[Ö: 566.864.816.000] Ragnar [P_Fck_B] & Soldier [P_Fck_B] vs. 6_6_6 [DarkSide] (T: 104.099.299.000, V: 462.765.517.000)

  • Kirakom, mert mar sokan kertek es ogame cseten kezdtek elszabadulni az indulatok - felesleges szapulas

    Keso este epp vadaszgattam, sot uton is voltam Raizen fele 1m cscvel, mikor Loky osztotta a kemjelentest- ujra, hisz mar nehanyszor megosztotta, es eszrevettuk, hogy miutan 666 nyugovora ter rendszerint bent marad a flotta kora hajnalig

    Felzavartam Soldiert es indultunk is.

    Menet kozben izgultam a Raizen elleni csata miatt is, ami sikertelen probalkozas volt, mert Malesde vedte. Eppen csak hogy vissza tudtam rantani a csc-ket es a nagy kapkodasban visszahivtam a 666 ellen inditott 1m rombit is:dash:

    Ujra szim. Sokkal nagyobb buko, de meg vallalhato ugy is, hogy reszemrol se csc, se rombi nem vett reszt a csataban...

    Nem titok, hogy 666-al volt egy olyan fajta egyezsegunk, hogy nem b@sztatjuk-, nem kemkedjuk egymast, de ha bealszik es eszrevevodik, akkor megyek ellene...

    Nem akarok szemelyes haragot, ugy erzem nem rugtam fel a megallapodasunk. Ha megis akk szivesen hallgatom a kifejteseket.

    Koszonet Lokynak a kemjelentesert,

    666-nak elismeres az osszerakott izom flottahoz es jobbulast. Semmi ketsegem afelol, hogy menni fog:beer::thumbsup:

    Ime Libra magasan top1 csataja, tortek rendesen a vasak :minigun::missilelauncher:

    Egyelore ennyi. Fenykepek es csatadal kesobbiekben, ha lesz ra igeny, ido, kedv


    Ezen az időponton (30-12-2021 --:--:--) az alábbi flották csaptak össze:



    Támadó Ragnar [P_Fck_B]

    ________________________________________________


    Könnyű Harcos 12.250.000

    Nehéz Harcos 2.000.000

    Cirkáló 1.525.000

    Reaper 500.000

    Csatahajó 950.000

    _________________________________________


    Támadó Soldier [P_Fck_B]

    ________________________________________________


    Cirkáló 1.002.938

    Csatahajó 500.128

    Csatacirkáló 6.000.162

    Könnyű Harcos 10.000

    Nehéz Harcos 1.000

    Reaper 1.000

    Pathfinder 1.500

    _________________________________________


    Védő 6_6_6 [DarkSide]

    ________________________________________________


    Kis szállító 200.000

    Nagy Szállító 665.559

    Könnyű Harcos 2.000.000

    Nehéz Harcos 600.000

    Cirkáló 300.000

    Csatahajó 1.000.000

    Kolóniahajó 3

    Szemetesek 900.005

    Kémszonda 56.139

    Romboló 2.500.000

    Halálcsillag 1.696

    Csatacirkáló 299.198

    Reaper 263

    Rakéta kilövő 1.400

    Könnyű lézer 42.815

    Kis pajzskupola 1

    Nagy pajzskupola 1

    _________________________________________



    A csata után ...


    Támadó Ragnar [P_Fck_B]

    ________________________________________________


    Könnyű Harcos 6.471.119 ( -5.778.881 )

    Nehéz Harcos 1.108.758 ( -891.242 )

    Cirkáló 1.029.916 ( -495.084 )

    Reaper 491.507 ( -8.493 )

    Csatahajó 795.887 ( -154.113 )

    _________________________________________


    Támadó Soldier [P_Fck_B]

    ________________________________________________


    Cirkáló 676.719 ( -326.219 )

    Csatahajó 418.289 ( -81.839 )

    Csatacirkáló 5.615.510 ( -384.652 )

    Könnyű Harcos 5.308 ( -4.692 )

    Nehéz Harcos 545 ( -455 )

    Reaper 985 ( -15 )

    Pathfinder 970 ( -530 )

    _________________________________________


    Védő 6_6_6 [DarkSide]

    ________________________________________________


    Megsemmisült!

