[Ö: 2.324.839.000] Sheldon [Visitors] vs. REAPER [Evo] (T: 3.060.000, V: 2.321.779.000)

  • Sajnos ez csak egy töredéke a kiszemelt flottának, bíztam benne hogy visszaér a többi hajó is... de ez is valami.

    Peaper-nek jobbulást!


    Ezen az időponton (17-05-2023 --:--:--) az alábbi flották csaptak össze:



    Támadó Sheldon [Visitors]

    ________________________________________________


    Csatacirkáló 6.400.000

    _________________________________________


    Védő REAPER [Evo]

    ________________________________________________


    Kis szállító 33.272

    Nagy Szállító 46.421

    Könnyű Harcos 44.768

    Nehéz Harcos 8.586

    Cirkáló 14.168

    Csatahajó 1.005

    Kolóniahajó 6

    Szemetesek 2.044

    Kémszonda 74.422

    Bombázó 1.020

    Romboló 2.961

    Halálcsillag 3

    Csatacirkáló 1.156

    Reaper 505

    Pathfinder 2.772

    Rakéta kilövő 13.572

    Kis pajzskupola 1

    _________________________________________



    A csata után ...


    Támadó Sheldon [Visitors]

    ________________________________________________


    Csatacirkáló 6.399.964 ( -36 )

    _________________________________________


    Védő REAPER [Evo]

    ________________________________________________


    Megsemmisült!

    _________________________________________



    A csatát a támadó flotta nyerte!


    A támadó zsákmányolt:

    1.118.478.450 Fém, 259.865.576 Kristály és 270.305.591 Deutérium


    A támadó összesen 3.060.000 egységet vesztett.

    A védő összesen 2.321.779.000 egységet vesztett.

    Ezeken az űrbéli koordinátákon jelenleg 367.348.800 fém és 278.347.200 kristály lebeg.

    A támadó 1.648.649.617 egységet zsákmányolt összesen.


    Az esély a hold keletkezésére a törmelékekből:20% százalék.

    ________________________________________________


    A támadó(k) által beszedet törmelék:

    367.348.800 Fém és 278.356.200 Kristály



    nyereség/veszteség összegzése:


    A támadó(k) összesen

    Fém: 1.484.747.250

    Kristály: 536.781.776

    Deutérium: 269.765.591

    A támadó(k) nyeresége 2.291.294.617 egység.


    A védő(k) összesen

    Fém: -2.369.048.450

    Kristály: -1.186.259.576

    Deutérium: -415.120.591

    A védő(k) összesen 3.970.428.617 egységet vesztett(ek).



    Létrehozó a OGotcha Csatajelentés formázó 4.3.1

  • Graulálok !!

    Más fontosabb dolgom volt . Nem mentegetőzöm, de azt azért mindenki tudja, hogy egy Sheldon kvalitású játékos rászáll az emberre , ott nincs menekvés .Kicsit unom a szélmalom harcot. Az nem játék nekem, hogy egy fillér ráköltés nélküli , több éves munkámat erőből simán le lehet szedni. És ha tíz játékos társam állna be védeni akkor is le lennék darálva . Nagyon komolyan megfordult a fejembe a leköszönés, holott ez a veszteség tényleg csak töredéke a flottámnak. Nem akarok , csaták tervezgetése, barátok keresése és normális játék helyett mindig csak menekülni én még nem így kezdtem ezt a játékot, de nem tudom másképpen befejezni csak úgy , hogy valaki erőből le fog vadász és megyek a lecsóba.

    Még egyszer nagy gratula a szemfülességhez .

    "Az ember nem értheti meg a tanulmányozott művészetet, ha csak a végeredményt keresi anélkül, hogy időt szánna arra, hogy mélyen elmélyüljön a tanulmány érvelésében. " - Mijamoto Muszasi

  • Graulálok !!

    Más fontosabb dolgom volt . Nem mentegetőzöm, de azt azért mindenki tudja, hogy egy Sheldon kvalitású játékos rászáll az emberre , ott nincs menekvés .Kicsit unom a szélmalom harcot. Az nem játék nekem, hogy egy fillér ráköltés nélküli , több éves munkámat erőből simán le lehet szedni. És ha tíz játékos társam állna be védeni akkor is le lennék darálva . Nagyon komolyan megfordult a fejembe a leköszönés, holott ez a veszteség tényleg csak töredéke a flottámnak. Nem akarok , csaták tervezgetése, barátok keresése és normális játék helyett mindig csak menekülni én még nem így kezdtem ezt a játékot, de nem tudom másképpen befejezni csak úgy , hogy valaki erőből le fog vadász és megyek a lecsóba.

    Még egyszer nagy gratula a szemfülességhez .

    Sajnálom, de ez nem egy "rászállás". Nem rombolok agyatlanul holdakat. És szerintem vagy 2-3 hete nem is kémkedtelek.

    Láttam a perces holdat, rárepültem, ennyi.

    Ez miatt ne add fel!!! Több hónapja/éve jól tartogatod a flottád!

  • Bocsi ez nem kimondottan neked szóló kirohanás volt, de ha a lényegbe belegondolsz akkor szerinted van esélye egy gyengébb játékosnak , akár csak a flottáját készenlétbe helyezni, ha gy egy ilyen percesedés alapján megy minden a zúzdába ? És ezek csak az expedíciókból össze szedett hajók és nyersi volt . Ha ezt sem tudom megvédeni és elrejteni akkor semmit nem ér a játékom.

    A feladás az mindig távol állt tőlem, még akkor is amikor nullára vertek. De ez már nem az a világ.

    "Az ember nem értheti meg a tanulmányozott művészetet, ha csak a végeredményt keresi anélkül, hogy időt szánna arra, hogy mélyen elmélyüljön a tanulmány érvelésében. " - Mijamoto Muszasi