[Ö: 566.864.816.000] Ragnar [P_Fck_B] & Soldier [P_Fck_B] vs. 6_6_6 [DarkSide] (T: 104.099.299.000, V: 462.765.517.000)

  • Tehát még csak meg sem védted volna a saját szövitársadat ehhez csak gratulálni tudok. Biztos nem lennék veled egy szöviben,az ilyenek mint te ne legyenek szöviben.:dash:

    miértne védtem volna? Megbeszéltek alapjàn ha szövi társat tàmad ha tudom védem szövi mindenek előtt Raizenhez is csak úgy fértem be hogy váltottam tàbornokra nem gondolkoztam indultam tudod te nem de nagyon sokan örülnek hogy velem illetve velük vagyok!!!

  • Nem ütközik szabályzatba a blistas játékos elleni védelem?


    Akkor lehet blistas játékost támadni is?


    (igazságtalan profit szerzés mindkettő)


    Ui..Barátom vagy.. Rád nem számolok hogy védeni fogod.!!


    :/:/


    A csata hatalmas. Nagyon sok hajók repkednek mostanság.


    Sikerekben gazdag, boldog új évet kívánok mindenkinek.

  • ne vicceljetek már

    szövitársat alap dolog h védünk barátlistástól is.

    bár ez inkább a ph csatákra igaz.

    barátlistást úgymond csapdába csalni az szerintem nem túl etikus de nyilván ezt letisztázták ragnarral.


    a csata még mindig eszméletlen

    „Ha a hatalmasok játszmáját játszod, győzöl vagy meghalsz. Nincs középút”.

  • nem volt csapda ha az lett volna akkor időben észreveszi és nem kell használnom kaszt váltót természetesen csapdàba nem csalnám

  • Tisztázzuk már a barát fogalmát.



    "Bizalmas személy, akivel szoros kapcsolatban vagyunk, és akinek tisztességére, segítségére bármikor számíthatunk. Az ilyen személlyel gyakori vagy tartós közös tevékenység során kölcsönös megértés, bizalom, ragaszkodás és szeretet alakul ki. A barát lehet férfi és nő is, aki nem rokon vagy családtag, és nem testi vonzalom, szerelem vagy annak szándéka köti össze velünk.

    A katonatárs gyakran egyben barát is. A két barát régóta együtt van. Az igazi barátra mindig számíthat az ember: még a legnagyobb bajban is."


    " A barátság összetett, támogató emberi viszony. Tartalma és meghatározása koronként és kultúránként eltérő, valamint az alanyok társadalmi helyzete és személyiségjegyei is befolyásolják. A barátság egyéni vonatkozásban lelki, vagyis érzelmi, anyagi és kognitív erőforrás. A barátság az egyik emberi kapcsolat, mely emberek között alakul ki több örömteli találkozás, beszélgetés által. Jellemzi a kölcsönös elfogadás, rokonszenv, szeretet, bizalom, szövetség, együttérző képesség, nyitottság, törődés. "


    Szóval aki egy barát ellen véd akárkit is, az nem barát.


    A barátlista egy szent dolog.

  • lol ez nem a valóvilág fiúkák

    barátlistások, mert sheldon "cp"

    ennyi

    mondjuk malikánál gyorsan pörögnek az események de az másik kérdés :D

    :dead:Szerelmem, ne feletd A jajongást, ahogy a tél kihunyt A tavaszi égbolt alattCsak jajgatott hiába.

    Mert fogtuk a magot Hintettük a vetést Dalt vetettünk Mohóságuk ellen.

    És A völgyben odalenn Halld, arató suhint, arató suhint. Az arató suhint A völgyben odalenn Halld az arató dalát Hogy véget ért a tél.

    Ne feledd, fiam, Fiam, ne feledd A láncokat Amikor az arany vasba vert

    Mi jajongtunk is jajongtunk

    És kiáltunk és remegtünk A mieinkért Szebb álmunk völgyéért.


  • hm.. ez egy érdekes téma.

    attól még h a barátlistádon van valaki, nem a barátod a leg több esetben.

    gyakorlatilag egy vadidegen ember akivel együtt játszol.

    de ugyanez a szövire is elmondható szóval fogós kérdés.


    nem tom, valahogy ez igy alakult h egy iratlan szabály az h a szövitársaidat előrébb helyezed a barátlistásaidnál.

    valószinüleg azért mert általában a szövitársaiddal szorosabb kapcsolatban vagy, napi szinten beszéltek, tervezgettek, tanácsokat adtok egymásnak, stb.. barátlistásokkal általában ritkábban beszél az ember.

    „Ha a hatalmasok játszmáját játszod, győzöl vagy meghalsz. Nincs középút”.