Kibeszélő: Ogame Lifeforms és Ogame applikáció

  • Csatlakozom, nagyon jó az irány :)

    Regiztem is a teszt szeróra.


    Én személy szerint az appnak is nagyon örülök (aki kicsit is figyelt fórumon, mindig én siránkoztam, hogy szar androidon az egész nekem) A német részről (ott játszom aktívan) elég vegyes eddig a fogadtatás, szerintük kb 10 éve lett volna egy app illő, ma már idejét múlt. De hát németek :D

    Bár az élet végtelenül kemény, a legnagyobb börtön mégis a remény; eszedet veszi, ahogy keresed a fényt, magadban felfedezel sok ismeretlen, sötét lényt; szerelem vagy csupán kéj-igaz barát vagy behízelgő ellenség-idő teltével már nem is sejted, mi a különbség; s lelked egyre kiált - jöjjön a gyilkos tudás! Mit számít a vélt boldogság, az öröknek hitt varázs; amikor maga akit szeretsz taposta el a parázst...Vakká válsz, ha tovább keresed a választ - csak láss és ne remélj-magad hiába ne áltasd!

  • szerintük kb 10 éve lett volna egy app illő

    Remélem már mindegy, nem szegek meg semmiféle szabályt, de kb 6 éve GF talin mutattak már egy egész jól működő OGame app-ot. Nem tudni miért vártak ennyit, de képen alapján nem vátozott sokat.

    Mindenesetre maradok a saját telefonos böngészőmnél, ahol az összes adon fut.

  • hali irtam a supportnak de még nincs válasz a 11 kristálybánya ujra és ujra indul nem akar elkészülni nem tudom vissza vonni se sőtét anyaggal gyórsítani a termelést leveszi és nem haladok sehova

  • Ha ilyen előfordul egyesével próbáld őket indítani.

    Lehet hogy megy.

    Nekem most a legnagyobb bányákkal rendelkező bolygó termelését nullázza nonstop :D

    Még jó hogy a nyersim holdon van, nem is merem levinni.

    Kicsit a szűz lelkéről:
    A szűz nem pazarol, nem ugrál...csendesen figyeli a termést. Amikor megérett, beballag a kaszáért, megfeni... Istennek hálát ad a szép termésért... kimegy és lekaszálja... Majd csendben, nyugodtan várja a következő termést. Addig is tervez, beoszt és folyamatosan jár az agya valamin.

  • ez az élőlény felfedezés ez hogy működik van egy napi limit és utána várni kell vagy csak megint bugol két napja próbálok keresni életformákat de eddig semmit nem találtam kicsit ugy érzem magam mint az expediciókon ahol sose találok semmit :D más mit tapasztalt?

  • ez az élőlény felfedezés ez hogy működik van egy napi limit és utána várni kell vagy csak megint bugol két napja próbálok keresni életformákat de eddig semmit nem találtam kicsit ugy érzem magam mint az expediciókon ahol sose találok semmit :D más mit tapasztalt?

    Emeld a Humánok első kutatástecjét minél magasabb szintre. Nekem 22-es szintű és így is csak kb minden 15. kiküldött hajó talált életformát.

  • :phatgrin::phatgrin::phatgrin:


    Épitsél nekik házat de kaja legyen mindig mert pikk pakk meghalnak....


    nem erre a részére gondoltam hanem hogy hogyan tudok uj fajokat keresni mert eddig nem találtam semmit hiába kutattam na mire leírtam eme sorokat találtam egy mebert egy kalest meg egy mechast is :D

  • nem erre a részére gondoltam hanem hogy hogyan tudok uj fajokat keresni mert eddig nem találtam semmit hiába kutattam na mire leírtam eme sorokat találtam egy mebert egy kalest meg egy mechast is :D

    Azok megtalását befolyásolja ez a tecnológia, azért írtam ;)

  • Néhány hiba, amin ne lepődjetek meg:

    - Este szinte lehetetlen fs-elni. Néha a sima mozgásra se indítja el! De egy sima inaktív holdtámadás elvileg megteszi... (köszi Atsaba!)

    - Nem mindig megy 5 alkotás egyszerre... az első ilyen indításra nézzetek rá, és ha nem megy azon a bolygón, akkor érdemes egyesével indítani mindent.

    - Kutatásnál ugyanez... most éppen olyan volt nekem, hogy 5 kutatásból az első ismételte magát folyamatosan.

    - Leállnak a bolygótermelések. Termelnek, de ha rákattintasz a bolygóra akkor nullázódnak. Ha odaviszel nyersit, az megmarad.


    - Lehet kémmel támadni és árut fuvarozni. 1 pajzsot vagy rakétát húzzatok föl mindenképpen estére.

    - Támadáskor figyeljetek arra, hogy a kaját is beszámolja a nyersibe!


    Azt mondom, hiába a 10-20 milla SA, érdemes bolygókat húzni és csinálni gazdaságot, ahhoz, hogy később ki tudd ismerni az egészet.

    - Expeljetek! Vagy építsetek nagyon sok kémet és farmoljatok!

    Kicsit a szűz lelkéről:
    A szűz nem pazarol, nem ugrál...csendesen figyeli a termést. Amikor megérett, beballag a kaszáért, megfeni... Istennek hálát ad a szép termésért... kimegy és lekaszálja... Majd csendben, nyugodtan várja a következő termést. Addig is tervez, beoszt és folyamatosan jár az agya valamin.