[Ö: 14.060.677.000] Jinx [ULTiMATE] vs. lisztkukac005 [DBZ] (T: 443.640.000, V: 13.617.037.000)

  • Sajnos Syros nelkul nem az igazi ez az univerzum, 666 pedig nem jon Spicara, mert "gagyik vagyunk", meg amugy is az 1x-es sebesseg az neki nem eleg jo, ugyhogy kenytelen voltam benezni Lisztkukachoz, mielobbi felepulest!


    Ezen az időponton (11-10-2022 --:--:--) az alábbi flották csaptak össze:



    Támadó Jinx [ULTiMATE]

    ________________________________________________


    Bombázó 52.502

    Reaper 301.549

    Csatacirkáló 531.978

    _________________________________________


    Védő lisztkukac005 [DBZ]

    ________________________________________________


    Kis szállító 8.378

    Nagy Szállító 83.557

    Könnyű Harcos 70.155

    Nehéz Harcos 19.010

    Cirkáló 7.054

    Csatahajó 3.061

    Szemetesek 102

    Kémszonda 212.626

    Bombázó 2.111

    Napműhold 10.000

    Romboló 1.231

    Csatacirkáló 3.287

    Reaper 2.083

    Pathfinder 11.367

    Rakéta kilövő 3.396.987

    Könnyű lézer 468.223

    Nehéz lézer 235.477

    Ion ágyú 69.895

    Kis pajzskupola 1

    Nagy pajzskupola 1

    _________________________________________



    A csata után ...


    Támadó Jinx [ULTiMATE]

    ________________________________________________


    Bombázó 52.292 ( -210 )

    Reaper 301.540 ( -9 )

    Csatacirkáló 526.998 ( -4.980 )

    _________________________________________


    Védő lisztkukac005 [DBZ]

    ________________________________________________


    Megsemmisült!

    _________________________________________



    A csatát a támadó flotta nyerte!


    A támadó zsákmányolt:

    585.803.587 Fém, 131.755.971 Kristály és 118.103.853 Deutérium


    A támadó összesen 443.640.000 egységet vesztett.

    A védő összesen 13.617.037.000 egységet vesztett.

    Ezeken az űrbéli koordinátákon jelenleg 1.097.486.400 fém és 1.037.186.400 kristály lebeg.

    A támadó 835.663.411 egységet zsákmányolt összesen.


    Az esély a hold keletkezésére a törmelékekből:20% százalék.

    ________________________________________________


    A támadó(k) által beszedet törmelék:

    365.828.800 Fém és 345.728.800 Kristály

    1.097.486.400 Fém és 1.037.271.000 Kristály


    A támadó(k) által beszedett teljes törmelék mennyiség:

    1.463.315.200 Fém és 1.382.999.800 Kristály



    nyereség/veszteség összegzése:


    A támadó(k) összesen

    Fém: 1.888.453.787

    Kristály: 1.309.810.771

    Deutérium: 40.073.853

    A támadó(k) nyeresége 3.238.338.411 egység.


    A védő(k) összesen

    Fém: -11.512.988.087

    Kristály: -2.570.265.471

    Deutérium: -369.446.853

    A védő(k) összesen 14.452.700.411 egységet vesztett(ek).



    Létrehozó a OGotcha Csatajelentés formázó 4.3.2

  • grat! :) pedig spica az egyik legjobb uni szerintem.

    szegény liszt úr lehet elfelejtette meddig van támadás blok :D

    :dead:Szerelmem, ne feletd A jajongást, ahogy a tél kihunyt A tavaszi égbolt alattCsak jajgatott hiába.

    Mert fogtuk a magot Hintettük a vetést Dalt vetettünk Mohóságuk ellen.

    És A völgyben odalenn Halld, arató suhint, arató suhint. Az arató suhint A völgyben odalenn Halld az arató dalát Hogy véget ért a tél.

    Ne feledd, fiam, Fiam, ne feledd A láncokat Amikor az arany vasba vert

    Mi jajongtunk is jajongtunk

    És kiáltunk és remegtünk A mieinkért Szebb álmunk völgyéért.

  • Igazából amit elvittél a te szinteden már 2 nap alatt összejövő nyersanyag mennyiség, ezért nem értem hogy mi értelme volt de ha ennek örülsz nem állok az utadba (: Mert ha egy gigászi flottá lett volna bent 20-30 milliárdos profittal akkor megértem, de megtörtént szóval ez van jó játékot én még itt leszek sokáig (:

  • Igazából amit elvittél a te szinteden már 2 nap alatt összejövő nyersanyag mennyiség, ezért nem értem hogy mi értelme volt de ha ennek örülsz nem állok az utadba (: Mert ha egy gigászi flottá lett volna bent 20-30 milliárdos profittal akkor megértem, de megtörtént szóval ez van jó játékot én még itt leszek sokáig (:

    3.2 milliárd nyersi, az én 1 milliárd pontommal 3 nap termelés... kb. 6-8 éve nem flottázom, de ha meglátok ennyit, tuti elindítanám érte a vasakat... a top 31.000-hez is. Ha meg tudom, hogy szándékosan hagyod bent és nem fs-elsz, akkor ds-el megyek :D

    Kicsit a szűz lelkéről:
    A szűz nem pazarol, nem ugrál...csendesen figyeli a termést. Amikor megérett, beballag a kaszáért, megfeni... Istennek hálát ad a szép termésért... kimegy és lekaszálja... Majd csendben, nyugodtan várja a következő termést. Addig is tervez, beoszt és folyamatosan jár az agya valamin.

