Sheldon & Soldier [P_Fck_B] vs. Mr S [P_Fck_B] (T: 18.966.348.000, V: 179.517.634.000) ~[Ö: 198.483.982.000]



  • Egyik nap este, éjjel Mr S, másnéven: Ivar, alias: Kukac írt nekünk,hogy elindultak rá rombolni.
    Majd délelőtt szólt,hogy bizony a holdak leestek, és látják a telepítést.
    Mi nem próbáltunk meg kémspam csapdát állítani, hanem azon agyaltunk, hogy miként védjük meg. :oops:
    Sajnos Ragnar vakációba ment nem sokkal az incidens előtt, így rá nem számíthattunk, csak lélekben. :miffy:

    Elindult a DarkS. egy adott időre, a flotta visszaérkezése után 10-11 sec-re.
    Gondoltuk,hogy mire megy ki a játék, mivel nem ma jöttünk le a falvédőről. :lol:
    Beszéltük mi legyen, mivel kukker hiányban voltunk, így nem indultunk el a tervezett 700 milliárd profitos utunkra. :dash:

    Még aznap este rá kellett jönnöm,hogy így csak az jöhet szóba, ha megelőzőm őket, vagyis addig még azon voltam,hogy 10 sec fs-elni kétszer is elég.
    Aztán másnap délelőtt már biztos voltam a dolgomban, menni kell.

    Eredetileg Sheldon is hozott volna "némi" flottát, hogy minél kisebb buktával tudjuk véghez vinni a tervünket.

    Sajnos az ugrókapuval nincs jóbarátságban, aminek a levét mindig megissza. :phatgrin:  

    Köszönöm neki a kukkereket, a csatának a belővését.
    Valakitől kaptam az ívet,hogy én nem tudok időzíteni, meg ne haragudjon telefonról belőttem a kukkert, akárcsak sheldon, ami jól is jött, mert maradt még ott DF.
    Nem akartam magamra bízni,hogy a támadók előttre időzítsek, sok múlott a dolgon. :grumble:

    Figyeltek ph-n, ahogy becsatlakoztam rendszeren belülről a fulla, már jött is a telefon,hogy én mit csinálok:gamer:

    Mentettük a menthetőt, ha tudtuk volna, akkor védjük, de nekem nincs véletlenül az egyik holdamon 130k DS dísznek, amit csak fs-elni tartok.
    Most az egyszer talán megmert vele indulni az illető, mert elhitették vele,hogy nem nullázzuk őket 6 körben. :lol:
    Jobb is,hogy nem lett védés, mert fordultak volna a támadók, és nagyobb maradt volna a mellény. Bár így se értettem,hogy miért nem sikerült szépen csendben annyit mondaniuk,hogy:


    "Grat, ezt szépen kitaláltátok, minden elismerésem, ilyen egy igazi szövetség. " :beer:


    Búkót levonva, minden nyersit visszaszállítottam a védőnek, köszönöm szépen Sheldonnak a hozzájárulását!

    Mr S neked több odafigyelést, és mielőbbit!:pump:


    A támadóknak meg gratulálok a manőverhez, legközelebb több sikerrel.

    Profit rész törölve, ez nem arról szólt.:minigun:

    Aratonak és Tywin-nak köszönjük a sok elmélkedést, és segítséget, legközelebb nem leszünk rest felforgatni az unit. :thumbsup:


    Ezen az időponton (31-01-2022 --:--:--) az alábbi flották csaptak össze:



    Támadó Sheldon

    ETdDkmMUYAEc8P0.jpg

    ________________________________________________


    Cirkáló 1

    _________________________________________


    Támadó Soldier [P_Fck_B]

    tommy-shelby-mad.gif

    ________________________________________________


    Cirkáló 4.894.204

    Csatahajó 1.987.890

    Csatacirkáló 5.995.755

    _________________________________________


    Védő Mr S [P_Fck_B]

    0_ILR_CVL_190516blinder_01.jpg

    ________________________________________________


    Kis szállító 204.100

    Nagy Szállító 422.516

    Könnyű Harcos 3.009.534

    Nehéz Harcos 553.068

    Cirkáló 1.006.919

    Csatahajó 178.232

    Kolóniahajó 4

    Szemetesek 1.007.921

    Kémszonda 3.257

    Romboló 126.350

    Halálcsillag 2.007

    Csatacirkáló 712.943

    Reaper 650

    Pathfinder 23.481

    Rakéta kilövő 233.924

    Könnyű lézer 8.543

    Nehéz lézer 3.800

    Gauss ágyú 840

    Ion ágyú 830

    Plazmatorony 1.329

    Kis pajzskupola 1

    _________________________________________



    A csata után ...


