SA-költésről..

  • Dicséretessèk hiveim.

    Most nem értem mi ez a felháborodás.

    Mai nappal jöttek még jobb helyeken az év végi prémiumok.


    Nagy könyvben meg van írva ha még ütnek jobb felől tartsd oda a másik orcád is.

    Tehát egy olyan ember miatt megy a hiszti aki kapott kétszer és meg unta?

    Lehet itt sírni ríni

    De ha el kap a "ha kunama Tata " érzés akkor nincs mit tenni.


    Így az erő viszonyok ki egyenlítve vannak.

    Az izgalom még csak most jön.

    Itt már a milliók repülnek és nem csak hajó számban.


    Kérem csatolják be öveiket, dőljenek hátra és élvezzék az utazást

  • Nem vagyunk SA ellenesek,csak nem értettük az eszeveszett kiköltekezésedet. Amikor ez szóba került a haverjaid vagy te mindig azzal jöttetek hogy mindenki arra költi a pénzét amire akarja, ez így is van, de most hogy Marci költött bele ez már nem így van? Annyira tudtam amúgy hogy te leszel az első aki a legjobban sírni fog ha egy ilyen történik. Apropó miért mentél Vbe? Csak nem félsz hogy Marci hazavág az Ursán történt dolgok miatt a SAJÁT FEGYVEREDDEL. Ilyen ez a karma dolog.

    1 részt semmi karma nincs ebbe nyugottan költsön, még 2* ennyit ds-re bármire amire szeretne, pontosan nem érdekel

    2. ha kicsit elkezdesz gondolkodni azon hogy ha vakációba 1.4 mrd pontot, vagy amennyit én szeretnék annyit fejlődök, amennyit akarok, akkor relatíve a vakáció mentes lét neméri meg...

    tehát összegezve, miért is lennék kint vakációbol, ha felesleges kockázat válalás, meg éjszakázás stb?

    azért u.i

    erick már egyszer leírta a költekezésem mértékét értelmesen szóval az eszeveszet csak a te fejedbe létezik, de azt is remélem hogy pont ugyanúgy köpköditek a sa harcos csapattársatak mint amikor itt csináljátok más játékosoknál, mert tivagytok az erkölcsösök akik csak játszani akarnak xd.

    nincs baj a költéssel, de én ezt már kb párhónapja jeleztem tywinnek, hogy a gazdasági pont már csak azért számít, hogy mennyi pakkot akar kinyitni valaki a termelés is már kb harmadlagos lett.

    de a legjobban csak annyi tetszik, hogy mikor elkezditek hatoskát vissza pumpálni a játékba, meg marci ledurrant 1.4 mrd pontot akkor malesde farmot akar csinálni belőlem hirtelen bolygóközi rakétákkal bátorságból, jeles :P

    további jó játékot kívánok én is

    üdv.

    :dead:Szerelmem, ne feletd A jajongást, ahogy a tél kihunyt A tavaszi égbolt alattCsak jajgatott hiába.

    Mert fogtuk a magot Hintettük a vetést Dalt vetettünk Mohóságuk ellen.

    És A völgyben odalenn Halld, arató suhint, arató suhint. Az arató suhint A völgyben odalenn Halld az arató dalát Hogy véget ért a tél.

    Ne feledd, fiam, Fiam, ne feledd A láncokat Amikor az arany vasba vert

    Mi jajongtunk is jajongtunk

    És kiáltunk és remegtünk A mieinkért Szebb álmunk völgyéért.

  • queen.


