[ULTiMATE] vs [Tesla]

  • Az [ULTiMATE] (Név: ULTiMATE, Tag: 4, Helyezés: #3) általános háborút indít a [Tesla] (Név: SpaceX, Tag: 4, Helyezés: #2) szövetség ellen azonnali hatállyal.


    A háborúnak nincs semmilyen típusú korlátja.


    Fejvadaszat nem megengedett.


    Háború közben lehetséges a szövetségekbe a belépés.


    Ha háború közben kilép valaki, akkor annak a a pontjait bukott pontoknak számoljuk.


    Jelenlegi állás:


    ULTiMATE [ULTiMATE] Tesla [SpaceX]
    Tagszám 4 4
    Általános helyezés #3 - 47.541.436 / ø 11.885.359 #2 - 87.635.249 / ø 21.908.812
    Hadi helyezés #2 - 27.113.608 / ø 6.778.402 #3 - 24.618.179 / ø6.154.545


    Sok szerencsét!

  • A háború mikor kezdődik? Mivel nem adtál meg időpontot, igy a 2 nap mulva belepo jatekos eredmenyeit nem szamithatod bele a haboruba, hiszen ő nem volt a kihirdeteskor a szovetseg tagja.


    Nincs szabalyozva, h haboru kozben be lehet-e lepni barmelyik szovetsegbe vagy sem.


    Nincs szabalyozva, h mi tortenik, ha valamelyik szovetseg valamelyik tagja kilep a haboru alatt.

  • A háború mikor kezdődik? Mivel nem adtál meg időpontot, igy a 2 nap mulva belepo jatekos eredmenyeit nem szamithatod bele a haboruba, hiszen ő nem volt a kihirdeteskor a szovetseg tagja.


    Nincs szabalyozva, h haboru kozben be lehet-e lepni barmelyik szovetsegbe vagy sem.


    Nincs szabalyozva, h mi tortenik, ha valamelyik szovetseg valamelyik tagja kilep a haboru alatt.

    Javítottam, köszönöm!

  • "A háború a téma megnyitásával egy időben el is kezdődik, de a szabályok értelmében a "zúzás szabály" csak 12 órával később tekinthető semmisnek."


    Erre figyeljetek oda. Ellenkezo esetben szigorubb bunteteseket kaphattok.

  • És kedves Jinx.
    Ha már háborút hirdetsz, esetleg az okát nem közölned?

    Mert hogy te és a szövetséged társai próbálgatják az erejüket, mi békében el vagyunk.
    Én eddig úgy tapasztaltam, hogy egy háborúnak célja van. De itt maximum veszteségei lesznek céltalanul mindkét félnek.
    És egy ilyen fiatal szerveren, amúgy is szembetűnő ilyesmit produkálni, de természetesen, ha ragaszkodsz hozzá, az a szíved joga. Csak nettó butaság.

  • Köszönöm szépen a választ, bár előrébb nem lettünk. Ha bármi gondod van, szerintem felesleges egy háború, mert ezzel mindenkinek esélyt adsz arra, hogy azt csináljon amit akar. Aminek vajmi kevés pozitív eredménye lesz. De mint írtam, szíved joga, ahogy vissza vonni is. Ezt meg lehet oldani 1-1 csatában is szerintem. A normál jatek ezen a szinten bőven elég. De ez az én véleményem.

  • Malec, valaki nem tud tisztességgel vesziteni és magával cipeli a sérelmeit ahelyett hogy elengedné. Ezzel nem tudsz mit kezdeni... Persze távol álljon tőlem hogy célozgassak, csak általánosságban fogalmazok :)

  • Nem értem ezt a háborús dolgot , ha valakivel gondod van rendezd le 1v1 ben , így is kevés játékos van minek kell egy fiatal unit tönkre vágni ? Annak meg sok értelme nincs , hogy leversz pl naponta 5k csillárt + némi védelemmel s háborút nyertek vagy nyersz :pillepalle: Kicsit gondold át szerintem ezt a dolgot és oldjad meg másképp az egyéni sérelmeidet . :stick:

  • Nem értem ezt a háborús dolgot , ha valakivel gondod van rendezd le 1v1 ben , így is kevés játékos van minek kell egy fiatal unit tönkre vágni ? Annak meg sok értelme nincs , hogy leversz pl naponta 5k csillárt + némi védelemmel s háborút nyertek vagy nyersz :pillepalle: Kicsit gondold át szerintem ezt a dolgot és oldjad meg másképp az egyéni sérelmeidet . :stick:

    Sajnos te is tudod Ricko, hogy az értelem nem mindig jár együtt a viselkedéssel. Jinx biztos úgy gondolja attól lesz szebb a napja, ha van akivel háborúzik mert így barmennyiszer támadhat, és nem kell foglalkoznia azzal, hogy zúzás. Hogy van e értelme pár Milla apro nyers i-re rámenni vagy sem, nálam szinte minden nap jön és befér 200 műholdat és elvisz 2-3 Milla deut vagy más nyersit. Volt hogy fogott rajtam 50 millát mert 1 csúszott expi flottát elaludtam, de nekem belefér a napi 200 millás ossz termelés mellé. De gazdaság nélkül neki nem lehet ilyen egyszerű.
    Illetve ahogy írtam. Ha őt ez teszi boldoggá, csinálja. Csak ne feledje, hogy egyszerre egy fenékkel nem lehet több lovat megülni és egyik ACC tulaja sincs folyton fent.
    Ahogy ő írta, bármit lehet a háborúban. Ez visszafelé is elsülhet.

  • Sajnos te is tudod Ricko, hogy az értelem nem mindig jár együtt a viselkedéssel. Jinx biztos úgy gondolja attól lesz szebb a napja, ha van akivel háborúzik mert így barmennyiszer támadhat, és nem kell foglalkoznia azzal, hogy zúzás. Hogy van e értelme pár Milla apro nyers i-re rámenni vagy sem, nálam szinte minden nap jön és befér 200 műholdat és elvisz 2-3 Milla deut vagy más nyersit. Volt hogy fogott rajtam 50 millát mert 1 csúszott expi flottát elaludtam, de nekem belefér a napi 200 millás ossz termelés mellé. De gazdaság nélkül neki nem lehet ilyen egyszerű.
    Illetve ahogy írtam. Ha őt ez teszi boldoggá, csinálja. Csak ne feledje, hogy egyszerre egy fenékkel nem lehet több lovat megülni és egyik ACC tulaja sincs folyton fent.
    Ahogy ő írta, bármit lehet a háborúban. Ez visszafelé is elsülhet.

    Ezek a 2-3 milla nyersis és 200 napmühaldas csaták valahogy nem szerepelnek a HIRNÉV TERMÉBEN XD

  • én még egyetlen egy háborúba sem láttam a túlzott értelmet, de ez abszolút top 1 :D


    már maga a ki írás is elég együgyű, de hát van ez így.

    sosem értettem mivel ad több lehetőséget vagy érzetet ha háborút hírdetsz és ugyan úgy ugyan azokat a gamereket vadászod tovább mint addig :)

    hajrá ki hívott fél :)

    :dead:Szerelmem, ne feletd A jajongást, ahogy a tél kihunyt A tavaszi égbolt alattCsak jajgatott hiába.

    Mert fogtuk a magot Hintettük a vetést Dalt vetettünk Mohóságuk ellen.

    És A völgyben odalenn Halld, arató suhint, arató suhint. Az arató suhint A völgyben odalenn Halld az arató dalát Hogy véget ért a tél.

    Ne feledd, fiam, Fiam, ne feledd A láncokat Amikor az arany vasba vert

    Mi jajongtunk is jajongtunk

    És kiáltunk és remegtünk A mieinkért Szebb álmunk völgyéért.

  • Gratulálok a csatához!
    Mielőtt találgatás indul el, egyszerűen én hibáztam. Ezen a holdon támadtam napközben. És elfelejtettem visszaugrasztani a Holdról a fő flotta mellé a leszedett hajókat és elmentem aludni. Egyszerűen benéztem, a kedves támadók egyetlen szerencséje, hogy a csapódás után 5 másodperccel léptem fel. Balszerencse a számomra, a számukra teljes profit. Megzavartak ezzel a tök felesleges háborusdis játékkal, bár lehet ez is volt a cél. Minden esetre érdekes, hogy a támadó fél szinte bármit megtehet, még bannból is képes percek alatt kijönni, vagy onnan háborút hirdetni. De ez csak egy megjegyzés.
    Az érdem nekik jár, én pedig viselem a buktát.
    mielőbbit magamnak, aztán ennyi :)

  • JINX és Tisztelt fórumozó társak. Most mutatok egy olyan dolgot, amit nem igazán értek, és nagyon szépen kérem a GF részéről, hogy nyilvánosan kérjék meg az úriembert, hogy nevezze meg azt, hogy mi az ok annak, hogy háborút indított és úgy néz ki én vagyok az egyetlen akit támad!

