SA-költésről..

  • Sziasztok !

    Mindehhez hozzáfűzve ebbe a játékba nyomtok néhányan 800k sulyos forintokat és akkor keveset mondtam. Ezzel nagy királyok lettetek a librán . Ennek a játéknak itt a vége.

    Igen persze... Vége a játéknak.... Pont ugyan úgy, mint mikor Arato rakott bele ennyit. Ja meg minden hónapban vége a játéknak mikor Sheldon nyitja meg a pénzcsapot. Persze gondolom az utóbbival nincs gond, mert ő elzárja havi 300k-nál... Előre szólok hogy ez a " vége a játéknak a sok bukszakirály miatt" sírás a Darkside reszortja, ezt hagyd meg nekünk :rofl: Vagy lehetséges volna, hogy a pénztárcákkal arányosan nyílnak a szemek is végre? Kérd meg Sheldont, hogy neked is töltsön egy 2-300k-s mennyiséget, attól jobban érzed magad...

    „Sose tulajdonítsd rosszindulatnak azt, amire az ostobaság is elégséges magyarázat.”

  • Ember gondolkodj már 2000 fémpakk eventel számold már ki csak hogy első legyél hát legyél . Apu-anyu fizeti. Nem kérek és soha nem kértem ilyesmit kinek képzeled magad .

    És te kinek képzeled magad?... Ember... Aki miatt sírsz annak kb 2 szer a fia lehetnél ... És igen jogos a kérdés Raizenél , Amikor Sheldonka vagy zsoltika tőltöget akkor az úgy jó ?:D Amikor a másik oldal gondol egyett és magán akcióba (mert senki nem tudott róla) tőlt akkor már megy a pénztárca sirás ... Ha meg csoró vagy a játék ezen részéhez , akkor abba kell hagyni mint én . Van az életbe 10000 más dolog ahová rakhatom a pénzem ...

  • Én nem képzelem magam senkinek. Csupán szeretek rávilágítani néhány dologra. Jelenleg pl olyanra, hogy senki nem tud más pénzével gazdálkodni, azaz mindenki önállóan dönti el, hogy mennyit szán a játékra. Nem kértük, hogy tegye meg és nem is tettük volna, sőt meg is lepődtünk mi is. Aztán ott van az az érdekes tény is, hogy a vélemények ez irányú kinyilvánítása, úgy tűnik csak akkor szabad, ha az az illető nem Dev, Mali, vagy én, stb... A többieknek szabad, mi meg csak hisztizni tudunk.

    Csak a te kedvedért egy kis matek: 2k fémpakk 51k áron csak 450k forintba kerül körülbelül (hasonlat képpen, nem bántásból, Arato anno a dseit kb 700k körül vehette) . Annyi biztos, hogy 100%os eventnél történt a sa vásárlás. Ebben egyedül a pontszámbeli ugrás volt látványos, a többi megszokott... Most, hogy ez így közhírré vált szeretném, ha többieket is megkérdeznéd mennyit költöttek azon az eventen...

    Egyéb kérdés? Bármi más megválaszolni való? Csak nyugodtan, amire tudok felelek szívesen...;)

    „Sose tulajdonítsd rosszindulatnak azt, amire az ostobaság is elégséges magyarázat.”

  • tökjó hogy mindig kiszámoljátok a dolgokat nálam csak mindig jónagy benne a tévedés senkit nem érdekel hogy legalább félmilliót belenyomott, hanemtöbbet, a lényegi rész remélem nagyon köpködtök szegény marcira hamár ti olyan naaagy sa ellenesek vagytok :D

    bár az csak valószínűleg addig megy amíg nem a saját házatok tályán szabadúl el a pénztárca... ugyebár hatoskát is nagyon szívesen látjátok :D de semmibaj, mehet az álszenteskedésetek tovább hajrá, hajrá.

    :dead:Szerelmem, ne feletd A jajongást, ahogy a tél kihunyt A tavaszi égbolt alattCsak jajgatott hiába.

    Mert fogtuk a magot Hintettük a vetést Dalt vetettünk Mohóságuk ellen.

    És A völgyben odalenn Halld, arató suhint, arató suhint. Az arató suhint A völgyben odalenn Halld az arató dalát Hogy véget ért a tél.

    Ne feledd, fiam, Fiam, ne feledd A láncokat Amikor az arany vasba vert

    Mi jajongtunk is jajongtunk

    És kiáltunk és remegtünk A mieinkért Szebb álmunk völgyéért.

  • Én nem képzelem magam senkinek. Csupán szeretek rávilágítani néhány dologra. Jelenleg pl olyanra, hogy senki nem tud más pénzével gazdálkodni, azaz mindenki önállóan dönti el, hogy mennyit szán a játékra. Nem kértük, hogy tegye meg és nem is tettük volna, sőt meg is lepődtünk mi is. Aztán ott van az az érdekes tény is, hogy a vélemények ez irányú kinyilvánítása, úgy tűnik csak akkor szabad, ha az az illető nem Dev, Mali, vagy én, stb... A többieknek szabad, mi meg csak hisztizni tudunk.

    Csak a te kedvedért egy kis matek: 2k fémpakk 51k áron csak 450k forintba kerül körülbelül (hasonlat képpen, nem bántásból, Arato anno a dseit kb 700k körül vehette) . Annyi biztos, hogy 100%os eventnél történt a sa vásárlás. Ebben egyedül a pontszámbeli ugrás volt látványos, a többi megszokott... Most, hogy ez így közhírré vált szeretném, ha többieket is megkérdeznéd mennyit költöttek azon az eventen...