    Konkrétan elárultál minket és legyáváztad az egész szövetségem (amiért semmit nem kaptál!) hogy a többi dolgot ne is említsem! Ezek után meg vagy lepődve ha rád állunk? Nem azért megyünk rád mert költöttél a játékra hanem a fent említett dolgok miatt, lehet hogy te már megszoktad hogy neked itt mindent szabad (egy kis körültekintéssel mindenki tudni fogja hogy mi(k)re gondolok!) De nem! Minket nem hatsz meg,mi nem fogunk könnyek között megsajnálni mert tudjuk milyen vagy! azért kapod amit mert olyan vagy amilyen! Nem a költekezéseid miatt és nem azért mert mi vagyunk a csúnya gonosz bácsik akik a védteleneket és a szerencsétleneket bántják. Ami van azt csakis kizárólag magadnak köszönheted!


    Gyáva kutya vagy! Csaholsz mikor nyeregben érzed magad és itt rinyálsz mikor van ellenfeled! Ha olyan tökös vagy akkor játszunk ne menekülj! Hiába pakkozol le még 70ezer milliárd flottát,az eddigivel is elég lettél volna mégsem bírtál velünk Marci kivételével de most berezeltél mert ő is vissza vághat!


    Ez vagy te!


    A teamtagokat kérem:

    Legyetek velem olyan elnézőek mint amilyenek queen fiúval szoktatok lenni! Köszönöm!

  • sajnálom hogy nem tudsz szöveget értelmezni devil de sebaj :)

    árulóbol nálatok van elég ha elárúltalak volna titeket, akkor nem lubickoltatok volna tovább ursán, de ez már lerágott csont, a tények meg tények nembírtatok leszedni, soha pedig bármikor megvolt hozzá az elegendő flotta mennyiségetek.

    szóval nyugottan évődjél magaddal

    :dead:Szerelmem, ne feletd A jajongást, ahogy a tél kihunyt A tavaszi égbolt alattCsak jajgatott hiába.

    Mert fogtuk a magot Hintettük a vetést Dalt vetettünk Mohóságuk ellen.

    És A völgyben odalenn Halld, arató suhint, arató suhint. Az arató suhint A völgyben odalenn Halld az arató dalát Hogy véget ért a tél.

    Ne feledd, fiam, Fiam, ne feledd A láncokat Amikor az arany vasba vert

    Mi jajongtunk is jajongtunk

    És kiáltunk és remegtünk A mieinkért Szebb álmunk völgyéért.


  • devil azért vicces h pont te jössz ezzel a ne menekülj dumával..

    pár napnál tovább nem mertél kijönni v-ből mikor hátrányban voltál.

    mondván h neked van életed :D hát bocsi, nekünk is van.


    az meg h marci visszavághat az évszázad vicce

    nem azért gyártotta ő le a 130k ds-t hogy bárkinek is visszavágjon. szimplán csak azért h biztonságba érezhesse magát.

    ha visszaakart volna vágni nem dseket hanem pl rombikat csinált volna.

    elvesztette az értelmét a játék.

    ez már nem arról szól h ki az ügyesebb, hanem arról h ki az aki több pénzt hajlandó beleölni a dologba.


    aki ezt nem látja annál bajok vannak.


    zik is túltolta teszem hozzá.

    „Ha a hatalmasok játszmáját játszod, győzöl vagy meghalsz. Nincs középút”.

  • 1: ez már csak zik szájából lett volna szebb , de vehetjük úgy ,hogy ő mondta


    2 .

    Te hogyan látod?


    Azt hiszem a bosszúállokban hangzott el az a mondtad ,hogy Tony Stark munkásságához mérten jelentek meg az apokaliptikus ellenségek.

    (Bocsánat az idézet miatt ,

    100% hogy nem így mondták de a lényeg:)


    Zik le nyúlt egy csatátajd üldözték.

    Erre föl jött a ds harakiri.

    Ez beindította a többi ember fantáziáját és ki fórta magát ugyan az a mértékű ellen erő.


    Piciraven hasonlata most úgy szólna ,hogy a gazdag duci gyerek tevékenysége meg tetszett egy másik gazdag duci gyereknek és

    Ő is be szerzett a nagy üveg golyóból.


