Blind[Ö: 23.546.733.000] Malesde [DarkSide] vs. gandalf [P_Fck_B] (T: 2.012.796.000, V: 21.533.937.000)

  • Egy kis hazakiséréses blind!!

    A kukák deu hiány miatt késön indultak!!!






    Ezen az időponton (29-01-2022 --:--:--) az alábbi flották csaptak össze:



    Támadó Malesde [DarkSide]

    ________________________________________________


    Cirkáló 1.219.276

    Csatahajó 1.499.063

    Csatacirkáló 999.982

    _________________________________________


    Védő gandalf [P_Fck_B]

    ________________________________________________


    Kis szállító 80.062

    Nagy Szállító 197.210

    Könnyű Harcos 954.648

    Nehéz Harcos 1.602

    Cirkáló 32.784

    Csatahajó 325

    Kolóniahajó 5

    Szemetesek 120.003

    Kémszonda 107.730

    Bombázó 1.518

    Romboló 2.151

    Halálcsillag 411

    Csatacirkáló 62.441

    Reaper 3.092

    Pathfinder 40.141

    Rakéta kilövő 50.073

    Könnyű lézer 5.000

    Gauss ágyú 1.000

    Plazmatorony 500

    Kis pajzskupola 1

    Nagy pajzskupola 1

    _________________________________________



    A csata után ...


    Támadó Malesde [DarkSide]

    ________________________________________________


    Cirkáló 1.202.977 ( -16.299 )

    Csatahajó 1.485.545 ( -13.518 )

    Csatacirkáló 991.405 ( -8.577 )

    _________________________________________


    Védő gandalf [P_Fck_B]

    ________________________________________________


    Megsemmisült!

    _________________________________________



    A csatát a támadó flotta nyerte!


    A támadó zsákmányolt:

    1.222.579.274 Fém, 719.631.446 Kristály és 447.667.245 Deutérium


    A támadó összesen 2.012.796.000 egységet vesztett.

    A védő összesen 21.533.937.000 egységet vesztett.

    Ezeken az űrbéli koordinátákon jelenleg 5.998.031.500 fém és 4.542.954.500 kristály lebeg.

    A támadó 2.389.877.965 egységet zsákmányolt összesen.


    Az esély a hold keletkezésére a törmelékekből:20% százalék.

    A védő(k) által megszerzett törmelék.



    nyereség/veszteség összegzése:


    A támadó(k) összesen

    Fém: 30.979.274

    Kristály: 59.688.446

    Deutérium: 286.414.245

    A támadó(k) nyeresége 377.081.965 egység.


    A védő(k) összesen

    Fém: -6.181.716.774

    Kristály: -4.645.202.946

    Deutérium: -2.555.909.245

    A védő(k) összesen 13.382.828.965 egységet vesztett(ek).



    Létrehozó a OGotcha Csatajelentés formázó 4.3.2

  • Nos

    Első körben azért itt is gratulálok.

    Érdekes, de érthető, hogy kis játékosokkal köttetik barátság az ilyen esetekre.

    Egy tortenet.

    Kitámadtam egy holdra némi profit reményében 62k csc, 33k ciri és 34k felderítővel azt hiszem.

    Menet közben gondoltam rá, hogy hazakísérés lehet belőle, ezért felhívtam Ragnar barátomat, de nem tudott jönni védeni mert egyéb elfoglaltsága volt.

    Na mondom akkor lassítás 2x és lesz ami lesz.Természetesen a védő kimentett.Male meg számolt.

    Igaz rosszul mert bőven lett volna időm menteni

    De leírom a véleményem a játékról mert mar nagyon kikívánkozott belőlem.

    Szóval ki van a faszom az egésszel, hogy az ember azért bukja a pici flottáját mert tele van bugal a szar játék.

    9 másodpercem volt menteni (5 alatt is tudok mert nem egy szar gépem van.De nem a játék azt mondta, hogy inkább nem mentem ki mert én vagyok a szerencsétlen és bukjak sokadjára is.

    Most tök mindegy, hogy megkért másokat, hogy kémkedjenek csapó előtt, hátha megzavar vagy csak kíváncsi volt, hogyan számol, de a úgy gondolta, nem enged menteni és beragadt flottaindításkor.

    Úgy felment a pumpa, hogy majdnem elkezdtem törölni az összes bogyót.

    De meggondoltam magam mert nem kevés idő van benne

    Jegyet mindenképp meg fogom írni, hogy vizsgálják ki mert nem tudom lenyelni az ilyen bukót ami nem az én hibám.

    Malesdenek grat mégegyszer.A szemét naggyát én szedtem be.

    [color=#ffff00][align=center]-Anya akkor elmegyek bulizni. - és mikor jösz haza? -jöttömre 5nap múlva számítsatok, pirkadatkor, kelet felől !!![/align][/color]
  • A csatához grat de még mindíg nem értem eggyeseknek nem tilos a kém spam ?? Világosan le van írva a szabályzatban erre 3-szor is eljáttsza ugyanazt. Nekem meg ezzel van tele a tököm.

    te ember a kém spam ha bekémkedjük a visszaszámolt idöt? gondolkozz már kém spam az lenne ha sok kémet kapna de nem kapott erröl ennyit és ideje lenne már leálnod a vádaskodással ha nem tudsz játszani ne játsz de ne sározd a másikat a képzelgéseiddel!!!!

  • Szép csata volt, gratula! Kukásokra is lesz majd idő legközelebb, de így is bőven profitos.


