Vágóhíd

  • Kedves Lorovus.

    Nagyon sok embertől hallottam most a hetekben,hogy abba hagyják.

    Ezeknek a nagyrésze librára ment.


    Tudtommal a COMA át helyezhet szerverről szerverre felhasználó fiókot.

    Sokan akartak bele kezdeni egy normális keretek közötti flottázásba ....

    De jött a csúf igazság,hogy itt hirtelen ugranak az emberek 300mrd vagy akár másfél milliárdot.

    Azok akik nem tehetik meg, hogy sötét anyaggal védekezzenek vagy esetleg támadjanak nekik mindenképp a vágóhídon kell maradni .

    Vagy bizonyos feltételek mellett mehetnek e valamelyik másik uniba.

    Gondolom senki nem gondolta azt, hogy akármilyen bánya megléte mellett se veheti fel a versenyt egy két játékossal.

    Gondolom ,hogy a GF nem ad semmi jót ingyen ezért lehet ,hogy egy Merkúr szerverre is szívesebben mennének azok akik nem akarják abba hagyni a játékot.

    Vagy esetlegesen 1 hallhatatlanságáért több száz másiknak meg kell "halnia"?!

    Természetesen ez a vándorlás ne vonatkozzon azokra akik vették a flottát vagy éppenséggel van a másik uniban accountjuk.

    Ők biztosan el vannak egymással libran.


    Dicséretessèk

  • Ez csak az osszevonaskor elt volna es csak akkor, ha az adott jatekos nem tudott maganak szamara megfelelo univerzumot valasztani. Volt 1-2 ilyen. De ez mar nem él.


    Vasarolt SA az accounton + 60 napos inaktivitassal egybekotott vakacio -> temeto -> masik univerzum.


    En is sok mindent hallok, latok, tapasztalok. ;)

  • ha jól tudom ez a sa vásárlási lehetőség meg van merkuron is :D szóval szerintem tök mindegy hova mész, de lehet hogy az is nem sokára valósággá válik hogy sa-ért lehet majd költözni :) illuzió merkur de hajrá.

    :dead:Szerelmem, ne feletd A jajongást, ahogy a tél kihunyt A tavaszi égbolt alattCsak jajgatott hiába.

    Mert fogtuk a magot Hintettük a vetést Dalt vetettünk Mohóságuk ellen.

    És A völgyben odalenn Halld, arató suhint, arató suhint. Az arató suhint A völgyben odalenn Halld az arató dalát Hogy véget ért a tél.

    Ne feledd, fiam, Fiam, ne feledd A láncokat Amikor az arany vasba vert

    Mi jajongtunk is jajongtunk

    És kiáltunk és remegtünk A mieinkért Szebb álmunk völgyéért.

  • Ez csak az osszevonaskor elt volna es csak akkor, ha az adott jatekos nem tudott maganak szamara megfelelo univerzumot valasztani. Volt 1-2 ilyen. De ez mar nem él.


    Vasarolt SA az accounton + 60 napos inaktivitassal egybekotott vakacio -> temeto -> masik univerzum.


    En is sok mindent hallok, latok, tapasztalok. ;)

    És ha benne vagyunk a top20-ba? Akkor is engedni fogja, a szerver váltást?


    ha jól tudom ez a sa vásárlási lehetőség meg van merkuron is :D szóval szerintem tök mindegy hova mész, de lehet hogy az is nem sokára valósággá válik hogy sa-ért lehet majd költözni :) illuzió merkur de hajrá.

    Egy 1x speed azért javarészt kiküszöböli az SA-val kipattintott flottákat. Hiába lesz bárkinek is 100K DS ha mellette egy éves menetidővel tud támadni és ez igaz többi ha típusra is.

  • hát nem értem mivel küszöbölné ki a 130000 ds hogy ha 2 helyett 4 óra a menetideje :) ha kiszedik a holdat és sikeres a vissza számolás szerintem óly mindegy.

    :dead:Szerelmem, ne feletd A jajongást, ahogy a tél kihunyt A tavaszi égbolt alattCsak jajgatott hiába.

