[Ö: 71.604.500] Driszt Do Urden [3 guns] & Valkorion [Sith] & Sheldon [Visitors] & Havas [Visitors] & Padawan [Visitors] vs. Devil666 [Destroy] & Malesde [Destroy] & PENTAKILL [Destroy] & Donald Trump (T: 19.000, V: 71.585.500)

  • Tisztelt Játékosok gondoltam ezt nektek is látnotok kell ezért megosztom veletek.


    Átjöttem ide Ursáról és bátor kis barátunk Havas első dolga volt hogy lekémkedjen, elkövettem az első hibát, mégpedig azt hogy nem vettem elég komolyan! Sajnos ilyen olyan okokból kifolyólag az előző 2napban 2-2.5 órát aludtam összvissz így hamarabb mentem aludni. Jött is a koló meg a hr rendszeren belül 3 kör hrrel leszedte az ikerholdjaim,plusz Sheldon beugró a szomszédos rendszerbe így 2helyről figyelhettek felváltva phn. Hosszú fst toltam így bőven volt időm forgatni, és kitalálni hogy mit is kellene tenni. Jöttek a gondolatok szövitől,barátoktól még ellenféltől is hogy mit lehetne tenni. Sperow ráállt a beérkező telepítésre 1seccel 49k dssel. Kivártuk a megfelelő időt és mivel esélyesnek tartottuk a képernyővideózás lehetőségét az ellenfeleknél így egy egyszerű taktikával hárítottuk a problémát, a visszaszámolásban komoly gondok adódtak náluk ezt követően. Végül pedig egy zsák mákkal egy mákot szállító vagonban egy mákültetvény kellős közepén megúsztam az elkerülhetetlennek hitt bukást. Még annyit hozzáfűznék hogy ez egy 5fős ACS lett volna részükről de kiforogtak a végén csak Zik maradt, még 31k DSt lenyomott biztosra ment a fiú :lol: vagy legalábbis azt hitte.


    Szeretném megköszönni elsősorban a szövinek hogy segítettek a kivitelezésben. :beer:


    Valamint a Cápáknaknak hogy felajanlották a segítségüket, jövök nektek 1el! :beer: Kylo külön köszönet amiért bontottál értem egy bolygót!


    És még valakinek akinek nem írom le a nevét de szerintem tudja hogy róla van szó,köszönöm hogy felajánlottad a segítséged! Nem számítottam rá de nagyon jól esett! :beer:


    És szeretném megköszönni Havasnak hogy visszahozta a játék kedvem!


    Driszt do urden (választhattál volna valami egyszerűbb nevet is) szép próbálkozás volt! Más egyebet nem fűznék hozzá, számolás csak költekezésnél megy jól úgy vettem észre.


    A támadóknak számológépet, meg egy fél literrel több vért hogy ne ilyedjenek még mindentől (ezt a részt hagyom hogy Kylo fejtse ki)


    Sokan voltunk sokféleképpen láttuk a dolgokat, várom ide ki hogy élte meg!



    Ezen az időponton (24-11-2021 --:--:--) az alábbi flották csaptak össze:



    Támadó Driszt Do Urden [3 guns]

    ________________________________________________


    Halálcsillag 79.900

    _________________________________________


    Támadó Valkorion [Sith]

    ________________________________________________


    Kémszonda 1

    _________________________________________


    Támadó Sheldon [Visitors]

    ________________________________________________


    Kémszonda 1

    _________________________________________


    Támadó Havas [Visitors]

    ________________________________________________


    Kémszonda 100

    _________________________________________


    Támadó Padawan [Visitors]

    ________________________________________________


    Kémszonda 1

    _________________________________________


    Védő Devil666 [Destroy]

    ________________________________________________


    Napműhold 45

    Rakéta kilövő 21.471

    Könnyű lézer 34

    Plazmatorony 218

    Kis pajzskupola 1

    Nagy pajzskupola 1

    _________________________________________


    Védő Malesde [Destroy]

    ________________________________________________


    Kémszonda 1

    _________________________________________


    Védő PENTAKILL [Destroy]

    ________________________________________________


    Kémszonda 1

    _________________________________________


    Védő Donald Trump

    ________________________________________________


    Kémszonda 1

    _________________________________________



    A csata után ...