    Lehet ,hogy zik engedte szabadon a futó tüzet de mint a Harry Potteben ott sem bírták kordában tartani.

    Hallottam a napokban már olyat ,hogy valaki lakást akar el adni s.a miatt ....


    Az én véleményem,hogy ami megy libran az csak a kezdete az eljövendő végnek.

  • nemtudom kivagy hasbula, de az a csata nem lenyúlás volt kicsit sem.


    de mostanság mindenkinél kezd ez a szokás lenni, hogy olyanokról magyaráznak amiről foggalmuk sincs :D ha valaki meg elad lakást, ezért az a legnagyobb forma :D én csak drukkolok hogy csinálja

    :dead:Szerelmem, ne feletd A jajongást, ahogy a tél kihunyt A tavaszi égbolt alattCsak jajgatott hiába.

    Mert fogtuk a magot Hintettük a vetést Dalt vetettünk Mohóságuk ellen.

    És A völgyben odalenn Halld, arató suhint, arató suhint. Az arató suhint A völgyben odalenn Halld az arató dalát Hogy véget ért a tél.

    Ne feledd, fiam, Fiam, ne feledd A láncokat Amikor az arany vasba vert

    Mi jajongtunk is jajongtunk

    És kiáltunk és remegtünk A mieinkért Szebb álmunk völgyéért.

  • Tywin.


    Mindegy mennyit vagyok kint nem bírtok velem,bőven sokat voltam kint ahoz hogy megfogjatok... akkor voltam Vbe amikor szükséges volt (ez az idő ö.v után kicsit sok volt belátom) bár nem tartozom nektek magyarázattal,sőtt senkinek sem,de szöviben mindig tudták miért vagyok Vben! Minden esetre pont az után ment Vbe queen miután Marci lekemkedte :D . Ja, queen túltolta, de nem csak ő, viszont queen van a legjobban felháborodva Marci költésén meg azok akiket eddig nem zavart hogy ők vagy a csapattársaik mennyit raktak bele. 🤣

  • ez a fétisetek hogy annyira kemények vagytok hogy kémkedéstől vakiba mennek az emberek mellesleg előtt e én néztem rá a holdjára :D

    még mindig nem releváns hogy vakiba vagy vagy nem :D

    a túl tolásról meg annyit, hogy én egyedűl voltam 9-10 vagy még több ultra profi ellen...

    ursán látható mire mentetek vele.

    meg itt is látható, semmire.


    azért próbálom még párszor leírni neked devil, tőlem, az ország gdp-jét is elköltheti marci, mário, malesde, vagy bárki, nem érdekel én nem kezdek el köpködni mint ti ;) :)

    hiába próbálod rám nyomni a saját viselkedéseteket.

    persze értem én hogy szeretnétek hogy így reagáljak, mivel toltam bele pénzt de ez nem fog sikerűlni :)

    :dead:Szerelmem, ne feletd A jajongást, ahogy a tél kihunyt A tavaszi égbolt alattCsak jajgatott hiába.

    Mert fogtuk a magot Hintettük a vetést Dalt vetettünk Mohóságuk ellen.

    És A völgyben odalenn Halld, arató suhint, arató suhint. Az arató suhint A völgyben odalenn Halld az arató dalát Hogy véget ért a tél.

    Ne feledd, fiam, Fiam, ne feledd A láncokat Amikor az arany vasba vert

    Mi jajongtunk is jajongtunk

    És kiáltunk és remegtünk A mieinkért Szebb álmunk völgyéért.

  • Na csak h tisztázzuk

    Az a nagy s a ellenes ember devek szovijebol én voltam nem pedig más !
    matt is csak azért mert küzdök repülők expelek stb és már már azt látom hogy rohadtul nem éri meg

    Az utóbbi 1 hétben nem is csatazok

    Minden uniban gyujto vagyok sőt ! Nemet és angol szerveren is van/lesz accom mivel ott nem ilyen a felfogás

    Ott mérsékelten költenek nem úgy mint a magyarok

    Én azért ellenzem a túlzott s a rá költést mint ahogy írta eggyik ember “reméli azért családok nem mennek ettől tönkre” NA!!! Neki van rohadt nagy igaza!