    Mert fogtuk a magot Hintettük a vetést Dalt vetettünk Mohóságuk ellen.

    És A völgyben odalenn Halld, arató suhint, arató suhint. Az arató suhint A völgyben odalenn Halld az arató dalát Hogy véget ért a tél.

    Ne feledd, fiam, Fiam, ne feledd A láncokat Amikor az arany vasba vert

    Mi jajongtunk is jajongtunk

    És kiáltunk és remegtünk A mieinkért Szebb álmunk völgyéért.

  • hát nem értem mivel küszöbölné ki a 130000 ds hogy ha 2 helyett 4 óra a menetideje :) ha kiszedik a holdat és sikeres a vissza számolás szerintem óly mindegy.

    Szerinted közülünk bárkinek is látnának flottád azzal, hogy kiszedik a holdat?:) De az a 4 óra is inkább 6 mert engem rendszeren belülről soha nem fognak lerombolni.. szomorú, hogy még csak senki meg sem próbálta Librán

  • de ha, leszedhetetlenűl fs-elsz akkor meg miért is vagy vakációba?

    :dead:Szerelmem, ne feletd A jajongást, ahogy a tél kihunyt A tavaszi égbolt alattCsak jajgatott hiába.

    Mert fogtuk a magot Hintettük a vetést Dalt vetettünk Mohóságuk ellen.

    És A völgyben odalenn Halld, arató suhint, arató suhint. Az arató suhint A völgyben odalenn Halld az arató dalát Hogy véget ért a tél.

    Ne feledd, fiam, Fiam, ne feledd A láncokat Amikor az arany vasba vert

    Mi jajongtunk is jajongtunk

    És kiáltunk és remegtünk A mieinkért Szebb álmunk völgyéért.

  • de ha, leszedhetetlenűl fs-elsz akkor meg miért is vagy vakációba?

    Azért mert én\mi nem megyünk bele abba versenybe, hogy ki tud több SA-t beletolni a játékba :Pde ezt én is kérdezhetném, hogy miért pont most mentél V-be;)(ne írd le, te dolgod nem érdekel). A kicsi egy millió csatacirkámmal mit is tudnék tenni 100k DS vagy akár 2.5 millió romboló ellen :D semmit ;(. Persze az 1 speed nem zárja ki, hogy valaki ugyan úgy agyon pumpálja a flottát sötéttel, csak hát van e értelme

  • evvel én is egyet értek teljes mértékben. ogame kicsit költséges hobbivá változott :)

    :dead:Szerelmem, ne feletd A jajongást, ahogy a tél kihunyt A tavaszi égbolt alattCsak jajgatott hiába.

    Mert fogtuk a magot Hintettük a vetést Dalt vetettünk Mohóságuk ellen.

    És A völgyben odalenn Halld, arató suhint, arató suhint. Az arató suhint A völgyben odalenn Halld az arató dalát Hogy véget ért a tél.

    Ne feledd, fiam, Fiam, ne feledd A láncokat Amikor az arany vasba vert

    Mi jajongtunk is jajongtunk

    És kiáltunk és remegtünk A mieinkért Szebb álmunk völgyéért.

  • de ha, leszedhetetlenűl fs-elsz akkor meg miért is vagy vakációba?

    Mert nem azért játszott (egyébként jól), tett bele időt és energiát, hogy egy összevonás után a vásárolt flották elől bújkáljon, meneküljön, esetleg FS - elgessen.

    Azokat megkarcolni sem tudja.


    Már többször szorgalmaztam 1 darab SA nélküli szervert, ahol bizonyíthatna a krém, hogy mekkora nagy játékos önerőből.. Én biztos ott játszanák. :)

    Sajnos pénz nélkül játszhatatlan szar az egész.. :(

  • Nem lesz SA nelkuli szerver. A mostani karacsonyi szervereken is engedelyezett minden SA-koltes. A jutalom elenyeszo ahhoz / azokhoz a penzekhez, amiket beletoltatok az elmult idoszakban es/vagy bele fogtok tolni..