    Na én felhívom itt mindenki figyelmét, hogy én Jinxet egy alkalommal nem támadtam, ő volt az aki nap műholdak át járt hozzám zúzni meg védelmet mert volt ott éppen 2-3-4 Milla deutérium. Ez igazán értelmes cselekedet a részéről.

    Mivel nyíltan úgy látszik, hogy IKARUSZ ÉS JINX 99%ban ugyan az, ezért én jelentettem a GO-k felé az ügyet.

    Ez az EGYETLEN kapcsolatom vele amióta megy a játék, mivel a tegnapi napig le volt nálam tiltva az accountok tulajdonosa, a gyerekes viselkedéséért és a nem megfelelő kommunikációért így még szóban sem kommunikálnunk, az volt, hogy több alkalommal jelentettem MULTI tevékenysége miatt.

    De mivel én úgy tudom, az ilyen jellegű bejelentés névtelen, ezért erről ő a mai napig nem tudhatná.


    Így kérdezem én, MI AZ OKA ARRA, HOGY ÉSZ NÉLKÜL OLYANNAL HÁBORÚZZON, AKI SOHA MEG SE TÁMADTA? És ezt a GF rendszere miért is engedi?


    *kép törölve*

    *figyelmeztetés

    - játékbeli koordinátákat a fórumon nem szabad megosztani (képeken sem, ezért azt töröltem

    - tiltásokat, jelentéseket, jegyeket nem tárgyalhatunk ki fórumon, arról a csapat nem adhat ki amúgy sem semmi infót, így csak felesleges sárdobálás

    Gurat

  • Üdv Mindenkinek, Kedves Malec!

    Nem szóltam eddig hozzá a dolgokhoz, csak azért jártam fel, hogy jobb kedvre derüljek a szövevényes gondolkodásmenetetektől, logikátoktól.


    Megtennéd, hogy a nagyérdemű előtt kifejted szerinted (és mások szerint is) miért vagyunk Jinx-szel egy és ugyanaz a személy?

    Köszönöm, ha megtisztelsz a válaszoddal

  • Reagálnék Malec a felvetésedre, szóval egyetlen egyszer támadtam bolygót, emélkeim szerint az a 2-3 millió deu inkább 30+ millió nyersanyag volt és mivel bandita státuszban vagy (gondolom azért mert soha senkit nem támadsz és békésen éltek) ezért 100%-ot vittem tőled. Minden más esetben flottát és/vagy nyersanyagot támadtam holdon, 20+ millió profittal, erre osztottam is meg egy csatajelentést a hírnév termében, többet sajnos nem találtam már.


    Lehet itt röhögcsélni, mert sértegetni, meg együgyűnek nevezni ... meg mindenféle dolgot kitalálni, hogy miért nincs értelme, aztán jól egymásra találni olyanoknak akik amúgy vetélytársak a játékban, de a háború szimplán taktikai döntés volt, ami az általad posztolt képből ki is derül. Erre nem lett volna lehetőség ha nem hirdetünk háborút. Szóval igen, ezt adja hozzá a háború, az más kérdés, hogy nem sikerült mert beléptél, ehhez grat.


    Gondolom már világossá vált az is, hogy nem a saját sérelmem miatt indult a háború, mindenesetre örülök, hogy elhittétek.


    További sok sikert a háborúban!

  • Ezen felül még megjegyezném azt is, hogy a te szövetséges társad (Bogumors) fenyegetőzött azzal, hogy ha még egyszer megpróbálom megtámadni, akkor elveszi a kedvemet a játéktól, úgyhogy ne beszélgessünk már itt békés együttélésről, főleg ne egy olyan játékban ahol az egyik adottság az, hogy meg tudsz támadni mást.


    Teszem hozzá, úgy kezdesz el panaszkodni, hogy csak téged bántanak (te szegény), hogy tegnap estig flottapontban a második hozzád legközelebbinek fele annyi volt mint neked, úgyhogy inkább fókuszálj a játékra, mint a panaszkodásra, többet fog segíteni.

