan plugin, hogy másodpercre meg mutassa, hogy mennyi van hátra az aukcióból. Na most utolsó 20 másodpercben elkezded nyomni a sift + M gombot, autómatikusan emeli a licit tétjét akár másodpercenként (van aki már annyira durván
    "csal", hogy másodpercenként 2x is emel) szóval ez már felettébb a többi játékos ellen van. Aki nem tud ilyen pluginról az nem is tud labdába rúgni a nagy "csalók" ellen. Összegezve: A pluginnal aukción csalni lehet! Ezért kellene tiltani az e-fajta plugint. Van egy pár feljegyzésem, hogy kik azok akik felettébb gondolkodás nélkül használják, és meg kell hagyni nem hagynak lehetőséget a kisebb játékosoknak, azaz nonszenszé teszi az egész játékot. Hol lehetne kérelmezni, hogy tiltva legyen ez a plugni? Vagy valamit kellene tenni a csalás ellen (újjal nem akarok mutogatni, de irritáló a dolog már nekem) Köszönöm a választ. Üdvözlettel Stewie

  • Helló. Ezt az egyet megtaláltam (http://userscripts.org/scripts/show/83284) ,hogy engedélyezett , a másik kettő nem szerepel a listán. Nos én ez a plugin ellen vagyok teljes mértékben. Mivel billentyűzet gombokkal lehet játszani. De ez egy részben amilyen jó, ugyan annyi részben káros, azaz a játék hibáját lehet kihasználni mondjuk öncélra. Adott az aukció (itt folynak a legundorítóbb dolgok), az aukcióhoz van már olyan plugin, hogy másodpercre meg mutassa, hogy mennyi van hátra az aukcióból. Na most utolsó 20 másodpercben elkezded nyomni a sift + M gombot, autómatikusan emeli a licit tétjét akár másodpercenként (van aki már annyira durván
    "csal", hogy másodpercenként 2x is emel) szóval ez már felettébb a többi játékos ellen van. Aki nem tud ilyen pluginról az nem is tud labdába rúgni a nagy "csalók" ellen. Összegezve: A pluginnal aukción csalni lehet! Ezért kellene tiltani az e-fajta plugint. Van egy pár feljegyzésem, hogy kik azok akik felettébb gondolkodás nélkül használják, és meg kell hagyni nem hagynak lehetőséget a kisebb játékosoknak, azaz nonszenszé teszi az egész játékot. Hol lehetne kérelmezni, hogy tiltva legyen ez a plugni? Vagy valamit kellene tenni a csalás ellen (újjal nem akarok mutogatni, de irritáló a dolog már nekem) Köszönöm a választ. Üdvözlettel Stewie



    Mivel enyhe utalas van ram is benne igy valaszolnek ra.


    Eloszor is mind a 3 engedelyezett!
    Itt megtalalod az elso postban:
    http://board.origin.ogame.de/b…dons-tools-scripts-skins/



    Elso korben plugin ellenesseg. Ez a sajat dolgod de gf engedte igy hozza menj ha valami gondod van vele.
    Masodpercre mutatja? Na ezt meg nem lattam melyik az? Vagy arra gondolsz amelyik szamol vissza a belinkeltek kozul? Ha igen akkor tevedsz nem azt mutatja!
    Shift+M nyomogatasod meg hajra csak 1 orultet kell kifognod aki radob egy newtron bronzra 10M-t es te radobod a 10M+1k-t azonnal. Emellett rendszer is lassu es ha tenyleg gyorsan akarod tolni akkor elvileg kidob bar nem hasznalom a shift-et mert nagyobb a hatranya mint az elonye de egyszer majd behuzlak a malnasba ha gondolod van 10M folos femem :)
    Masodpercenkent emel 2-t? Te mirol dumalsz ha leszedted a listas kijalzot alulra lathatod hogy meg a sajat magad emelesei sem fer bele 1 sec-be mert minden 3. utan mar 2 sec-et ir ki.
    Milyen csalok? Te most mindenkit csalonak neveztel aki nem volt lusta es utana nezett tobb ogame-es forumon es megtalalta. Ennyi erovel te hogy letesztelted te is kozejuk kerultel.
    Dehogy nem hagyunk eselyt az egesz szerencse kerdese. Ha ott vagy elotte egesz nap es dobalod ra az anyagot persze hogy tobbet viszel mintha csak 1-2-e nezel be es peched van.


    Tudtommal a jatek flottak mozgatasarol es masik uteserol szol nem pedig aukciorol miert tenne ez nonszensze hogy aukcion van par hasznalhato funkcio?


    Annyiszor irtal hogy nem kellett hozza mutogatnod de az uniban levok aki valaha is benezett aukciora tudja kikrol beszelsz.


    Illetve mint irtam Loro tud teged iranyitani hogy hova ird a panaszod bar azert lehet hogy tobb mint 28k alairast ossze kene szedned mert legalabb ennyien letoltottek userscriptrol.

