[ULTiMATE] vs [Tesla]

  • Kedves Malec!

    "Ahogy lekémked valaki titetek a nap bármelyik szakában a 0-24-ból vagy te vagy ő visszakémked" - ez inkább fordítva szokott lenni, mert én napi 1-2 kémkedésnél többet kémkedek, mint amennyit engem kémkednek. újabb valótlan állítás benne, mivel én biztosan nem vagyok 0-24-be online.

    "De ennek bizonyítása a GO és GF feladata lenne." - mivel azt írtad, hogy már többször jelentetted a multi accot és ezekszerint még mindig nem történt semmi, nem lehet azért, mert nem multi accról van szó? :)
    "De ez mint írtam nem az én tisztem kivizsgálni. És ha a magyar support nem tesz meg mindent az ilyen anomáliák felderítésére, majd keresünk más megoldást aki esetleg megteszi." - Tégy saját belátásod szerint, csak nem akarom, hogy kellemetlen helyzetbe hozz magad adminok előtt.
    "A tegnapi csatád ikarusz accal teljesen szép volt, gratuláltam is hozzá, amit fent tartok." - Köszönjük szépen, a kitalálója valójában én voltam és nem ő, de ez a te elméleted szerint egy és ugyanaz.
    "Elfelejtettem, bent maradt mert számomra fontosabb volt a munkámat elvégezni és a gyermekemmel törődni mint a gépet nyomni egész délután és elmaradt." - mondjuk nem mintha te nem lennél egész nap online..

    Már a hozzászólás közben sem maradtál tisztelettel, ezután sem várjuk el tőled..

  • Igaz nem itt kellene vitatkozni, de ha már elkezdtétek ...

    Malec, hogy háborút hírdettek, ne zavarjon. Csak egy dolog, ettől függetlenül bármikor napi 6x lefarmolhatnak, vagy csak rombolhatnak heccből is. Ne keress logikát, ésszerűséget, esetleg empátiát a csaták mögött. ILYEN A JÁTÉK! Valaki azért megy, mert rálicitáltál, valaki azért néz rád, mert van rajtad 5K plusza, valaki tekötörésből, és lehet valaki kitalálja, hogy majd farmot csinál belőled. Van ahol siker az 5K plusz, van ahol az 500K-t sem érdemes elindulni. Természetesen vannak higgadt játékosok is, de 1 fanatik player képes csodákat csinálni :S .

    A bíráskodást hagyd meg a jegyrendszerre, ott mindent kitálalhatsz. Sőt, ott a szabályos:!:


    Összefoglalva, ha kiléptél a háborúból sem sokkal jobb a helyzet, az a jó pár napi támadás még mehet. Vagy fel tudod venni a kesztyűt, vagy .... sok sikert azért nektek:!:

    [color=#A9A9A9][font='Verdana'][size=10][align=center][img]http://imageshare.web.id/images/xo4xq8ieqgnxa76occ4.png[/img][/align] [/size][/font][/color]
  • Igaz nem itt kellene vitatkozni, de ha már elkezdtétek ...

    Malec, hogy háborút hírdettek, ne zavarjon. Csak egy dolog, ettől függetlenül bármikor napi 6x lefarmolhatnak, vagy csak rombolhatnak heccből is. Ne keress logikát, ésszerűséget, esetleg empátiát a csaták mögött. ILYEN A JÁTÉK! Valaki azért megy, mert rálicitáltál, valaki azért néz rád, mert van rajtad 5K plusza, valaki tekötörésből, és lehet valaki kitalálja, hogy majd farmot csinál belőled. Van ahol siker az 5K plusz, van ahol az 500K-t sem érdemes elindulni. Természetesen vannak higgadt játékosok is, de 1 fanatik player képes csodákat csinálni :S .

    A bíráskodást hagyd meg a jegyrendszerre, ott mindent kitálalhatsz. Sőt, ott a szabályos:!:


    Összefoglalva, ha kiléptél a háborúból sem sokkal jobb a helyzet, az a jó pár napi támadás még mehet. Vagy fel tudod venni a kesztyűt, vagy .... sok sikert azért nektek:!:

    Allkiller, köszönöm a hozzászólást, van igazság abban amit leírtál. Sajnos én mint családapa keresek logikát dolgokban, de nem vagyok felkészülve az ilyen jellegű viselkedésre. Régen én is szerettem harcolni, támadni, de nálam ez már elmúlott.
    Igaz, nem jobb a helyzetem, vagyis talán annyival, hogy egyáltalán nem érdekel mit csinál a kedves társ. Ahogy írtam majd meglesz a megfelelő ember aki elbírálja a dolgokat. Sokat szórakozik, mint írtam már több barátomnak élek azzal a jogommal, hogy eldöntsem felesleges stressz életemben a játék és újra abbahagyom. Soha nem ez éltetett és nem is fog. Nekem ez kikapcsolódás, amit úgy is kezelek. Ha már inkább teher mint szórakozás, lehet megéri odébbállni. Csak az bánt, hogy az ilyenek mint a háborút indító játékos is, korlátolt gondolkodású, de persze egy kihalt szerveren biztos jobb lesz csillió flottaponttal büszkélkedni. De egyszer eljön az idő amikor őt sem fogja megmenteni a kutya sem. Lehet hogy megéri, lehet hogy nem. Ez a jövő zenéje

  • Mindenkinek saját egyéni döntése, hogy milyen utat választ a játékban, én azt választottam, hogy a flottázás prioritást élvez a bányákkal szemben, ennek ellenére gazdaságban is top20-ban vagyok, úgyhogy ez sem igaz amit mondasz.

    A személyeskedésre inkább nem válaszolnék, mert nem ismersz és nem is érdekel, hogy mit gondolsz rólam, de nem tudom, hogy miért kell mindenfélét állítani rólam, hogy milyen vagyok azért ahogy játszom egy eleve háborús játékban.


    Azt meg mindenki elfelejti, hogy már 1 kémkedés után is mindenki nekem irogat, mégis mit vártok? Azt hogy ezek után ne provokáljalak benneteket? Ne vicceljünk már, álszentek vagytok mind.


    Minden szerver ki fog halni előbb vagy utóbb és nem az olyanok miatt akik jól játszanak. :)


    Én soha nem személyeskedtem veled, sőt senki mással sem Bogumorst kivéve, amit bánok is, de én ezt itt befejeztem.


    (a szóban forgó tiltás amiről beszélsz, hogy nem tartott csak 1 óráig az egy elfelejtett holdpróba nem kiegyenlítése volt és azért vették le, mert írtunk, hogy elfelejtettük és rendeznénk ... teszem hozzá buktam 750 BCt talán a ban miatt, mert pont támadtam Bogut ... ezen felül ha nem figyeltél volna, 24 órás pihenőn voltam enyhe sértés miatt és ne haragudj már, hogy jelentem, ha valaki cigányoz vagy buzizik nekem)

  • Üdv. Mint kívül álló.


    Kihivott fél (Tesla) ez csak egy csata volt.

    Szedjetek össze magatokat és vagjatok vissza.

    Ahogy olvasom nincs korlátozva semmi.

    1 éjszaka alatt tudjatok fordítani a háború jelenlegi állását .

    Amint megvan az nyerő szám, már csak okosan kell védekezni és tiétek az érdem.


    Hajrá. :)

  • A háborúd egy egyszemélyes vendetta irányomban, amire okod sincs, de miatta szabályt szegsz folyton, meg nem a szabály szerint kötelezőket teszed, hanem ahogy bannból kiengednek, már támadsz, mikor még a szabálytalanságodat sem raktad a helyére. Ehhez csak gratulálni tudok...

  • A háborúd egy egyszemélyes vendetta irányomban, amire okod sincs, de miatta szabályt szegsz folyton, meg nem a szabály szerint kötelezőket teszed, hanem ahogy bannból kiengednek, már támadsz, mikor még a szabálytalanságodat sem raktad a helyére. Ehhez csak gratulálni tudok...

    Szabályt szegtem, letöltöttem a büntetést, visszaküldtem a rám eső részt, 48 óráig tűzszüntet kaptál. Mit szeretnél még? Amúgy meg nem mindegy, ha abba akarod hagyni?

  • A háború véget ért.


    "Tartsd észben hogy ha két hétig nem kerül új hozzászólás se a háború se a CR témába, akkor a háború érvénytelenné válik, a "zúzás szabály" újra érvényben lesz és a témák le lesznek zárva."


    Malec hozzaszolasat, illetve a tobbieket nem lehet a haboruhoz dedikalni, mivel egyikuk sem a szovetsegek tagjai.


    A zuzas szabaly ervenyben van.


    A temat zartam.


    A "háborút" az ULTIMATE nyerte.

  • Trockij

    Hat das Thema geschlossen