Mennyire vagy teleépülve?

• Sziasztok!

Érdekelne, hogy mekkora/mennyire beépült a legnagyobb bolygó a magyar szervereken. megalomániások elárulnák hogy hány mezőt használtak ki eddig? Mi a legtöbb?

Mivel én személy szerint szeretem a nagy bogyókat, így hely van bőven. Az viszont érdekelne, mennyire van telepakolva a legjobban kiépített.

Nekem 247/309 a legtöbb, de jócskán le vagyok maradva még az élmezőnytől úgy vélem.

• Nem feltetlenul relevans a kerdes Gurat, mert nem minden szerver rendelkezik ugyanakkora bolygomezo plusszal :)

( A szovetsegedben kerdezz korul.. ;) vagy vedd ra az ügynököt, h beszéljen.. :) )

• Nekem ezen van a legtöbb beépítve

(297/303)

[color=#ffff00][align=center]-Anya akkor elmegyek bulizni. - és mikor jösz haza? -jöttömre 5nap múlva számítsatok, pirkadatkor, kelet felől !!![/align][/color]
  • Nekem ezen van a legtöbb beépítve

(297/303)

Az már szépen telepakolt :)

nekem 279 a legtöbb de ezen vannak jó magasra húzva a tárolók váltáshoz

Igen, a tárolók elég sok helyet tudnak foglalni, ha nem szeretnénk sok SA-t költeni váltogatásra :)

Nem feltetlenul relevans a kerdes Gurat, mert nem minden szerver rendelkezik ugyanakkora bolygomezo plusszal :)

( A szovetsegedben kerdezz korul.. ;) vagy vedd ra az ügynököt, h beszéljen.. :) )

Nem a max bolygóméret érdekel igazából, hanem a rápakolt épületek mennyisége. ugye a terraformer, meg a mezőnövelők használatával elég kövér égitesteket össze lehet hozni... csak legyem miből építeni rá :)

• Azt is nézzük szerintem, hogy nap erőmű van e vagy át váltott az illető fúziósra

Nekem amik majdnem tele a holdak

Robot 14,hajó gyár 10, holbázis11, ph 11 és ugró kapu 5

Igaz nekem minden holdon aktív mind a 4 elem

• Nem feltetlenul relevans a kerdes Gurat, mert nem minden szerver rendelkezik ugyanakkora bolygomezo plusszal :)

300/352 mindegyik olyan mint mindenkinél az átlag semm extra :D (sajnos az andróról hozott töpszli bolygókat kellett rendesen tunningolni ez van.