    Támadó Driszt Do Urden [3 guns]

    ________________________________________________


    Halálcsillag 79.900 ( -0 )

    _________________________________________


    Támadó Valkorion [Sith]

    ________________________________________________


    Kémszonda 1 ( -0 )

    _________________________________________


    Támadó Sheldon [Visitors]

    ________________________________________________


    Kémszonda 1 ( -0 )

    _________________________________________


    Támadó Havas [Visitors]

    ________________________________________________


    Kémszonda 81 ( -19 )

    _________________________________________


    Támadó Padawan [Visitors]

    ________________________________________________


    Kémszonda 1 ( -0 )

    _________________________________________


    Védő Devil666 [Destroy]

    ________________________________________________


    Megsemmisült!

    _________________________________________


    Védő Malesde [Destroy]

    ________________________________________________


    Megsemmisült!

    _________________________________________


    Védő PENTAKILL [Destroy]

    ________________________________________________


    Megsemmisült!

    _________________________________________


    Védő Donald Trump

    ________________________________________________


    Megsemmisült!

    _________________________________________



    A csatát a támadó flotta nyerte!


    A támadó zsákmányolt:

    0 Fém, 0 Kristály és 0 Deutérium


    A támadó összesen 19.000 egységet vesztett.

    A védő összesen 71.585.500 egységet vesztett.

    Ezeken az űrbéli koordinátákon jelenleg 0 fém és 56.000 kristály lebeg.

    A támadó 0 egységet zsákmányolt összesen.


    Az esély a hold keletkezésére a törmelékekből:0% százalék.

    A támadó(k) által megszerzett törmelék.



    nyereség/veszteség összegzése:


    A támadó(k) összesen

    Fém: 0

    Kristály: 37.000

    Deutérium: 0

    A támadó(k) nyeresége 37.000 egység.


    A védő(k) összesen

    Fém: -53.953.000

    Kristály: -11.070.000

    Deutérium: -6.562.500

    A védő(k) összesen 71.585.500 egységet vesztett(ek).



    Létrehozó a OGotcha Csatajelentés formázó 4.3.2

  • :D Már vártam ezt!

    Nem Te voltál a kiszemelt, hanem Ferkó, de ha már ott voltál, miért is ne...

    A történet: Jelentettük amit csináltatok, ez már szerintem a spam ketegória.

    De nem is ezzel volt a gond, hanem velem...

    xx:xx:30-ra időzítettünk. Tudtuk, hogy ez korai, és lassítani akartunk xx:xx:41-42-re.

    Mindenki telóról, én voltam csag gépről, akkor lassítsak én.

    És a marha fejemmel elnéztem a percet... :S Így az időnk xx:xx+1:41 lett.

    Ha nincs a plussz egy perc, amit benéztem, meglettél volna :D Kémjelentéssel tudom bizonyítani.

    Azért fordultunk, mert nem ment védés, így minek növelnénk a bukót. +20kkk bukó lett volna, ha mi is megyünk végig, és el is találunk.


    A srácoktól mégegyszer elnézést kérek!


    Neked pedig egy nagy mákmezőt, hogy ekkora szerencséd volt!

  • Igen elnéztetek vmit sebaj :D és nyugi nem spam keresd vissza a forum posztot!!!

  • Hi! Lehetett volna ez a .hu top1 csatája is de sajnos a tuti védő flották:pump: már nem fértek be időben:( majd legközelebb, biztosan lesz még rá alkalom. A cápák részéről vártuk a visszatérőket de sajnos fordultak a támadók és csak a DSek mentek végig. Nem volt vér abban a bizonyos???

