[ULTiMATE] vs [GBR]

  • Ezt aláírom, az illető átnevezésre került és egy kicsit pihen is mellé.

    Azért miért jár tiltás, hogy valaki olyan néven játszik , ami egy másik szerveren szerepel? Egyébként a jinx név eleve jogvédett (LOL). Vagy még valaki le védte? És azt sem értem hogy lehet beszélni játékosok ki létéről, hogy ki kicsoda. Előfordulhat ha nem ismerem a szabályzat ezen részét, és akkor elnézést is kérek. De olyannal még nem találkoztam hogy valaki nem lehet olyan néven (persze ami nem sértő) amilyenen szeretne egy másik szerveren

  • Azért miért jár tiltás, hogy valaki olyan néven játszik , ami egy másik szerveren szerepel? Egyébként a jinx név eleve jogvédett (LOL). Vagy még valaki le védte? És azt sem értem hogy lehet beszélni játékosok ki létéről, hogy ki kicsoda. Előfordulhat ha nem ismerem a szabályzat ezen részét, és akkor elnézést is kérek. De olyannal még nem találkoztam hogy valaki nem lehet olyan néven (persze ami nem sértő) amilyenen szeretne egy másik szerveren


    Ezt hívják félrevezetésnek, megtevesztesnek. Az ogame.hu-n kb 30-40 aktiv jatekos van, elegge nehezen hiheto, h a masik ember mero veletlensegbol vette fel ugyanazt a nevet..

  • Mint ahogy eddig sem, ezután sem értelmetlen zúzásokkal fogjuk csinálni, szóval ennek fényében nem egészen értem, hogy mire ez a felháborodás egy háborútól, pedig lehetne látni benne a lehetőséget, mert ha ügyesen csinálná a kihívott fél, akkor akár még nyerhetnének is, vagy szimplán elhalna a háború mert nem tudunk leszedni senkit sem. Az meg, hogy személyiségelemzésbe kezdenek egy csomóan, meg sértegetnek, provokálnak az teljességgel érthetetlen és nagyjából értelmetlen is.



    Emellett számomra felfoghatatlan, hogy minden egyes sikertelen próbálkozásnál, illetve már akárcsak egy kémkedésnél is miért érez a játékosok 90%-a késztetést arra, hogy írjon valamit ... akár egy smile-t, azzal a céllal, hogy "haha ez most nem sikerült te kis ...", meg hogy minek próbálkozunk úgysem kapjuk el, aztán amikor mégis akkor meg kuss van, természetesen van kivétel. Meg van olyan is akit vagy 4x szedtünk le és normális tudott maradni, sőt, egészen értelmes kapcsolatba kerültünk, lehet mégis én vagyok a helikopter, nem tudom ...

    Azért ez tök jó :D kár hogy annak idején nem küldtem be az üzeneteidet :)

    Szóval azért csak óvatosan azzal, hogy ki mit ír neked mert nem vagy te szent gyerek :)

  • Ezt hívják félrevezetésnek, megtevesztesnek. Az ogame.hu-n kb 30-40 aktiv jatekos van, elegge nehezen hiheto, h a masik ember mero veletlensegbol vette fel ugyanazt a nevet..

    Hát azért van néhány LoL fan :) Nekem csupán annyi a bajom hogy ez nincs le írva feketén fehéren a szabályzatban. És így unkerrektnek tartom a Ban t. Nem tudom ki ez a gyerek, vagy milyen célból választotta ezt a nevet, de ra álltam ahogy megláttam a szerveren. Mint láthattuk nem a legjobb döntése volt ez a név választás , de ennek szerintem már megfizette az árát :) Le járatásnak azt nevezném, ha azt terjeszti magáról h ő az a bizonyos jinx. De ilyet nem tapasztaltam. A provokációnak sok formája van, kérdés hogy ki hogy értelmezi

  • Ertem az allaspontodat es unfairnek is tarthatod, szived joga :)


    Ugyanakkor:


    " ~ Bármi ami más személy integritását sértheti azáltal hogy azt elfogadhatatlan minőségűnek titulálja, nem megengedett.
    ~ A tartalom cenzúrázva és büntetve lehet ideiglenes vagy végleges hozzáférés tiltással. Az ilyen esetekben az utolsó szó a Játék Támogatásé.
    "


    Reszemrol ez a beszelgetes lezarva. Elegge szetoffoltuk igy is ezt a temat.

  • 98 jegyet írhatnák arról, hogy mi az ami az én integritásomat zavarja, mi az amit elfogadhatlannak titulálok.. Ha most egy olyat idézel a szabályzatból, hogy,:

    Tilos olyan nevet felvenni, ami más szerveren már foglalt.

