[Ö: 170.013.941.000] Ragnar [P_Fck_B] vs. Raizen [DarkSide] (T: 32.669.203.000, V: 137.344.738.000)

  • Üdv minden erre tévedőnek!

    Örömömre szolgál bemutatni Libra top3 és egyben top1 1vs1 :pump: - ha jól nézem :)

    Ekkora csata mellé sokan izgalmas sztorit olvasnának de azzal szolgálni nem tudok. Borzasztó silány és unalmas... Néhány szóban:

    Késő esti perces hold, gyors körbe kémkedés és ezt találtam

    A védő csapó előtt néhány percig 2 bolygón is aktivitást mutatott, végül egyikük percesedett, azt pedig amelyet nem láttam ph-n végig aktiv volt.

    Azt hittem ninjázni akar, mert ez a csata megszületése előtt csattantam egy szállitós flottáján is (lásd köv. csata), nade nagy meglepetésemre nem lett aktiv a flottás hold és csak teltek a percek tovább

    Csati után volt idő kicsit megdézsmálni a df-et, mielőbbit belőle :thumbsup:

    Na hajrá :gamer:


    Ezen az időponton (28-12-2021 --:--:--) az alábbi flották csaptak össze:



    Támadó Ragnar [P_Fck_B]

    ________________________________________________


    Reaper 500.000

    Nehéz Harcos 3.000.000

    Csatahajó 1.000.000

    Csatacirkáló 1.000.000

    Cirkáló 1.750.000

    _________________________________________


    Védő Raizen [DarkSide]

    ________________________________________________


    Kis szállító 443.038

    Nagy Szállító 388.716

    Könnyű Harcos 3.410.352

    Nehéz Harcos 564.153

    Cirkáló 192.051

    Csatahajó 670.968

    Kolóniahajó 25

    Szemetesek 1.300.779

    Kémszonda 21.607

    Bombázó 14.300

    Romboló 129.371

    Halálcsillag 643

    Csatacirkáló 109.656

    Reaper 45.627

    Pathfinder 59.723

    _________________________________________



    A csata után ...


    Támadó Ragnar [P_Fck_B]

    ________________________________________________


    Reaper 492.449 ( -7.551 )

    Nehéz Harcos 1.712.369 ( -1.287.631 )

    Csatahajó 946.701 ( -53.299 )

    Csatacirkáló 960.358 ( -39.642 )

    Cirkáló 1.335.613 ( -414.387 )

    _________________________________________


    Védő Raizen [DarkSide]

    ________________________________________________


    Megsemmisült!

    _________________________________________



    A csatát a támadó flotta nyerte!


    A támadó zsákmányolt:

    264.056.439 Fém, 70.220.618 Kristály és 441.597.960 Deutérium

    44.009.407 Fém, 11.703.436 Kristály és 73.599.660 Deutérium

    22.004.703 Fém, 5.851.718 Kristály és 36.799.830 Deutérium

    11.002.352 Fém, 2.925.859 Kristály és 18.399.915 Deutérium


    A támadó összesen 32.669.203.000 egységet vesztett.

    A védő összesen 137.344.738.000 egységet vesztett.

    Ezeken az űrbéli koordinátákon jelenleg 45.345.407.141 fém és 24.615.801.860 kristály lebeg.

    A támadó 1.002.171.897 egységet zsákmányolt összesen.


    Az esély a hold keletkezésére a törmelékekből:20% százalék.

    ________________________________________________


    A támadó(k) által beszedet törmelék:

    6.383.623.359 Fém és 3.465.356.640 Kristály

    45.179.789.141 Fém és 24.450.191.360 Kristály


    A támadó(k) által beszedett teljes törmelék mennyiség:

    51.563.412.500 Fém és 27.915.548.000 Kristály



    nyereség/veszteség összegzése:


    A támadó(k) összesen

    Fém: 31.661.409.401

    Kristály: 17.154.546.631

    Deutérium: -1.004.026.635

    A támadó(k) nyeresége 47.811.929.397 egység.


    A védő(k) összesen

    Fém: -83.556.057.901

    Kristály: -45.401.315.631

    Deutérium: -9.389.536.365

    A védő(k) összesen 138.346.909.897 egységet vesztett(ek).