  • Hi! Lehetett volna ez a .hu top1 csatája is de sajnos a tuti védő flották:pump: már nem fértek be időben:( majd legközelebb, biztosan lesz még rá alkalom. A cápák részéről vártuk a visszatérőket de sajnos fordultak a támadók és csak a DSek mentek végig. Nem volt vér abban a bizonyos???

    Kicsit olvass már vissza, hogy miért fordultunk...

    Minek bukjunk 20kkk-t, ha lemenne 0-val is.

    És mivel nem ment védelem, tudtuk, hogy erre játszatok. :)


    A szomorú, az hogy meg sem próbálták védeni... Nem volt vér abban a bizonyosban?

  • Kicsit olvass már vissza, hogy miért fordultunk...

    Minek bukjunk 20kkk-t, ha lemenne 0-val is.

    És mivel nem ment védelem, tudtuk, hogy erre játszatok. :)


    A szomorú, az hogy meg sem próbálták védeni... Nem volt vér abban a bizonyosban?

    Volt védés... nem látod a kémszondákat!!??? Ha végig rossz időre mentetek minek lett volna védés?:D F..ck Logic :D. Mi a visszatérőkre mentünk volna, nem mertétek végig engedni és kész. Sokat nem is vártam de ez kiábrándító..

  • Volt védés... nem látod a kémszondákat!!??? Ha végig rossz időre mentetek minek lett volna védés?:D F..ck Logic :D. Mi a visszatérőkre mentünk volna, nem mertétek végig engedni és kész. Sokat nem is vártam de ez kiábrándító..

    Tudtuk, hogy korán vagyunk... De ti azt nem, hogy lassítani fogunk.

    Igaz 12mp volt a cél, ez helyett 1 perc 12 mp-et húztam vissza. De mindegy is, igazad van, mint mindig.


    Egyet azért árulj el!

    Kb 55 percnél csatlakoztunk be. Havas, Valkó, én, tábornokok vagyunk. 55 percél nekem volt még 45-100% opcióm.

    Ez 12 lehetőség... De biztos megoldottad volna. :)


    Kérd el Devil flotta API-ját, és szimuzzál már 2-t! Vs 80k DS, vagy vs 80k DS plusz mindenből átlag 1 milla.

    De látom nehezedre esik megérteni...

    Már nem is idegesítem magam ezen. Idő jó lett volna, srácok annyira nem rágtak be rám... :D

    Te meg gondolj amit akarsz!


    a visitors teljesitménye kiábránditó videvoal venni a ph-zást autoclikkerrel frissiteni jó buli ha a védö kezdö :D igy csak annyit tudok mondani gyeeeengeeee!!!!!!

    Nah Teeee... :D


    Sheldon, mennyi profit lenne rajtam? Kössünk békét mi egymás között! :D


    Siralmas vagy ember!

  • vicces vagy :D egyértelmü hogy nem veled akartam hadakozni de te összeáltál azzal akivel muszály ergo nincs miröl beszélni ja igen haver nézd meg hova került a spanod lassan követni fogod :D

  • vicces vagy :D egyértelmü hogy nem veled akartam hadakozni de te összeáltál azzal akivel muszály ergo nincs miröl beszélni ja igen haver nézd meg hova került a spanod lassan követni fogod :D

    Te is jó mélyen benyaltál a Sharkosok hátsójába! :D

    Ha tudnád Donald miket írt rólad meg Siciről...

    De az ellenségem ellensége a barátom! :)


    Azért amúgy tőletek is hullanak rendesen...

  • az időt azt bizony benéztétek volna a 12mpvel is! Amiről nekem is van egy képernyőképem! :lol:

    Padawan,nem arcoskodom, írtam hogy mákom volt és nem azt hogy a felsőfokú szaktudásom miatt maradt meg a flotta. :pillepalle:

    Végeredményben köszönöm neked is Sheldon, de vígasztaljon a tudat hogy ez se így se a 12mpvel nem lett volna meg. :) annyit még odatennék hogy senkit nem láttam ilyen gyorsan beparázni... Kylo megjelent és a flottád nem sokkal később már fordult is elsőként a csatából. Részemről egy élmény volt!