    Egyebkent, ha nem queen "vasarolt" volna elsodlegesen, akkor megtette volna barki mas.

    Sőt, szerintem mar korabban koltott par jatekos hozza hasonlo osszeget erre a jatekra, csak ő van kozeppontban..


    edit: mivel tobb jatekos is szereti kiforgatni a szavaimat.. nem, nem latjuk az SA-vasarlast.. de a pontszamok- es flottak novekedeset igen..

  • Mert nem azért játszott (egyébként jól), tett bele időt és energiát, hogy egy összevonás után a vásárolt flották elől bújkáljon, meneküljön, esetleg FS - elgessen.

    Azokat megkarcolni sem tudja.


    Már többször szorgalmaztam 1 darab SA nélküli szervert, ahol bizonyíthatna a krém, hogy mekkora nagy játékos önerőből.. Én biztos ott játszanák. :)

    Sajnos pénz nélkül játszhatatlan szar az egész.. :(


    Van az orgon egy szerver Dorado néven... totál 1x ott még meg van a régi játék... csak... hááát... unalmas.

    Ott is döcögök... jó lassan top1 bányászként :D

    i-sek is vannak, nem döntik bele az SA-t a játékos... nem kapják el azonnal a flottádat, mert mindenki csak fél szemmel van fent.

    Ajánlom olyanoknak, akik szeretik a lassú játékot. De aztán nem idegeskedni, hogy a 22-es asztró 2 év 2 napig tart.


    De ott van pl.: az orgon szintén az uni 1. 1x speed 8x ecoval... az egy felturbózott magyar Merkur szerver.

    Előbb utóbb, ott lesz mindenki. Most pl.: oda is telepítik a skandináv nemzeteket is.

    Van olyan 2000 i-s acc, szóval nagyon szépen el lehet játszadozni. SA-t használnak és gigaflották vannak, de el lehet rajta lenni kellemesen!

    Mindkét szerveren tudok holdakat lőni annak, akit érdekel. Még cápáknak is! Olyanoknak is, akik utálnak engem vagy én nem szeretem őket. (ha van olyan)

    Kicsit a szűz lelkéről:
    A szűz nem pazarol, nem ugrál...csendesen figyeli a termést. Amikor megérett, beballag a kaszáért, megfeni... Istennek hálát ad a szép termésért... kimegy és lekaszálja... Majd csendben, nyugodtan várja a következő termést. Addig is tervez, beoszt és folyamatosan jár az agya valamin.

  • "És ha benne vagyunk a top20-ba? Akkor is engedni fogja, a szerver váltást?"

    ( by DonaldTrump )


    Nem. A top20-ban nem lehetsz benne. Koszi a kiegeszitest.

    Én láttam olyan kiírást valahol ,hogy bizonyos esetekben coma engedéllyel benne lehet a top 20ban is.

    Ez pl meg oldaná a shark problémát is.

    Természetesen qween nem azért írtam ezt az opciót,hogy te át vidd Merkúrra a száz valahány ezer dsed. Hanem olyanok miatt aki már a flottát is bontani akarják mert tegyük fel nem akarnak versenyt tölteni pár gyerekkel.

    És még ha ez az opció lenne is akkor se akarna mindenki át menni Merkúrra pl mert oda verődtek egy két "vett flotta mellé"

    És hát ezeknek azért majd egy két morzsa csak leesik idővel.

    Arra a tegnapi postomra amire reagáltál ,hogy én ki a f..Z is vagyok...

    Már nem tudom hová írtam ,hogy nem sajnálom tőled a 100 vagy éppen 120k dsed.

    Én be látom ,hogy el vesztetted a látásodat hát akkor jatsz nyugodtan ahogy tudsz .

    A te neved azért írtam le mert a te tevékenységed indította el ezt az egész lavinát.

    Erre vonatkozóan írtam ,hogy ha már te akkor xy is akar egy nagy számot és egyre feljebb el helyezkedni a top listán.

    De nem is tudom miért a felháborodás.

    Az talán baj ,hogy le szedted marcit kétszer ? És mégis nagyobb lett nálad?

