[Ö: 626.028.500] Arato [3 guns] vs. Raizen [DarkSide] (T: 6.875.000, V: 619.153.500)

  • nem kenyerem az ilyen csata, dehát, ha így hát így.

    Ezen az időponton (11-01-2022 --:--:--) az alábbi flották csaptak össze:



    Támadó Arato [3 guns]

    ________________________________________________


    Romboló 100.000

    _________________________________________


    Védő Raizen [DarkSide]

    ________________________________________________


    Nagy Szállító 2.105

    Kémszonda 1

    Napműhold 1.939

    Romboló 1

    Crawler 997

    Rakéta kilövő 94.563

    Könnyű lézer 17.168

    Nehéz lézer 15.160

    Gauss ágyú 1.279

    Plazmatorony 1.475

    Kis pajzskupola 1

    Nagy pajzskupola 1

    _________________________________________



    A csata után ...


    Támadó Arato [3 guns]

    ________________________________________________


    Romboló 99.945 ( -55 )

    _________________________________________


    Védő Raizen [DarkSide]

    ________________________________________________


    Megsemmisült!

    _________________________________________



    A csatát a támadó flotta nyerte!


    A támadó zsákmányolt:

    50.400.407 Fém, 8.732.343 Kristály és 11.257.585 Deutérium


    A támadó összesen 6.875.000 egységet vesztett.

    A védő összesen 619.153.500 egységet vesztett.

    Ezeken az űrbéli koordinátákon jelenleg 8.992.000 fém és 10.651.500 kristály lebeg.

    A támadó 70.390.335 egységet zsákmányolt összesen.


    Az esély a hold keletkezésére a törmelékekből:20% százalék.

    A támadó(k) által megszerzett törmelék.



    nyereség/veszteség összegzése:


    A támadó(k) összesen

    Fém: 56.092.407

    Kristály: 16.633.843

    Deutérium: 10.432.585

    A támadó(k) nyeresége 83.158.835 egység.


    A védő(k) összesen

    Fém: -470.312.407

    Kristály: -159.184.343

    Deutérium: -60.047.085

    A védő(k) összesen 689.543.835 egységet vesztett(ek).



    Létrehozó a OGotcha Csatajelentés formázó 4.3.2

    :dead:Szerelmem, ne feletd A jajongást, ahogy a tél kihunyt A tavaszi égbolt alattCsak jajgatott hiába.

    Mert fogtuk a magot Hintettük a vetést Dalt vetettünk Mohóságuk ellen.

    És A völgyben odalenn Halld, arató suhint, arató suhint. Az arató suhint A völgyben odalenn Halld az arató dalát Hogy véget ért a tél.

    Ne feledd, fiam, Fiam, ne feledd A láncokat Amikor az arany vasba vert

    Mi jajongtunk is jajongtunk

    És kiáltunk és remegtünk A mieinkért Szebb álmunk völgyéért.

  • Profit az profit :) Bár én Raisen magasságából szemlélem ezt az oda vissza csata párt, egy top50 körüli géjmer esélytelen egy top10ben lévő géjmer ellen "rendes, forum által is elfogadott" tiszteletre méltó csatát vívni. Ritka kivételek persze vanna azért, de a java nem ez :) és hát mi marad, nekünk kicsiknek? Bolygófarm, szállító flották, esetleg némi minimális hadival megspékelt kósza flották. És igen, örülünk a 100m df-nek is és közhírré tesszük a forumon mert ugye ez az acc-hoz mérten amit építünk jó arány is lehet! Hova ezen betűket meg írom, azért került ki, gondolom én, hogy lássa más is, van viszonzás. Amúgy a támadó nem feltétlenül büszke erre és nem biztos hogy máskörülmények között kikerült volna ide a többi dicső csatához. :) Senki felé ez nem kötöszködés, pusztán csak belegondoltam és leírtam :)

  • "Semmi baj az ilyen csatakkal, csak hogy vannak" Ezt nagyon szépen leírtad Ragnar!

    Magam sem mondhattam volna szebben. Viszont abban csak bízni tudok, hogy azokból a magaslatokból ahová Te felharcoltad magad, egyesek meg felvásárolták magukat (például a királynő és a katonája :evilgrin:), látszik e az a szempont, hogy amit én és Devil csináltunk utóbb (amin ugye a királykisasszony kiakadt) az nem ilyen koszos kis bolygófarm amivel égetjük magunka, hanem támadóhajók leverése volt :rofl:

    Én például egy 900milliós csc sereget fogtam (10k) Devil meg átlépte az 1milliárdos fogást a maga 14K csc-jével. :phatgrin: Ha jól számolom a négy darab csatáddal MAJDNEM visszaszedted a FELÉT annak, amit levertem rólad egy csatával :lol:

    Ugye tudod hogy ilyen csatákhoz nem kell 900mrdos flottát vásárolni, jobbakat csinálok a termelésből húzottakkal...:pillepalle: Büszke lehetsz magadra. Én az vagyok!


    Egyedül Ragnart sajnálom, hogy nem jutott(ak) más(ok) akikkel összeállhat ellenünk és hát ugye ahogy a közmondás tartja

    ha ló nincs, a szamár is jó. :phatgrin:


    Gratula a támadónak és jó költekezést az összes utóbbi csatájához együtt véve!

    „Sose tulajdonítsd rosszindulatnak azt, amire az ostobaság is elégséges magyarázat.”

  • :pillepalle: Már már majdnem felcsillant a remény, hogy a jelentések között csatát is lehet látni. Ettől nehéz alacsonyabban repülni. Sokan ezért mennek vakba, mert már semmi sem szent. Viszont a sok kék játékos, nagyon feldobja a játék élményt . :ill: Vagy nem :dash:

    A védőnek :beer:

    "Az ember nem értheti meg a tanulmányozott művészetet, ha csak a végeredményt keresi anélkül, hogy időt szánna arra, hogy mélyen elmélyüljön a tanulmány érvelésében. " - Mijamoto Muszasi

  • :pillepalle: Már már majdnem felcsillant a remény, hogy a jelentések között csatát is lehet látni. Ettől nehéz alacsonyabban repülni. Sokan ezért mennek vakba, mert már semmi sem szent. Viszont a sok kék játékos, nagyon feldobja a játék élményt . :ill: Vagy nem :dash:

    A védőnek :beer:

    Lesznek még azok is, előbb vagy utóbb.
    Engem nem tudnak Vbe kergetni az ilyen gyerekes hisztikkel. Ha farmolni akar, akkor farmoljon, de ha megint meglátok valamit a bolygón, ami nem szállító, crawler vagy napműhold, és esetleg még a darabszám is megtetszik, azért el fogok menni szó nélkül...

    „Sose tulajdonítsd rosszindulatnak azt, amire az ostobaság is elégséges magyarázat.”