[Leköszönő csata][Ö: 13.341.274.000] Jinx [ULTiMATE] vs. Stareyes [Fonix] (T: 2.369.760.000, V: 10.971.514.000)

  • Ez a csata lett végül a védő fél leköszönő csatája, köszönöm a korrekt hozzáállást, egy élmény volt a sok próbálkozás. ;)


    Ezen az időponton (21-05-2022 --:--:--) az alábbi flották csaptak össze:



    Támadó Jinx [ULTiMATE]

    ________________________________________________


    Csatahajó 141.484

    Csatacirkáló 203.190

    _________________________________________


    Védő Stareyes [Fonix]

    ________________________________________________


    Kis szállító 7.950

    Nagy Szállító 48.581

    Könnyű Harcos 92.085

    Nehéz Harcos 32.130

    Cirkáló 20.275

    Csatahajó 20.659

    Kolóniahajó 2

    Szemetesek 38.175

    Kémszonda 274.109

    Bombázó 3.900

    Romboló 3.597

    Halálcsillag 8

    Csatacirkáló 24.186

    Reaper 20.071

    Pathfinder 23.563

    _________________________________________



    A csata után ...


    Támadó Jinx [ULTiMATE]

    ________________________________________________


    Csatahajó 120.280 ( -21.204 )

    Csatacirkáló 190.278 ( -12.912 )

    _________________________________________


    Védő Stareyes [Fonix]

    ________________________________________________


    Megsemmisült!

    _________________________________________



    A csatát a támadó flotta nyerte!


    A támadó zsákmányolt:

    231.273.363 Fém, 231.273.364 Kristály és 70.615.298 Deutérium


    A támadó összesen 2.369.760.000 egységet vesztett.

    A védő összesen 10.971.514.000 egységet vesztett.

    Ezeken az űrbéli koordinátákon jelenleg 5.524.660.000 fém és 4.041.344.000 kristály lebeg.

    A támadó 533.162.025 egységet zsákmányolt összesen.


    Az esély a hold keletkezésére a törmelékekből:20% százalék.

    A támadó(k) által megszerzett törmelék.



    nyereség/veszteség összegzése:


    A támadó(k) összesen

    Fém: 4.414.393.363

    Kristály: 3.438.077.364

    Deutérium: -123.064.702

    A támadó(k) nyeresége 7.729.406.025 egység.


    A védő(k) összesen

    Fém: -5.795.558.363

    Kristály: -4.448.413.364

    Deutérium: -1.260.704.298

    A védő(k) összesen 11.504.676.025 egységet vesztett(ek).



    Létrehozó a OGotcha Csatajelentés formázó 4.3.2

  • Megint eggyel kevesebben lettünk...;( Sajnálom hogy elmész Stareyes, noha nem voltunk haverok, mert Te is próbáltál levadászni anno:D, de attól még meg színesítetted vele a komor hétköznapokat! Sok sikert Bárhova is vigyen az utad!


    Df kihez került szabad tudni?

  • Megint eggyel kevesebben lettünk...;( Sajnálom hogy elmész Stareyes, noha nem voltunk haverok, mert Te is próbáltál levadászni anno:D, de attól még meg színesítetted vele a komor hétköznapokat! Sok sikert Bárhova is vigyen az utad!


    Df kihez került szabad tudni?

    A támadóhoz

  • Tudtommal ha leköszönő akkor nálad kisseb jávára köszönhet az csak le ergo a támadó nem tarthatja meg a profitot!!!

    Ha megtámadsz és bezúzol, majd írok, hogy befejeztem ez volt a leköszönőm, akkor tied a df.. itt kb ez történt. Nem leköszönő csatának indult.. :)


  • a szövegértés rejtelmei :)


    grat szép csata üssétek vágjátok egymást továbbra is

    :dead:Szerelmem, ne feletd A jajongást, ahogy a tél kihunyt A tavaszi égbolt alattCsak jajgatott hiába.

    Mert fogtuk a magot Hintettük a vetést Dalt vetettünk Mohóságuk ellen.

    És A völgyben odalenn Halld, arató suhint, arató suhint. Az arató suhint A völgyben odalenn Halld az arató dalát Hogy véget ért a tél.

    Ne feledd, fiam, Fiam, ne feledd A láncokat Amikor az arany vasba vert

    Mi jajongtunk is jajongtunk

    És kiáltunk és remegtünk A mieinkért Szebb álmunk völgyéért.

  • Nem leköszönő csatának kell minősíteni ezt :)

    Sokkal inkább elköszönő miután elkapták.