    Azért ellenzem mert részben nem tehetem meg valamint mert az adott esély egyenlőséget elveszik az emberektől

    Jelenleg úgy velekszem hogy pont nem érdekel kinek hogy volt az acja ami libran van

    Azért januárban csak fogok tölteni hogy 75% on leeadjam a flotat és huzzam az isten verte bányákat mivel ezzekkel a számokkal nem tudok versenyezni..

    Más uniban is leadtam régebben vagy éppen szartam rá és beverték szóval tudja mindeki ha már nem látom értelmet nem foglalkozok ág adott unival

    Ha kint vagyok v bol ha nem

    Jelenleg merkur ami tetszetős akar mennyire tudta mindeki hogy libra lesz a népesebb

    Aki tud is játszani az merkuron teszi

    Lásd loky, jason, yankee és meg páran

    Mert akkor élvezzük a játékot és van is értelme amikor repülünk és izgulunk..

    Ez a játék libran legalábbis elvesztete az értéket

    Jó dolog akar a saját részemről is hogy megtudom fogni az ellenfél flotajat mert hogy le gyártók 100 e D-s t 10 percen belül

    Viszont akkor teljesen felesleges izgulni mert lehet higy valakinek a több évnyi munkáját teszem tonkre …

    Hiszen egyre kevesebben vagyunk és meg ez is elveszi a lendületet főképp az újaknak…

    Sokmindent tudnék mondani viszont szerintem a lényeget aki akarja megérti ebből az írásból …


  • álomvilágban élsz ha azt gondolod h az angolok meg a németek kevesebbet tolnak a játékba..

    jobban állnak anyagilag ergo többet is tudnak rászánni.

    „Ha a hatalmasok játszmáját játszod, győzöl vagy meghalsz. Nincs középút”.

  • Kezdjük mindjárt az elején

    de a legjobban csak annyi tetszik, hogy mikor elkezditek hatoskát vissza pumpálni a játékba, meg marci ledurrant 1.4 mrd pontot akkor malesde farmot akar csinálni belőlem hirtelen bolygóközi rakétákkal bátorságból, jeles :P

    további jó játékot kívánok én is

    üdv.


    Az a rakétázás amit kaptál, az bizony Marci akciója előtt is tervben volt... Ráadásul pont annyira semmi köze 666-nak vagy Marcinak hozzá, mint az ursán lezajlott utóbbi raksizáshoz. Ott annyi volt a különbség, hogy én és Dev is rakétáztunk, meg fosztottunk. Nem akarom túlgondolni a dolgot, de utána (is) Vbe mentél. Ráadásul azután hogy mellém dobtál egy kolót "kezdődjön a bulika" kijelentéssel.


    -----

    a tények meg tények nembírtatok leszedni, soha pedig bármikor megvolt hozzá az elegendő flotta mennyiségetek.


    Megvolt a flotta mennyiség, igen... Aztán költöttél egy kicsit, először csak egy részét vetted meg a dseidnek, amivel kivetted az egyik legnagyobb flottát, szóval 2 oldalról is megvágtad a "bármikor megvolt" kijelentést. Nem gond, szépen apránként húztuk feljebb mi is a flottát, majd mikor közel jártunk megint ahhoz, hogy leszedjünk, megint beleraktál egy kevés ds-t a játékba. Semmi baj. Láttuk hogy a lépést csak pénzzel bírod tartani, ezért egyrészt emiatt, úgy döntöttünk, hogy elvetjük a mínuszos bosszúcsata ötletét és megpróbálkozunk a profitossal. Na meg azért, mert ha mínusszal zárunk, akkor te kapsz az alkalmon, megnyitod a bukszát, és megint ott vagyunk ahol a part szakad. Ez nagyon is jól haladt, csak aztán mit nem ad a sors, beraktak egy összevonást. Librán összeálltál pár, szintén érdekes figurával, akikkel együtt megint mínuszos lett volna a csata.