    Támadó Sheldon

    ________________________________________________


    Cirkáló 1 ( -0 )

    _________________________________________


    Támadó Soldier [P_Fck_B]

    ________________________________________________


    Cirkáló 4.573.247 ( -320.957 )

    Csatahajó 1.952.134 ( -35.756 )

    Csatacirkáló 5.907.364 ( -88.391 )

    _________________________________________


    Védő Mr S [P_Fck_B]

    ________________________________________________


    Megsemmisült!

    _________________________________________



    A csatát a támadó flotta nyerte!


    A támadó zsákmányolt:

    8.569.871.459 Fém, 4.051.803.204 Kristály és 2.317.940.227 Deutérium


    A támadó összesen 18.966.348.000 egységet vesztett.

    A védő összesen 179.517.634.000 egységet vesztett.

    Ezeken az űrbéli koordinátákon jelenleg 51.727.827.000 fém és 36.753.871.000 kristály lebeg.

    A támadó 14.939.614.890 egységet zsákmányolt összesen.


    Az esély a hold keletkezésére a törmelékekből:20% százalék.

    ________________________________________________


    A támadó(k) által beszedet törmelék:

    1.460.603.000 Fém és 0 Kristály

    50.267.224.000 Fém és 36.753.871.000 Kristály


    A támadó(k) által beszedett teljes törmelék mennyiség:

    51.727.827.000 Fém és 36.753.871.000 Kristály



    nyereség/veszteség összegzése:


    A támadó(k) összesen

    Fém: 49.617.808.459

    Kristály: 34.486.995.204

    Deutérium: 350.161.227

    A támadó(k) nyeresége :censored: egység.


    A védő(k) összesen

    Fém: -101.936.507.959

    Kristály: -71.334.287.704

    Deutérium: -21.186.453.227

    A védő(k) összesen 194.457.248.890 egységet vesztett(ek).



    Létrehozó a OGotcha Csatajelentés formázó 4.3.2

    honor-1.jpg
    "Csak halkan és lassan , az ellenség megvár."

  • Sok sikert a további együtt működéshez. :D Védőnek mielöbbit kívánok :D

    Régóta játszok de ilyent még nem csesztem saját szövitársamért mindent. alapelv!!!!!! Volt hasonló de akkor csak véddő voltam. A szövetség szent és sérthetetlen. Bebizonyítotátok hogy ez képlékeny!!!! Leszedhettek ezért de ez csak őszinte voltam.

    Urakkal, ostobákkal, bolondokkal ne ülj le játszani!

    Az első lépés azon az úton, hogy az ember erős legyen, abban áll, hogy az ember magának bevallja saját gyengeségét.

    Einmal editiert, zuletzt von taurus89 ()

  • Na szép jó sok ferdités van szövegedben!! Ha jöttök mind2 oldalnak minuszos a kuka hiány miatt ergo fordultunk volna és bumm meg marad a flotta és tudtunk volna gratulálni!! Gondolom saját magatokbol indultatok ki ezért döntöttetek emellett a modszer mellett igy bár nem lett profitotok buktunk 1 cp-t :D Amiböl a végén mégis profitáltam lásd:

    [Ö: 649.530.500] Malesde [DarkSide] vs. Mr S [P_Fck_B] (T: 31.741.000, V: 617.789.500)

    cirka 36 pakk fém (saját gazdaságommal) és ezt köszönöm :D

    Na sebaj további jó játékot és több gerincet! "tövábbi együtmüködést"



    *provokáció

    warn!

    üdv, T.

  • Na sebaj további jó játékot és több gerincet!

    Szerintem ez messzemenőleg nem volt olyan szabálytalan, és gerinctelen, mint amit Ti csináltatok, amikor Havas leszedte Devil holdjait. Nem is hiába kaptatok érte büntit. De ezt már kivesésztük.

    Ha jól látom, a mi részünkről nem kaptunk büntit. Tehát szabályos volt a dolog. Óhhh, bocsi, velünk másképp bánnak a GO-k. :)


    De elárulom: Amikor leestek a holdak, azonnal nyitva lett egy jegy, hogy legroszabb esetben ez lesz. Elfogadták. A mi "védettünk" bukott még így is szépen, nem mint a Tiétek, akiket elhalmoztatok kémekkel...

    Ki járt jobban?

    Mi is sírhattunk volna, hogy buktunk 200kkk profitot, és kaptatok 2 nap büntit... Ti ezzel a csatával nyertetek volna 80-90 kkk-t, osztva 4-el.

    Remélem értitek!



    *provokáció

    warn!

    üdv, T.

  • persze értem lehet ezt csürni csavarni megtettétek ennyi :D én a véleményem irtam le vagy tetszik vagy nem el kell fogadd nem 4 felé lett volna osztva a profit hanem 6 ugyanis ennyien vettünk részt a múveletben de sebaj részletkérdés az én profitom ma hajnalban mégis hozzám került!!!!

