Kibeszélő: Ogame Lifeforms és Ogame applikáció

  • Az új épületek helyeket fogalmaknak el a bolygón? Ugyan úgy mint a bányák és eddigi épületek?

    Én vagyok a kezdet és a vég. Általam érkezik a változás. Kérlelhetetlenül jövök akár a halál, nem kérdezem felkészültél-e Rám. Kapuvá váltam, az örök változás kapujává. Nem érinthetsz hisz nem vagyok ember. Nem csodálhatsz hisz nem vagyok isten. Az vagyok mi örök és egy. A változás. Kapuvá váltam. A nagyszerű változás kapujává.

  • "Az egyetlen függőség, hogy az életformák épületeinek működéséhez is energia kell, de egyébként nem foglalnak el például bolygómezőket, amikor azok megépülnek."


    Bender jol irta, csak kimasoltam a teljesbol :)

  • "Az egyetlen függőség, hogy az életformák épületeinek működéséhez is energia kell, de egyébként nem foglalnak el például bolygómezőket, amikor azok megépülnek."


    Bender jol irta, csak kimasoltam a teljesbol :)

    Ez elég x.rul van fordítva, kell energia de nem fogyaszt energiát!

    Mint a gravi tech, kell hozzá de csak mig kikutatod.

    Nem olyan mint a Crawler hogy folyamat eszi az energiát.

    Elkezdtem tesztelgetni aztán már matekoltam hogy hány napműhold kellessz vajon ide? XD.

  • "Az egyetlen függőség, hogy az életformák épületeinek működéséhez is energia kell, de egyébként nem foglalnak el például bolygómezőket, amikor azok megépülnek."


    Bender jol irta, csak kimasoltam a teljesbol :)

    Akkor figyelmetlen voltam pedig direkt átfutottam a leírást. Egy kérdésem maradt. Mikor jön? Mert tetszetős a dolog:D

    Én vagyok a kezdet és a vég. Általam érkezik a változás. Kérlelhetetlenül jövök akár a halál, nem kérdezem felkészültél-e Rám. Kapuvá váltam, az örök változás kapujává. Nem érinthetsz hisz nem vagyok ember. Nem csodálhatsz hisz nem vagyok isten. Az vagyok mi örök és egy. A változás. Kapuvá váltam. A nagyszerű változás kapujává.

  • Reset Tier1???

    Nekünk kell összerakni a képességeinket és ha nem szimpi törölhető ..ohhh... Vajon ilyenkor a nyersi visszajön?


    Olyan mint egy kedves vidámpark a sok nyersi elköltésére :D

    Kicsit a szűz lelkéről:
    A szűz nem pazarol, nem ugrál...csendesen figyeli a termést. Amikor megérett, beballag a kaszáért, megfeni... Istennek hálát ad a szép termésért... kimegy és lekaszálja... Majd csendben, nyugodtan várja a következő termést. Addig is tervez, beoszt és folyamatosan jár az agya valamin.

  • Akkor figyelmetlen voltam pedig direkt átfutottam a leírást. Egy kérdésem maradt. Mikor jön? Mert tetszetős a dolog:D


    Hát.. majd, ha a teszten szépen fut.. en nem varnam annyira, ismerven a frissitesekkel egyutt jaro bugokat..

    Amugy nem rossz fejlesztes, vegre valami mas iranyt is mutat a jatek :)

    Nincs még konkret idopont a bevezetesere.


    Reset Tier1???

    Nekünk kell összerakni a képességeinket és ha nem szimpi törölhető ..ohhh... Vajon ilyenkor a nyersi visszajön?


    Olyan mint egy kedves vidámpark a sok nyersi elköltésére :D


    Ez jo kerdes, rakerdezek majd :)

    Bar teszten ki is probalhatod ;)

  • Reset Tier1???

    Nekünk kell összerakni a képességeinket és ha nem szimpi törölhető ..ohhh... Vajon ilyenkor a nyersi visszajön?


    Olyan mint egy kedves vidámpark a sok nyersi elköltésére :D


    Vissza szeretné állítani az 1. szintet?