    Egyéb kérdés? Bármi más megválaszolni való? Csak nyugodtan, amire tudok felelek szívesen...;)



    nekem lenne kérdésem.

    Marci van az acc mögött?

    mert mikor szövitársak voltunk emlékszem csak szidta a játékot. sok a bug, ez szar, az szar. (hozzáteszem h jogos volt a kritika). Stay csomót rágta a fülét h vegye vissza az accountját mert neki elég volt, nagy nehezen visszavette.

    és most beletol 2 talicska pénzt?

    furcsa

    „Ha a hatalmasok játszmáját játszod, győzöl vagy meghalsz. Nincs középút”.

  • Ezt a vitát már számtalanszor kitárgyaltuk, eredménytelenül... Én már igazából immunissá váltam arra, hogy ki mennyit költ a játékra, ugyanis beláttam, hogy jelenleg mindenki tolja bele a lóvét flottába. Nem akarok ujjal mutogatni, hogy ki kezdte ezt, de akkor mikor erről beszéltünk mindenki csak hisztivel, meg sírással vádolt minket... Most mikor megtapasztaljátok a másik oldalról a dolgot, itt fórumon sír mindenki, de mégis mi vagyunk az álszentek? Mesélj már még pár hasonló viccet, mert marhajókat nevetek...:rofl:


    Vagy az zavar, hogy ha a másik is költ, akkor már nem olyan jó a játék számodra? Semmi gond, átveheted a hisztinket. Sírj még pár sort hogy miért rossz a sa, de előre szólok, hogy az én szövegeimet ne lopja senki, mert kegyetlenül ide idézem magamat :rofl:

    „Sose tulajdonítsd rosszindulatnak azt, amire az ostobaság is elégséges magyarázat.”

  • nekem lenne kérdésem.

    Marci van az acc mögött?

    mert mikor szövitársak voltunk emlékszem csak szidta a játékot. sok a bug, ez szar, az szar. (hozzáteszem h jogos volt a kritika). Stay csomót rágta a fülét h vegye vissza az accountját mert neki elég volt, nagy nehezen visszavette.

    és most beletol 2 talicska pénzt?

    furcsa

    Igen, ő van mögötte. Ez biztos, mert az írásmódja, stílusa hamisíthatatlanul egyedi

    „Sose tulajdonítsd rosszindulatnak azt, amire az ostobaság is elégséges magyarázat.”

  • tökjó hogy mindig kiszámoljátok a dolgokat nálam csak mindig jónagy benne a tévedés senkit nem érdekel hogy legalább félmilliót belenyomott, hanemtöbbet, a lényegi rész remélem nagyon köpködtök szegény marcira hamár ti olyan naaagy sa ellenesek vagytok :D

    bár az csak valószínűleg addig megy amíg nem a saját házatok tályán szabadúl el a pénztárca... ugyebár hatoskát is nagyon szívesen látjátok :D de semmibaj, mehet az álszenteskedésetek tovább hajrá, hajrá.

    Nem vagyunk SA ellenesek,csak nem értettük az eszeveszett kiköltekezésedet. Amikor ez szóba került a haverjaid vagy te mindig azzal jöttetek hogy mindenki arra költi a pénzét amire akarja, ez így is van, de most hogy Marci költött bele ez már nem így van? Annyira tudtam amúgy hogy te leszel az első aki a legjobban sírni fog ha egy ilyen történik. Apropó miért mentél Vbe? Csak nem félsz hogy Marci hazavág az Ursán történt dolgok miatt a SAJÁT FEGYVEREDDEL. Ilyen ez a karma dolog.

  • És te kinek képzeled magad?... Ember... Aki miatt sírsz annak kb 2 szer a fia lehetnél ... És igen jogos a kérdés Raizenél , Amikor Sheldonka vagy zsoltika tőltöget akkor az úgy jó ?:D Amikor a másik oldal gondol egyett és magán akcióba (mert senki nem tudott róla) tőlt akkor már megy a pénztárca sirás ... Ha meg csoró vagy a játék ezen részéhez , akkor abba kell hagyni mint én . Van az életbe 10000 más dolog ahová rakhatom a pénzem ...

    Honnan tudod, hogy Padi hány éves? Most akkor az az illető vagy 100 éves, vagy 15 éves korában már 3-4 pulyát nemzett...

    Szerintem nincs sírás. Én megfogadtam, hogy max a borramvalóm negyedét költöm erre a szarra, nekem ennyi fér bele.

    Ha ez forintra átszámolva egyeseknek sok, sajnálom.

    Reggel nézem,, negyedik vagyok. Mi a picsa, bevertek? Pedig a flottám 8 napos úton van. Nézem Marci tolt 1.4kkk pontot.

    Ha megteheti, és örül neki, akkor miért is ne?

    Megértem a Sharks és Padi véleményét is.

    Abban azért reménykedem, hogy családok nem mennek tönkre ez miatt! Mert ez már lassan "drogfüggő" kategória!

  • Legalább a GF nek van is valami bevétele a magyar unikból így talán majd kicsit több hangsülyt is fektetnek rá :lol:

    Gondoljatok abba hogy ha nem lennének befizetős játékosok akkor a többi játékosnak se lenne lehetősége játszani mivel a GF bezárná a bazárt.

    Álljatok pozitívan a dologhoz így van mivel pötyörögni még egy ideig:dash: