OGame KOCSMA

• Bármelyikhez aki éppen odafér a pulthoz :)

• A béke hazugság, csak szenvedély van
    • A szenvedélyen keresztül erőt nyerek
    • Az erőn keresztül hatalmat szerzek
    • A hatalmon keresztül győzök
    • A győzelmemen keresztül a láncaim lehullanak
    • Az erő szabaddá tesz engem
  • Üdv! mostanában elég kevés időm van eme csodálatos géjmre... és bár olvasni olvasok válaszra nem tellett az energiáimból, az azóta már zárt jegyemre se. viszont Valko általi témára reagálnék bár nem vagyok go xD szóval egyik aktív acc másik v, ez stimm, de az azonos lobbyn kívül nem lehet semilyen kapcsolst a két acc között! ebben az esetben ez nem teljesült. ennél konkrétbbat nem akaron ide írni. További szebbet mindenkinek! csak benéztem ha már erre jártam, folyadék és fagyi se fér az időmbe de ti igyatok amit szeretnétek!

• Üdv! mostanában elég kevés időm van eme csodálatos géjmre... és bár olvasni olvasok válaszra nem tellett az energiáimból, az azóta már zárt jegyemre se. viszont Valko általi témára reagálnék bár nem vagyok go xD szóval egyik aktív acc másik v, ez stimm, de az azonos lobbyn kívül nem lehet semilyen kapcsolst a két acc között! ebben az esetben ez nem teljesült. ennél konkrétbbat nem akaron ide írni. További szebbet mindenkinek! csak benéztem ha már erre jártam, folyadék és fagyi se fér az időmbe de ti igyatok amit szeretnétek!

Köszi az infót. bizton állíthatom hogy semmi más kapcsolat nem volt

• A béke hazugság, csak szenvedély van
    • A szenvedélyen keresztül erőt nyerek
    • Az erőn keresztül hatalmat szerzek
    • A hatalmon keresztül győzök
    • A győzelmemen keresztül a láncaim lehullanak
    • Az erő szabaddá tesz engem
  • üdv :)

a barátlistás szövetséges stb-s támadásnál, a bizonyos ilyen-olyan eljárást függetlenítve, ha jól tudom a "tiszteségtelen előnyszerzés" kategóriába tartozik...

főleg, ha támadás előtt hip-hop kiszeded barátlistáról vagy szövetségből az embert azt bum...

jogászkodni meg azért nem kell, / nem érdemes, mivel szerintem a szabályzatot sem jogászok írták, sőt elég hasra ütés szerű és ugymond lehet hogy több is benne a szubjektívitásra való feljogosítás, de ez néha azért nem jön rosszúl a gamereknek sem...

nem mindig azon a bizonyos negatív oldalon van bárki is...

kevesebb, hőbörgés jobb lenne több játék...

kérek egy jeges kv-t

:dead:Szerelmem, ne feletd A jajongást, ahogy a tél kihunyt A tavaszi égbolt alattCsak jajgatott hiába.

Mert fogtuk a magot Hintettük a vetést Dalt vetettünk Mohóságuk ellen.

És A völgyben odalenn Halld, arató suhint, arató suhint. Az arató suhint A völgyben odalenn Halld az arató dalát Hogy véget ért a tél.

Ne feledd, fiam, Fiam, ne feledd A láncokat Amikor az arany vasba vert

Mi jajongtunk is jajongtunk

És kiáltunk és remegtünk A mieinkért Szebb álmunk völgyéért.

• üdv :)

a barátlistás szövetséges stb-s támadásnál, a bizonyos ilyen-olyan eljárást függetlenítve, ha jól tudom a "tiszteségtelen előnyszerzés" kategóriába tartozik...

Nem kötekedés képpen de már sokadik alkalom hogy játékosok 2 szavas dolgokra hivatkoznak a játékszabályzatból.

Tartalmazza a szabályzat amire hivatkozol? IGEN

Olvassuk el ennek a 2 szónak a szövegkörnyezetét?

"

Tilos a legális kereskedési árfolyamokat manipulálni úgy, hogy tisztességtelen előnyt biztosítanak egy magasabb rangú játékosnak (példa, és nem korlátozódik erre: drágán vásárolni és olcsóbban eladni ugyanazt az erőforrást ugyanannak a játékosnak, lekopott flottát vagy védelmet eladni alacsony kereskedelmi árfolyamon). Ez a szabály a Piaccal rendelkező univerzumokban érvényes."

Azért ha ezt értelmezzük egyben már köze sincs ahhoz amiről a diskurzus folyik...

De persze a Pulling szabály behozatalával szerintem sokak elgondolkodtak mi van ha szövitársat vagy barilistásat (vagy korábban az volt) ottfelejtett nyersanyagát "farmolgatom".

