SA-költésről..

  • malesde igen értékes bár nagyon mókás hozzá szólás volt :DDD

    boldog ünnepeket amúgy a beverés ellen hasznosabb az fs- :D

    :dead:Szerelmem, ne feletd A jajongást, ahogy a tél kihunyt A tavaszi égbolt alattCsak jajgatott hiába.

    Mert fogtuk a magot Hintettük a vetést Dalt vetettünk Mohóságuk ellen.

    És A völgyben odalenn Halld, arató suhint, arató suhint. Az arató suhint A völgyben odalenn Halld az arató dalát Hogy véget ért a tél.

    Ne feledd, fiam, Fiam, ne feledd A láncokat Amikor az arany vasba vert

    Mi jajongtunk is jajongtunk

    És kiáltunk és remegtünk A mieinkért Szebb álmunk völgyéért.

  • várhatjátok hogy kijövök, de hiába :D amúgy meg miattam sose kellet fs-elni xd

    bár elég szomorú hogy ha nem kell már fs-elni librán...

    de nem meglepő...

    :dead:Szerelmem, ne feletd A jajongást, ahogy a tél kihunyt A tavaszi égbolt alattCsak jajgatott hiába.

    Mert fogtuk a magot Hintettük a vetést Dalt vetettünk Mohóságuk ellen.

    És A völgyben odalenn Halld, arató suhint, arató suhint. Az arató suhint A völgyben odalenn Halld az arató dalát Hogy véget ért a tél.

    Ne feledd, fiam, Fiam, ne feledd A láncokat Amikor az arany vasba vert

    Mi jajongtunk is jajongtunk

    És kiáltunk és remegtünk A mieinkért Szebb álmunk völgyéért.

  • V-be mentem mert bebasztam :D eljött a te időd újra 100%-os rvent


    jól látható, h többen is ki szokták használni a 100%-os eventet.. ez nem csak queen eventje.. azt sem zárnám ki, hogy a nagy SA-költők közül ő tette bele a legkevesebbet az accountjába..


    ( nem, még mindig nem látjuk az SA-költést, pusztán feltételezés.. )

  • jól látható, h többen is ki szokták használni a 100%-os eventet.. ez nem csak queen eventje.. azt sem zárnám ki, hogy a nagy SA-költők közül ő tette bele a legkevesebbet az accountjába..


    ( nem, még mindig nem látjuk az SA-költést, pusztán feltételezés.. )

    A kezdeti gazdaságát tekintve (ds gyártás kezdeténél) nem hiszem hogy így lenne tény nem csak ő eset túlzásba és nagyon rossz irányba tartunk de szerintem ezt mindenki látja is :)

  • nos, eszetlenűl nem költöttem sosem...


    a gazdaságom, fém részében már jobb voltam mint most marci, aki a naagyon okos még 8-as pozira sem tette át a hű de erős gazdaságával bíró acountját.


    harmad részt malika, nemtudom feltűnt e hogy mekkorát fejlődtem a "100%"-os event után...

    szóval, továbbra is sok sikert :)

    és boldog savásárlást nektek.

    :dead:Szerelmem, ne feletd A jajongást, ahogy a tél kihunyt A tavaszi égbolt alattCsak jajgatott hiába.

    Mert fogtuk a magot Hintettük a vetést Dalt vetettünk Mohóságuk ellen.

    És A völgyben odalenn Halld, arató suhint, arató suhint. Az arató suhint A völgyben odalenn Halld az arató dalát Hogy véget ért a tél.

    Ne feledd, fiam, Fiam, ne feledd A láncokat Amikor az arany vasba vert

    Mi jajongtunk is jajongtunk

    És kiáltunk és remegtünk A mieinkért Szebb álmunk völgyéért.

  • Nekem hiába kivánod :D gondolom feltünt végre az amit a legelején többször le írtam 5 ember ellen esélyed nincs akkorát fel nyomni hogy ne tudjuk ellensúlyozni eés persze lehetne kötekedni de hiába volt 5 olyan flotta a kezünkben amivel leszedhettünk volna ha 1 valaki melléd áll már bukunk ja és szimpla aktivitással ellensúlyoztad ezt szóval az hogy le szedünk hiú ábránd és cukkolásod tárgya volt csupán! További jó game-t mindenkinek aki marad

  • jaja persze mert ursán olyan sokan voltak mellettem főleg hogy azt is beveszitek előbb utóbb akit beveregettek ugyebár :D tökmindegy mit mondol malika, nemvoltatok képesek leszedni ennyi.

    gratulálok hogy ellensúlyozzátok hihi hatoskával meg marcikával :)

    mondom további jó vásárlást neked is :P

    bár ti nem saját acountra töltötök arra is van "emberetek" :)

    további jó ivást.

    :dead:Szerelmem, ne feletd A jajongást, ahogy a tél kihunyt A tavaszi égbolt alattCsak jajgatott hiába.

    Mert fogtuk a magot Hintettük a vetést Dalt vetettünk Mohóságuk ellen.

    És A völgyben odalenn Halld, arató suhint, arató suhint. Az arató suhint A völgyben odalenn Halld az arató dalát Hogy véget ért a tél.

