Top 1 1Vs1 [Ö: 1.270.324.758.000] Sheldon [Visitors] vs. Piedone [Sf1] (T: 145.693.454.000, V: 1.124.631.304.000)

  • nos ha már több irányból is érintett vagyok akk írnék pár sort ide, csak megvártam míg a kezdeti szócsaták elcsitulnak... Egyrészt gratulálni kell a top1 nek a top1 csatához, jó pár mrd deut elföstölt a védőre, másrészt a védőnek mivel a szövetségem tagja, ha visszatér gyors és könnyű pótlást és lábra állást kívánok! Kedves játékos társaim, közhely de tény ha nincs fs nincs flotta...ezt a szöveget mindenki nagyon tudja dobálni ilyenkor. De ilyenkor remélem mindenki magába néz kicsit, h hűűű vajon nekem is volt ilyen h bealudtam és lefulloztak? Lehetséges h akk nem azzal jönne mindenki megérdemelte mert elmaradt az fs :) mindenkinek van olyan élethelyzet és döntés ami veszélyezteti a játékbeli darabszámokat. A védő esetében ismerem ezeket. egy tisztességes, jó embernek ismertem meg aki mindig segít atársainak, és becsületes módon játszott! Számomra a feltételezés is sértő h riasztót használt volna bármikor is!

    Èn direkt nem gratuláltam, és nem azért, mert bunkó paraszt vagyok (pedig itt ez a védjegyem) hanem mert nem érzek teljesítményt amögött ha leülök valakivel no limit texasozni ötvenszer annyi zsetonnal és elnyerem mindenét.

    Ami hápog az meg kacsa.

  • hát ez gyorsan meglett :)gratula!:beer:

    ezzel a jinx elleni verseny is eldőlni látszik

    mondanám hogy jó költekezést, de gondolom már megvolt :D

    védőnek gyors talpraállást, szép kis flotta maradt azért így is az űrdokknak köszönhetően :)

    „Ha a hatalmasok játszmáját játszod, győzöl vagy meghalsz. Nincs középút”.

  • Èn direkt nem gratuláltam, és nem azért, mert bunkó paraszt vagyok (pedig itt ez a védjegyem) hanem mert nem érzek teljesítményt amögött ha leülök valakivel no limit texasozni ötvenszer annyi zsetonnal és elnyerem mindenét.

    Ami hápog az meg kacsa.

    Mert régen olyanokat támadtál, akinek 10X akkora flottája volt. Ugyan már... Emlékszem még miket írtam havi összefoglalónak 10 évvel ezelőtt.



    hát ez gyorsan meglett :)gratula!:beer:

    ezzel a jinx elleni verseny is eldőlni látszik

    mondanám hogy jó költekezést, de gondolom már megvolt :D

    védőnek gyors talpraállást, szép kis flotta maradt azért így is az űrdokknak köszönhetően :)

    Legközelebb a Zéró kóládba dobunk valamit, hogy jobb kedved legyen, és pozitívabban gondolkodj! :D

  • Persze, persze. El kell ismernem: ugyanakkora teljesítmény apránként tudással/szerencsével/türelemmel összeszedni a zsetont egy asztalnál, mint venni 100 addon-t. Nagyon nagy gratula ehhez a rendkívüli tetthez, remélem a leírt szavakból is kivehető mennyire őszintén így gondolom ezt.

  • De szépeket írtam ide akkoriba :)


    Nekrológ:

    Ez a flotta majd többször is a levesbe megy nem sokára

    Míg végül senki és semmi nem marad


    Ostrom!
    Láttam ahogy hullotok :(

    Ogame törvénye:
    Semmit ne hagyj megtorlatlan!



    987 a Világbajnok sok nemzet igázója!!!
    Egyesült Királyság, Argentína, Brazília, Franciaország, Olaszország, Egyesült Államok, Görögország, Hollandia ..... stb

    Einmal editiert, zuletzt von 987 ()

  • Te mindig szépeket írsz, csak kell egy pár sör, hogy felfogjuk.


    Kinek a flottájára gondolsz? Piedone már 2X ment a levesbe.

    Enyémre meg még gyúrjatok kicsit!

    Éjjel várom a 250.000 rakétádat!

  • Te mindig szépeket írsz, csak kell egy pár sör, hogy felfogjuk.


    Kinek a flottájára gondolsz? Piedone már 2X ment a levesbe.

    Enyémre meg még gyúrjatok kicsit!

    Éjjel várom a 250.000 rakétádat!

    Arcbol vissza vehetnèl kicsit majd ha engem elbirsz kapni akkor megdicsér majd mindenki 🤣🤣🤣

  • Te mindig szépeket írsz, csak kell egy pár sör, hogy felfogjuk.


    Kinek a flottájára gondolsz? Piedone már 2X ment a levesbe.

    Enyémre meg még gyúrjatok kicsit!

    Éjjel várom a 250.000 rakétádat!

    Ha már ennyire meg nézed a másikat ami nem szép dolog,föképp ilyen szavakkal illetve.

    Remélem erre is buszke vagy:
    Nézd meg


    Ui: Ebbe legalább volt munka,es nem bent alvos flottákra repkedünk.


    BUÉK mindnekinek.

  • Bárki bármit mondhat a holdrombolós csatánk viszi a prímet :D

    • A béke hazugság, csak szenvedély van
    • A szenvedélyen keresztül erőt nyerek
    • Az erőn keresztül hatalmat szerzek
    • A hatalmon keresztül győzök
    • A győzelmemen keresztül a láncaim lehullanak
    • Az erő szabaddá tesz engem
  • tök szuper hogy malesde visszatért, üditő színfoltja, az arcoskodásnak :) nyomjátok nyomjátok, mindent bele...

    :dead:Szerelmem, ne feletd A jajongást, ahogy a tél kihunyt A tavaszi égbolt alattCsak jajgatott hiába.

    Mert fogtuk a magot Hintettük a vetést Dalt vetettünk Mohóságuk ellen.

    És A völgyben odalenn Halld, arató suhint, arató suhint. Az arató suhint A völgyben odalenn Halld az arató dalát Hogy véget ért a tél.

    Ne feledd, fiam, Fiam, ne feledd A láncokat Amikor az arany vasba vert

    Mi jajongtunk is jajongtunk

    És kiáltunk és remegtünk A mieinkért Szebb álmunk völgyéért.