  • "Jobb is,hogy nem lett védés"


    Miért? mert úgy megmaradt volna egy szövitársad flottája?


    Gondolom 2:1:1 arányban ment vissza az a mennyiség, aminek pushingnak kellene lennie ilyen esetben. Nem hiszem hogy deut,krisit,mindent pótoltatok de ez nem az én gondom!


    Mr S leírok egy tanmesét vond le kérlek a konzekvenciákat.


    Egy kis madár egyszer kiesett a fészkéből, csiripelt de nem hallota meg senki segélykérő kiáltásait. Egyszercsak arra járt egy tehén és látván a kismadarat dideregni rányomott egy méretes tehén lepényt hogy ne fagyjon meg a kis szárnyas. A kismadár már nem fázott,ahogy telt múlt az idő arra járt a farkas aki meglátta a kismadarat a méretes tehénlepény kellős közepén, oda ment hozzá és azt mondta neki: szegény kismadár hogy bánhattak el így veled? Majd én segítek rajtad, kihúzta őt onnan,megtisztogatta és végül megette.


    (Hogy értsd,nem mindenki akar rosszat azok közül aki lesz@r, és nem feltétlenül akar jót az aki kihúz a sz@rból. Mert 2:1:1... azért lássuk be ebből nem jöttél ki jól sehogy sem!)


    Soldier, Gratulálok! Túlszárnyaltad a rólad alkotott képet. Minek az embernek ellenség ilyen barátokkal? :D

    Erre én is csak annyit mondhatok hogy sok sikert a további együttműködéshez.


    ui: kár volt ferdítened a sztorit Soldier.


    Sheldon neked legalább elnézik a sokadik jegykitárgyalásodat is ellenben pl velem. ;)

    továbbá szeretném felhívni a figyelmed hogy ez egy stratégiai játék nem a panaszkodjunk 0-24 élő adása. Sajnálom hogy nem bírod feldolgozni a témát, egy szakember talán segíthet a problémádon. További jó játékot nektek!



    *provokáció

    warn!

    üdv, T.

  • az én profitom ma hajnalban mégis hozzám került!!!!

    Akkor örüllj neki, ne szítsd a feszültésget!

    Mindegy, mindenki a maga malmára próbálja hajtani/terelni a vízet.

    Valószínüleg ebben soha nem fogunk egyet érteni.

    De mégyegyszer: Devil megúszott 300kkk bukót, tőlünk elvett 200kkk profitot.

    Kaptak 2 nap büntit, kiesett jó esetben fejenként 1kkk termelés/nap/fő.

    MR S bukott 2kkk-t, viszakapott 100kkk-t. Bukott 100kkk... Majdnem annyit, mint Ti a 2 nap kieséssel.

    És sírtok, hogy nem lett meg a 15kkk profit fejenként...

  • mali gerinc?

    hadjuk.

    nemértem mire fel ez a felvetés, mint ha soldi bármi féleprofitot ebből a csatából szerzett volna.

    nagyon próbáljátok úgy forgatni de ez a gyengébbnél, is gyengébb.

    de mindig az a legviccesebb, ahogy a szövetség különböző tagjai, mondanak mindent össze, vissza.

    és akkor aztán ki mond igazat, meg ki nem.

    :D

    továbbra is drukkolok, az emigráláshoz :D

    :dead:Szerelmem, ne feletd A jajongást, ahogy a tél kihunyt A tavaszi égbolt alattCsak jajgatott hiába.

    Mert fogtuk a magot Hintettük a vetést Dalt vetettünk Mohóságuk ellen.

    És A völgyben odalenn Halld, arató suhint, arató suhint. Az arató suhint A völgyben odalenn Halld az arató dalát Hogy véget ért a tél.

    Ne feledd, fiam, Fiam, ne feledd A láncokat Amikor az arany vasba vert

    Mi jajongtunk is jajongtunk

    És kiáltunk és remegtünk A mieinkért Szebb álmunk völgyéért.

  • Szerintem kár feszegetni ezt a témát kár mind2 félnek a saját igazát bizonygatni . Történt ami történt és pont . Darkos srácoknak új kihívások jönnek , Librán maradt accoknak meg a hízás ennyi :thumbsup:Én személyem szerint kicsit sajnálom , hogy így alakult DE még ott van Merkur + Libra acc is megy majd valahova :thumbsup: Továbbit mindenkinek :thumbsup:



  • őő izé, devil!

    szeretném felhívni a figyelmed hogy ez egy stratégiai játék nem a panaszkodjunk 0-24 élő adása. Sajnálom hogy nem bírod feldolgozni a témát, egy

    szakember talán segíthet a problémádon.

    :D


    * figyelmeztetés

    sértés, provokálás

    Gurat

    „Ha a hatalmasok játszmáját játszod, győzöl vagy meghalsz. Nincs középút”.

  • Tywin... lopott szöveg nem áll jól! Nem dugjuk oda a nyelvünket ahol más egy perce volt a *****, persze ez lehet csak nálam nem szokás. ;):D ha nem a te inged minek veszed fel?



    *sértő üzenet, moderálva

    warn!

    üdv, T.

  • csak szerettem volna felhivni a figyelmed mennyire visszatetsző az h rinyálsz egy sort, majd a másikat leoltod mert rinyál

    de látom nem sikerült :D

    „Ha a hatalmasok játszmáját játszod, győzöl vagy meghalsz. Nincs középút”.

  • kedves devil ez nem lopott tywin már nagyon rég mondja neked :)

    :dead:Szerelmem, ne feletd A jajongást, ahogy a tél kihunyt A tavaszi égbolt alattCsak jajgatott hiába.

    Mert fogtuk a magot Hintettük a vetést Dalt vetettünk Mohóságuk ellen.

    És A völgyben odalenn Halld, arató suhint, arató suhint. Az arató suhint A völgyben odalenn Halld az arató dalát Hogy véget ért a tél.

    Ne feledd, fiam, Fiam, ne feledd A láncokat Amikor az arany vasba vert

    Mi jajongtunk is jajongtunk

    És kiáltunk és remegtünk A mieinkért Szebb álmunk völgyéért.

  • Örülök, hogy kiraktad a csatát, annak persze kevésbé, hogy elég sok dolog amit leírtál egyszerűen nem fedi a valóságot vagy szimplán nevetséges.


    "Beszéltük mi legyen, mivel kukker hiányban voltunk, így nem indultunk el a tervezett 700 milliárd profitos utunkra."


    Ezt hogyan számoltátok ki? Csak mert ez egy nagy túlzás, ha azokat a flottákat vesszük amiket fel tudtatok volna vonultatni. Persze tévedhetek, várom a szimuról a képeket, hogy mivel számoltatok :phatgrin:


    A másik meg az, hogy ha azzal a flottával amit éppen eltudtatok volna indítani, arra is fordultunk volna, ugyanis nem lett volna elég kukánk, a semmire pedig nem törjük a flottánkat... Ráadásul a védő is tud lapátolni 2 percenkét, ami felétek billenti védésnél a törmelékbeszedés lehetőségét. Ha ezt választjátok a védő mai napig azzal repkedne amit te ügyesen lefeleztél neki. Vagyis kicsit kevesebb, mert ő fizette a te flottád javítását is...:lol:



    "Búkót levonva, minden nyersit visszaszállítottam a védőnek"


    Ez aztán az igazi szövetséges hozzáállás... Bukót levonva... Ha lett volna benned egy csepp gerinc is, akkor az a minimum lett volna hogy benyeled, ha már ilyen aljas módszerrel "véded" meg a szövitársad. És még utána ki mered írni a profit részhez, hogy "nem erről szól". Persze nem tartom meg a dfet, de ha már védem, azért én nullára kijöhetek a dfből... Szép hozzáállás.



    "Mi nem próbáltunk meg kémspam csapdát állítani"


    Miféle spamról beszélsz? Engedélyezett módszer.... Annyi hogy a saját szövitársad leverése szöveg helyett ezt kellet volna jegyben megírnod. Persze ha nem hiszed:


    Játékszabály-változás!


    Mindegy, ami megtörtént azon változtatni már nem lehet. Egyébként az a teamtag aki engedélyezte ezt a módszert belegondolt abba, hogy ezzel lényegében nullázta a normálisan kivitelezhető holdrombolásos-hazakísérős csaták számát? Gondoljuk már végig az egészet. Ha jön a támadó, teljesen mindegy, hogy melyik másodpercre időzítette a flottát, nincs más dolga a "védőknek" mint a saját flottájukat támadással belőni az idegen flotta elé, ami ugye ph-n, vagy a védő által remekül ellenőrizhető. Saját flotta alá, de ugyanarra a másodpercre időzítve a kuka is a másik fél kukái előtt ér be... Ha normális játékot akarunk játszani, akkor ennek a "módszernek" nem szabadna helyt adni.

    „Sose tulajdonítsd rosszindulatnak azt, amire az ostobaság is elégséges magyarázat.”

  • Kérem szépen zárni a témát, úgy látszik,hogy a méltán híres darkosok, itt is csak szajkaratézni tudnak.

    Köszönöm!

    Olvass már vissza, Devil a csatáról írt, Tywin meg királynő jött és belekötött... :lol:

    De nyílván ez is a mi hibánk... :rofl:



    *provokáció

    warn!

    üdv, T.


    *figyelmeztetés visszavonva

    Lorovus

    „Sose tulajdonítsd rosszindulatnak azt, amire az ostobaság is elégséges magyarázat.”

  • Trockij

    Hat das Thema geschlossen