I-sek az sok uniból

  • Sziasztok!


    Várnám az I-seket az Ursáról.

    Hallottam olyasmit, hogy nem lesznek átrakva, vagy csak a temető szerveren lesznek leparkolva.

    Ez egy újabb pénzügyi akció? Csináljunk mi újakat, aztán újra költözzünk melléjük?

    Van értelme? Vagy az lett a játék értelme, hogy költsünk több pénzt és játszunk hegylakó játékot?


    A merkuron 282-en vagyunk, és igen sokan mondják, hogy ez egy harci stratégiai játék... de nem lenne még is jobb, ha i-sek után 2000-en lennék ott?

    Talán néhányan hajlandóak lennének több pénzt költeni, ha látnák, hogy milyen sokan vagyunk.

    Nem akarok itt pattogni semmiképpen, de ez az új irányzat valahogy nem tesz jót a játéknak. Veszek akkor otthonra 100.000-ért egy Milleneum Falcont legóból és lelövöldözöm vele a szomszédaimat, mert nekem a legnagyobb a flottám a környéken.

    És még meg is marad a végén, és szép...


    Sorry a kirohanásért!

    Kicsit a szűz lelkéről:
    A szűz nem pazarol, nem ugrál...csendesen figyeli a termést. Amikor megérett, beballag a kaszáért, megfeni... Istennek hálát ad a szép termésért... kimegy és lekaszálja... Majd csendben, nyugodtan várja a következő termést. Addig is tervez, beoszt és folyamatosan jár az agya valamin.


  • udv,


    Az (I)-sek egy resze atkerult, a tobbi pedig SZERINTEM torlodott.

    Amelyik vakacios volt, az a temetoben landolhatott.


    Miert lenne penzugyi akcio? A temetobol ingyen lehet koltozni, tudtommal.


    Ha ez egy "harci jatek", akkor miert az (I)-seket akarod viszont latni? oO


    udv, T.



    ui: a velemenyem maganjellegu, nem tukrozi- es nem tukrozheti sem a GF, sem az admin csapat velemenyet.

  • Nekem ez már régen nem egy harci játék... lassan olyanná válik mint amikor a vadállás elé terelik a vaddisznókat és azokat kell kilőni. Vagy mikor a ketrecben lővik ki a tigrist.

    Addig volt valami, amíg több ezren voltak... ott lehetett keresgélni és támadni.


    Az i-sek meg mindig a szívügyem volt.

    Nem jobb, ha unalmamban az i-sektől szedek össze 8 óra alatt 100 millát?

    Most ott döngicsélnek mellettem a kis bányászok 20-30 milla bent hagyott nyersivel... kell az, hogy 10en maradjunk egy szerveren, mert elmegyek a nyersiért minden nap?

    Ennek a játéknak mindig volt egy "filingje" ... körbekémkedsz, kiküldöd a hajókat és várod gond nélkül a nyersit... nem kell figyelni, lassítani... néha ha megelőznek kiakadsz egy kicsit.

    Azt se bánnám, ha az eventek ilyenek lennének: beraknának vagy 2-3000 i-st és lehet aratni.


    Kicsit olyanná válik a játék, mint egy brooklyni utca éjfél körül... kiesett belőle az, amiért régen az emberek pénzt voltak hajlandóak áldozni... akkoriban az i-sek miatt költöztünk.


    A temetőről meg annyit, hogy most az angol Doradon ott áll Balarion 82 naposan i-sen... és semmi...

    Ha a temetőben nem lenne vakra rakva a sok i-s én ott játszanék a legszivesebben :D

    Kicsit a szűz lelkéről:
    A szűz nem pazarol, nem ugrál...csendesen figyeli a termést. Amikor megérett, beballag a kaszáért, megfeni... Istennek hálát ad a szép termésért... kimegy és lekaszálja... Majd csendben, nyugodtan várja a következő termést. Addig is tervez, beoszt és folyamatosan jár az agya valamin.

  • Írhatok bármit, ha már el van fogadva így... egyszerűbb ha keresek magamnak egy olyan ogame szervert, ahol minden megfelel az elvárásaimnak.

    Pedig ez is megfelelne, ha be lenne rakva 3-4000 i-s, vagy ugyanennyi bot. Jó 1000 is megfelelne.

    Sokszor hallottam már ezt a Helló Kittys farmozást olyanoktól, akik aztán v-be mennek, ha támadják őket...

    Kicsit a szűz lelkéről:
    A szűz nem pazarol, nem ugrál...csendesen figyeli a termést. Amikor megérett, beballag a kaszáért, megfeni... Istennek hálát ad a szép termésért... kimegy és lekaszálja... Majd csendben, nyugodtan várja a következő termést. Addig is tervez, beoszt és folyamatosan jár az agya valamin.