    Devil is le szedte letikék még se jöhet a közelébe pont számilag.

    De olyan emberek marnak egymásba akik együtt repültek élték a közös ogame életüket...

    Volt szerencsém devillel is beszélni és be látom van ott is egy kis defekt de ez nem sertésből írom .

    A defekt már nagyon sok ogamere vonatkozik mostanában azért mert játszanak még olyanok ellen akik instant duplázák a pont számot vagy akár egy nem kis accounton 140% fejlődés egy órán belül .

    Na meg az se normális,hogy karácsony előtt több száz ezer vagy akár milliót tolnak a játékba.

    Pont valaki írta chaten ,hogy inkább vett a gyerekeinek száz ezrekért ajándékot . Bár vehetett volna s.a. is aztán játszanak a gyerekek ogamen 😂

  • ahogy trockij is írta ez nagyon buta feltételezés hogy én indítottam el a lavinát, mivel nem én voltam az első sem aki fejlődött sa-ból, másrészt, én azért húztam ds-t hogy megvédjem magam egy egész univerzumnyi játékostól.

    nem, igazán izgat még mindig hogy marczi, mennyit költött, mennyit fog költeni, én sosem írtam senkire semmi rosszat azért mert költ félmillát adott esetekben, többet is.

    ez nem az én viselkedési formám csinálják ezt elegen :D

    amúgy meg lehet nyugodni a ds-ek nem mennek most már sehova :D

    :dead:Szerelmem, ne feletd A jajongást, ahogy a tél kihunyt A tavaszi égbolt alattCsak jajgatott hiába.

    Mert fogtuk a magot Hintettük a vetést Dalt vetettünk Mohóságuk ellen.

    És A völgyben odalenn Halld, arató suhint, arató suhint. Az arató suhint A völgyben odalenn Halld az arató dalát Hogy véget ért a tél.

    Ne feledd, fiam, Fiam, ne feledd A láncokat Amikor az arany vasba vert

    Mi jajongtunk is jajongtunk

    És kiáltunk és remegtünk A mieinkért Szebb álmunk völgyéért.

  • na ja 120k ds önvédelemre.

    Képzeld a hírekben volt ,hogy Tiszaújvárosnál késelés történt.

    Annál aki késelt önvédelemből volt pillangó kés meg vipera.

    De engedjük el a témát.

    Te vagy a legjobb magyar ogame player :bday:

  • Mert nem azért játszott (egyébként jól), tett bele időt és energiát, hogy egy összevonás után a vásárolt flották elől bújkáljon, meneküljön, esetleg FS - elgessen.

    Azokat megkarcolni sem tudja.


    Már többször szorgalmaztam 1 darab SA nélküli szervert, ahol bizonyíthatna a krém, hogy mekkora nagy játékos önerőből.. Én biztos ott játszanák. :)

    Sajnos pénz nélkül játszhatatlan szar az egész.. :(

    Na pont ezért nyílt ez a thread.

    Mostanában láttunk nem egy második esélyt .

    Nem írok se nevét se esett ,hogy oldották a végleges bannt mert olyan ll juniorossan jó volt a still meg a vaker.

    Egyebkent, ha nem queen "vasarolt" volna elsodlegesen, akkor megtette volna barki mas.

    Sőt, szerintem mar korabban koltott par jatekos hozza hasonlo osszeget erre a jatekra, csak ő van kozeppontban..


    edit: mivel tobb jatekos is szereti kiforgatni a szavaimat.. nem, nem latjuk az SA-vasarlast.. de a pontszamok- es flottak novekedeset igen..

    persze ,hogy volt ami kimerült parancsnok sor , költözés, gyorsítban...


    Ahogy qtya írja ez az olyanokkal kib.szás mint xeth, Trump...

    Minek harcoltak évekig .

    Megint csak akkor hizlalva lettek a vágóhídra


    .





  • azért Trump is beletolt vagy 4kilót.. ami nem probléma, csak rossz emberrel példálóztál.

    „Ha a hatalmasok játszmáját játszod, győzöl vagy meghalsz. Nincs középút”.