Összevonás kitargyalas...

  • Szerintem annak nem volt jó a választás aki nem Zibalra ment...még Lol közben mondtam is neked!!!
    Fullra lehetett tudni, hol lesz több játékos...a 2 uni meg ugyan olyan...
    A különbség az, hogy Aqua már most kihaltnak tekinthető :D :D Jó szórakozást a kövi 2 évben :D Lehet csak 1 ha makkotok van :)

    A beígért flottádat megépítheted szinte nyugalomban 666....bár mire odaérsz hogy végzel vele szerintem kezdheted előrről....

    Biztos nem fogok bohóckodni 30% DF-en, inkább várok 2 évet egy újabb összevonásra, de nektek jó szórakozást.


    Ha ugyan olyan akkor miért választották többen Zibalt? Ne vicceljünk már.

  • Biztos nem fogok bohóckodni 30% DF-en, inkább várok 2 évet egy újabb összevonásra, de nektek jó szórakozást.

    40 játékosból elkapsz 5-öt, 60%DF-el, vagy jóval nagyobb flottákat kergetve, elkapsz 200 játékosból 30-at 30%df-el...

    Láttad a Különben megint dühbe jövünk filmet? "Fogadjunk 10 centben, hogy nem tudsz annyi narancslét kifacsarni, mint amennyit meg tudok inni!"

  • 40 játékosból elkapsz 5-öt, 60%DF-el, vagy jóval nagyobb flottákat kergetve, elkapsz 200 játékosból 30-at 30%df-el...

    Láttad a Különben megint dühbe jövünk filmet? "Fogadjunk 10 centben, hogy nem tudsz annyi narancslét kifacsarni, mint amennyit meg tudok inni!"

    Majd ha veszek 3 milliárd flottát, akkor lehet én is így fogok matekozni.

  • Majd ha veszek 3 milliárd flottát, akkor lehet én is így fogok matekozni.

    Ennek mi köze az előbb felvazolt matekhoz?


    👉Mindenkinek adott a lehetőség, hogy penzert vegyen sötét anyagot.

    Mar az az unalmas, hogy évek óta ezen megy a vita, beszélgetés, hogy ki mennyit, miért, hogyan költött. 👈


    Egyértelmű hogy aki nem akar unatkozni az Zibalra ment.


    Ui..: Nyugi, van aki dupla accot vitt Aqua-ra. (Remélem magára ismer az olvasója) 🤣🤣🤣🤣🤣

  • Az, hogy akkor lenne 200 flottából 30ra lehetőség, ha ennyi flottám lenne.

    De miért veszed ezt ennyire magadra? Inkább gyere ki Vből. :)

  • Az, hogy akkor lenne 200 flottából 30ra lehetőség, ha ennyi flottám lenne.

    De miért veszed ezt ennyire magadra? Inkább gyere ki Vből. :)

    Sheldon nem erre es igy gondolt.

    Hanem Aquan 60%dfen elkapsz 5jatekost.

    Zibalon 30%dfen elkapsz 40jatekost.

    Melyik szerveren profitaltal tobbet?



    Ui... :Nem vettem magamra.

    Migralas előtt mentem vbe, majd ha engedi kijovok vakibol.

  • Szerintem Sheldon le tudja írni, hogy mire gondolt és sajnos te is.

  • Ha így folytatjátok, akkor a fórumozás se fog menni nektek.. ;)


    Mindenkinek saját döntése, h hova megy és h hány accountot visz ide vagy oda.


    Túl kellene már lépni a dolgokon és a játékban megmutatni a tudást. A szájkarate nagyon megy..

  • Tisztelt Játékos Társaim!

    Én is egy vásárolt flottatulajdonos vagyok aki ha úgy van igen veszek sa-at . Nem tartja senki a fejemhez a pisztolyt vagy ilyesmi de van egy elképzelésem amit szeretnék megvalósítani és ahoz ez kell. Másoknak is adott a lehetőség amivel lehet is meg nem is élni . Ezzel nem csak én de a játék is jól jár még vele együtt mindenki aki az O-game-el szeretne játszani , mert a két szép szemünk miatt nem hiszem , hogy fent tartanák ezt sokáig . Minden oldalt megértek csak kérek másokat is , hogy aki az egyik-másik oldalon van az egy kicsit képzelje bele magát az ellentétes szemléletbe is és lehet segít sok dolgot megérteni . Én ez után is fogok venne sa-t , mert gyanítom, hogy szükségem lesz rá. A játék élményét mindenki olyan módon update-li ahogy tudja , ideje van rá stb .

    Talán abból a szemszögből is lehet nézni a dolgot , hogy ez a játék egy szolgáltatás amivel vagy tudunk élni vagy nem . Attól függ , hogy az életvitelünk mennyire engedi.

    Bár mindenki olyan módon játszhatna ahogy szeretne de sajnos nem így van .

    Mindenkinek jó játékot kívánok!

    Ui. Bocsánat a szájmenésért!

  • Ha így folytatjátok, akkor a fórumozás se fog menni nektek.. ;)


    Mindenkinek saját döntése, h hova megy és h hány accountot visz ide vagy oda.


    Túl kellene már lépni a dolgokon és a játékban megmutatni a tudást. A szájkarate nagyon megy..

    Szerencsere most eppen akad olyan elfoglaltsagom, ahol a “tudasom” jobb elmenyeket szolgaltat, mint a gep elott ucsorges vagy a telo nyomkodasa. Lehet hogy eddig 3 millanal mar tobbe kerult, de minden percet elvezem :) Ha esetleg veget er, es nem bukkan fel masik, majd kerek Payment Supporton special offert :)

  • Sziasztok! Tudna nekem valaki segíteni? Az exodus kezdetén az angol Quantum-ból a Perseust választottam cél-uniként. Onnantól kezdve a játékba belépni nem tudok. Írtam jegyet még 14.én de választ sem kaptam. Azóta sem tudok belépni. Ilyenkor mi a teendő?

  • Sziasztok! Tudna nekem valaki segíteni? Az exodus kezdetén az angol Quantum-ból a Perseust választottam cél-uniként. Onnantól kezdve a játékba belépni nem tudok. Írtam jegyet még 14.én de választ sem kaptam. Azóta sem tudok belépni. Ilyenkor mi a teendő?

    Mit ír ki a lobby?