sorozattűz

  • Kutatók


    +10% sebesség az expedíció céljáig
    +5%-kal nagyobb bolygók kolonizáláskor
    Hozzáférés a rendszer phalanxhoz: ez 40.000 deutériumért használható a flotta mozgásainak átvizsgálására egész rendszerekben, amíg azok hatótávon belül vannak.

    Időtartam: Végleges



    Kereskedők


    Szállítók +10% sebessége
    +5% nyersanyag- és energiatermelés
    +10% tárolókapacitás a holdakon és bolygókon

    Időtartam: Végleges

    Harcosok

    +10% sebesség a szövetség tagjai között közlekedő hajók számára
    +1 hadi kutatás szint
    +1 kémkedési kutatás szint
    Hozzáférés a kémkedési rendszerhez: elküldi a kiválasztott számú kémszondát, hogy átvizsgáljanak egy egész rendszert. Beállítható a kutatott égitest típusa, az utolsó kémtámadás óta eltelt idő vagy a kívánt játékostevékenység is.

    Időtartam: Végleges


    Annyit fűznék még hozzá, hogy minden ilyesmit amit a boltban meg lehet vásárolni ott meg is tudod nézni miket adnak.

  • És ez nem egyéni! Ez a szövetségre ható dolog! Beszéljétek meg mit használtok... Mivel most több is beszerezhető ugye, így lehet váltogatni ha okosan összebeszélve használjátok.

  • Tibor

    Hat den Titel des Themas von „Univerzum jutalmak“ zu „sorozattűz“ geändert.
  • Tibor

    Hat das Label Fórum hinzugefügt
  • Az adott védelmi eszköz, vagy hajó amire vonatkozik ez az érték annyiszor többet lő az adott másikra, amennyit a zöld szám ír, a piros pedig ugye fordítva, arra az eszközre annyit(annyival többször) lő az adott másik eszköz. Kb legegyszererűbben: megvan mi ellen mi a legjobb....

  • Köszönöm!


    Ez az Ion ágyú infó:

    • Sorozattűz innen Bombázó: 10
    • Sorozattűz innen Halálcsillag: 100
    • Sorozattűz ellene Kaszás: 2

    Megpróbálom értelmezni, tehát

    - Az Ion ágyú a Kaszásra 2szer többet lő (vagyis pl. míg a Kaszás 10et lő, az ágyú 20at lő vissza)

    - A Bombázó 10szer többet lő az Ion ágyúra (vagyis pl. míg az ágyú 1et lő, a Bombázó 10et lő vissza)

    Erre jutottam.

    Nem tudom jól értettem-e :)

    /Véletlenül a Fórumra tettem a Játék helyett/

  • Lorovus

    Hat das Label von Fórum auf Játék geändert