  • Ha valaki találkozott olyan i-ssel akihez járt szóljon már. Én egyetlen egyet nem láttam azok közül akiket nagy ritkán meglátogattam. Igazából nem lenne olyan nagy baj hogy nem jöttek ha ez lett volna kommunikálva. De én úgy emlékszem arról volt szó hogy az i-sek később lesznek átköltöztetve véletlenszerűen azokkal az aktív emberekkel akik nem választottak unit. Egy kis félrevezetést érzek a dologban. (vagy nem megfelelő kommunikációt)

    Légy közel a barátaidhoz és közelebb az ellenségeidhez.

  • Trockij magán véleménye :D mit az istenek kedves kinyilatkoztatása, mert hát barátságos megértő lények ök, nem valamiféle tejhatalmú önkényurak.
    Az I jó, mert a dölyfös nagyurak már nem is mennek rá, eszüket vette a mocsár bűze mibe ülnek. Az I segíti az elszántat hogy akkor is oda tudjon **** ha a béka tohonya és zsíros teste mozdíthatatlan.
    A Hadúr csak akarat és társak,
    mit számít TOP1 már?,
    csak a szabadság érdem
    Darazsak a patkányokon




    *finomabban

    üdv, T.

    987 a Világbajnok sok nemzet igázója!!!
    Egyesült Királyság, Argentína, Brazília, Franciaország, Olaszország, Egyesült Államok, Görögország, Hollandia ..... stb

  • Ha valaki találkozott olyan i-ssel akihez járt szóljon már. Én egyetlen egyet nem láttam azok közül akiket nagy ritkán meglátogattam. Igazából nem lenne olyan nagy baj hogy nem jöttek ha ez lett volna kommunikálva. De én úgy emlékszem arról volt szó hogy az i-sek később lesznek átköltöztetve véletlenszerűen azokkal az aktív emberekkel akik nem választottak unit. Egy kis félrevezetést érzek a dologban. (vagy nem megfelelő kommunikációt)


    Ha nekünk is ez van kommunikálva, akkor mit csináljunk? :)

    Ezt adtuk tovább :)


    Gullcsi, 2000-3000 i-s sosem lesz egy szerveren sem. Nincs ennyi ogame játékos már évek óta magyar szervereken.

  • Ha nekünk is ez van kommunikálva, akkor mit csináljunk? :)

    Ezt adtuk tovább :)


    Gullcsi, 2000-3000 i-s sosem lesz egy szerveren sem. Nincs ennyi ogame játékos már évek óta magyar szervereken.

    Ha nektek is ez lett kommunikálva és mégsem ez történt akkor nincs jogotok/hatáskörötök esetleg nem tartjátok fontosnak megérdeklődni hogy mégis miért történt így? (Már csak azért kérdezem mert nyílván tudjátok hogy a jó magyar ógémesek úgyis titeket fognak csesztetni ezért is.) A "kényelmesek" vagy az alacsonyabb rangú játékosok közül sokan úgy tervezték hogy eddig volt x számú i-s a bolygói közelében és az egyéb megszűnő szerverekről továbbiakat kap mellé. Ehhez képest ugye...

    Légy közel a barátaidhoz és közelebb az ellenségeidhez.

  • Sziasztok! Csak egy kósza tipp, van lehetőség temető szerveren keresztül szépen kiköltözni nemzetközi vizekre. Inaktív farm ott sincs több ezer, de talán több, mint itthoni viszonylatban, mivel a játékos állomány is nagyobb.

    Igaz 2 hó vakáció az ára, de mindennek megvan mindkét oldala.

    Bár az élet végtelenül kemény, a legnagyobb börtön mégis a remény; eszedet veszi, ahogy keresed a fényt, magadban felfedezel sok ismeretlen, sötét lényt; szerelem vagy csupán kéj-igaz barát vagy behízelgő ellenség-idő teltével már nem is sejted, mi a különbség; s lelked egyre kiált - jöjjön a gyilkos tudás! Mit számít a vélt boldogság, az öröknek hitt varázs; amikor maga akit szeretsz taposta el a parázst...Vakká válsz, ha tovább keresed a választ - csak láss és ne remélj-magad hiába ne áltasd!

  • Ha nektek is ez lett kommunikálva és mégsem ez történt akkor nincs jogotok/hatáskörötök esetleg nem tartjátok fontosnak megérdeklődni hogy mégis miért történt így? (Már csak azért kérdezem mert nyílván tudjátok hogy a jó magyar ógémesek úgyis titeket fognak csesztetni ezért is.) A "kényelmesek" vagy az alacsonyabb rangú játékosok közül sokan úgy tervezték hogy eddig volt x számú i-s a bolygói közelében és az egyéb megszűnő szerverekről továbbiakat kap mellé. Ehhez képest ugye...