    Kettő között nagy a különbség! "szövegértés"

    hát igen ha elköszönöt ir nem vetödik fel bennem a kérdés meg a csata cimébe se kellett volna leköszönöt irni hisz leverte és utána mondta a srác hogy befejezi de akkor ez nem leköszönö mert azt elöre le van beszélve de mindegy is ez ár tényleg csak szörszálhasogatás :D

  • tervben volt a lelépés, ő volt kb a legkitartóbb...

    volt kb 1 hónapos vakációm,majd visszajöttem és bent hagytam a flottát

    nemvolt lebeszélve,szemfüles volt

    grat neki

    és további jó játékot mindenkinek :)

    u.i. nem a csata miatt hagyom abba :)

  • hát ez így elég problémás XD

    azért vigyáznék a szavakkal "volt kb 1 hónapos vakációm,majd visszajöttem és bent hagytam a flottát"

  • Ha megtámadsz és bezúzol, majd írok, hogy befejeztem ez volt a leköszönőm, akkor tied a df.. itt kb ez történt. Nem leköszönő csatának indult.. :)

    Szia. Bocsi, hogy bele ronditok ebbe a nemes csatába. Csak morzsinak itt tudok válaszolni, mert az előző ,hatalmas, csata fórumbejegyzését zárták :) Valami különös okból kifolyólag. Tehát... Válaszolva. Hogy mi értelme a flottának ha ,nem tudom használni,? Mert kb bányász vagyok, de rohadtul nem akarok huzni tekit, mert valaki arra élvez, hogy le raksizza :) (értsd ahogy akarod :D) Inkább már épitek egy flottat, és ha ugy tartja kedvem, akkor szét nézek és megindulok. Egyetlen egy fétishem van, hogy nem itt élem az életet :) És tökön szurom magam már ettől az anyagi doldogtól... Srácok!!!! Haló!!! Az ogame nél reklamáljatok hogy miért lehet annyagiakkal fölényre szert tenni....
    És hogy miért szóltam hozzá??? Ember, én nem csesztetek senkit, nem provokálok senkit... Arról meg nem tehetek hogy én lettem valakinek a fétishe, (bármilyen betegen is hangzik :D) Szóval Jó szelet és rövidebb pórázt :)

  • Jah Syros, ez valami olyasmi szöveg volt mint amint Malec is tolt, top1 flottával ő csak békésen akar bányászni ... logikus. Ha normális védelmet húzol akkor meg esélytelen szétrakétázni, úgyhogy ez is csak szövegelés, inkább mondd azt, hogy meguntad, hogy folyamatosan elvesztetted a flottádat és muszáj volt kompenzálnod, azt elhisszük. Azért írok ilyen stílusban mert mindenkit egy utolsó senkiháziként kezelsz.

  • Jah Syros, ez valami olyasmi szöveg volt mint amint Malec is tolt, top1 flottával ő csak békésen akar bányászni ... logikus. Ha normális védelmet húzol akkor meg esélytelen szétrakétázni, úgyhogy ez is csak szövegelés, inkább mondd azt, hogy meguntad, hogy folyamatosan elvesztetted a flottádat és muszáj volt kompenzálnod, azt elhisszük. Azért írok ilyen stílusban mert mindenkit egy utolsó senkiháziként kezelsz.

    Ezt a senkiházis témát azért hálistennek nagyon sok ember meg tudná cáfolni :) És ha valaki egy elvakult senkiházi, akkor veszteségesen is megindul meg rakétázik :) Az a szövegelés amit te csinálsz :) Kiraksz egy 0 s posztot csak provokáció céljából... Morzsi egyébként a 30/1 es arányt szorozd meg 6 al, ha a hasonló lukra futásokra vagy kiváncs :)

    Jinxike, érdekes, hogy csak azóta lett ilyen nagy a lepényleső, mióta nem tudsz egy támadást inditani anélkül, hogy engem ne ellenőrizz.... Értem én hogy elvették a játszótered, de legalább viseld tisztességgel ;)

  • Jah Syros, ez valami olyasmi szöveg volt mint amint Malec is tolt, top1 flottával ő csak békésen akar bányászni ... logikus. Ha normális védelmet húzol akkor meg esélytelen szétrakétázni, úgyhogy ez is csak szövegelés, inkább mondd azt, hogy meguntad, hogy folyamatosan elvesztetted a flottádat és muszáj volt kompenzálnod, azt elhisszük. Azért írok ilyen stílusban mert mindenkit egy utolsó senkiháziként kezelsz.

    És azt is megértem, hogy biztonsági őr vagy egy nyomorult helyen, és napi szinten megaláznak, viszont itt végre ki tudod élni magad, meg tudod mutatni, hogy vagy valaki, mert van időd rá... Sajnálattal látom az ilyen szomoru emberi sorsokat :(

  • Ezt a senkiházis témát azért hálistennek nagyon sok ember meg tudná cáfolni :) És ha valaki egy elvakult senkiházi, akkor veszteségesen is megindul meg rakétázik :) Az a szövegelés amit te csinálsz :) Kiraksz egy 0 s posztot csak provokáció céljából... Morzsi egyébként a 30/1 es arányt szorozd meg 6 al, ha a hasonló lukra futásokra vagy kiváncs :)

    Jinxike, érdekes, hogy csak azóta lett ilyen nagy a lepényleső, mióta nem tudsz egy támadást inditani anélkül, hogy engem ne ellenőrizz.... Értem én hogy elvették a játszótered, de legalább viseld tisztességgel ;)

    Screenshot-888.png


    Hát te nem vetted el a játszóteremet, mert mióta vásárolt flottád van azóta is belekerültél már ebbe a pontszámba 1x ;)

  • És azt is megértem, hogy biztonsági őr vagy egy nyomorult helyen, és napi szinten megaláznak, viszont itt végre ki tudod élni magad, meg tudod mutatni, hogy vagy valaki, mert van időd rá... Sajnálattal látom az ilyen szomoru emberi sorsokat :(

    Majdnem ;)