    Létrehozó a OGotcha Csatajelentés formázó 4.3.2

  • a kutya fádat! hát ez igazán szép... :)


    dehát sima spy csaták hát azok mán milyenek :D


    naaagy gratula,

    éret ez már nagyon mint a dinnye

    jó profit költést és jöhet a többi!

    :dead:Szerelmem, ne feletd A jajongást, ahogy a tél kihunyt A tavaszi égbolt alattCsak jajgatott hiába.

    Mert fogtuk a magot Hintettük a vetést Dalt vetettünk Mohóságuk ellen.

    És A völgyben odalenn Halld, arató suhint, arató suhint. Az arató suhint A völgyben odalenn Halld az arató dalát Hogy véget ért a tél.

    Ne feledd, fiam, Fiam, ne feledd A láncokat Amikor az arany vasba vert

    Mi jajongtunk is jajongtunk

    És kiáltunk és remegtünk A mieinkért Szebb álmunk völgyéért.

  • Szép nagy csattanás, kíváncsi vagyok a védő véleményére. Miért nézte végig (ha a végin aktív volt), majd miért csak a df-ből szedett. Mindenesetre így járt, neked jó költekezést, van miből : remek: . Gratula a csatához : sör: :!:

    [color=#A9A9A9][font='Verdana'][size=10][align=center][img]http://imageshare.web.id/images/xo4xq8ieqgnxa76occ4.png[/img][/align] [/size][/font][/color]
  • szép nagy bumm, gratula!

    védőnek gyors pótlást és több odafigyelést.

    hihetetlen hogy eddig húzta. már ursán is sokszor órákat parkolt felügyelet nélkül a flotta, és itt librán is volt már rá példa... elfogyott a máktartalék :D

    „Ha a hatalmasok játszmáját játszod, győzöl vagy meghalsz. Nincs középút”.

  • Na most, hogy nagyjából mindenki leírta a véleményét, itt az ideje, hogy én is megtegyem. Sajnos egyszerű figyelmetlenség volt ez a csata, és épp úgy ahogy én elbuktam, épp úgy eshetett volna el a támadó is. Pontosan azért, amit ő maga is leírt, hogy végig világítottam. A kémkedése után 5 percel néztem fel utoljára, aktívkodtam, illetve a szállítások is folyamatosa mentek, az egyetlen hiba amit vétettem, az az volt, hogy azt hittem nem indul el ezek után.


    "Borzasztó silány és unalmas..."


    Sajnálom hogy csak ennyivel tudtam szolgálni, 2 év alatt csak ennyi jött össze, bocsi.

    Ha már jó szót nem tudsz írni legalább ne húzd a szádat. Majd' 50mrd profit, de silány és unalmas... Vagy küldd vissza, legközelebb jobb körítést adok... :evilgrin:


    hihetetlen hogy eddig húzta. már ursán is sokszor órákat parkolt felügyelet nélkül a flotta, és itt librán is volt már rá példa... elfogyott a máktartalék :D


    Tywin te mi a fenéről beszélsz, ha szabad megkérdeznem? Ursán jó ideig nem játszottál, az utóbbi időben vakáción voltál, illetve itt librán is szerintem többet voltál vakációban mint játékban. Kémkedés alig jött tőled, abban sem vagyok biztos, hogy láttál e egyáltalán offnak valamikor. Ursán mikor Zik haverod vakációba ment, akkor 2 napig még éjjel is bent volt a flotta, mert mástól nem kellett tartogatni, itt viszont olyan soha nem volt, hogy órákra bent hagytam volna. Még véletlenül sem... Ne vedd át Zik stílusát...

    éret ez már nagyon mint a dinnye

    Téged csak azért idézlek meg, mert ogame chaten azt vártad, hogy kimagyarázom magam. Hát nem. Én tudok veszíteni egyenes gerinccel, emelt fővel. Az viszont, hogy melyikőnk csatája érik jobba mint a dinnye, hát arról inkább ne beszéljünk.