  • na szóval, igen arra a listásra célzok aukciónál.


    25.11.2012 23:44:27 Befejeződött az árverés Stewie 56.003
    25.11.2012 23:44:27 KRAKEN Bronz
    25.11.2012 23:44:09 Befejeződött az árverés Stewie 56.003 KRAKEN Bronz
    25.11.2012 23:44:07 Stewie 56.003
    25.11.2012 23:44:06 Stewie 55.003
    25.11.2012 23:44:05 PETI258 51.003
    25.11.2012 23:44:05 PETI258 49.003
    25.11.2012 23:44:03 PETI258 48.003
    25.11.2012 23:44:02 Stewie 46.003
    25.11.2012 23:44:00 PETI258 45.003
    25.11.2012 23:44:00 Még kb. 5m maradt az árverés végéig
    25.11.2012 23:43:59 Stewie 43.003
    25.11.2012 23:43:58 PETI258 42.003
    25.11.2012 23:43:57 Stewie 41.003
    25.11.2012 23:43:56 Stewie 40.003
    25.11.2012 23:43:54 PETI258 39.003
    25.11.2012 23:43:52 KRAKEN Bronz
    25.11.2012 23:43:38 PETI258 18.003
    25.11.2012 23:43:37 Stewie 13.003
    25.11.2012 23:43:35 PETI258 12.003
    25.11.2012 23:43:34 Stewie 10.003
    25.11.2012 23:43:33 PETI258 9.003
    25.11.2012 23:43:32 Stewie 7.003
    25.11.2012 23:43:31 PETI258 6.003
    25.11.2012 23:43:30 Stewie 4.002
    25.11.2012 23:43:29 Stewie 3.002
    Azt mondod, hogy én is a csalók soraiba kerültem, persze. Valahogy tesztelnem kellet az elméletet. Ha tudsz rá normális érvet mondani, hogy te hogy írsz be akkora összeget 1-2 másodperc alatt, hogy le tudd körözni az előtted lévőt, úgy hogy közben még ketten licitálnak? Mivel azt írtad, hogy nem használod a shiftes cuccot.


    "Tudtommal a jatek flottak mozgatasarol es masik uteserol szol nem pedig aukciorol miert tenne ez nonszensze hogy aukcion van par hasznalhato funkcio?"


    Az igaz, hogy hadi játék, de most gondolj bele, hogy te vagy 100-150-es top szinten, és (nincs sötét anyagod, nem akarsz venni) jó lenne szerezni egy +20%-os deu gyorsítót. De közben jön egy ilyen agyon pluginozott top 40-között benne lévő játékos, ki az árverés lezárása előtt be nyom egy nagyobb licitet és elviszi az orra elől. Szerinted ez reális? Szerinted ha én lennék a helyedben, és te lennél az enyémben. Én tele lennék sötét anyaggal, + 30-35ös bányákkal 10-11 bolygóval és még geológussal (ami még megnyom 10%-ot) és elvennék minden ilyen mondhatni értékes cuccot az orrod elől akkor már neked sem lenne kedved aukciózni, és megvetnéd a plugint. Ebbe sajnos kevesen gondolnak bele, hogy a kisebb játékosok is szeretnének valami sikerélményt szerezni a játék során. Mivel uni7 már nem aktív, negyede vakációban van, másik negyede bannolva, a fele meg hatalmas teki mögé rejtőzve éli az életét... Remélem letudod szűrni a lényeget, és hogy mire célzok.

    Einmal editiert, zuletzt von Stewie ()

  • Én nem aukciózok... napi zsákbamacska felér egy aukció WIN-el... és tökéletesen megvagyok, szerintem lehet nélküle élni.
    Jah.. és Baryom 600+ játékosa közül, azért ott vagyok a 20. helyen, gyorsítók nélkül, flottával (nem teki+bányával).

  • 25.11.2012 23:44:05 PETI258 49.003


    Hat ezt elnezted kicsit mivel nem tokeletes a rendszer.
    57 innen: 71
    Tőle:: Árverés-vezető
    Neki:: PETI258
    Tárgy: Túllicitáltak!
    Dátum: 25.11.2012 23:44:06


    törlés


    Stewie játékos felüllicitált téged a következő tételért folyó árverésen:


    KRAKEN Bronz


    Az új ajánlat: 49.003


    Árverés befejeződik: kb. 5m


    Az Árverés-vezetőhöz





    Kerlek szepen az a te licited volt nem az enyem csak a szerver reakcio ideje volt rossz. Ha kell csinalok rola kepet is.


    Figyelj nem kell tul sokat gondolkodni rajta de nem lovom le mindenki elott a poent. Amugy 1-5 db licitbol ra lehet jonni.


