[ULTiMATE] vs [GBR]

  • Az [ULTiMATE] (Név: ULTiMATE, Tag: 5, Helyezés: #1) háborút indít a [GBR] (Név: Galaktikus Birodalmak Rendje, Tag: 27, Helyezés: #3) szövetség ellen azonnali hatállyal.


    A háború elkezdődött ennek a témának a létrehozásával egyidőben.


    A háború 32.945.084 bukott flotta pontig tart.



    Ebbe az alábbiak nem számítanak bele:

    • napműhold, crawler és védelem (abban az esetben ha ezeken kívül nem volt minimum 5.000.000 egység nyersanyag veszteség)
    • 5 millió egység nyersanyag veszteség alatti csaták


    Fejvadaszat megengedett.


    Háború közben lehetséges a szövetségekbe a belépés.


    Ha háború közben kilép valaki, akkor annak a hadi pontjait bukott pontoknak számoljuk.


    Jelenlegi állás:


    ULTiMATE [ULTiMATE] GBR [Galaktikus Birodalmak Rendje]
    Tagszám 5 27
    Általános helyezés #1 - 151.423.646 / ø 30.284.729 #3 - 105.598.117 / ø 3.911.041
    Hadi helyezés #1 - 91.861.269 / ø 18.372.254 #3 - 32.945.084 / ø 1.220.188


    Sok szerencsét!

  • Jinx.


    Ovodas szinten viselkedsz. Háboruzz akivel akarsz. A figyelemhiány máshogy is kezelhető. Ki kell menni hozzá az utcára de kezelhető. Jöhetsz is az "ez háborús játék" dumával. Bepöccent a kis egód hogy nem tudtál elkapni? Hogy 6 X 7 DS-t elvertél holdrombolásra amig végig fent voltam? Hogy "taktikailag" küldesz rám 50 kémet egy nap? Vagy "taktikailag" támadsz meg 2X1 nagy szállítóval? Az egod lassan nem fér el a szerveren és már lassan magányosan fog itt ücsörögni. Aztán játszhat majd magával.


    Eddig sajnáltalak. Hogy mennyire szánalmas lehet az életed, hogy 0-24 órában semmi jobb dolgod nem akad mint a szerver játékosait módszeresen bosszantani. Már leírtam neked privátban. Ami a te szemedben "taktika" azt érdekes módon mindenki más úgy írja le hogy: fölényeskedés, bosszantás, bunkóság, gyerekeskedés.


    Tök mindegy mit mondok mert a hatalmas egód úgy sem engedi átszűrődni majd ezeket a buksidba.


    A Go-knak, Adminoknak akiknek az lenne a dolga hogy a szerveren játszó játékosok jól érezzék magukat és (igen fúúúúúj undorító) sok sok pénzt verjenek el a játékban:


    Igen szándékos a sértegetés.

    Igen a provokáció is szándékos.

    Nem nem zavar vagy érdekel ha figyelmeztetést vagy tiltást kapok a fórumról. Az jobban zavar hogy nem végzitek a dolgotokat.


    Meno


    * figyelmeztetés sértésért, provokálásért

    Gurat

  • 3x7 DS veszett el és lement a holdad, mert még úgy sem sikerült kivédeni hogy online voltál végig állításod szerint és nem szeretem ha személyiségelemeznek meg sértegetnek, úgyhogy itt most le fogjátok tudni játszani ti is, sok sikert!


    Ja igen, az összes állításod fél információt tartalmaz, de neked sem fogok tovább magyarázkodni.

  • Sziasztok! Lehet csak én vagyok ilyen kis kíváncsi, kérdezem egyúttal a nagy érdeműt is, hogy vélekedtek, de itt sorban jönnek ezen a játszótéren a háborúk, nagyon érdekelne a háttérsztori, miért robban ki, hogyan, stb. Persze nem a szájkarate részére gondolok, lehet ezt kulturáltan is 🙂

    Utána a kommentek között megtaláltam a konflikust, ez a része tárgytalan, sok szép csatát mindkét oldalon!

    Sok sikert mindkét félnek hajrá!

    Bár az élet végtelenül kemény, a legnagyobb börtön mégis a remény; eszedet veszi, ahogy keresed a fényt, magadban felfedezel sok ismeretlen, sötét lényt; szerelem vagy csupán kéj-igaz barát vagy behízelgő ellenség-idő teltével már nem is sejted, mi a különbség; s lelked egyre kiált - jöjjön a gyilkos tudás! Mit számít a vélt boldogság, az öröknek hitt varázs; amikor maga akit szeretsz taposta el a parázst...Vakká válsz, ha tovább keresed a választ - csak láss és ne remélj-magad hiába ne áltasd!

  • Élni és élni hagyni. :) Ne vegyétek el egymás kedvét a játéktól. Lehet ügyesen , taktikázva játszani, nem kell egyből farmot csinálni egy másik játékosból.
    Persze ez egy háborús játék, de azért lehet ezt korrektül is csinálni. :)

  • Sziasztok! Lehet csak én vagyok ilyen kis kíváncsi, kérdezem egyúttal a nagy érdeműt is, hogy vélekedtek, de itt sorban jönnek ezen a játszótéren a háborúk, nagyon érdekelne a háttérsztori, miért robban ki, hogyan, stb. Persze nem a szájkarate részére gondolok, lehet ezt kulturáltan is 🙂

    Utána a kommentek között megtaláltam a konflikust, ez a része tárgytalan, sok szép csatát mindkét oldalon!

    Sok sikert mindkét félnek hajrá!

    Nyilván el kell azt ismerni, hogy aktív flottás révén akit tudott leszedett. Konfliktus igazából nyilván senkinek sem tetszett, hogy leszedte se nekem se másnak de ez van :) Minden megy tovább hisz a játéknak még nincs ugye vége. Ugye bár van az, hogy háborúban nincs zúzás. Csak erre megy ki a játék :) Nyilván vannak olyanok akik aktívabbak jobban figyelnek, kevesebbet hibáznak. többet tudnak gép előtt lenni, és jobban dugdossák a flottát. Számításba véve, hogy a bolygó eloszlása egész jó és viszonylag nagy területet fed le és ezzel sok célpont adódik, egy egy ilyen háború hírdetése esélyt ad arra, hogy akár végtelenszer is menjen egy egy hold rombolás, illetve farmkörök, zúzás stb stb. Ez nyilván kiderül a csekély háborús szabályok írásában is. Mivel itt 1x flotta speed van a többség azért van itt mert ugye erre van ideje és csak békésen el szeretne itt játszogatni. A nagy közönség nem is igazán van tisztában a flotta helyzetekkel, de akkor elmondom én, Top 5 flotta szépen sorban az ő szövetségüknél van, persze nem véletlenül hisz őkt támadtak illetve farmoltak érte amivel semmi gond nincs. Mikor arról beszélünk, hogy most kellene megmutatni akkor kissé elmosolyodok mit is, vagy 5-6x akkora flotta pontjuk mint kb mindenki másnak a szerver mit is mutassunk meg ? Ha probléma van valakivel akkor azt ingame kell lerendezni a szabályokon belül. Nyilvánvaló egy egy ilyen háború nem kiegyenlített. Tehát ha ezt is figyelembe vesszük teljesen értelmetlen, hiszen csak egy célja van a zúzás. A csaták többsége sima Fly sply, a többi szépen kivitelezett megfigyelés és vissza számolás (erre ugye rengeteg idő kell és szerencse is ami hozzá pártol) na meg persze az is hogy a másik fél hibázzon, és hát igen a hibák sorra jöttek. A háború csak azért jó mert azok a tagok akik egyszer hibáztak és már jó ideje nem azokat mégsem lesz olyan egyszerű elkapni, de egy háborúval minden megváltozik ugyebár (zúzás nem léte végett). Az értelmetlen zúzásnak soha nem volt és nem is lesz semmi jó hatása a játékra, és még jó hogy sorra teszik magukat v be illetve törlésre a játékosok. Egy ilyen 1x speed szerveren ahol esetleg lehetőség lenne arra, hogy mondjuk egy v mulva is legyen legalább 100 aktív tag hát még 20 sem fog maradni, mindezek után jön majd az, hogy hát nincs játékos a szervereken, vajon miért is nincs ? Teszem fel ezt a kérdést. Valamikor rég olvastam egy flottástól egy nagyon jó hozzászólást (sajnos nem emlékszem a nevére) Mégpedig nem attól leszel jó játékos és flottás ha mindenkit a földdel teszel egyenlővé. Természetesen amiért menni kell menni kell, de nem minden áron, mert ugye sok új van volt és talán lesz is a szerveren, és ha az utánpótlásból még azt a kis esélyt is elvesszük hogy esetleg megtanuljanak játszani, hogy is várjuk el, hogy a közösség gyarapodjon. Ja mégvalami, amit ti mint néző közönség láttok egy egy csatánál a címet azt többször is megcáfolnám :) Az érdemeit nem lehet elvenni, hisz ha nem figyel nem indul akkor nincs csata.

    Véleményem az lenne, hogy valamilyen módon szabályozni kellene az ilyen értelmetlen háború hirdetésket.
    Elnézést kicsit összecsaptam itt a dolgokat, de remélem érthető.

