Vágóhíd

  • Akkor miért foglalkozol te azzal, hogy mi V-ben vagyunk. Ugye, hogy ugye? Mégsem olyan egyszerű? Öngól.

    ÉS ahogy Trockij írta, várjuk a temető szervert és pihenünk addig, nekünk utána már egy másik sztori. Neked sok sikert és jó nagy csatákat.

    hasonló az én celom is csak éppen még nem vettem s a t erre az accra és februárig nem is veszek

    Addig meg valod h V.!

    Lehet ostor ozni de a saját (volt) társaimmal is össze vesztem evegett mert nekem mi a véleményem

    Lejjebb lett írva a felhasználó típusok rol egy reszletezes

    1/2 ik ember típus vagyok …

    Eddig a közel 3 éves accomban van 300 e Ft amit 2 évvel ezelőtt 1 havi fizum se volt mert kicsit többet kerestem .

    1,5 éve már szinte alig tolok bele viszont ha kellene a társaimon segiteni (merkur) az asszony se szólna rám mert tudja hogy a társaim végett jatszok már ..

    Most ott van spica ünnepekre vakban vagyok aztán meg 1x speeden mókás az élet lehet izgulni

    Ott van xaly talán ott le bontom a flotat és megy bányába és ha nagyon kell akkor azt is akar at viszem kulfoldre

    Viszont ez a libra D-s téma …

    Külföldön nem azért költenek h én vagyok a valaki hanem mert mindenki tolja..

    Nemet discord szerveren jelen vagyok és egymás közt van egy íratlan szabály

    Havonta 150 e a plafon amit elkoltenek (kb 50 e Ft +- kicsi ) szóval ott tudom hogy mire szamitsak..

    Ebből a java része nem is tolja minden hónapban inkább minden 3 ikban

    És csak a top 2/3 tol bele ettől nagyobbat ha akkora a cp hogy nincs más lehetőség

    Mint írtak előttem ott más a mentalitás…

    Magyar vagyok viszont ilyenkor szégyellem mivel ilyen emberek végett van az ország is ott ahol …


    libran xalyn és meg néhány helyen jó életet a flotaknak és minden jót !

    Merkuron maradok és néha néha vadászok viszont inkább a szovit védem (amikor tudom )…

    Nekem magyar szerver az spica lesz (ideig- óráig ) ahol vadászok

    Max ha jön új uni akkor ott kezdek viszont elgondolkodom szulinapom körül meg e lépjen magam (s a val / abba hagyassal …).


    sic lelép !

    :beer::grumble::gamer:

  • szerintem havi lebontásba itt sem költenek 150 ezernél többet xdd


    hajrá sica,mica, drukkolok neked.

    :dead:Szerelmem, ne feletd A jajongást, ahogy a tél kihunyt A tavaszi égbolt alattCsak jajgatott hiába.

    Mert fogtuk a magot Hintettük a vetést Dalt vetettünk Mohóságuk ellen.

    És A völgyben odalenn Halld, arató suhint, arató suhint. Az arató suhint A völgyben odalenn Halld az arató dalát Hogy véget ért a tél.

    Ne feledd, fiam, Fiam, ne feledd A láncokat Amikor az arany vasba vert

    Mi jajongtunk is jajongtunk

    És kiáltunk és remegtünk A mieinkért Szebb álmunk völgyéért.

  • Szerintem az is rohadt sok:!: De a legjobb lenne, ha senki nem csinálna ebből ügyet, mindenki játszana ahogy tud, és ahogy akar / SA tekintetében/. Sokan nem zavartatják magukat, nem is írnak ide. Van aki nagyban játszik, van aki SA nélkül. Az ő példájukat kellene követni.

    [color=#A9A9A9][font='Verdana'][size=10][align=center][img]http://imageshare.web.id/images/xo4xq8ieqgnxa76occ4.png[/img][/align] [/size][/font][/color]
  • az már volt marquez.

    :dead:Szerelmem, ne feletd A jajongást, ahogy a tél kihunyt A tavaszi égbolt alattCsak jajgatott hiába.

    Mert fogtuk a magot Hintettük a vetést Dalt vetettünk Mohóságuk ellen.

    És A völgyben odalenn Halld, arató suhint, arató suhint. Az arató suhint A völgyben odalenn Halld az arató dalát Hogy véget ért a tél.

    Ne feledd, fiam, Fiam, ne feledd A láncokat Amikor az arany vasba vert

    Mi jajongtunk is jajongtunk

    És kiáltunk és remegtünk A mieinkért Szebb álmunk völgyéért.