    Nagyobb licit? Te hanyszor jartal liciten mert akkor meg nem lattad azt az 1-2-t akik durvan toljak pl a nemregi 7M-s tetelt lattad?
    En nem szoktam nagyot emelni valahogy megis pluszra kellene kihozni elvet vallom es nem fer bele. (Elismerem neha direkt elmelgettem a bp-bol csakhogy eluldozzek valakit a legkozelebbi licittol de mar joideje nincs pontom igy nem szorakozom el a nyersit)


    Akivel tolom nem tudod mit muveltunk az elejen keresztbe vertuk egymast hol neki jott ki jobban hol nekem es volt hogy egy neveto 3. vitte el akarmennyire toltuk.
    Azert ha valaki osszeszed 1M deut abbol mar lehet gazdalkodni szepen es en sem vagyok verhetetlen mint a tealtalad belinkelt pelda is mutatja.

  • látom nem érted... te azt állítod, hogy nem használsz semmi plugint, simán be tudod írni a licitet. De én akkor amikor elvittem előled azt a krakent akkor használtam a shift + m kombinációt, és még úgy is nehezemre esett leverni téged, akkor miről is beszélünk? Te olyan gyorsan tudsz gépelni, hogy 1-2 másodperc alatt túl tudsz licitálni bárkit simán semmi plugin nélkül? Na ezt nem hiszem el ;) Amúgy az a 7millás emelés meg úgy volt az illetőnél, hogy egymilliót akart volna emelni, csak véletlen több nullát írt be, és így rögtön az össz fémjét bedobta a levesbe. És ezért nem értem meg a te aukcióidat, meg még az aukción még másik 3 emberét körül belül... :rolleyes:

  • Én mindenféle plugin nélkül 1-2 s-es reakció idővel tolom a licitet ha olyan kedvem van.. erre nem kell plugin...
    Még jó hogy semmi kedvem ott guggolni óránként az aukciók végénél :) Az elején kipróbáltam és toltam is pár hétig. Szépen jövedelmezett is. Ez csak kedv és hozzáállás kérdése :)

  • jó, mondjuk hihető ez az 1-2 másodperces dolog, de akkor azt mond el, hogy ha pl te emelsz 12.000-re és közben rád emelnek 13.000-re, és amikor te írod be a 14.000-et akkor már egy 3. személy benyom 20.000-et akkor te mi a frászt fogsz csinálni? nem tudsz olyan gyorsan összeget változtatni... (csak ha nem chuck norris vagy) :crazy:

    Einmal editiert, zuletzt von Stewie ()

  • látom nem érted... te azt állítod, hogy nem használsz semmi plugint, simán be tudod írni a licitet. De én akkor amikor elvittem előled azt a krakent akkor használtam a shift + m kombinációt, és még úgy is nehezemre esett leverni téged, akkor miről is beszélünk? Te olyan gyorsan tudsz gépelni, hogy 1-2 másodperc alatt túl tudsz licitálni bárkit simán semmi plugin nélkül? Na ezt nem hiszem el ;) Amúgy az a 7millás emelés meg úgy volt az illetőnél, hogy egymilliót akart volna emelni, csak véletlen több nullát írt be, és így rögtön az össz fémjét bedobta a levesbe. És ezért nem értem meg a te aukcióidat, meg még az aukción még másik 3 emberét körül belül... :rolleyes:



    Komolyan most kezdjuk ezeket a koroket?
    Nem irtam hogy nem hasznalok plugint sot hasznalok is 1-2-t abbol a szep hosszu listabol amit linkeltem.
    En csak az entert hasznalom ez kb 0,1 sec-cel gyorsitja meg a licitet hogy nem kell lehuznom az egeret.


    Mirol beszelunk?
    Arrol hogy en ott voltam tobb mint 1400db elott es licitaltam (es elvittem 1100-at) te meg minden 3. het vasarnapjan beneztel 1-2-re na ez a kulonbseg.


    Az hogy te nem erted arrol en nem tehetek es bar nem fair de nekem is magamtol kellett rajonni a dolgokra ugyhogy hajra.


    Hat igy jart aukcion vigyazni kell mikor honnan licitalsz en csak bonusz 600k-t raktam ra azota figyelek.

  • :dash: én azt mondom, hogy hogyan írod be másodpercenként az összeget, nem pedig, hogy hogyan küldöd el... de ha nehéz a felfogás akkor bilobil :D

  • a bilobil emlékezet javító...
    egyébként hagyjátok abba a vitát...
    a kérdésedre a választ megkaptad, zártam

    [color=#ffff99][align=center]"Addig boldog az ember, míg azt hiszi, elvarázsolt helyen él. Aztán felnövünk és megszakad a szívünk..."[/align][/color] [align=center][img]http://kepfeltoltes.hu/120422/1215442374Ogamesigsupernat2_www.kepfeltoltes.hu_.gif[/img][/align] [align=center][color=#ff0000] uni 1 - Top30 R.o.A vezér asszony ^^ [/color][/align]