    _________________________________________



    A csatát a támadó flotta nyerte!


    A támadó zsákmányolt:

    2.977.913.416 Fém, 1.311.520.956 Kristály és 1.693.438.506 Deutérium

    0 Fém, 0 Kristály és 0 Deutérium


    A támadó összesen 104.099.299.000 egységet vesztett.

    A támadó teljes vesztesége beleértve a következő egységeket: 104.296.399.000.


    A védő összesen 462.765.517.000 egységet vesztett.

    A védő teljes vesztesége beleértve a következő egységeket: 462.964.503.000.


    Ezeken az űrbéli koordinátákon jelenleg 145.916.158.963 fém és 100.784.598.540 kristály lebeg.

    Plusz törmelék amit a rajtaütés okozott:49.275.000 fém és 49.275.000 kristály.

    A támadó 5.982.872.878 egységet zsákmányolt összesen.


    Az esély a hold keletkezésére a törmelékekből:20% százalék.

    ________________________________________________


    A támadó(k) által beszedet törmelék:

    5.814.235.373 Fém és 4.015.904.625 Kristály

    64.500.000.000 Fém és 64.500.000.000 Kristály

    80.104.642.963 Fém és 34.973.088.165 Kristály


    A támadó(k) által beszedett teljes törmelék mennyiség:

    150.418.878.336 Fém és 103.488.992.790 Kristály



    nyereség/veszteség összegzése:


    A támadó(k) összesen

    Fém: 91.286.460.752

    Kristály: 70.201.231.746

    Deutérium: -5.893.347.494

    A támadó(k) nyeresége 155.594.345.004 egység.


    A védő(k) összesen

    Fém: -244.666.455.916

    Kristály: -176.498.211.456

    Deutérium: -47.782.708.506

    A védő(k) összesen 468.947.375.878 egységet vesztett(ek).



    Létrehozó a OGotcha Csatajelentés formázó 4.3.2

  • ezt így kell! minden jóslatom így váljon be!


    hatalmas grat, húljon a nyugger!

    :dead:Szerelmem, ne feletd A jajongást, ahogy a tél kihunyt A tavaszi égbolt alattCsak jajgatott hiába.

    Mert fogtuk a magot Hintettük a vetést Dalt vetettünk Mohóságuk ellen.

    És A völgyben odalenn Halld, arató suhint, arató suhint. Az arató suhint A völgyben odalenn Halld az arató dalát Hogy véget ért a tél.

    Ne feledd, fiam, Fiam, ne feledd A láncokat Amikor az arany vasba vert

    Mi jajongtunk is jajongtunk

    És kiáltunk és remegtünk A mieinkért Szebb álmunk völgyéért.

  • Az a kéz amely egykoron segítette a DS szövetséget most ugyanaz szedi le egyesével a tagokat lépésről lépésre !

    Maga a csata szép jár érte a gratuláció !

    • A béke hazugság, csak szenvedély van
    • A szenvedélyen keresztül erőt nyerek
    • Az erőn keresztül hatalmat szerzek
    • A hatalmon keresztül győzök
    • A győzelmemen keresztül a láncaim lehullanak
    • Az erő szabaddá tesz engem
  • :phatgrin::phatgrin::phatgrin:


    Irok már én is ide számomra kész vicc töletek támadást kapni

    Ragnar te voltál az első aki felajánlotta az mnt és mikor g9-be mentem utánatok egyből irták ,hogy miattad mentem e oda.

    De remélem nem kell miattatok 2038-ig jegyezni

    Csak sajnos felmerül bennem pár kérdés én független játékos lennék rám más szabáklyok vonatkoznak?
    nálatok 1 szövibe voltam rigelen soldier accja nálam volt ami most be vert az igy elég kemény.

    De ha én akarok támadni volt szövitársati vagy volt barátot irjak jegyet a gooknak és azt közöljem a másik játékossal is és erre még a gok adnak neki 1 hét türelmi idöt még kemkednem sem lehet vagy külömben tiltás.

    Akkor most mi a picsa van kérdem én?

    Én személy szerint ilyenért már tiltva lennék

    nem értem milyen 1 milláról beszélsz ez közelsem volt annyi

  • bődületes csata, gratula!

    lesz miből költekezni az biztos.



    hát, valahol igazad van márió.

    veled tényleg elég szigorúak.

    de hogy mehetsz bele egy ilyen mnt-be h ha bealszol beverhet? :D

    te mindig bealszol

    gyors pótlást

    „Ha a hatalmasok játszmáját játszod, győzöl vagy meghalsz. Nincs középút”.

  • Szép nagy csata, gratula a támadóknak. Sajnos nincs mit szépíteni rajta, ha nem ők, akkor más vitte volna el előbb vagy utóbb szerintem, főleg most a mobilkolók, pakkok és villámcsaták időszakában, még akkor is ha ebben a csatában esetleg nem volt egyik sem... Nem lehet elég paranoiás az ember és ez határozottan jó lecke volt szerintem, akár csak az enyém :rofl:

    Jó költekezést, most biztos hogy van miből, védőnek pedig mielőbbit és több odafigyelést! :beer:

    „Sose tulajdonítsd rosszindulatnak azt, amire az ostobaság is elégséges magyarázat.”

  • 666! Hogy választ adjak: te is bevertél még anno rigelen, akkor sem volt másabb a viszonyunk...

    Az hogy én ajánlottam mnt-t az kicsit durva kijelentés részedtől. Mikor megjelentél librán te jelöltél, amit elfogadtam majd rá néhány napon belül visszavontam. Jöttél egy füllentéssel, hogy bevédd magad ellenem és Soldier ellen, amit ennél jobban nem részleteznék, hogy ne égesselek téged. Ezen infok ismeretének és az általam küldött print screen fényében a megállapodásunkról is hasonló a véleményed?

  • mert akinek nincs köze a drága mezes csuporhoz azt tiltják ki nem nyal be valahol kereszt csontig valakinél khmmm az azonnal tiltás

    Bedőltel a markviz cselnek amelyet elő szeretetel a közönség elé dobnak az ilyen csaták létre jöttehez

    Nem véletlenül nem szeret már engem sehol senki mivel ismerem az összes kis csúfságat

    Ki lehet tiltani akar libran is ott nem véletlenül vagyok 1 + honapja vakban mert merkur és spica az a két uni ahol meg nyugalom es becsületesség van

    Az mnt vagy nem mnt az egyszerűen el kell engedni mivel itt az írott szabály alol is vannak kivételek

    Ennyit az Ogame nagyjai rol

    Ui.:

    Kb leszarom kit mivel hogy sertetem meg azon kívül h jobbulást es jó költekezést is tudok kívánni vártam kihez tudom végre a kéretlen véleményem leírni

    Többet ide nem írok fórumról is ki lehet tiltani mert ez már kész vicc ami itt megy …

    Sic kilép by …



    * figyelmeztetés sértésért, provokálásért

    Gurat

  • jaj már sici ezt a keserűséget ami téged jellemez...

    szép észre vétel szép összetétel továbbra is jó költekezést.

    :dead:Szerelmem, ne feletd A jajongást, ahogy a tél kihunyt A tavaszi égbolt alattCsak jajgatott hiába.

    Mert fogtuk a magot Hintettük a vetést Dalt vetettünk Mohóságuk ellen.

    És A völgyben odalenn Halld, arató suhint, arató suhint. Az arató suhint A völgyben odalenn Halld az arató dalát Hogy véget ért a tél.

    Ne feledd, fiam, Fiam, ne feledd A láncokat Amikor az arany vasba vert

    Mi jajongtunk is jajongtunk

    És kiáltunk és remegtünk A mieinkért Szebb álmunk völgyéért.

  • Nem semmi TOP 1 csata! Gratulálok!!!

    Profit is szép...

    Bár a 2.5kk rombiért fognám a fejem rendesen :D


    Amikor megindultak ellenem, irtam is Ragnarnak, hogy csalódtam benne, mert összeállt Mali-val és a bandájával. Erre rögtön válaszolt is, hogy csak 3 napig van megnemtámadási, és utána támadni fogja őket...

    Ez kb 1 hónapja volt. Szóval nem értem a felháborodást!


    Mégegyszer grat!!!!!!!


    :phatgrin: :phatgrin: :phatgrin:

  • Gratulációm a támadóknak ez szép nagyot szólt kellemes költekezést jár a sör:beer::gamer:




    Annyit tennék hozzá igen a kémjelentést én osztottam és nem is először, egy ideje tervben volt a dolog vagy így vagy úgy!Pár nappa ezelőtt már indítottam egy áthelyezést Ragnar mellé hogy meghívjam egy közös repülésre mivel ünnepek miatt akikkel mehettünk volna szünetet tartottak egyéb elfoglaltságuk miatt!Ragnar is így tett így tartott egy kis pihenőt na ekkor megszakítottam az áthelyezést gondoltam na akkor ennek most így lőttek nem ér rá úgy senki,Az ominózus estén féluton járt a mobil na akkor egy gyors csekk mire lehet számítani ne érjen nagy meglepetés na bumm flotta bent védő meg ugy tünt nincs fent talán megszunyált gyorsan osztottam a kémjelentést a többi pedig fent látható nem volt mire várni így egy kis szerencsével az eredmény fentebb látható!


    Ragnar a csata után részesedést ajánlott a részéből uriember módjára ami nem igazán volt a kedvemre először mivel elvből én nem a profitért játszok hanem az élményért és a szép csatákért, de végül addig addig lettem nyösztetve hogy elfogadtam Ragnar ajánlatát!


    Hozzátenném ha nem Ragnar és Soldier kapja el a védőt akkor más valaki jelen esetben ez csak idő kérdése lett volna de megtörtént volna előbb utóbb de inkább előbb:gamer:


    A csata pedig még mindíg szép:beer:


    666 nak mielőbbit és főleg nagyobb odafigyelést pláne ha rendszeresen csekkolja is valaki a kis deu fosztást nem említve:shit:

  • Nálam még most is megvan mint blistás és még mindig cp vagy számunkra :D



    A csatához annyit hogy nagyon sajnálom hogy így alakult ez azért már nem csak virtuálisan nagy bukta :(



  • Takács Mária


    Napraforgó


    sárga fejecskéjét büszkén

    a nap felé fordította

    s a tűző napsugarakat

    szomjasan magába szívta

    éltető magvacskái még

    egy végső napfürdőt vettek

    mielőtt a büszke kék hold

    mellett nyugovóra tértek.



    Nincs több hozzáfűzni valóm.

    Minden esetre kíváncsian várom Trockij hozzáállását a csatához.

  • napraforgó alatt a szövi társad érted? :)


    mert akkor valid :D

    :dead:Szerelmem, ne feletd A jajongást, ahogy a tél kihunyt A tavaszi égbolt alattCsak jajgatott hiába.

    Mert fogtuk a magot Hintettük a vetést Dalt vetettünk Mohóságuk ellen.

    És A völgyben odalenn Halld, arató suhint, arató suhint. Az arató suhint A völgyben odalenn Halld az arató dalát Hogy véget ért a tél.

    Ne feledd, fiam, Fiam, ne feledd A láncokat Amikor az arany vasba vert

    Mi jajongtunk is jajongtunk

    És kiáltunk és remegtünk A mieinkért Szebb álmunk völgyéért.

  • Nálam még most is megvan mint blistás és még mindig cp vagy számunkra :D



    A csatához annyit hogy nagyon sajnálom hogy így alakult ez azért már nem csak virtuálisan nagy bukta :(

    Tehát még csak meg sem védted volna a saját szövitársadat ehhez csak gratulálni tudok. Biztos nem lennék veled egy szöviben,az ilyenek mint te ne legyenek szöviben.:dash:

  • Tehát még csak meg sem védted volna a saját szövitársadat ehhez csak gratulálni tudok. Biztos nem lennék veled egy szöviben,az ilyenek mint te ne legyenek szöviben.:dash:

    Élő példa vagyok, Blistás ellen is véd... De szerintem ez már párszor ki lett vesézve, hogy a szövi előbbre való mint a barátlista.

    „Sose tulajdonítsd rosszindulatnak azt, amire az ostobaság is elégséges magyarázat.”