    Támadónak jó költekezést, egy-két rémálmot, illetve közepesen lágy nemiszervet, amit húzni lehet, de tolni már nem... :evilgrin::rofl:

    „Sose tulajdonítsd rosszindulatnak azt, amire az ostobaság is elégséges magyarázat.”

  • Nos én teljesen pártatlanul írom de szerinted egy rutinosabb játékos nem szúrja ki , hogy a szállítások csillogtatnak ? :phatgrin: már bocsi , hogy ezt írom de amit elkövettél teljesen amatőr hiba :phatgrin:... Borzasztó silány is unalmas a "storyra" értette a támadó s nem rád vagy a flottádra :phatgrin:

  • Igy van Jason, kizarolag a sztorit minositettem, hisz ahhoz kepest, hogy (szerintem) nagy csata, nagy elokeszulet nem jart vele

    Koszonom a like-okat es a hozzaszolasokat!

    Raizen! Ki hogy el, ugy itel :D ez a reakciom a nemiszerves jokivansagodhoz :lol:

  • A sztori az maga a csata, ha pedig nem tud egy jó körítést írni mellé, legalább ne kritizálja. Szerintem ez alap. Az amatőr hibáról meg annyit, hogy a támadó napokkal ezelőtt egy hiba miatt nem lett ninjázva, ahol a szállítások leple alatt gyorsítottam volna elé védelmet. Nyitottam is róla jegyet, már csak az elv miatt is, mert a kártérítés összege nem eget verő...

    Na most akkor ez alapján egy rutinosabb játékos szerinted nem nézhet be egy ilyen dolgot? Amatőr hiba meg nem létezik. Csak hiba. Ha valóban csapda lett volna ami össze is jön, akkor a támadó vétett volna amatőr hibát, mert benézte a szállításokat? vagy hogy jött ez ki neked?

    „Sose tulajdonítsd rosszindulatnak azt, amire az ostobaság is elégséges magyarázat.”

  • Igy van Jason, kizarolag a sztorit minositettem, hisz ahhoz kepest, hogy (szerintem) nagy csata, nagy elokeszulet nem jart vele

    Koszonom a like-okat es a hozzaszolasokat!

    Raizen! Ki hogy el, ugy itel :D ez a reakciom a nemiszerves jokivansagodhoz :lol:

    Nem kell komolyan venni ám, csak úgy gondoltam hogy ha már egyszer mindenki dícsér, a sok jókívánság mellé elfér pár rossz is... :rofl:

    „Sose tulajdonítsd rosszindulatnak azt, amire az ostobaság is elégséges magyarázat.”

  • Pulled pork recept, szilveszterre kiváló:


    Hozzávalók



    Elkészítés

    1. A sütőt előmelegítjük 150 fokra.
    2. Egy éles kés segítségével 6 olyan mély lyukat fúrunk a húsba, hogy beleférjen egy-egy gerezd fokhagyma. Nyomjuk bele a gerezdeket a lyukakba úgy, hogy teljesen eltűnjenek.
    3. Mindenhol dörzsöljük be a húst sóval.
    4. Egy kisebb tálban keverjük össze a cukrot a füstölt paprikával, borssal, cayenne borssal és a lereszelt hagymával. Alaposan, minden oldalról dörzsöljük be vele a lapockát.
    5. Egy nagy edényben, ami a sütőt is bírja, olvasszuk fel a zsírt. A hús mind a hat oldalát süssük benne 3-3 percig, amíg szép barnás nem lesz.
    6. Öntsük hozzá az alaplevet és sört, forraljuk fel (ha nincs olyan edényünk, ami a sütőt is bírja, nyugodtan csináljuk ezt a műveletet egy serpenyőben vagy lábasban. Mikor a hús a sütőbe kerül, áttesszük egy mély tepsibe, és aláöntjük a levet.)
    7. Ha forr az alaplé, takarjuk le az edényt fedővel (vagy a tepsit alufóliával), és tegyük be a sütőbe. Fél-háromnegyed óránként fordítsunk rajta egyet, locsolgassuk a levével.
    8. 3-5 órán keresztül süssük (a hús korától függ), amíg látszik rajta, hogy atomjaira készül szétesni. Ha van kedvünk, az utolsó negyed órában levehetjük a fóliát, és 5 percig grillezhetjük, hogy szép piros legyen.
    9. Vegyük kis a sütőből, várjuk meg, míg egy kicsit hűl, majd szedjük szét szálasra.


