[TOT: 222.430.882.000] Ragnar vs. StokyG (A: 2.153.897.000, D: 220.276.985.000)

  • HUH. Na ez a csata nem az a kis szosszenet szint. Megmondom oszinten volt benne izgalom :)

    Erdekesen indult ez a vasarnap reggel, ugyanis 666 riasztott egy masik uggyel kapcsolatban. Miutan az a bizonyos ugy lejart utanna gondoltam kicsit korbe tekintek.

    Eszrevettem a gyanus aktivitast Stoky holdjan. Az elmult idoszakban nemigen probalkoztam nala, mert aktiv es ugyes jatekos, mindig meglogott


    Koszonet 666-nak a segitseget a farmkorokben:beer:

    StokyG korrekten gratulalt, respekt neki. Irtozatos nagy mennyisegu anyagot gyujtott ossze:thumbsup: Mielobbi potlast neki


    Ezen az időponton (09-11-2025 --:--:--) az alábbi flották csaptak össze:



    Támadó Ragnar [Vik-GFO]

    ________________________________________________


    Csatacirkáló 7.221.793

    Pathfinder 426.406

    _________________________________________


    Védő StokyG [-RA-]

    ________________________________________________


    Kis szállító 315.323

    Nagy Szállító 7.952.403

    Könnyű Harcos 5.163.753

    Nehéz Harcos 2.073.150

    Cirkáló 709.970

    Csatahajó 313.477

    Kolóniahajó 4

    Szemetesek 200.236

    Kémszonda 6.661.459

    Bombázó 10.311

    Romboló 6.690

    Halálcsillag 106

    Csatacirkáló 11.539

    Reaper 5.699

    Pathfinder 883.777

    Rakéta kilövő 142.129

    Ion ágyú 1.111

    Plazmatorony 996

    Kis pajzskupola 1

    Nagy pajzskupola 1

    _________________________________________



    A csata után ...


    Támadó Ragnar [Vik-GFO]

    ________________________________________________


    Csatacirkáló 7.213.739 ( -8.054 )

    Pathfinder 379.009 ( -47.397 )

    _________________________________________


    Védő StokyG [-RA-]

    ________________________________________________


    Megsemmisült!

    _________________________________________



    A csatát a támadó flotta nyerte!


    A támadó zsákmányolt:

    9.358.840.839 Fém, 9.358.840.839 Kristály és 9.358.840.839 Deutérium

    41.422.974.176 Fém, 41.422.974.177 Kristály és 33.645.836.140 Deutérium

    48.299.815.923 Fém, 48.299.815.924 Kristály és 8.411.459.035 Deutérium

    66.835.257.729 Fém, 70.222.664.212 Kristály és 2.102.864.759 Deutérium

    16.708.814.432 Fém, 52.996.235.428 Kristály és 525.716.190 Deutérium

    4.177.203.608 Fém, 13.249.058.857 Kristály és 131.429.047 Deutérium

    1.044.300.902 Fém, 3.312.264.714 Kristály és 32.857.262 Deutérium

    261.075.225 Fém, 828.066.179 Kristály és 8.214.315 Deutérium


    A támadó összesen 2.153.897.000 egységet vesztett.

    A támadó teljes vesztesége beleértve a következő egységeket: 2.221.622.000.

    A védő összesen 220.276.985.000 egységet vesztett.

    A védő teljes vesztesége beleértve a következő egységeket: 222.011.011.000.

    Ezeken az űrbéli koordinátákon jelenleg 34.965.610.500 fém és 28.625.210.100 kristály lebeg.

    The defender gain a wreckage field of 43.008.641.000 metal, 32.543.691.000 crystal and 3.538.498.000.

    Plusz törmelék amit a rajtaütés okozott:12.933.750 fém és 5.845.650 kristály.

    A támadó 482.015.420.751 egységet zsákmányolt összesen.


    Az esély a hold keletkezésére a törmelékekből:20% százalék.

    ________________________________________________


    Debris harvested by the attacker(s):

    34.965.610.500 Fém és 28.625.232.600 Kristály

    106.650 Fém és 106.650 Kristály

    12.933.750 Fém és 5.845.650 Kristály


    Total debris harvested by the attacker(s):

    34.978.650.900 Fém és 28.631.184.900 Kristály



    nyereség/veszteség összegzése:


    A támadó(k) összesen

    Fém: 222.422.669.734

    Kristály: 267.268.149.230

    Deutérium: 53.712.815.587

    A támadó(k) nyeresége 543.403.634.551 egység.


    A védő(k) összesen

    Fém: -262.745.045.184

    Kristály: -301.813.155.680

    Deutérium: -60.377.187.587

    A védő(k) összesen 624.935.388.451 egységet vesztett(ek).



    Létrehozó a OGotcha Csatajelentés formázó 5.1.0

  • Grat neked:)

    Ezen nemvolt mit izgulni 1 orát bent álltak a szállítók. 8 kor még korán lett volna a visszahívás igaz még mindíg jobb lett volna mint így xD utána nekiálltam villanyt szerelni a garázsba és mondhatom senkinek nem volt még ilyen drága elosztószekrénye mint nekem :DDD

    [align=center][IMG]http://lajharz.dtsh.hu/pictures/sig/sigStoky.jpg[/IMG][/align]
  • azta retek... az igen ragnarusz...


    szegény stoky bácsi sajnállak, de már nem veszed olyan komolyan talán mint annó, szóval csak lazán bár ennyi nyersit elveszíteni sehogy sem jó... húzz egy kis fémbányát a profitbol ragnar :DDD

    :dead:Szerelmem, ne feletd A jajongást, ahogy a tél kihunyt A tavaszi égbolt alattCsak jajgatott hiába.

    Mert fogtuk a magot Hintettük a vetést Dalt vetettünk Mohóságuk ellen.

    És A völgyben odalenn Halld, arató suhint, arató suhint. Az arató suhint A völgyben odalenn Halld az arató dalát Hogy véget ért a tél.

    Ne feledd, fiam, Fiam, ne feledd A láncokat Amikor az arany vasba vert

    Mi jajongtunk is jajongtunk

    És kiáltunk és remegtünk A mieinkért Szebb álmunk völgyéért.

  • Az igen.. :D szép profit

    Gratula

    #6Stixer

    "A háborúra való felkészülés az egyik leghatékonyabb eszköz a béke megőrzésére." "A fegyelem egy hadsereg lelke. Félelmetessé teszi a kis létszámot; sikert hoz a gyengéknek és tiszteletet mindenkinek."

    Összpont: 60.69B

    ⚔ Szöv. [Stay] · Flotta 7.65B · Gazd. 32.95B · Kut. 14.18B · Bol. 19 · Srv. Leda

    Leda

  • Ez valami csodálatos Mester:hail:

    Stokyg-nak jobbulást.Lehet újra gyújtögetni

    [color=#ffff00][align=center]-Anya akkor elmegyek bulizni. - és mikor jösz haza? -jöttömre 5nap múlva számítsatok, pirkadatkor, kelet felől !!![/align][/color]