Szerver Karbantartás

  • Üdv

    Szerver karbantartással kapcsolatban a kérdésem az a játékos aki nem fórumozik hogyan értesül a karbantartásról és annak idejéről?

    A válasz sehogy, ezt azért a GF nek fontolóra kellene venni hogy ilyen esetekben a játékban küldjenek egy rendszer üzenetet 24 órával előbb a karbantartás idejéről


    Szép és jó hogy loginkor ez fogadja a játékost de ebből nem fogja tudni meddig tart stb

    Server Maintenance

    All servers are currently undergoing maintenance. Please check again later.


    Köszönet a válaszért előre.


    Üdvözlettel Loky

  • Az elso rendszeruzenetben ott van, h hasznaljak a forumot :P


    Mindazonaltal a felugro ablakot szerintem nem fogjak kivitelezni; a rendszeruzenetet, mint irtam is, a jovoben megprobalom rendszeresiteni. De ehhez is engedely kell, stb.

  • Az elso rendszeruzenetben ott van, h hasznaljak a forumot :P


    Mindazonaltal a felugro ablakot szerintem nem fogjak kivitelezni; a rendszeruzenetet, mint irtam is, a jovoben megprobalom rendszeresiteni. De ehhez is engedely kell, stb.

    Az első rendszer üzenetben? abban amikor elkezdi a játékos a szervert? na arra aztán sokan emlékezhetnek , eleve a játékosok fele nem is használja a fórumot pláne azok akik nagyrészt telefonról játszanak

    Bőven lenne mit foltozni a játékon csak hanyag a GF már régóta

  • Számomra az volt kellemetlen, hogy a támadás blokk után fél órán keresztül nem tudtam belépni. Már a képernyő felvételt csináltam amikor helyre jött. Kár nem keletkezett de nem volt egy kellemes 30 perc.

    Én vagyok a kezdet és a vég. Általam érkezik a változás. Kérlelhetetlenül jövök akár a halál, nem kérdezem felkészültél-e Rám. Kapuvá váltam, az örök változás kapujává. Nem érinthetsz hisz nem vagyok ember. Nem csodálhatsz hisz nem vagyok isten. Az vagyok mi örök és egy. A változás. Kapuvá váltam. A nagyszerű változás kapujává.

  • Vonaton voltam telefonról próbálkoztam. Minden más ment internet stabil volt.

    Én vagyok a kezdet és a vég. Általam érkezik a változás. Kérlelhetetlenül jövök akár a halál, nem kérdezem felkészültél-e Rám. Kapuvá váltam, az örök változás kapujává. Nem érinthetsz hisz nem vagyok ember. Nem csodálhatsz hisz nem vagyok isten. Az vagyok mi örök és egy. A változás. Kapuvá váltam. A nagyszerű változás kapujává.