NINJA[Ö: 250.854.934.000] Sheldon [Visitors] vs. Raizen [DarkSide] & Devil666 [DarkSide] (T: 220.965.833.000, V: 29.889.101.000)

  • Megesik, hogy a tehén is elesik...


    Ez van. Ez volt kb a 10. megindulásom Raizen ellen. Volt mikor lassítottam, volt mikor nem. Nem, ha körülötte mindenki off volt.

    Most lassítottam, de későn kémkedtem.

    Milyen kém spam :phatgrin:ha kémkedték is 1,5 perc lassításkor nem veszed észre / nem találod a jelentés ugyan már 80 éves nagyanyám észre vette volna :lol: Én már alapból fordultam volna ha jönnek a kémek , gondolhatta vna h Dev nem a kis ujjából rázta ki mikor kell kémkedni :lol:

    Tehát szándékos volt a kémekkel való bezavarás!?


    De nem kell aggódni, van ott még, ahonnan ez jött :D

  • Látom neked csak annyi ragadt meg amit írtam , hogy szándékosan kémkedtek zavarásképp :lol: Dev leírta feketén-fehéren , hogy hajókat keresett nálad így már akkor le kellett volna essen neked , hogy ninja készül :lol:

  • Látom neked csak annyi ragadt meg amit írtam , hogy szándékosan kémkedtek zavarásképp :lol: Dev leírta feketén-fehéren , hogy hajókat keresett nálad így már akkor le kellett volna essen neked , hogy ninja készül :lol:

    Milyen érdekes hogy a csapódás idején kereste :D

  • Azt is leírta Dev, hogy miért pont akkor. Semmi köze nem volt a zavaráshoz.

    Attól hogy ő nem tudja attól még szabálytalan vagy nem ? Ezen hiába vitatkozunk itt ,majd akinek a dolga eldönti .

    Tudom padawan te is oda kented volna :lol::phatgrin: Mikor Lokyt anno próbálta Sheldon ninjázni nekem már akkor nyilván való lett az amit az első kommentemnél leírtam a pakkokhoz tudás nem jár :phatgrin:

    Ezen mit nem fogsz fel ?? köze sincs hozzá hogy tud vagy nem. Amikor nem voltak pakkok ő akkor is volt szerveren első. (most jön az ,lefizetett pakkokkal ) :D Ti betegek vagytok esküszöm ez egy ki.... tt játék ember nem vérre megy.Mit érsz vele ha első leszel ? Te leszel a nagy Ricko,megsúgom nem leszel,feledésbe merülsz. Ettől nem leszel ember. SŐT a többit találd ki.

  • Ezen mit nem fogsz fel ?? köze sincs hozzá hogy tud vagy nem. Amikor nem voltak pakkok ő akkor is volt szerveren első. (most jön az ,lefizetett pakkokkal ) :D Ti betegek vagytok esküszöm ez egy ki.... tt játék ember nem vérre megy.Mit érsz vele ha első leszel ?


    Ha nem vérre megy, akkor nem mindegy hogyan lett ninjázva? Meg lett mondva minden világosan, te meg gyártod az elméleteket. Persze ettől függetlenül biztos Rico-val van a baj. Az pedig hogy a támadó egy csata alatt több árulkodó jel felett is elsiklott, az önmagáért beszél. Akárhogy csűröd-csavarod a témát, a kettősség nyilvánvaló, a nagy flotta és a használatának rutinja között...

    „Sose tulajdonítsd rosszindulatnak azt, amire az ostobaság is elégséges magyarázat.”

  • Nem gond Padi, de köszi hogy kiállsz mellettem.

    Magasról leszarom ki mit gondol. Nem a családomtól veszem el a pénzt, nem anyuci tart el... Fél évente elmegyek egy 10 napos nyaralásra. Ha megtehetem, hogy ebbe is rakjak pénzt, miért ne? Siránkozzanak akik nem tehetik...

    Valóban voltam TOP 1 2X is SA nélkül, sajnos ma már ez nem így megy. Azóta eltelt 10 év. Változott a világ, én is. Sem időm, sem energiám, sem elegendő játokásollámony, hogy fennt tudjam tartani az általam megszokott szintet.

    Van ez a lehetőség, hogy tudok venni nyersanyagot. Nem tiltott. Használom...

    De ahogy látom rajtam és Zikken kívül senki. Marczim is egy este letolt 1kkk ppontot a 44-es fémekkel, 130k hcs-ot legyártva... Ki sem merem számolni ez mennyibe került.

    És tényleg leszarom amit Donald is írt. Fémpakk így - úgy... míg a szeróján letolt egy nap alatt a pontja 3/4-t.


    Nem vagyok mérges, láttam hogy ott a védés, de nem tudtam fordulni. Pár napja bevásároltam pakkokból, már vissza is nyomtam ezt a kis bukót. Sőt, holnap meg is négyszerezem. Hátha ennyi költés után kapok egy kis észt is...