  • Nyilván el kell azt ismerni, hogy aktív flottás révén akit tudott leszedett. Konfliktus igazából nyilván senkinek sem tetszett, hogy leszedte se nekem se másnak de ez van :) Minden megy tovább hisz a játéknak még nincs ugye vége. Ugye bár van az, hogy háborúban nincs zúzás. Csak erre megy ki a játék :) Nyilván vannak olyanok akik aktívabbak jobban figyelnek, kevesebbet hibáznak. többet tudnak gép előtt lenni, és jobban dugdossák a flottát. Számításba véve, hogy a bolygó eloszlása egész jó és viszonylag nagy területet fed le és ezzel sok célpont adódik, egy egy ilyen háború hírdetése esélyt ad arra, hogy akár végtelenszer is menjen egy egy hold rombolás, illetve farmkörök, zúzás stb stb. Ez nyilván kiderül a csekély háborús szabályok írásában is. Mivel itt 1x flotta speed van a többség azért van itt mert ugye erre van ideje és csak békésen el szeretne itt játszogatni. A nagy közönség nem is igazán van tisztában a flotta helyzetekkel, de akkor elmondom én, Top 5 flotta szépen sorban az ő szövetségüknél van, persze nem véletlenül hisz őkt támadtak illetve farmoltak érte amivel semmi gond nincs. Mikor arról beszélünk, hogy most kellene megmutatni akkor kissé elmosolyodok mit is, vagy 5-6x akkora flotta pontjuk mint kb mindenki másnak a szerver mit is mutassunk meg ? Ha probléma van valakivel akkor azt ingame kell lerendezni a szabályokon belül. Nyilvánvaló egy egy ilyen háború nem kiegyenlített. Tehát ha ezt is figyelembe vesszük teljesen értelmetlen, hiszen csak egy célja van a zúzás. A csaták többsége sima Fly sply, a többi szépen kivitelezett megfigyelés és vissza számolás (erre ugye rengeteg idő kell és szerencse is ami hozzá pártol) na meg persze az is hogy a másik fél hibázzon, és hát igen a hibák sorra jöttek. A háború csak azért jó mert azok a tagok akik egyszer hibáztak és már jó ideje nem azokat mégsem lesz olyan egyszerű elkapni, de egy háborúval minden megváltozik ugyebár (zúzás nem léte végett). Az értelmetlen zúzásnak soha nem volt és nem is lesz semmi jó hatása a játékra, és még jó hogy sorra teszik magukat v be illetve törlésre a játékosok. Egy ilyen 1x speed szerveren ahol esetleg lehetőség lenne arra, hogy mondjuk egy v mulva is legyen legalább 100 aktív tag hát még 20 sem fog maradni, mindezek után jön majd az, hogy hát nincs játékos a szervereken, vajon miért is nincs ? Teszem fel ezt a kérdést. Valamikor rég olvastam egy flottástól egy nagyon jó hozzászólást (sajnos nem emlékszem a nevére) Mégpedig nem attól leszel jó játékos és flottás ha mindenkit a földdel teszel egyenlővé. Természetesen amiért menni kell menni kell, de nem minden áron, mert ugye sok új van volt és talán lesz is a szerveren, és ha az utánpótlásból még azt a kis esélyt is elvesszük hogy esetleg megtanuljanak játszani, hogy is várjuk el, hogy a közösség gyarapodjon. Ja mégvalami, amit ti mint néző közönség láttok egy egy csatánál a címet azt többször is megcáfolnám :) Az érdemeit nem lehet elvenni, hisz ha nem figyel nem indul akkor nincs csata.

    Véleményem az lenne, hogy valamilyen módon szabályozni kellene az ilyen értelmetlen háború hirdetésket.
    Elnézést kicsit összecsaptam itt a dolgokat, de remélem érthető.

    Ott van a flottás szerver. Páran a szerver indulása után kihullottak. Páran nagyobb bukót szenvedtek. Mint például a HÁBORÚ indítója is le lett szedve. Az ilyen játékosok ott mutassák meg mit tudnak, ne a bányászok között.
    De nem szeretnék személyes lenni.
    Boccs a dupla posztért.

  • Ez a háborusdi csak a szabályok hivatalos kikerülésére van, meg arra, hogy ha valakinek nagyon nagy a flotta előnye, akkor ki zsigerelje a többi szövit. De kérdem én.. Ha mindenki ki száll akkor kivel fognak háboruzni?

