Van a Hadúr!!!
Kit nem érdekel mi célt szolgál az Univerzum, mi végre keletkezett is az és a benne lévő élőlények miért tengetik ott mindennapjaikat.
Ő csak dúl, fúl és szabadidejét nem kímélve kergeti azokat kik teljesen más célért, kicsit talán érdektelenül is élik mindennapjaikat az univerzumban.
Mit Ő dicsőségnek él meg az a többieknek csak enyhe bosszúság hisz nem ez az a hely ahol fő céljaikat el szeretnék érni.
Észérvekkel hatni sem lehet rá, hisz Ő csak egy célt lát.
Így aki ezt felfogja tudja, több szót fecsérelni rá hamvába szült próbálkozás.
De nyugtasson meg titeket a tudat hogy ez sem végtelen!!
Eljő az idő, nem is oly soká mikor az érdek már nem hajtja a népet.
Ő mint magányos harcos ül trónja tetején és lenézve látja a végtelen ürességet.
Majd szép csendben eluralkodik az érzés.
ITT IS BEFEJEZTEM VÉGLEG.
Inaktív lesz hát a sorsa újra, és majd talán más univerzumban újra Ő lehet a király...
Támadó
Jinx [ULTi]
Felderítő 300
Védő
newtwo
Üres Hold
A Csata Állása 1 kör után
Támadó
Jinx [ULTi]
Felderítő 300
Védő
newtwo
Üres Hold
Ezeken az űrbéli koordinátákon semmi DF nem lebeg.
A Támadó zsákmányolt 4.200.000 deutériumot.
A védő vesztesége 4.200.000 deutérium
A Támadó nyeresége 4.200.000 deutérium.