  • Nem biztos a védelem sohasem meló van meg ilyenek. De tényleg spotszerű 300milliárdos pontkülömbséggel bezúzni valakit. Egyébként szép csata volt gratulálok (:

    Aki elmegy egy 300 milliardos flottat vasarlo jatekossal egy szovetsegbe, az nekem ne beszeljen sportszerusegrol.

    Amugy ha nem hagysz bent 1 milliard lootot meg 3 milliard flottat, akkor nem indultam volna. Szoval ne mas legyen mar a hibas, hogy nem FSelsz.

  • Nem hibást keresek! Nem azért mentem hozzá szövetségbe mert nagy flottája volt hanem mert barátom. Negyedrészt azért nem tudsz nagyobbat ütni azon a szerveren mert már miattatok mindenki v be ment! Nem tudom mire volt ez jó de gratulálok. Negyedrészt én nem vettem flottát az ami alatta volt neked csak apró pénz volt de ha neked már csak az 50 milliárdos teljes pontal rendelkező játékosok maradtak úgy hogy te 370 milliárd felett jársz szerintem elég gáz. Aztán ha mindenki lelép miattad te is kilépsz és egy teljes unit szétvertetek. Ez a nagy cél vagy rosszúl látom???

  • Nem hibást keresek! Nem azért mentem hozzá szövetségbe mert nagy flottája volt hanem mert barátom. Negyedrészt azért nem tudsz nagyobbat ütni azon a szerveren mert már miattatok mindenki v be ment! Nem tudom mire volt ez jó de gratulálok. Negyedrészt én nem vettem flottát az ami alatta volt neked csak apró pénz volt de ha neked már csak az 50 milliárdos teljes pontal rendelkező játékosok maradtak úgy hogy te 370 milliárd felett jársz szerintem elég gáz. Aztán ha mindenki lelép miattad te is kilépsz és egy teljes unit szétvertetek. Ez a nagy cél vagy rosszúl látom???

    Nem, nem látod rosszul... :D Az OGame lényege a bányászkodjunk egymás mellett, szépen, békességben!

    Mindig is teki mögött voltál, 0 FS-el... minden szerveren.

    Vásárolt, vagy 20 év alatt összeszedett flottától függetlenül: Akkor a TOP 1 nem támadhat senkit? Főleg ha 3X annyi pontja van mint a másodiknak?

    Ha megtámadok egy olyan tekit, mint amilyen Te vagy, van közel 4kkk profit, és kb fél évig becsületpontból veszem az import/export dolgokat, mellette licitálok is belőle.


    Csata szép, hulljanak a tekik!!!


    Edit: Hiányzik a 4. negyedrész.

  • Az, hogy neked és sokaknak másoknak is annyiban kimerül a játék, hogy nézed a bányáid termelését és néha rányomsz rakéta kilövő termelésre és ezekszerint élvezed is, mert különben nem csinálnád ezt, arra nehéz mit mondani. Az soha senkit nem zavart amikor Syros indulgatott el ránk vagy több órás ACS védést küldött a teljesen SA-ból felhúzott flottájával, az rendben volt mert nem érintett. Amikor Bogu megvette a flottáját, akkor sem jöttél fórumra és panaszoltad el, hogy mennyire inkorrekt.


    Az, hogy mi van az uniban az annak köszönhető, hogy nem neked/nektek való ez a játék, ha nem tudsz rászánni annyit, hogy legalább a flottád FS-eld időközönként, lehet át kellene gondolni, hogy nem érdemes nézegetned tovább ezt, ez csak egy javaslat.


    Egy szó, mint száz ne legyünk már álszentek egy alapjában csatákra, háborúkra lehetőséget adó és felépítő játékról van szó, nem véletlenül vagytok ti barátok Syrossal, ezt be kell látnom.

  • Ha elfoygnak a játékosok mert aki ott van az már csak bányász akkor ti is ott hagyátok mert már nincs élvezet?? Ennek nincs értelme szerintem de nem szólok bele mások játékába, csak nekem ez a meglátásom (: További jó játékot és csatát ha marad valaki rajtatokon kívül azon a szerveren XD

  • Tudod lehet irni, hogy miattunk megy el valaki V-be, de nem en tehetek rola, hogy 1 bukta utan valaki feladja, mert az esetek nagy reszeben ez van. (Bogu ellen elbuktam a flottam nagy reszet, megsem mentem Vbe) A masik problema pedig az, hogy nem megfelelo jatekstilust valasztanak legtobben. Ertsd, ha nem tudsz FSelni vagy nincs eleg idod, akkor ne flottazz.

  • Nemrégiben a szövim egyik tagját támadtad és nagyképűsködtél, hogy....

    Na akkor mint nálad nagyobb ha instant tolok 50k ds és hyper 20al pl rád költözök akkor is elő jön majd a duma, hogy s. A. Vagy pakk vagy akármi?

    A jó isten se mondta, hogy tekit építs vagy 100 Mrd.

    Mert ha bánya lenne akkor haszna is lenne de így csak majd nekem ad becsület pontot.