  • Ott van a flottás szerver. Páran a szerver indulása után kihullottak. Páran nagyobb bukót szenvedtek. Mint például a HÁBORÚ indítója is le lett szedve. Az ilyen játékosok ott mutassák meg mit tudnak, ne a bányászok között.
    De nem szeretnék személyes lenni.
    Boccs a dupla posztért.

    Nem lett leszedve ott, ugyanis nincs időm 8x-os flotta sebességre, az ottani jinx nem én vagyok.


    Mint ahogy eddig sem, ezután sem értelmetlen zúzásokkal fogjuk csinálni, szóval ennek fényében nem egészen értem, hogy mire ez a felháborodás egy háborútól, pedig lehetne látni benne a lehetőséget, mert ha ügyesen csinálná a kihívott fél, akkor akár még nyerhetnének is, vagy szimplán elhalna a háború mert nem tudunk leszedni senkit sem. Az meg, hogy személyiségelemzésbe kezdenek egy csomóan, meg sértegetnek, provokálnak az teljességgel érthetetlen és nagyjából értelmetlen is.


    Azt pedig szintén meg kell említeni, hogy nem volt ez mindig így, hogy top flotta pontunk volt, csak azt mindenki elfelejti, hogy hogyan jutottunk el idáig .... összefogtunk 5-en egy szövetségbe, hogy a legjobbakat (vagy legalábbis a legtöbb flotta pontosokat) rajtunk kívül leszedjük, lásd Malec/Bogumors, csak hogy a két legnagyobbat említsem. Ha előbbi nem hibázik és bukik 5 millió flotta pontot, akkor rá is 4-en kellettünk volna minimum. Ezen kívül meg úgy gondolom, hogy a legtöbb szövetség csak papíron szövetség de érdemben keveset tesznek egymásért a tagok.

    Az univerzumok meg így vagy úgy de kihalnak előbb utóbb, sajnos ... de ez ne fogjuk már arra, hogy van egy erős szövetség erős flottásokkal (meg háborúkkal), mert még így is van jópár olyan játékos akinél azt gondolom, hogy nem éri meg a befektetett időt, hogy le tudjuk szedni, mert jól csinálják. Aki meg békés bányászást akar, az szerintem rossz játékot választ, vagy rosszul csinálja. Külön vicces volt, hogy Malec bevásárolt vagy 2x akkora flottát mint a második helyezettnek volt annó és leírta azt, hogy hát ő pedig csak békésen akart játszani. Persze, nyilván, amúgy meg erővel akarod elérni a békés játékot, de inkább csak kihívás elé állított minket, amit sikerrel vettünk.


    Emellett számomra felfoghatatlan, hogy minden egyes sikertelen próbálkozásnál, illetve már akárcsak egy kémkedésnél is miért érez a játékosok 90%-a késztetést arra, hogy írjon valamit ... akár egy smile-t, azzal a céllal, hogy "haha ez most nem sikerült te kis ...", meg hogy minek próbálkozunk úgysem kapjuk el, aztán amikor mégis akkor meg kuss van, természetesen van kivétel. Meg van olyan is akit vagy 4x szedtünk le és normális tudott maradni, sőt, egészen értelmes kapcsolatba kerültünk, lehet mégis én vagyok a helikopter, nem tudom ...


    U.i.: meglepően korrekt hozzászólás volt tőled Megtorló

  • Ez a háborusdi csak a szabályok hivatalos kikerülésére van, meg arra, hogy ha valakinek nagyon nagy a flotta előnye, akkor ki zsigerelje a többi szövit. De kérdem én.. Ha mindenki ki száll akkor kivel fognak háboruzni?

    Ez még mindig nem így van, amikor a Teslat kihívtuk akkor Bogunak meg Malecnek akkora flottája volt, hogy ki tudott volna egyengetni minket, ehelyett inkább feladták és akkor én vagyok a sértődött kisgyerek, nyilván. :)