Szerintem erre is tudjátok mi a válasz, ha nem meg majd megtudjátok :D

Hibáztam már én is. De TE is fogsz!!!!!

Edited once, last by newtwo ().

• Ez az igazi kocsmai téma, nem a sírás :)

Mi lesz ebből?

1 keservesen kicsikart győzelem, vagy továbbjutás a csoportból és utána bukta?

Vagy 3 vereség?

https://www.origo.hu/sport/spo…patok-rangsora-szoboszlai

Nem is, tudom, ilyen korán talán kávét kérnék valami gigakeserűt, hogy felébredjek!

Kicsit a szűz lelkéről:
    A szűz nem pazarol, nem ugrál...csendesen figyeli a termést. Amikor megérett, beballag a kaszáért, megfeni... Istennek hálát ad a szép termésért... kimegy és lekaszálja... Majd csendben, nyugodtan várja a következő termést. Addig is tervez, beoszt és folyamatosan jár az agya valamin.

• Írtam sokat de töröltem ugysem értené az alkeszok java.
    "newtwo" Tetszik ki hitte volna :)

B. lista meg szövi társ kit érdekel?
    Ha a szabályzat tartja féken a szövetségeseidet akkor szégyelld magad
    Ha meg bever egy "barát" akkor meg így jártál a Te hibád és kész
    Kussolsz és tűrsz mert elbas.. izé rontottad béna voltál ;)

A félistenek meg jobb ha visszafogják magukat mert hogy én
    Azt mondok amit akarok az rendeben van, mert én itt állok és vállalom

De hogy dölyffel éljen bárki is aki érinthetetlen az szégyenletes!!!

Tisztelet a legkegyetlenebb fegyver ;)

Ja és hogy mit is iszok?
    Hamm csak a társaságért jövök, meg hogy rémíthessem a pincéreket ;)

987 a Világbajnok sok nemzet igázója!!!
    Egyesült Királyság, Argentína, Brazília, Franciaország, Olaszország, Egyesült Államok, Görögország, Hollandia ..... stb

• Dilemma van 2 világ között.

Az angolon májusra kb. 10 országban jelentettek be összevonást. Nagy többségét 10x ecos unira húzzák rá...

Fejlesszek vagy ne?

Mert berakok a Zibalon egy 10 napos fejlesztést és átmegyünk a srácokkal a Yildunra, ahol már van accom, akkor lőjem le mondjuk 8 napnál, mert át kell rakni a nem 8as pozícióra eső bolygókat?

És itt a másik... fejlesszem-e a Yildunos accomat, ha úgy is oda megy mindenki...

Volt róla szó, hogy itt nem lesz összevonás, de tényleg így van?

Csapos, ne az íjaddal babrálj, amúgy is mit keres egy ilyen a kocsmában? Ide vadászpuska illik a pult alá!

Na, most miért nézel így? ööö... mit is akartam? egy borsó korsodit mindenkinek!

Kicsit a szűz lelkéről:
    A szűz nem pazarol, nem ugrál...csendesen figyeli a termést. Amikor megérett, beballag a kaszáért, megfeni... Istennek hálát ad a szép termésért... kimegy és lekaszálja... Majd csendben, nyugodtan várja a következő termést. Addig is tervez, beoszt és folyamatosan jár az agya valamin.

• Ami késik, az jönni fog.

Töltök egy decist, mert a feles kevés lenne.

• Nálunk nincs tervben eddig összevonás vagy lemaradtam valamiről?

• Tervben az nincs, csak gyanús, mikor azt látom az angol fórumon, hogy egymás után vagy 10 szerveren van... kicsit olyan mintha a nyuszikás viccben lennénk, akármikor lehet egy "bocs papa".

Itt voltak most összevonások:

OGame.br

OGame.dk

OGame.cz

OGame.ar/OGame.es/OGame.mx

OGame.it

OGame.nl

OGame.org

OGame.ru

OGame.pl

OGame.pt

OGame.ro

OGame.sk

OGame.tw

OGame.us

OGame.de

oGame.tr

Bocs kocsmáros, biliárdozni szeretnék, ha lehet "békési" karambolt, és egy sört kérek.

Kicsit a szűz lelkéről:

• én úgy vélem elég csak megnézni mennyi unit üzemeltetnek a .hu-n jelenleg, eléggé sok. érik a dolog mindenképpen, érdemes rá készülni sztem ;)

nyári melegek körvonalazódnak így a sört preferálnám!

• én úgy vélem elég csak megnézni mennyi unit üzemeltetnek a .hu-n jelenleg, eléggé sok. érik a dolog mindenképpen, érdemes rá készülni sztem ;)

nyári melegek körvonalazódnak így a sört preferálnám!

Nem kell aggódni, lesznek még újabbak is extrán jó beállításokkal ;)

Egy sör jöhet nekem is :D