    Akkor én kerek elnézést. De azért ez így mindenki igaszsagérzetét sértheti. Főleg a becsületes jatekosokét

  • Akkor vajon miért egy nálad sokkal kisebb tagunk számodra elhanyagolható flottája van a CR részlegben alig másfél órával a háboru hirdetése után? ( akire sanszosan már a háború hirdetése előtt úton is voltál)

    Járulékos veszteség.

  • Járulékos veszteség.

    Kérném a GO-kat hogy nézzék meg a pontos időpontot.


    Járulékos veszteség? Kedves Helikopterünk. Nem érted hogy miért kötözködik mindenki veled. Pont az ilyen magas lóról levetett dumák miatt.


    Kérdésem a GO-k felé. Jinx háborút inditott. Mindenki látja a flotta arányokat. Háborúban nincs zúzás szabály. A spam szabály érvényben van viszont? Ha igen, kérdezném mi az elfogadott számú indított támadás egy helikopterrel szemben egy játékos részéről naponta, amivel nem sértjük meg a szabályokat? Köszönöm.


    Meno

  • Nem szukseges megnezni, mivel a becsapodas a haboru inditasa utan volt, de mar repultem fele, ez igaz. Felolem kivehetjuk a haborubol, nem ezen fog mulni.


    Es a masik kerdest is meg tudom valaszolni neked:

    - Áttekintés spam-nek vehető az, ha sok küldetéssel (támadás, kémkedés, szállítás, stb) elhalmozza a célpontot hogy ne vegyen észre egy bizonyos támadást a sok közül.

    - Áttekintés spam-nek minősül ha egy vagy több indokolatlanul (vagy egyértelműen elhanyagolható indokkal) hosszú időtartamú támadó jellegű küldetést indít vagy folytat.


    Ennek fenyeben nem javasolnam azt a tervet amit leirtal nekem privat uzenetben, hogy minden tagotok indit hosszu tamadasokat felem, bar azt is meg kell jegyeznem, hogy engem az sem zavar, ha 300 flottat latok jonni 0-24/7/365 es en nem is fogom jelenteni, de ha a GO eszre veszi, akkor tiltast fogtok kapni velemenyem szerint.

  • Minden inkololatlan támadás, illetve ami zavaró az büntetendő. Jól másoltad ki a szabályzatból. Illetve ha bármit kérni szeretne egy játékos, arra ott van a jegyrendszer.

  • Igen. A szabályt én is megtaláltam. Kérdések:

    - "indokolatlan": elegendő indok e az hogy egy legyőzhetetlen flottaszámú játékos egyszemélyes háborút indított ellenünk? Szerintem igen. Ha nem akkor szerintem az indokolatlan kategoriába esik a kihivó fél háborúja is és egyben minden mozdulata.

    - "zavaró" : számunkra az értelmetlen zúzás lesz zavaró


    Ezért próbáltam egy fekete fehér választ. Ami segít. Értelem szerűen a hagyományos védekezés nem kivitelezhető. Ezért kénytelenek vagyunk úgy harcolni ahogy tudunk. És fogunk is. Csak a kérdés az hogy tudjuk e úgy csinálni hogy ne zárjanak ki mindenkit napokra. Ha nem akkor hianyzik a fairplay.


    Jinx,


    Minden eszközt be fogunk vetni hogy elvegye a kedved a kisebb játékosok egocentrikus alázásától :)

  • Sziasztok! Legyőzhetetlen flotta nincs. FSeljetek hatékonyan, bánya minél feljebb aztán húzzatok többen flottát, a többit nem kell szerintem magyarázni 🙂

    Bár az élet végtelenül kemény, a legnagyobb börtön mégis a remény; eszedet veszi, ahogy keresed a fényt, magadban felfedezel sok ismeretlen, sötét lényt; szerelem vagy csupán kéj-igaz barát vagy behízelgő ellenség-idő teltével már nem is sejted, mi a különbség; s lelked egyre kiált - jöjjön a gyilkos tudás! Mit számít a vélt boldogság, az öröknek hitt varázs; amikor maga akit szeretsz taposta el a parázst...Vakká válsz, ha tovább keresed a választ - csak láss és ne remélj-magad hiába ne áltasd!

  • worms200, Kakarot, Sziry Istwen, aLaco, Sneki, Menomano


    Csak szeretném jelezni, hogy az 53 támadás amit épp reptettek az kitiltást ér, ha esetleg az ötletgazda (Menomano) nem mondta volna el nektek. :)

  • Vátozott az álláspontom, mert 2-3 holdrombolást is beraktatok a sok támadás közé. :)