    Ne feledd, fiam, Fiam, ne feledd A láncokat Amikor az arany vasba vert

    Mi jajongtunk is jajongtunk

    És kiáltunk és remegtünk A mieinkért Szebb álmunk völgyéért.

  • Kedves Malesde.


    Nem tudom fel tűnt e neked, de nem csak queen fejlődött/fejlődik fém pakkozásból.

    Vannak szövitarsaid is, más ellenfeled is akik ezt csinalták/csinálják.

    Azokról szó sem esik... Érdekes :/


    Kezd már szerintem sok embernek unalmas lenni ez a queen téma.


    (Lehet queen többször töltött xy forintot a játékba, de xy egyszer töltött 2x annyit.)


    A tudás még mindig nem vásárolható meg. Szóval keressetek rést a csillaghajokon. :pump:


    Szóval enged el, és játsz!!!!


    Kellemes ünnepeket minden játékosnak. :beer:

  • Számomra inkább úgy tűnik, hogy kiszemelnek valakit akit nem tudnak elkapni, majd elkezdik sértegetni/alázni.


    Ugyan ez volt Sheldonnal is. (Bár mondhatnék mást is példának.)Sokáig lovagoltak rajta hogy mennyit költ (Amihez semmi közük. Valaki erre a játékra költ, valaki drogokra költ, valaki alkoholra.)


    Próbáljátok kicsit pozitívak lenni. :)


    Ui. : Nem bántásból írtam Sheldont. Csak queen előtt ő volt az akit bántottak.

  • Ne bántsátok a srácokat!

    Engem is kiszemeltek, lelövöldözték a holdjaimat, de nem kaptak el. Volt egy nagyon pici súrolódás is közöttünk vélt valós sérelmek miatt, de igaziból semmi különös.

    Nem kaptam napi szintű bolygófosztást sem, egyszer kapták el egyetlen kis flottámat amit lent hagytam. Én ezt normálisnak látom. Ha én lettem volna helyettük, ekkora hatalommal és haraggal, én zaklattam volna őket rendesen bolygókon!

    Ők hagytak játszani engem is és a RA-t is!

    Nem tudok rosszat mondani a csapatra. Fiatalok és a vérükben van ez a kimondhatatlan láz, ami ebben a korban tökéletesen viszi előre az embert!

    Ott a másik véglet, ha ilyenkor kőfal áll az emberrel szemben, annak nekimegy fejjel is és szidja ha nem tud rajta áthatolni!

    Azért nélkülük nem lenne ilyen jó ez a játék!

    Sajnos mindenkit ismerünk már itt... pedig milyen jó lenne egy hatalmas, arctalan tömegben harcolni, mint régen!

    Kicsit a szűz lelkéről:
    A szűz nem pazarol, nem ugrál...csendesen figyeli a termést. Amikor megérett, beballag a kaszáért, megfeni... Istennek hálát ad a szép termésért... kimegy és lekaszálja... Majd csendben, nyugodtan várja a következő termést. Addig is tervez, beoszt és folyamatosan jár az agya valamin.

  • jaja persze mert ursán olyan sokan voltak mellettem főleg hogy azt is beveszitek előbb utóbb akit beveregettek ugyebár :D tökmindegy mit mondol malika, nemvoltatok képesek leszedni ennyi.

    gratulálok hogy ellensúlyozzátok hihi hatoskával meg marcikával :)

    mondom további jó vásárlást neked is :P

    bár ti nem saját acountra töltötök arra is van "emberetek" :)

    további jó ivást.

    Ugy látom nem ment át a mondanivalja a posztomnak ursan túl aktív voltál librán meg hát túl sokan vannak melletted tudjuk jól hogy mindenki költ azt is lehet látni hogy egyre többen fáradnak bele a dologba én is v-Ben vagyok és leszek is még 1 db-Ig nem bántani akartalak quen ezt is félreértetted közöltem pár tényt ennyi!! Mint írtam mindenkinek további jó game-

  • Játék adta lehetőség. Való világba is igy van , a gazdagok sokkal több mindent tehetnek meg mint a szegények. Senkit se kéne érdekelni mit mond a másik. Ha szabálytalanságot észlelnek azt megbüntetik :) az sa vásárlás meg legális és felső korlátja sincs . Ezért nemértem ezt a szájkaratét.

    Ha egy szövi nembír egyetlen emberrel akkor van havonta lehetőség vagy van más országokba ezernyi szerver ott lehet új életet kezdeni!

    És ezt az egészet nem karácsonykor kéne.

    Boldog Békés Karácsonyt mindenkinek!

    [align=center][IMG]http://lajharz.dtsh.hu/pictures/sig/sigStoky.jpg[/IMG][/align]
  • jól látható, h többen is ki szokták használni a 100%-os eventet.. ez nem csak queen eventje.. azt sem zárnám ki, hogy a nagy SA-költők közül ő tette bele a legkevesebbet az accountjába..


    ( nem, még mindig nem látjuk az SA-költést, pusztán feltételezés.. )

    🤣🤣🤣 feltételezésből mindig van elég,nem de kedves Trockij? Vicces ahogy beugrasz védeni őt (itt is!). Nyomjad,jól áll neked az "ártatlanok" védelme! :hail:


    "csak azt lehet sértegetésnek és provokációnak venni amit magunkra veszünk. (Vagy valami hasonló)


    Trockij GA"


    ;)