    Szóval ezt összegezve, áruld már el nekem, hogy mégis miről beszélsz amikor arra gondolsz, hogy te egyedül állod a sarat a sok-sok "profi" ellen? Mert én ebben rengeteg szerencsét, meg pénzt látok csak.


    -----

    nemtudom kivagy hasbula, de az a csata nem lenyúlás volt kicsit sem.


    Oké, akkor minek neveznél egy olyan csatát, amiben semmi dolgod nem volt, csak kilépni a szöviből, majd a volt társaid előtt elvinni azt? Mellesleg ez is megérne egy részt a szabályzatban, mert oké, hogy kilépés után volt szövitársat nem bánthatsz x napig, mert egyértelmű a könnyű károkozás, de egy csata lenyúlása is simán belesorolható ebbe a kategóriába...

    -----

    de mostanság mindenkinél kezd ez a szokás lenni, hogy olyanokról magyaráznak amiről foggalmuk sincs


    Számtalanszor kértük, hogy nyilatkozz a saját tetteidről, de soha nem tetted meg. Azt is mástól kellett megtudnunk, hogy ezt a bizonyos lelépést már korábban is tervezgetted... Újra itt az alkalom, hogy mesélj. Halljuk a te verziódat, akarom mondani az igazságot, hogy ne kelljen továbbra is olyan dologról beszélnie bárkinek is, amiről fogalma sincs.




    Végül pedig egy saját gondolat: Ha jobban megnézzük a gameforge üzletpolitikáját, szinte csak olyan játékokat üzemeltet, amik ugyan ingyenesek, de egy bizonyos szint elérése után nélkülözhetetlenné válik a pénz. Lássuk be, senki nem fog várni éveket egy kutatásra, vagy egy építkezésre. Szóval igen. A játék elérte a felnőtt kort. Eddig csak vitte a szülei, alkotói pénzét, de innentől már hozza is. Ez egy jó hosszú befektetés volt a gameforge részéről, ami most fog majd csak megtérülni.

    „Sose tulajdonítsd rosszindulatnak azt, amire az ostobaság is elégséges magyarázat.”

  • Oké, akkor minek neveznél egy olyan csatát, amiben semmi dolgod nem volt, csak kilépni a szöviből, majd a volt társaid előtt elvinni azt? Mellesleg ez is megérne egy részt a szabályzatban, mert oké, hogy kilépés után volt szövitársat nem bánthatsz x napig, mert egyértelmű a könnyű károkozás, de egy csata lenyúlása is simán belesorolható ebbe a kategóriába...



    ezt hívják propagandának, amikor ekkorát hazudsz :D mert ebből 1 betűd sem igaz:D


    Számtalanszor kértük, hogy nyilatkozz a saját tetteidről, de soha nem tetted meg. Azt is mástól kellett megtudnunk, hogy ezt a bizonyos lelépést már korábban is tervezgetted... Újra itt az alkalom, hogy mesélj. Halljuk a te verziódat, akarom mondani az igazságot, hogy ne kelljen továbbra is olyan dologról beszélnie bárkinek is, amiről fogalma sincs.



    ez meg csak a folytatása is, mert ez sem igaz...

    de hogy még 1 betűig sem tiszta kabaré továbbra is.

    :dead:Szerelmem, ne feletd A jajongást, ahogy a tél kihunyt A tavaszi égbolt alattCsak jajgatott hiába.

    Mert fogtuk a magot Hintettük a vetést Dalt vetettünk Mohóságuk ellen.

    És A völgyben odalenn Halld, arató suhint, arató suhint. Az arató suhint A völgyben odalenn Halld az arató dalát Hogy véget ért a tél.

    Ne feledd, fiam, Fiam, ne feledd A láncokat Amikor az arany vasba vert

    Mi jajongtunk is jajongtunk

    És kiáltunk és remegtünk A mieinkért Szebb álmunk völgyéért.

  • Megvolt a flotta mennyiség, igen... Aztán költöttél egy kicsit, először csak egy részét vetted meg a dseidnek, amivel kivetted az egyik legnagyobb flottát, szóval 2 oldalról is megvágtad a "bármikor megvolt" kijelentést. Nem gond, szépen apránként húztuk feljebb mi is a flottát, majd mikor közel jártunk megint ahhoz, hogy leszedjünk, megint beleraktál egy kevés ds-t a játékba. Semmi baj. Láttuk hogy a lépést csak pénzzel bírod tartani, ezért egyrészt emiatt, úgy döntöttünk, hogy elvetjük a mínuszos bosszúcsata ötletét és megpróbálkozunk a profitossal. Na meg azért, mert ha mínusszal zárunk, akkor te kapsz az alkalmon, megnyitod a bukszát, és megint ott vagyunk ahol a part szakad. Ez nagyon is jól haladt, csak aztán mit nem ad a sors, beraktak egy összevonást. Librán összeálltál pár, szintén érdekes figurával, akikkel együtt megint mínuszos lett volna a csata.

    Érdekes érvelés. Mi más lehetőséget láttál, hogy agy ACC ellen ennyi profi játékos zoomol rá, és önerőből, 1 gazdasággal min. 5 ellen megvédi magát:?: De nem csak öten vagytok. Erre veritek magatokat, hogy ennyi ellen nem hagyta magát Queen leveretni, vagy nem ment V-be, esetleg törölte magát:?: Itt tart a világ, az Ogame, hogy ennyi ideig ezen lovagoltok ennyien?

    Micsoda hősök vagytok, rakétáztok, farm, stb ... sok lúd disznót győz! De ezeket nem kellene leírogatni, mert nagyon furán néz ki.

    [color=#A9A9A9][font='Verdana'][size=10][align=center][img]http://imageshare.web.id/images/xo4xq8ieqgnxa76occ4.png[/img][/align] [/size][/font][/color]
  • Kicsit OFF leszek, de azt hiszem sokak nevében kérem, hogy ez ne legyen zárva! Olyan jókat lehet derülni! 🙂🙂


    ON: nem véletlen, hogy ennyien kiábrándultunk, sajnos nagyon rossz irányba megy a játék, de ez van, ezt kell szeretni.

    Bár az élet végtelenül kemény, a legnagyobb börtön mégis a remény; eszedet veszi, ahogy keresed a fényt, magadban felfedezel sok ismeretlen, sötét lényt; szerelem vagy csupán kéj-igaz barát vagy behízelgő ellenség-idő teltével már nem is sejted, mi a különbség; s lelked egyre kiált - jöjjön a gyilkos tudás! Mit számít a vélt boldogság, az öröknek hitt varázs; amikor maga akit szeretsz taposta el a parázst...Vakká válsz, ha tovább keresed a választ - csak láss és ne remélj-magad hiába ne áltasd!

  • A Ciriaco elleni csatánál lenyúltad a Cpt a szövi elől ezt szépítheted bárhogy de így volt!

    Te magad hívtad Marcit a csatába és engem is! Majd gondoltál egyet és beverted egymagad úgy hogy mi már úton voltunk és neked csak csatlakozni kellett volna.

    Szóval szokásodhoz híven hazudozol és próbálod hazugnak feltüntetni a másikat. Kb ennyi vagy te egy nagy hazug szarkavaró vastag pénztárcával aki mások sajnálatára játszva felmászik a barátai hátán hogy hátba szúrhassa őket. És ez nem sértegetés nem provokáció csak az igazság.