    Padi mikor Ragnar minden lassítása után kiküld 3-4 kémet, az is kém spam? Vagy csak kifejezetten a DarkSide kémszondái képesek elkövetni a spamolást? :lol::lol:

    „Sose tulajdonítsd rosszindulatnak azt, amire az ostobaság is elégséges magyarázat.”

  • Mi az a kém spam? 2 kém ment, hogy mi a helyzet!!!! Nem 10, nem20, nem 30 egy helyre!
    Többen is jelezték, hogy flotta indítási gondok vannak random időközönként!
    Lassításhoz elengedhetetlen a kémkedés, hogy megy védés, vagy sem!
    De akkor ki kell venni az ACS támadást és nincs ilyen gond!
    De amikor Ragnar 5 perceket húz vissza és folyamat kémked az nem kém spam ugye?

  • "Most tök mindegy, hogy megkért másokat, hogy kémkedjenek csapó előtt, hátha megzavar vagy csak kíváncsi volt,"

    Nem ugyanaz kedves Cosmo. Úgy gondolom

    Persze hogy nem ugyan az. Most pedig te válaszolj. Ragnar is spamel mikor lassítás után 3-4 kémkedést kiküld? Az most mindegy hogy azért, hogy megzavarjon, vagy

    azért, mert kíváncsi mi van bent :lol::lol:


    (Semmi bajom Ragnarral, csak példaként hoztam fel. A legtöbb támadó akik lassítanak, szintén többször kémkednek)

    „Sose tulajdonítsd rosszindulatnak azt, amire az ostobaság is elégséges magyarázat.”

  • Grat, szép flotta összetétel, azért tanultok valamit legalább. :phatgrin:

    igen a gyorsaim de nekem veled ellentétben vannak ám pofonosztoim is :D

    Nos

    Első körben azért itt is gratulálok.

    Érdekes, de érthető, hogy kis játékosokkal köttetik barátság az ilyen esetekre.

    ez nem érdek barátság szimplán az alszövink tagja amolyan szárny szövetség a DS-WIng ahol a kevésbé tapasztalt játékosokat gyüjtöttük össze és persze tanitjuk és segitjük öket!

    a szövetésg oldalán fel is van tüntetve:

    Fő szövetségünk: DarkSide

  • Nyugodj meg, ettől a flottától is nagy pofont lehet kapni.

    ha kész a 10 milla csc, majd elgondolkodok, hogy hogyan tovább.

    De engem ne lassítson kaszás meg Rombi.

    Helyette én elmegyek értük egész gyorsan. :phatgrin:

    Védőnek mielőbbit. :beer:

    honor-1.jpg
    "Csak halkan és lassan , az ellenség megvár."

  • Nyugodj meg, ettől a flottától is nagy pofont lehet kapni.

    ha kész a 10 milla csc, majd elgondolkodok, hogy hogyan tovább.

    De engem ne lassítson kaszás meg Rombi.

    Helyette én elmegyek értük egész gyorsan. :phatgrin:

    Védőnek mielőbbit. :beer:

    10m csc-t is le lehet pofozni elég 4,5m rombi :phatgrin: hidd el le lassít :phatgrin:

  • Érdekes, de érthető, hogy kis játékosokkal köttetik barátság az ilyen esetekre.

    Egy tortenet.

    Kitámadtam egy holdra némi profit reményében 62k csc, 33k ciri és 34k felderítővel azt hiszem.

    Sziasztok!


    Nem veszem sértésnek a kis játékos megnevezést :)

    Gandalf, ilyen ez a játék. Azt hiszem mindenki hozzá szólt sheldon kivételével, akik már próbáltak ugyanabban a reményben elkapni: profit.

    Egy dolog: Soha nincs a flottám őrizetlenül, ha a holdon vannak a ladikok én is gépnél vagyok. Igen, volt már olyan támadás hold rombolással, amikor a támadó a bolygóm is támadta kémkedés nélkül, és bedarálta saját magát, lőtt is új holat magából. Igaz másnap megint le rombolta.

    Hát nekem meg ebből lett elegem!

    Jelzek a fő szövetségnek ha támadnak, és igen, kimentem azt a pár ladikot.

    Köszönet ma Malesdenek a gyors reagálásért!


    Gandalf, neked pedig gyors újjáépülést!

  • A csatához grat de még mindíg nem értem eggyeseknek nem tilos a kém spam ?? Világosan le van írva a szabályzatban erre 3-szor is eljáttsza ugyanazt. Nekem meg ezzel van tele a tököm.

    Áttekintés spam-nek vehető az, ha sok küldetéssel (támadás, kémkedés, szállítás, stb) elhalmozza a célpontot hogy ne vegyen észre egy bizonyos támadást a sok közül.


    2 kémkedés simán belefér.. szerintem.. :)

  • Egy dolog: Soha nincs a flottám őrizetlenül, ha a holdon vannak a ladikok én is gépnél vagyok.

    Egy dolog: Akik itt vannak a csatajelentések vesztes oldalán, a 80% ugyan ezt vallotta:!: Ez egy dolog.

    Az is iszonyatosan bosszantó, ha a net éppen akkor kezd el "laggolni", ez lehet szolgáltató hiba is. A kukásokra ráhúzni a támadást tipikus esete szívóágon :( . 9 sec nem olyan rossz számtan, sokszor mellé lehet nyúlni a nagy kapkodásban, de ezzel a hibával is sajna számolni lehet - most bejött. Grat. a csatához:beer:, Gandinak gyors visszaépülést:!:

    [color=#A9A9A9][font='Verdana'][size=10][align=center][img]http://imageshare.web.id/images/xo4xq8ieqgnxa76occ4.png[/img][/align] [/size][/font][/color]