Átadó angol Dorados acc

• Sziasztok!

Átadnám angol Dorado unis accomat.

A szerver totál 1x, őskövület.

https://www.mmorpg-stat.eu/bas…8.dat&univers=_156&pays=2

Kezdem unni... jelenleg bányász acc, meghagytam szinte minden csomagot amit eddig kaptam.

12 bolygó, tüsire készítve. Holdakon is védelem. Az uni harcosai nem tudnak hozzá se szagolni. (addig meg semmiképpen, amíg nincs miért menni)

Top2 bányász acc (a lehetőségekhez mérten :D )

Nem igényel sok törődést. Én napi egyszer léptem fel, megvenni a napi cuccot. Heti, két heti fs-ekkel elmozog... 1x termelés miatt nem nő nagyon a nyersi :(

Apró flotta:

Small Cargo: 136.476 Large Cargo: 89.048 Light Fighter: 3.286 Heavy Fighter: 182 Cruiser: 2.110 Battleship: 613 Colony Ship: 13 Recycler: 2.838 Espionage Probe: 224.649 Bomber: 318 Destroyer: 271 Deathstar: 403 Battlecruiser: 865 Pathfinder: 540 Reaper: 1.760

Kicsit a szűz lelkéről:
    A szűz nem pazarol, nem ugrál...csendesen figyeli a termést. Amikor megérett, beballag a kaszáért, megfeni... Istennek hálát ad a szép termésért... kimegy és lekaszálja... Majd csendben, nyugodtan várja a következő termést. Addig is tervez, beoszt és folyamatosan jár az agya valamin.

• Gyere át kicsit a Merkurra és megbeszéljük az átadást!

Kicsit a szűz lelkéről:
    A szűz nem pazarol, nem ugrál...csendesen figyeli a termést. Amikor megérett, beballag a kaszáért, megfeni... Istennek hálát ad a szép termésért... kimegy és lekaszálja... Majd csendben, nyugodtan várja a következő termést. Addig is tervez, beoszt és folyamatosan jár az agya valamin.

• Zárható!

Kicsit a szűz lelkéről:

• Trockij

Closed the thread.