  • Nyilván el kell azt ismerni, hogy aktív flottás révén akit tudott leszedett. Konfliktus igazából nyilván senkinek sem tetszett, hogy leszedte se nekem se másnak de ez van :) Minden megy tovább hisz a játéknak még nincs ugye vége. Ugye bár van az, hogy háborúban nincs zúzás. Csak erre megy ki a játék :) Nyilván vannak olyanok akik aktívabbak jobban figyelnek, kevesebbet hibáznak. többet tudnak gép előtt lenni, és jobban dugdossák a flottát. Számításba véve, hogy a bolygó eloszlása egész jó és viszonylag nagy területet fed le és ezzel sok célpont adódik, egy egy ilyen háború hírdetése esélyt ad arra, hogy akár végtelenszer is menjen egy egy hold rombolás, illetve farmkörök, zúzás stb stb. Ez nyilván kiderül a csekély háborús szabályok írásában is. Mivel itt 1x flotta speed van a többség azért van itt mert ugye erre van ideje és csak békésen el szeretne itt játszogatni. A nagy közönség nem is igazán van tisztában a flotta helyzetekkel, de akkor elmondom én, Top 5 flotta szépen sorban az ő szövetségüknél van, persze nem véletlenül hisz őkt támadtak illetve farmoltak érte amivel semmi gond nincs. Mikor arról beszélünk, hogy most kellene megmutatni akkor kissé elmosolyodok mit is, vagy 5-6x akkora flotta pontjuk mint kb mindenki másnak a szerver mit is mutassunk meg ? Ha probléma van valakivel akkor azt ingame kell lerendezni a szabályokon belül. Nyilvánvaló egy egy ilyen háború nem kiegyenlített. Tehát ha ezt is figyelembe vesszük teljesen értelmetlen, hiszen csak egy célja van a zúzás. A csaták többsége sima Fly sply, a többi szépen kivitelezett megfigyelés és vissza számolás (erre ugye rengeteg idő kell és szerencse is ami hozzá pártol) na meg persze az is hogy a másik fél hibázzon, és hát igen a hibák sorra jöttek. A háború csak azért jó mert azok a tagok akik egyszer hibáztak és már jó ideje nem azokat mégsem lesz olyan egyszerű elkapni, de egy háborúval minden megváltozik ugyebár (zúzás nem léte végett). Az értelmetlen zúzásnak soha nem volt és nem is lesz semmi jó hatása a játékra, és még jó hogy sorra teszik magukat v be illetve törlésre a játékosok. Egy ilyen 1x speed szerveren ahol esetleg lehetőség lenne arra, hogy mondjuk egy v mulva is legyen legalább 100 aktív tag hát még 20 sem fog maradni, mindezek után jön majd az, hogy hát nincs játékos a szervereken, vajon miért is nincs ? Teszem fel ezt a kérdést. Valamikor rég olvastam egy flottástól egy nagyon jó hozzászólást (sajnos nem emlékszem a nevére) Mégpedig nem attól leszel jó játékos és flottás ha mindenkit a földdel teszel egyenlővé. Természetesen amiért menni kell menni kell, de nem minden áron, mert ugye sok új van volt és talán lesz is a szerveren, és ha az utánpótlásból még azt a kis esélyt is elvesszük hogy esetleg megtanuljanak játszani, hogy is várjuk el, hogy a közösség gyarapodjon. Ja mégvalami, amit ti mint néző közönség láttok egy egy csatánál a címet azt többször is megcáfolnám :) Az érdemeit nem lehet elvenni, hisz ha nem figyel nem indul akkor nincs csata.

    Véleményem az lenne, hogy valamilyen módon szabályozni kellene az ilyen értelmetlen háború hirdetésket.
    Elnézést kicsit összecsaptam itt a dolgokat, de remélem érthető.

    Erre azért annyival reflektálnék, hogy általában azok kerülnek fókuszba, akire amúgy minimum ketten kellünk, szóval nagyrészt nem a kisebbek vannak egyengetve, pedig érzésem szerint könnyebb lenne őket blindolni például, de az nem akkora kihívás mint az erősebbek ellen összefogni és számolgatni, megfigyelni.

  • Ez még mindig nem így van, amikor a Teslat kihívtuk akkor Bogunak meg Malecnek akkora flottája volt, hogy ki tudott volna egyengetni minket, ehelyett inkább feladták és akkor én vagyok a sértődött kisgyerek, nyilván. :)

    Azzal a bolygó leosztással... svédasztal lett volna nektek

  • Azzal a bolygó leosztással... svédasztal lett volna nektek

    a flottás eleve úgy teszi a bolygóit, hogy az elhelyezkedésük támogassa a játékuk stílusát.. :)

    ez alap, és szerintem el kell fogadni..

    Nekem nagyon bejön, amit ezen a szerveren csinálnak, és persze közellenségként kezeli a játékosok többsége..

    De amit csinálnak, az jó, szép, és nem utolsó sorban eredményes.. :)

  • a flottás eleve úgy teszi a bolygóit, hogy az elhelyezkedésük támogassa a játékuk stílusát.. :)

    ez alap, és szerintem el kell fogadni..

    Nekem nagyon bejön, amit ezen a szerveren csinálnak, és persze közellenségként kezeli a játékosok többsége..

    De amit csinálnak, az jó, szép, és nem utolsó sorban eredményes.. :)

    A másik fél bolygó elrendezésére gondoltam :) Terülj-terülj asztalkám egy flottásnak