    Az ehhez a szinthez tartozó összes sorban álló kutatást eltávolítjuk, és a bolygón ehhez felhasznált erőforrásokat visszaadjuk. Az erről a szintről származó összes technológia eltávolításra kerül, és többé nem lesz aktív. Ha újra kiválasztják, az egyéni kutatási szintjeik visszaállnak. A magasabb szintű technológia deaktiválva lesz, amíg az aktuális szint nem teljes.

    6 technológia van a technológiai fájában.

    Az ingyenes visszaállítás után várnia kell 2 napot, mielőtt újra használhatja.

    Állítsa vissza most 60 000 DM-ért Kijelölés visszaállítása Ingyenes visszaállítás


    Amúgy nagy jó lesz ez... Hajrá!

  • Az első bug amit tapasztaltam, hogy a "Lifeform" épületek nem fejeződnek be. Visszaszámolnak, de aztán csak azt írja, hogy "done", és ennyi. Háromszor frissül az oldal, majd úgy marad. Csak úgy lehet ezen túllendülni, ha SA-val befejezed idő előtt. Nekem a 18-as "Residental Sector" után jött elő...


    Amúgy az irány üdvözlendő, tetszetős :)

  • Nekem is ez van.

    Feltoltam a fémbányát, tolom a pakkokat, majd cserélem krisire.

    Most nyomnám a 4-es krisibányát, ugysan az a helyzet. Bármit csinálok. Csak felezés/befejezéssel megy végig. 1 secet pedig nehéz felezni-befejezni.

    Ami bug még, hogy a kémkedést nem mutatja. Végigmegy a kém, de nincs jelentés, tutorial feladatot sem adja meg.

  • A Bermuda mennyire káosz szerver?

    Lehet rajta multi acc?

    Van GO?

    Gondolom a tesztelés a lényeg, nem az, hogy hogy csináljuk...


    Teszem azt fel, nincs kedvem megvárni az accom törlődését, hanem indítok egy újat... és feltápolom saját accról... mert nincs kedvem sokat várni a fejlődésére.

    (Kicsit eltoltam az SA felhasználást :D)

    Kicsit a szűz lelkéről:
    A szűz nem pazarol, nem ugrál...csendesen figyeli a termést. Amikor megérett, beballag a kaszáért, megfeni... Istennek hálát ad a szép termésért... kimegy és lekaszálja... Majd csendben, nyugodtan várja a következő termést. Addig is tervez, beoszt és folyamatosan jár az agya valamin.

  • Ha torlesre rakod es ugy csinalsz masikat, azzal nincs gond. Admin van, de ahogy olvasom, nagyon nagy az aktivitas a szerveren, igy nem gondolnam, h problema lenne egy uj accounttal es némi feltapolassal. Csak tedd torlesre a "rosszat" :)

  • Sajna még mindig semmit nem ír ki a progi :(

    Támadás stop is van, így nyersit se lehet gyűjteni csak expel... amit szintén nem ír ki.

    (Van egy olyan érzésem, hogy exp nem is müxik.)


    Most küldtem egy Search for lifeforms-os (ha van egy bolygóhelyed és nyersid, ugyanúgy indítod, mint ha bolygót csinálnál vagy áthelyeznél, lesz neki spirál ikon) küldetést, de nem írt ki semmit, de nem ment el hajó sem... és most tér vissza a semmi :D

    Kicsit a szűz lelkéről:
    A szűz nem pazarol, nem ugrál...csendesen figyeli a termést. Amikor megérett, beballag a kaszáért, megfeni... Istennek hálát ad a szép termésért... kimegy és lekaszálja... Majd csendben, nyugodtan várja a következő termést. Addig is tervez, beoszt és folyamatosan jár az agya valamin.

  • Nos, vagy programhiba, vagy nem... de fajátállításkor mindent kisöprött nekem. Eddigi faji kutatást, de a faji épületeket is.


    Minden bolygón egyesével kell átrakni a fajokat. Újra 600-ról kezd.

    Kicsit a szűz lelkéről:
    A szűz nem pazarol, nem ugrál...csendesen figyeli a termést. Amikor megérett, beballag a kaszáért, megfeni... Istennek hálát ad a szép termésért... kimegy és lekaszálja... Majd csendben, nyugodtan várja a következő termést. Addig is tervez, beoszt és folyamatosan jár az agya valamin.