  • Hát rendben van, akkor álljunk bele a dolgokba rendesen és játszunk nyílt lapokkal végre a hazudozásaitok helyett.

    Kedves ikarusz. Érdekes módon amint a szerveren elkezdtél tevékenykedni, azonnal pont úgy voltál fent mint Jinx, ezt belépési adatok is bizonyítják. Ahogy lekémked valaki titetek a nap bármelyik szakában a 0-24-ból vagy te vagy ő visszakémked, de legalábbis mindenki elkezd csilisedni, ami azt jelenti, hogy pont véletlen pont akkor jöttél meg? Tényleg nagyon véletlen egybeesés minden alkalommal. Régen az ilyenre volt egy script, azt riasztónak hívtuk. Akkor sem volt legális, kétlem hogy most az lenne. De ennek bizonyítása a GO és GF feladata lenne.

    Kedves Jinx.
    Örülök, hogy méltóztatsz válaszolni, illetve hozzászólni dolgokhoz, talán így végre megismerhetünk benned egy valamire való gyermekkori sértettségtől vezérelt kisfiút, mert te ezt csinálod, de ez ismét egy másik téma.
    Bandrita voltam, mert segítettem syros-nak egy csatában, ami sajnos becsületpont miatt elment negatív irányba. Igen kitetted azt a hatalmas csatát, ÓRIÁSI profit volt rajta, tényleg minden elismerésem. Szeretnéd, hogy csatolgassak pár támadásod? Az utóbbi 1 hétben 4 olyan támadásod volt amiben a max hasznod 5 milla volt, ezért tényleg megérte támadni. A hatalmas flotta amit levertél akkor az 500 NSz és 200-300 napműhold volt. De természetesen megértem hogy a nulla gazdaságoddal neked más esélyed nincs fejlődni, csak a támadásokkal.

    A megtévesztés egy undorító aljas dolog a részedről, de talán egy gyermeki értelemmel sem rendelkező egyéntől, nem is lehet többet várni.

    A fókuszáljak a játékra nagyvolumenű kijelentésed kérlek alásan elég egy beképzelt mondat, mivel tudod lehetséges neked nincs semmi életed a számítógépen és anyukád kosztján való élésen kívűl, más hibázhat, mert dolgozik, él és családja van. De semmi gond, megértem hogy neked esetleg az, hogy magadról kell gondoskodnod és nincs 0-24-ben gép a kezeid között és semmi más dolgod nincs, csak akár 72-96 órán keresztül mint aktívnak lenni.

    A háborúd kedves Jinx okafogyottá vált. Élvezd ki a helyzeted amíg teheted, nem ígérek revansot, sőt semmit.
    Azt kívánom amit mindig. Igazságot egy olyan játékban, ahol a hirtelen nyereség, a másik figyelmetlensége okozhat gondot, nem pedig az, hogy rajtad kívül mindenki bannt kap, aki csak kicsit is szól neked, vagy valami apróságot követ el, de te valamiért ha bannt is kapsz, azonnal visszavonják. Ez egy szembetűnő dolog, de majd Ezt is GF kivizsgálja annak alkalmával. Mindent tagadsz mindig mint a vízfolyás, csak az a baj, hogy ellentétes válaszok vannak, amik csak akkor szoktak keletketni, ha valami nem kerek a történetben.

    De ez mint írtam nem az én tisztem kivizsgálni. És ha a magyar support nem tesz meg mindent az ilyen anomáliák felderítésére, majd keresünk más megoldást aki esetleg megteszi.

    A tegnapi csatád ikarusz accal teljesen szép volt, gratuláltam is hozzá, amit fent tartok. Elfelejtettem, bent maradt mert számomra fontosabb volt a munkámat elvégezni és a gyermekemmel törődni mint a gépet nyomni egész délután és elmaradt. Szép volt és ennyi.

    Továbbá nem vagyok a szövetség tagja, így rám nem érvényesek a háborúd szabályai. Mindenki mást is bíztatok arra, hogy zárjuk le ezt a felesleges butáskodást.

    Maradok tisztelettel


    - Figyelmeztetés sértés, provokálás

    Gurat


    *provokáció

    warn!

    üdv, T.