SA-költésről..

  • A Ciriaco elleni csatánál lenyúltad a Cpt a szövi elől ezt szépítheted bárhogy de így volt!


    Te magad hívtad Marcit a csatába és engem is! Majd gondoltál egyet és beverted egymagad úgy hogy mi már úton voltunk és neked csak csatlakozni kellett volna.


    namost ha én hívtalak be akkor még is volt hozzá közöm?


    lol


    Szóval szokásodhoz híven hazudozol és próbálod hazugnak feltüntetni a másikat. Kb ennyi vagy te egy nagy hazug szarkavaró vastag pénztárcával aki mások sajnálatára játszva felmászik a barátai hátán hogy hátba szúrhassa őket. És ez nem sértegetés nem provokáció csak az igazság.

    barátaim? mint ha tudnád hogy milyen véleménnyel vannak rólam a barátaim te kis butus vagy ha azt képzeled hogy te a barátom voltál baromi nagy tévedésbe vagy kis butus :)

    :dead:Szerelmem, ne feletd A jajongást, ahogy a tél kihunyt A tavaszi égbolt alattCsak jajgatott hiába.

    Mert fogtuk a magot Hintettük a vetést Dalt vetettünk Mohóságuk ellen.

    És A völgyben odalenn Halld, arató suhint, arató suhint. Az arató suhint A völgyben odalenn Halld az arató dalát Hogy véget ért a tél.

    Ne feledd, fiam, Fiam, ne feledd A láncokat Amikor az arany vasba vert

    Mi jajongtunk is jajongtunk

    És kiáltunk és remegtünk A mieinkért Szebb álmunk völgyéért.

  • Csak a te kedvedért egy kis matek: 2k fémpakk 51k áron csak 450k forintba kerül körülbelül (hasonlat képpen, nem bántásból, Arato anno a dseit kb 700k körül vehette) . Annyi biztos, hogy 100%os eventnél történt a sa vásárlás. Ebben egyedül a pontszámbeli ugrás volt látványos, a többi megszokott... Most, hogy ez így közhírré vált szeretném, ha többieket is megkérdeznéd mennyit költöttek azon az eventen...



    raizen, az a 2000 fém pak amúgy van

    3000 is, és ebbe van jó indulat is :)

    mivel marcikának max fém 45-jei vannak de inkább fém 44-jei...

    szóval, az erős jó indulattal 144 m sa.

    :dead:Szerelmem, ne feletd A jajongást, ahogy a tél kihunyt A tavaszi égbolt alattCsak jajgatott hiába.

    Mert fogtuk a magot Hintettük a vetést Dalt vetettünk Mohóságuk ellen.

    És A völgyben odalenn Halld, arató suhint, arató suhint. Az arató suhint A völgyben odalenn Halld az arató dalát Hogy véget ért a tél.

    Ne feledd, fiam, Fiam, ne feledd A láncokat Amikor az arany vasba vert

    Mi jajongtunk is jajongtunk

    És kiáltunk és remegtünk A mieinkért Szebb álmunk völgyéért.

  • Ezt mondom hogy csak kihasználod az embereket.

    itt látszik is hogy mennyit ér a te "barátságod" 30ezüstöt..


    Közöd a csatához annyi volt hogy írtál Malinak hogy talán az alatt a hold alatt van. Így ledurrantotta Mali,aztán úgy volt ketten csináljátok meg a csatát de várható volt védés azért hívtál engem és Marcit! Mindketten mentünk aztán kiléptél és beverted Cirit majd belenyomtál egy nagy adag SAt és Marcit ütötted. Pont Marcit aki Mindig Mindenben segített bármi volt! A puhatestűek mintapéldánya vagy queen.

  • minden logikát nélkülöz az ok fejtésed, de nembaj... ahogy egy pártatlan gamer mondta, miután tywinnel kiléptünk a szövetségedből 2 dolgot csináltál hisztiztél, gyanusítgattál.

    ja meg csináltatok pár csatát a mostani szövetségi társatok ellen...

    már ha kihasználásról van szó, még mindig eljátszod hogy a barátomnak mondtalak bármikor is ne butáskodj sosem hívtalak a barátomnak...


    sőt, sosem szeretném hogy legyen ilyen barátom ne próbáld ezt bemesélni magadnak nem jó dolog az önámítás devil.


    u.i azért az elég fura hozzá állás, hogy kifigyelek egy cp-t beviszem a szövetségbe, hogy csapjuk meg, és én használok ki... :D

    :dead:Szerelmem, ne feletd A jajongást, ahogy a tél kihunyt A tavaszi égbolt alattCsak jajgatott hiába.

    Mert fogtuk a magot Hintettük a vetést Dalt vetettünk Mohóságuk ellen.

    És A völgyben odalenn Halld, arató suhint, arató suhint. Az arató suhint A völgyben odalenn Halld az arató dalát Hogy véget ért a tél.

    Ne feledd, fiam, Fiam, ne feledd A láncokat Amikor az arany vasba vert

    Mi jajongtunk is jajongtunk

    És kiáltunk és remegtünk A mieinkért Szebb álmunk völgyéért.

  • Allkiller, te megint fordítva ülsz a fejetlen lovadon... Kérném szépen olvasd vissza, hogy ki kezdte a hencegést, meg hogy mivel. Szerinted ezek után csoda, hogy Dev állandóan idejön panaszkodni ugyan az miatt a lerágott csont miatt? Ha nem csak elolvasod, hanem értelmezed is a szöveget, amit nagyon ügyesen beidéztél tőlem, akkor rájössz, hogy egyáltalán nem arról szól, hogy mi mekkora faszák vagyunk, hanem összefoglalja nagyjából azt, hogy miért is nem, vagy csak részben igaz ez az állítás:

    a tények meg tények nembírtatok leszedni, soha pedig bármikor megvolt hozzá az elegendő flotta mennyiségetek.


    Szóval ahelyett, hogy játszanád folyton a békebírót, engem, vagy éppen egyik társam b@cogatva, nézz körül néha, és ne csak elolvasd amit írnak az emberek, hanem értelmezd is. Ha valaki henceg, ne csak a pénzével tegye, meg a szerencséjével.

    Nem verjük magunkat semmire, viszont az már kifejezetten zavaró, hogy ebben a sztoriban mi vagyunk azok, akik igen sok mínuszt elszenvedtek és még fórumon is állandóan mi vagyunk lehü.zve.

    „Sose tulajdonítsd rosszindulatnak azt, amire az ostobaság is elégséges magyarázat.”

  • Szia Cosmo!

    Nem a békebíró szerepről van szó, habár jó lenne megbékélni ezzel az SA opcióval. Egyáltalán nem mondtam senkire, hogy h..e. Egyetlen egy dologról van szó, amit nem láttam még senkinél sem leírva: Nem adtatok Quenn-nek más esélyt, mint hogy flottát vegyen:!:

    Nem tud versenyben maradni senki sem egy jó szövetség ellen egyedül, vagy feladja, vagy ÍGY veszi fel a kesztyűt. Ezt érted? Te mit tettél volna helyében? Csak ne azt mond, hogy szövetkeztél volna, vagy megbarátkoztok. Légyszi vázold fel, hogyan harcolsz egy komoly szövetség ellen, ahol valaki mindig tud figyelni, rakétázni, költözni, farmolni, HR-ni, stb. Nos ha ezt megválaszolod más megoldással "értelmesen", megeszem a fejetlen lovam.

    Nem a hencegésről van szó bárki részéről, azt Librán kell lejátszani.

    [color=#A9A9A9][font='Verdana'][size=10][align=center][img]http://imageshare.web.id/images/xo4xq8ieqgnxa76occ4.png[/img][/align] [/size][/font][/color]
  • Nagyon szuper, hogy feltetted ezt a kérdést! A válaszom pedig az, hogy nem kezdek háborút egyedül egy komplett szövetség ellen. Tudom ez kerülőmegoldásnak tűnik, de nem az. Elmondom miért. Jelenleg sokan azt hiszik, hogy ebben az árulós sztoriban a sa a legnagyobb probléma. Nem az. Nem lenne ekkora a harag, ha csak simán kilépett volna, és kész. Amikor ráállt cirire előttünk, tudta nagyon jól hogy mi lesz. Ő vállalta a sok vitát. Egyéb esetben nem lenne több mint egy natúr cp a többi között, még akkor is, ha pénzeli magát... Persze ennyi nem elég. Jön és leírja hogy ő bizony állja a sarat sok sok nagy acc ellen. Legyen igaza, mindegy, hogy csak a pénzzel, vagy anélkül.

    Viszont most te válaszolj az én kérdésemre. Mit tettél volna a következő helyzetben: Egy szövitársad kilép, majd behúz előled egy csatát, és bőven van időtök hazakövetni. Tudod nagyon jól, hogy mi nem tettük meg. Ez volt az ő esélye, arra, hogy felkészüljön egy méltó vereségre, ha már belekezd egy megnyerhetetlen háborúba, és ne gyere azzal, hogy hülye lenne magát hagyni... Nem ez a lényeg. Ne állítsa be magát annak a hű de nagy profinak. Tudod, amit az előbb idéztem:


    "a tények meg tények nembírtatok leszedni, soha pedig bármikor megvolt hozzá az elegendő flotta mennyiségetek."


    Aztán mit tennél abban a helyzetben mikor ezután még te/ti lennétek lenézve mindenki által fórumon. Akárhogy védjük magunkat, csak hisztinek tűnik...


    Mindig is erről szólt az egész. A kulturált tisztességes játékról. Aztán most lehet jönni a sztorikkal, hogy mi sem vagyunk azok, ezért, meg azért, meg amazért, de szerintem rólunk senki nem talál olyan sztorit, hogy hetekig, hónapokig bájologtunk egy szöviben, majd leléptünk és megyünk ellenük mindennel amink van. Túl jó a szívünk és mindenkinek adunk egy esélyt. Ez a legnagyobb baj velünk.

    „Sose tulajdonítsd rosszindulatnak azt, amire az ostobaság is elégséges magyarázat.”

  • Viszont most te válaszolj az én kérdésemre. Mit tettél volna a következő helyzetben: Egy szövitársad kilép, majd behúz előled egy csatát, és bőven van időtök hazakövetni. Tudod nagyon jól, hogy mi nem tettük meg. Ez volt az ő esélye, arra, hogy felkészüljön egy méltó vereségre, ha már belekezd egy megnyerhetetlen háborúba, és ne gyere azzal, hogy hülye lenne magát hagyni... Nem ez a lényeg. Ne állítsa be magát annak a hű de nagy profinak. Tudod, amit az előbb idéztem:



    bandi bandi...

    miért kell hazudozni én ezt nem értem.

    nem tudtatok volna haza kísérni, sansztalanok voltatok.

    az hogy nem tudtatok leszedni, nem az én profizmusom fordítsuk meg a ti kudarcotok.

    Mindig is erről szólt az egész. A kulturált tisztességes játékról. Aztán most lehet jönni a sztorikkal, hogy mi sem vagyunk azok, ezért, meg azért, meg amazért, de szerintem rólunk senki nem talál olyan sztorit, hogy hetekig, hónapokig bájologtunk egy szöviben, majd leléptünk és megyünk ellenük mindennel amink van. Túl jó a szívünk és mindenkinek adunk egy esélyt. Ez a legnagyobb baj velünk.


    annyira nem leszek szemét hogy bemásoljam a szövichaten ahogy kiröhögtetek, átnyultatok a fejem fölött, és szarba sem vettetek... szóval a lenézésetekről ennyit.


    a hónapokig való bájolgásról pluszba annyit, hogy nem én akartam nyuggeres lenni :)

    de ahhoz képest elég sok megfigyelést, és profitot hajtottunk neked is meg a szövinek tywinnel és amikor ez látszik is fórumon akkor kicsit elgondolkodhatnál a "bájolgásotokról"

    :dead:Szerelmem, ne feletd A jajongást, ahogy a tél kihunyt A tavaszi égbolt alattCsak jajgatott hiába.

    Mert fogtuk a magot Hintettük a vetést Dalt vetettünk Mohóságuk ellen.

    És A völgyben odalenn Halld, arató suhint, arató suhint. Az arató suhint A völgyben odalenn Halld az arató dalát Hogy véget ért a tél.

    Ne feledd, fiam, Fiam, ne feledd A láncokat Amikor az arany vasba vert

    Mi jajongtunk is jajongtunk

    És kiáltunk és remegtünk A mieinkért Szebb álmunk völgyéért.

  • jó lenne ha nem itt sajnáltatnád magad queen mert ez az egész arról szól,nézz magadba kicsit hogy te mit csinálsz. Raizen te meg hagyd a francba. Aki ismer minket az tudja milyenek vagyunk,aki meg nem és nem is akarja megérteni az álláspontunkat az soha nem is fogja! Fentebb leírta mi a véleménye az itteni játékosokról,ez azért sokmindent elárul vele kapcsolatban, persze mindenki hazudik csak ő mond igazat, csak azt nem értem mi értelme lenne nekünk hazudni vele kapcsolatban? ez a kérdés soha nem hangzik el! A válasz: semmi! Az ő részéről viszont bőven van mit tagadni hogy ne lássák milyen is valójában.



  • jaj Raizen

    olyan jófejek vagytok hogy nem kisértétek haza.

    egyébként mivel kisértétek volna?

    kémszondával?

    az összes nagy flottátok úton volt ciriacohoz.


    azt meg ugye mondanom sem kell hogy egy dörzsölt játékos hazakiséréséhez nagyon nagy mák kell.

    szétszedi a flottát, külön küldi a gyors és a lassabb hajókat külömböző sebességeken.

    5-6 lehetséges hazatérési időpont van a gyors és lassabb hajókra is.

    szóval ha biztosra akarsz menni minden időpontra kell küldened flottát.

    akkora haderővel meg nem rendelkeztetek, meg mondom pont úton voltatok mindnyájan.


    tehát full esélytelenek lettetek volna hazakisérni.

    te meg itt úgy adod elő mintha megkiméltétek volna.

    na erről beszél zik mikor propagandát, ferditéseket emlit veletek kapcsolatban.

    „Ha a hatalmasok játszmáját játszod, győzöl vagy meghalsz. Nincs középút”.

    • jó lenne ha nem itt sajnáltatnád magad queen mert ez az egész arról szól,nézz magadba kicsit hogy te mit csinálsz. Raizen te meg hagyd a francba. Aki ismer minket az tudja milyenek vagyunk,aki meg nem és nem is akarja megérteni az álláspontunkat az soha nem is fogja! Fentebb leírta mi a véleménye az itteni játékosokról,ez azért sokmindent elárul vele kapcsolatban, persze mindenki hazudik csak ő mond igazat, csak azt nem értem mi értelme lenne nekünk hazudni



    jó kérdés, miért hazudtok, ezt válaszoljátok meg önmagatoknak :D

    talán mert próbáljátok az igazságot úgy elfogadni, hogy ferdítitek a dolgokat...


    és nem mondtam hogy mindenki hazudik, de ez is csak egy csinos ferdítés :D

    az állás pont meg egy vélemény valamiről... a tényeket meg ha kiforgatod az a kamu...

    de csak így tovább, a szövetséged így marad hű ön magához :)

    a sajnáltatás meg még mindig a tireszortotok nem vagyok nyuggeres már rég hogy azthidd azt csinálom amit ti... :D

    :dead:Szerelmem, ne feletd A jajongást, ahogy a tél kihunyt A tavaszi égbolt alattCsak jajgatott hiába.

    Mert fogtuk a magot Hintettük a vetést Dalt vetettünk Mohóságuk ellen.

    És A völgyben odalenn Halld, arató suhint, arató suhint. Az arató suhint A völgyben odalenn Halld az arató dalát Hogy véget ért a tél.

    Ne feledd, fiam, Fiam, ne feledd A láncokat Amikor az arany vasba vert

    Mi jajongtunk is jajongtunk

    És kiáltunk és remegtünk A mieinkért Szebb álmunk völgyéért.

  • Tywin... Zik egybe küldte akkor a flottát pH alatt láttuk mit csinál,azt írta visszahívja de végül beengedte...


    Viszont most hogy így összegyűltünk és nincs takargatni valótok beszéljünk az account vásárlásról. Ha nincs takargatni valótok akkor simán leírhatod hogy mi volt! De most az igazat! Mert nincs takargatni valótok állításod szerint! Legyél tökös egyszer az életben, én az igazsággal dobálózom és ha nem lennének ilyen szűk látókörűek odafent akkor már bannon csücsülnétek. Kellemes magyarázkodást Tywin!




    Tilos privát beszélgetés közzététele...

    Gurat


    *a privát beszélgetés törölve

    üdv, T.

  • úristen...


    te tényleg jellemtelen vagy egybe küldtem haha :D

    nem vettem acountot...

    de kérdez körbe a szövidbe ac vásárlásról :D

    :dead:Szerelmem, ne feletd A jajongást, ahogy a tél kihunyt A tavaszi égbolt alattCsak jajgatott hiába.

    Mert fogtuk a magot Hintettük a vetést Dalt vetettünk Mohóságuk ellen.

    És A völgyben odalenn Halld, arató suhint, arató suhint. Az arató suhint A völgyben odalenn Halld az arató dalát Hogy véget ért a tél.

    Ne feledd, fiam, Fiam, ne feledd A láncokat Amikor az arany vasba vert

    Mi jajongtunk is jajongtunk

    És kiáltunk és remegtünk A mieinkért Szebb álmunk völgyéért.

  • Ááááá .... Devil, ne mááár. Ha nem így, akkor úgy:!::?: Nagyon sok lett ez a szócsata, sokan vagytok, szedjétek szét, amíg egyesével ő nem szed le titeket. A többi nem ide való. Kezd nagyon unalmassá válni ez a vita, és kevés a tett. Menjen mindenki flottázni:!:

    [color=#A9A9A9][font='Verdana'][size=10][align=center][img]http://imageshare.web.id/images/xo4xq8ieqgnxa76occ4.png[/img][/align] [/size][/font][/color]
  • hát persze :) a jó szívű szövi aki mindenkit befogad, most meg már bekell elvileg vásárolni a jószívűekhez magát az embernek lol.


    hol, ilyenek, hol olyanok vagytok :D

    :dead:Szerelmem, ne feletd A jajongást, ahogy a tél kihunyt A tavaszi égbolt alattCsak jajgatott hiába.

    Mert fogtuk a magot Hintettük a vetést Dalt vetettünk Mohóságuk ellen.

    És A völgyben odalenn Halld, arató suhint, arató suhint. Az arató suhint A völgyben odalenn Halld az arató dalát Hogy véget ért a tél.

    Ne feledd, fiam, Fiam, ne feledd A láncokat Amikor az arany vasba vert

    Mi jajongtunk is jajongtunk

    És kiáltunk és remegtünk A mieinkért Szebb álmunk völgyéért.

  • azt erősen kétlem h egybe küldte volna a flottát.

    de ha igy is volt, még akkor is ott van az h úton voltatok ti is.

    az accvásárlással meg ne fárassz. már átbeszéltük milliószor.


    most mondja zik h már csak a távolság miatt se ment volna a kisérés.

    ő 1rendszerre volt ti meg lényegesen messzebb

    de ti megkegyelmeztetek

    kabaré :DDDD

    „Ha a hatalmasok játszmáját játszod, győzöl vagy meghalsz. Nincs középút”.

  • "Néhány szabályzati pont megszegése azonnali végleges kitiltást von maga után. Ezek a következők:

    - Személyes üzenetet illetve beszélgetést hozzászólásban feltenni annak résztvevő(inek) beleegyezése nélkül."


    Ez egy utolsó figyelmeztetés. Mindenkinek. Nem leszek rest bárkit kirakni ez miatt.


    A mostani tiltás nem tőlem ment. Azt gondolom, hogy "szerencsére".


    --


    Az SA-költés elment queen támadásának irányába. Érdeklődnék, hogy akik azóta vettek nem kevés fémpakkot / flottát/ SA-t miért nincsenek kereszttűzben?

    Nem célom a vita generálása, de mintha minden queen-ről szólna.. pedig nem ő van egyedül Librán..

  • Na jól van srácok, mivel Devil ismételten ban-ra vágta magát, összefoglalom mindenkinek a lényeget, mert teljesen fölösleges időpazarlás elolvasni ezt az egész threadet, hogyan látja ezt egy kívülálló ember.

    Queen, Tywin, két igazi szent, megnemértett géniusz. Akik csak a körülmények áldozatai lettek. Queen csak jót akart a saját szövetségének, azzal hogy megmenti őket hajóveszteségtől, és ezért bevert egy olyan célpontot amire a szövetsége pályázott, teljesen jófejségből hogy segítsen, mint a sportszeletes csávó. A csúnya Devilék ezt árulásnak hitték, ezért megbélyegezték a két szegény ártatlant, és emiatt nekik elképesztő mennyiségű pénzt kellett ölniük a játékba hogy meg tudják magukat védeni DS-ekkel. Mert a csúnya gonosz Devil mindenkit ellenük uszított.

    Ekkor jött a következő félreértés, mivel a szegény párák csak önvédelemből töltöttek és építettek be hajókat, ezt mindenki félreértelmezte, és még több ember ellenük fordult, hogy "fúj ezek az emberek csak költeni tudnak", és hát a félreértelmezés miatt, rengetegen elkezdtek "önvédelmi" flottát gyártani pakkokból. Aztán jött az összevonás, és még többen elkezdtek önvédelmi flottákat gyártani pakkokból és ez a végtelen önszívató ciklus csak ment és ment és ment tovább.

    Na és most az irónia off rész:
    Queen és Devil, csak és kizárólag mindketten a saját hülyeségeiteknek köszönhetitek hogy ott tart az EGÉSZ MAGYAR OGAME ahol most tart. Még ha nem is ismeritek be visszafordíthatatlan hatásotok volt a játék economy-ra, és kiöltétek rengeteg játékosból a tisztességes versenyszellemet és az egészséges rivalizálást. Mutogathattok egymásra amennyit csak akartok MINDKÉT BANDA felelős az egész helyzetért ami ma előttünk áll.

    És ami a legnevetségesebb az egészben, hogy elkezdtétek megkérdőjelezni azt hogy ki miért van V-ben. Az égegyadta világon semmi köze nincs egy játékosnak se ahhoz, hogy a másik miért van V-ben és/vagy miért hagyja abba a játékot. A nevetséges viselkedésetek oda vezetett, hogy rengeteg jó játékos hagyja ott a játékot azért, mert egy moslék, sárdobáló, pénzköltésre felvágó közösségé varázsoltátok a nagyszerű ogame világot. (na jó ez maga a Gameforge sara is kétségtelen)
    Mindkét társaság nézzen magába mélységesen hogy mi vezetett a mai helyzethez. És ha még mindig nem érzitek magatokat felelősnek semmiért, akkor bocsássatok meg, de reménytelenek vagytok mint ember.