    Megbocsass, de engem speciel jobban erdekelnek az AKTÍV jatekosok es kevesbe az inaktivak.


    Masreszrol, eddig csak a Merkur jelezte, h esetleg ezzel gond lehet.. sem nemzetkozi, sem magyar viszonylatban nem volt ezzel kapcsolatos negativ "visszhang"..

  • halihó! közveteten az i-esek is az aktív játékosokról szól :) én is sajnálom az inaktívokat, jó plusz bevételi forrás volt, ha azembernek volt türelme meg afinitása hozzá!

    de ha ez lett sajnos ez lett.

    üdv, arato

    :dead:Szerelmem, ne feletd A jajongást, ahogy a tél kihunyt A tavaszi égbolt alattCsak jajgatott hiába.

    Mert fogtuk a magot Hintettük a vetést Dalt vetettünk Mohóságuk ellen.

    És A völgyben odalenn Halld, arató suhint, arató suhint. Az arató suhint A völgyben odalenn Halld az arató dalát Hogy véget ért a tél.

    Ne feledd, fiam, Fiam, ne feledd A láncokat Amikor az arany vasba vert

    Mi jajongtunk is jajongtunk

    És kiáltunk és remegtünk A mieinkért Szebb álmunk völgyéért.

  • Megbocsass, de engem speciel jobban erdekelnek az AKTÍV jatekosok es kevesbe az inaktivak.


    Masreszrol, eddig csak a Merkur jelezte, h esetleg ezzel gond lehet.. sem nemzetkozi, sem magyar viszonylatban nem volt ezzel kapcsolatos negativ "visszhang"..

    Örülök ha szíveden viseled az aktív játékosok sorsát mert akkor közös az érdek. Én is pont az ő érdekükben vetettem fel a dolgot.

    (előre elnézést kérek de nekem kicsit olyan mintha kívülállóként foglalkoznál a vállalt/rád ruházott feladatoddal és nem érted/nem akarod érteni/nem érdekel mi is a probléma az i-sek hiányával)

    Úgy néz ki ez egy újabb dolog amit csak úgy lenyomnak (nem ti) a torkunkon és el kell fogadnunk hogy így van. Persze belenyugszik majd mindenki aki egy kicsit is i-sekből táplálkozott, de ez is csak egy újabb koporsószög.

    Légy közel a barátaidhoz és közelebb az ellenségeidhez.

  • Örülök ha szíveden viseled az aktív játékosok sorsát mert akkor közös az érdek. Én is pont az ő érdekükben vetettem fel a dolgot.

    (előre elnézést kérek de nekem kicsit olyan mintha kívülállóként foglalkoznál a vállalt/rád ruházott feladatoddal és nem érted/nem akarod érteni/nem érdekel mi is a probléma az i-sek hiányával)

    Úgy néz ki ez egy újabb dolog amit csak úgy lenyomnak (nem ti) a torkunkon és el kell fogadnunk hogy így van. Persze belenyugszik majd mindenki aki egy kicsit is i-sekből táplálkozott, de ez is csak egy újabb koporsószög.


    Ertem ami a problematok, de ha nincs jelzes, akkor honnan kellene tudnunk, h nem erkeztek meg ezen jatekosok? :)


    Ra fogok nezni, amint sorra kerul, de elso korben a hibak jelzese ( es esetleg megoldasa ) a prioritas.

  • Ertem ami a problematok, de ha nincs jelzes, akkor honnan kellene tudnunk, h nem erkeztek meg ezen jatekosok? :)


    Ra fogok nezni, amint sorra kerul, de elso korben a hibak jelzese ( es esetleg megoldasa ) a prioritas.

    Köszönjük minden i-s látogató nevében. (8-10 "felháborodott" üzenetet megspróroltunk volna ha elsőre ezt válaszolod) :)

    Légy közel a barátaidhoz és közelebb az ellenségeidhez.

  • Dicséretessèk.

    Valahol volt egy olyan mondás.

    Jó minden csak sok a ......


    Meg kapta mindenki a 8 ecot .

    Olyan termelés van ,hogy besza behu.

    Akkor minek ez a filléres inaktiv Rinya?

    Senkinek semmi nem jó?

    Akinek Merkúr nem tetszik menjen librara ha támadni akar.

    Vagy farmolja az aktivokat.

    Ez kb olyan mint ha egy próba babát ütne valaki .

    Gulcsi 10 év után főleg vagy húzz a bányákon vagy használd a flottád.


    Üdvözlet, békesség,szeretet