      Raizen neked gyors talpra állást , Boldog új évet mindenkinek

      Ui: ez ki maradt....:
    10. Sütés hőfoka: 150 °C
    11. Sütés módja: alul-felül sütés
    12. Sütés ideje: 240 perc
  • nyugi raizen ogame chaten soldi várta, én aztírtam hogy úgylátszik nem lesz kimagyarázás :)


    Támadónak jó költekezést, egy-két rémálmot, illetve közepesen lágy nemiszervet, amit húzni lehet, de tolni már nem...

    ez az emeltfővel egyenes gerincel stb való vesztés kommunikációja :)

    ragnar, így még szebb a csata :D

    költsed, csak költsed csak a profitot.

    :dead:Szerelmem, ne feletd A jajongást, ahogy a tél kihunyt A tavaszi égbolt alattCsak jajgatott hiába.

    Mert fogtuk a magot Hintettük a vetést Dalt vetettünk Mohóságuk ellen.

    És A völgyben odalenn Halld, arató suhint, arató suhint. Az arató suhint A völgyben odalenn Halld az arató dalát Hogy véget ért a tél.

    Ne feledd, fiam, Fiam, ne feledd A láncokat Amikor az arany vasba vert

    Mi jajongtunk is jajongtunk

    És kiáltunk és remegtünk A mieinkért Szebb álmunk völgyéért.

  • Hisztizés, nyafogás, terelés nélkül beismertem a vereségem, azt is hogy hibáztam, sőt, még én is jó költekezést kívántam gratuláció képpen. Szerintem ennél többet vesztes oldalon nem tehet, és nem is kell tennie senkinek. Ez alapján szerintem nagyon is jól kezeltem a dolgot. Vesztes oldalon pedig úgy gondolom egész nyugodtan elfér egykét rossz kívánság is, amit az ember természetesen nem gondol komolyan ilyenkor, de ezt az előbb le is írtam magának a támadónak is, és mivel ilyen szerencsétlen vagy, hogy nem tudsz szöveget értelmezni, neked is le kellett írnom.

    „Sose tulajdonítsd rosszindulatnak azt, amire az ostobaság is elégséges magyarázat.”

  • na csak elkezdődött a hiszti :D

    jobb lett volna ha 3 smileyt irt volna csak a csatához ragnar? :D


    felesleges bizonygatni a dolgokat raizen, egyikünk se tudja bizonyitani az igazát.

    bár a csata magáért beszél úgy gondolom :lol:


    még mindig tetszik

    jó költekezést ragnar ha még nem lett volna meg :D

    „Ha a hatalmasok játszmáját játszod, győzöl vagy meghalsz. Nincs középút”.

  • bocsánat, a rosz szöveg értelmezésért

    nagyon jó a humorod :) tovább ra is jó költekezést

    :dead:Szerelmem, ne feletd A jajongást, ahogy a tél kihunyt A tavaszi égbolt alattCsak jajgatott hiába.

    Mert fogtuk a magot Hintettük a vetést Dalt vetettünk Mohóságuk ellen.

    És A völgyben odalenn Halld, arató suhint, arató suhint. Az arató suhint A völgyben odalenn Halld az arató dalát Hogy véget ért a tél.

    Ne feledd, fiam, Fiam, ne feledd A láncokat Amikor az arany vasba vert

    Mi jajongtunk is jajongtunk

    És kiáltunk és remegtünk A mieinkért Szebb álmunk völgyéért.

  • Te jó ég... Írd már le kérlek, hogy mi az ami neked hiszti? Szeretnék tanulni, hogy ne essek bele ebbe a hibába ismét. Úgy látom, hogy te is pont olyan jól értelmezed a szövegeket, mint a haverod. Az egyetlen hiba amit elkövettem, hogy válaszolok nektek, pedig semmi értelme nincs...

    „Sose tulajdonítsd rosszindulatnak azt, amire az ostobaság is elégséges magyarázat.”