    Ui: ami kimaradt... Szándékosan nem jött védés! Én kértem! Mikor megláttam Zik időzítését a visszatérőmre már 90% ig biztos voltam benne hogy elcsesztétek.

  • Te is jó mélyen benyaltál a Sharkosok hátsójába! :D

    Ha tudnád Donald miket írt rólad meg Siciről...

    De az ellenségem ellensége a barátom! :)


    Azért amúgy tőletek is hullanak rendesen...

    Mindent IS tudnak de pont tegnap említettem Malesdenek, hogy én Sicariot már soha többet nem basztatom, tény, hogy van egy stílusa de ő legalább nem programozó, pushinger és még sorolhatnám ellenben khmm.. mindegy :) (akinek nem inge:S), ő egyszerűen csak tolja a maga játékát

  • az időt azt bizony benéztétek volna a 12mpvel is! Amiről nekem is van egy képernyőképem! :lol:

    Padawan,nem arcoskodom, írtam hogy mákom volt és nem azt hogy a felsőfokú szaktudásom miatt maradt meg a flotta. :pillepalle:

    Végeredményben köszönöm neked is Sheldon, de vígasztaljon a tudat hogy ez se így se a 12mpvel nem lett volna meg. :) annyit még odatennék hogy senkit nem láttam ilyen gyorsan beparázni... Kylo megjelent és a flottád nem sokkal később már fordult is elsőként a csatából. Részemről egy élmény volt!


    Ui: ami kimaradt... Szándékosan nem jött védés! Én kértem! Mikor megláttam Zik időzítését a visszatérőmre már 90% ig biztos voltam benne hogy elcsesztétek.

    Nem mered kirakni a fotót? Kisatírozva minden adatot, csak az időt, meg a hajóidat hagyd meg!

    Ha tévedtem, akkor bocs! De szinte biztos, hogy a 09:38:42 jó lett volna


    Kylo megjelent? 106kkk-s flotta kísért volna 200kkk-s felettit? :D

    Vártam volna szeretettel :D

  • Nem mered kirakni a fotót? Kisatírozva minden adatot, csak az időt, meg a hajóidat hagyd meg!

    Ha tévedtem, akkor bocs! De szinte biztos, hogy a 09:38:42 jó lett volna


    Kylo megjelent? 106kkk-s flotta kísért volna 200kkk-s felettit? :D

    Vártam volna szeretettel :D

    nem tetszett volna ha be áll mögéd 800 mrd flotta kb :D ekkora bal*ságot még nem nagyon látttam el indultok részletekben visszahivjátok el indultok egyben :D és igen mindent tudok miket irtak rólunk :D nem számit ahogy mondtad ellenségem ellensége a barátom!!!

    A másik hullanak mivel nem kötünk mnt-t senkivel ezt neked is meg valkonak is leirtam :D és no lám topp1 csata lett a szövi tagodbol :D :D


    A trágár szóhasználatot mellőzd kérlek!
    Erick144

  • Fényképet! Fényképet! Fényképet!


    Lássuk hogy mi lett volna, ha!


    Lovagoltok azon, hogy fordultunk, de nem jut el a kis eszecskétekig, hogy miért is.

    De ha ettől boldogok vagytok, akkor legyen. Totál berotyogtattunk, hú Kylo is megjött... Mennem kell.

    Pillanat, hol is volt Kylo, mert én aztán nem láttam...

    De mindegy, ez miatt fordultam dupla flottával.

    Látom mi a mai trend, mindenben IS igazatok van!

    De légyszi, egy informatikus végzetsséggel rendelkező, ipari alpinista okj-s bozonyítvánnyal, majd ugyanez szakáccsal, akinek 200 millió bitcoinja van bányászatból, kérem rakjátok ki azt a fotót!


    A trágár szóhasználatot mellőzd kérlek!
    Erick144