[Ö: 7.108.840.000] ikarusz [ULTiMATE] vs. Hun88 [Fonix] (T: 903.290.000, V: 6.205.550.000)

  • Kaptam a fülest, indultam, ütöttem. Mielőbbit a védőnek!

    Ezen az időponton (30-08-2022 --:--:--) az alábbi flották csaptak össze:



    Támadó ikarusz [ULTiMATE]

    ________________________________________________


    Csatahajó 244.800

    Csatacirkáló 242.060

    _________________________________________


    Védő Hun88 [Fonix]

    ________________________________________________


    Könnyű Harcos 98.405

    Nehéz Harcos 29.566

    Cirkáló 24.419

    Csatahajó 17.425

    Szemetesek 1.002

    Kémszonda 49.753

    Bombázó 7.284

    Romboló 4.733

    Halálcsillag 113

    Csatacirkáló 7.417

    Reaper 4.295

    _________________________________________



    A csata után ...


    Támadó ikarusz [ULTiMATE]

    ________________________________________________


    Csatahajó 237.908 ( -6.892 )

    Csatacirkáló 236.298 ( -5.762 )

    _________________________________________


    Védő Hun88 [Fonix]

    ________________________________________________


    Megsemmisült!

    _________________________________________



    A csatát a támadó flotta nyerte!


    A támadó zsákmányolt:

    0 Fém, 6.000 Kristály és 55.069.677 Deutérium


    A támadó összesen 903.290.000 egységet vesztett.

    A védő összesen 6.205.550.000 egységet vesztett.

    Ezeken az űrbéli koordinátákon jelenleg 3.231.120.800 fém és 1.953.805.600 kristály lebeg.

    A támadó 55.075.677 egységet zsákmányolt összesen.


    Az esély a hold keletkezésére a törmelékekből:20% százalék.

    ________________________________________________


    A támadó(k) által beszedet törmelék:

    3.231.120.800 Fém és 1.953.823.600 Kristály



    nyereség/veszteség összegzése:


    A támadó(k) összesen

    Fém: 2.748.120.800

    Kristály: 1.619.969.600

    Deutérium: -31.360.323

    A támadó(k) nyeresége 4.336.730.077 egység.


    A védő(k) összesen

    Fém: -3.555.901.000

    Kristály: -2.108.403.000

    Deutérium: -596.321.677

    A védő(k) összesen 6.260.625.677 egységet vesztett(ek).



    Létrehozó a OGotcha Csatajelentés formázó 4.3.2

  • Szerintem, nem volt igazan szep csata, bekes jatekos vagyok, nem zaklatok senkit...nem ertem miert kell mindekinel elveni a kedvet a jatektol. ilyen kis flotta nektek nem szamit anyit...

    Ikarusz tamad Jinx farmol :((( szanalmas!!!!

    Es szerintem egy jatekosrol van szo itt, Ikarusz es Jinx az 1, mar tobben is szoltak itt a forumon errol.


    sok sikert az ures szereveren !!!!

  • Szerintem, nem volt igazan szep csata, bekes jatekos vagyok, nem zaklatok senkit...nem ertem miert kell mindekinel elveni a kedvet a jatektol. ilyen kis flotta nektek nem szamit anyit...

    Ikarusz tamad Jinx farmol :((( szanalmas!!!!

    Es szerintem egy jatekosrol van szo itt, Ikarusz es Jinx az 1, mar tobben is szoltak itt a forumon errol.

    sok sikert az ures szereveren !!!!

    Akkor úgy tűnik annak a függvénye, hogy milyen volt a csata, hogy melyik oldalon voltál, mert nekem kifejezetten tetszett! :) Tehát akinek kisebb flottája van ne támadjuk, mert kisebb van, de a nagyobbat meg nem tudjuk, mert nagyobb van, végülis ebben is van logika.. :)
    Ez a téveszme korábban megmosolygtatott, de mára már unalmassá vált. Jelentsd az észrevételed Te is, mint oly sokan mások, hátha most sikerül bizonyítani, hogy két ember az valójában egy.


    Neked is sok sikert a bányászáshoz és a védelem építéshez az üres szerveren!!!

  • Szep munka, vegre van tortenet irva, kulonben semmit nem erne!

    Gondolom ez irónia akart lenni, mert történetben te sem vagy erős.. :lol:

    Minden csata annyit ér, amennyi a profit rajta. Ezen bőven van, jár a :beer: és a gratula!


    A védőnek jobbulást, és annyit, hogy mindíg az erősebb flotta támad, mert fordítva veszteség keletkezne..


    Lehetsz békés, de ha flottád van és nem figyelsz, csak idő kérdése a bukó! Nem a támadó játékában kell keresni a hibát, hanem a sajátunkban.. :)

  • Szerintem, nem volt igazan szep csata, bekes jatekos vagyok, nem zaklatok senkit...nem ertem miert kell mindekinel elveni a kedvet a jatektol. ilyen kis flotta nektek nem szamit anyit...

    Ikarusz tamad Jinx farmol :((( szanalmas!!!!

    Es szerintem egy jatekosrol van szo itt, Ikarusz es Jinx az 1, mar tobben is szoltak itt a forumon errol.


    sok sikert az ures szereveren !!!!

    Ne haragudj de egy olyan játékkal játszol ahol az erősebb el viheti a javaidat.

    Gondolom a Mrd szintű bukás miatt nem 2 órája regisztráltál be.

    Az, hogy rajtad ilyen fogás tudott venni a támadó csak is a te hibád.

    A csata meg szép

  • Szep munka, vegre van tortenet irva, kulonben semmit nem erne!

    Amikor 10+ év alatt végignézel néhány száz csatát, uncsivá válik az egész.

    Olyan, mintha egy akció filmben csak annyit látnál, hogy meghalt a gonosz... de hoooogy? Nem az a lényeg, csak az, hogy mekkora skalpot vitt el a támadó?


    Szóval: maga a program úgy van elkészítve, hogy írj egy kis bevezetőt... aztán bedobd mögé a harcot.

    Ha a bevezetőd nagyon jóra sikerült, akkor sokan el fogják olvasni az ezutáni harcaidat (mert ugye nem csak magadnak rakod ki, hogy később megnézhesd)

    A harcok maguk unalmas számhalmazok, az ember letekeri és megnézi a profitot. Bólint egyet és ennyi... de ha Te nem szólítod meg, akkor elfelejti pillanatok alatt, mert látott már ilyet rengeteget.

    Raktok felfelé, szép kis harcokat, amiket illene kiszínezni egy kicsit, hogy ne csak számokat lássunk...

    Ez az itteni szórakoztató ipar része... szórakoztassatok minket! Írjatok az elejére nyuszikás vicceket, bááármit!


    Ja igen, a harcról: a szervernek tökéletesen megfelel a harc... szép nagy profittal... sajnálom a védőt, de az ő hibája a harc.

    Sokat kell tanulnia még a játékot!

    Kicsit a szűz lelkéről:
    A szűz nem pazarol, nem ugrál...csendesen figyeli a termést. Amikor megérett, beballag a kaszáért, megfeni... Istennek hálát ad a szép termésért... kimegy és lekaszálja... Majd csendben, nyugodtan várja a következő termést. Addig is tervez, beoszt és folyamatosan jár az agya valamin.